Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Ech... dzisiaj MM się na mnie mści za wczorajsze farmienie jagdpanterą i E8...

 

Trafiłem w E8 na AMX, ARL i StuGa. Zdjąłem AMX, zdjąłem StuGa, dopiero ARL mnie zjechał. Nasza arta zdjęła mu hp do 200. Po chwili wypada na niego ten oto gracz:

Dołączona grafika

...w wymaksowanym Tygrysie.

Rykoszetuje od ARL raz i... się chowa za ścianą. Po dłuższej chwili (ja bym ze cztery razy strzelił z 88L71) do ARL dojeżdża Volverine :lol: . W tym momencie nasz 1450hp tygrys próbuje wallhacków... tzn strzela do volwiego przez ścianę, a raz nawet przez górkę :lol:.

Rozumiem pomyłkę, ale ten cymbał strzelił tak trzy (!) razy. Strzela później jeszcze kilka razy i każdy strzał leci wszędzie, tylko nie w przeciwników. Zjechali go we dwóch do 200hp, dokończyła jagdpantera jednym strzałem.

I miej tu człowiecze cierpliwość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak z ekipami na pure, gdyż iż ponieważ sam się wciągam obecnie usadowiłem się wkońcu na S-5 i nudno mi się zbiera na S-8, chęnie bym sobie inteligentną i przemyślaną rozgrywką umilił życie.

 

A przy okazji nie moge free axpa na goldy przerobić ktoś coś wie na ten temat?

Edytowane przez Allkey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn. od jakich najnowszych? Tych na portalu? To jest generowane automatycznie. A nawet jakby się dało, to nie rozumiem uzasadnienia - to samo można napisać o każdym temacie istniejącym na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A konkretnie kąt pod jakim pada strzał obniża penetrację nie wiem w jakiej proporcji ale jest na to funkcja w grze. Podobnie odległość od celu i oddalanie się pojazdu zgodnie z linią strzału.

Maksymalne uderzenie osiągamy więc z bliska pod kątem prostym w cienki pancerz najlepiej tylne lub przednie koła, w ISach tylko tylne. Jest oczywiście więcej takich miejsc, podawałem już link do skórki hitzones, która pokazuje te miejsc a także ammoracki, silnik oraz celowniki.

 

Wiesz to są warunki bojowe, czesto strzelasz tylko tam gdzie mozesz. Od Stuga dzisaj mi sie tez odbijało z 88L71.

Z pechowych serii powiem jeszcze że od 3 dni nie udało mi sie wygrać bitwy grajac Leo.

Nienawidze tego scouta, a bede musiał nim grac dośc długo w takim tępie.

 

A ze smiesznych spraw ustawiłem się ostanio Tygrysem P na Malinówce za domkiem że było mi tylko przód widac. Z racji że czołg dopiero kupiony z 75mm na pokładzie a rzuciło mnie na 9 czy nawet 10 tier, stałem w bazie. Oczywscie wszyscy strzelali w przedni pancerz który był ustawiony pod katem, StellWall musiał byc. Ciekawe ile zapłacili za pociski :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tygrys P jest fajny. Tym bardziej, że po zrobieniu gąsienic można w stockową wieżę założyć L71 (sprawdziłem, polecam).

 

A na podstawie poniższej bitwy można by napisać ksiażkę pt. "Nie porywaj się z motyką na słońce, czyli dlaczego nie jechać w 6 na jednego, szczególnie jeżeli to KT" :mrgreen:

 

Victory!Battle: Mines 12 lutego 2012 23:31:48Vehicle: PzKpfw VIB Tiger IIExperience received: 3 642 (x3 for the first victory each day)Credits received: 35 355Battle Achievements: Steel Wall, Top Gun, Kolobanov's Medal

replay

 

Początek nędzny, z góry uprzedzam :lol:

 

Ależ musieli być wk..eni :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tygrys P jest fajny. Tym bardziej, że po zrobieniu gąsienic można w stockową wieżę założyć L71 (sprawdziłem, polecam).

 

A na podstawie poniższej bitwy można by napisać ksiażkę pt. "Nie porywaj się z motyką na słońce, czyli dlaczego nie jechać w 6 na jednego, szczególnie jeżeli to KT" :mrgreen:

 

replay

 

Początek nędzny, z góry uprzedzam :lol:

 

Ależ musieli być wk..eni :lol:

 

Gość w tym typku to jakiś ..... (tu wstawić co kto lubi). Jakby zagrali zespołowo to nie miałbyś szans, a tak przynajmniej było na co popatrzeć :lol: . Gratki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mnie wkurza drugie działo na T-34-85 :[ to jakiś spisek jest. 20 strzałów w KW-5 dwa weszły jeden za zero drugi za jeden HP :mur:

chyba z 8 bitew wczoraj z rana i wieczorem, same porażki, w końcu jak wygraliśmy to nie zdążyłem ani nawet strzału oddać. Już lepiej się grało na stock, coś tam wchodziło mimo teoretycznie słabszej penetracji. Nie rozumiem tej gry.

 

Za to ARL 44 z top działem 90mm to jest bajka. rzuca mnie po 9 10 tierach i wszystko wchodzi aż miło :) co prawda jestem na jeden dwa strzały wtedy, ale satysfakcja jest jeżeli uda się zająć dobrą pozycję w drugiej linii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sensie "pozytywnie", czy "negatywnie"?

Bo jak sobie pomyślę, że dostanie RoF jak KW ze 152mm, albo KW-3 ze 122mm, to trochę mi się odechciewa tego czołgu. Z supportem (szczególnie na nierównym terenie) będzie niezły, ale jak przyjdzie coś samemu bronić/atakować, to lekka kicha się zapowiada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z.w

kurde nie ma opcji kasowania postów...

 

co do nerfu ROF w t34 to oczekuje 2sek wiecej max, powyżej nie będzie mi się opłacało nim grać. Type po prostu będzie lepszy, szybszy, u mnie strzał co 6.5sek co prawda penetracja i celność ssie ale wystrzelenie 2.5 pestki versus 1 .... ale to gdybanie, zobaczy sie po paczu

Edytowane przez Gregu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już teraz mam rammer na T34 i tym bardziej będzie potrzebny po patchu, ale nie popadajmy w panikę. To działo na 8 tierze to będzie wypas. Zazwyczaj gar się nim tak, że po strzale trzeba się na chwilę ukryć, więc to się nie zmieni tylko czas w ukryciu będzie dłuższy i tym bardziej taktyka z meda nie będzie się do T34 nadawać. Zresztą i do tej pory rzadko się sprawdzała.

 

Pomyślcie teraz, ze macie T32 z takim działem. Tak to mniej więcej może wyglądać, oby :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do t34-85 to dla mnie padaka straszna, pancerz z papieru byle maluch przebija mnie za full dmg :(. Mam już najmocniejsze działo ale dinga jakoś zastanawiająco dużo, losuje wysoko na ogół, na razie najwięcej zniszczyłem w jednej bitwie 2 czołgi :P. Fakt jeden to był e75 ale i tak nędza straszna.

 

W ogóle z zniszczonymi czołgami w jednej bitwie nie mogę przełamać magicznej bariery 7 sztuk :P. Prawie wszystkimi od V tieru poza SPG(tu nie mogę załatwić więcej niż 6 sztuk) mam max 7 killi w jednej bitwie.

 

Wczoraj isem4 "prawie" zdjąłem 8 czołg - też is4 ale oczywiście stał do mnie bokiem, dostał w dziesiątkę za 0 a miał 12% a maluchy amx 12 zdjęły go zanim zdążyłem przeładować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrób ARLa 44, ledwo założyłem długie działo druga bitwa i 8 kili :D KW jak dobrze wylosuje z 107mm to może nabić jak muchy. Tylko musisz mieć idiotów w teamie, takich co nie są w stanie nic sami zdjąć. Przy dobrych wiatrach jesteś w stanie sam wybić cały team wroga :) mi się udało 10.

 

Ale 7 to też nie jest zły wynik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednodniowa premka

 

______________________

Noobfest, część druga :lol:

Tym razem dla odmiany E8.

 

Teaser:

Victory!Battle: Mines 13 lutego 2012 20:16:22Vehicle: M4A3E8 ShermanExperience received: 2 410 (x2 for the first victory each day)Credits received: 30 138Battle Achievements: Top Gun, Boelter's Medal, Sniper

Całość:

http://www.mediafire.com/?g9m77ig7ov7h6mg

Edytowane przez m4r
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do t34-85 to dla mnie padaka straszna, pancerz z papieru byle maluch przebija mnie za full dmg :(. Mam już najmocniejsze działo ale dinga jakoś zastanawiająco dużo, losuje wysoko na ogół, na razie najwięcej zniszczyłem w jednej bitwie 2 czołgi :P. Fakt jeden to był e75 ale i tak nędza straszna.

 

Na początku po przejściu ze zwykłego T-34 jest ciężko, wolny jest potem trochę lepiej, Ja zauważyłem że albo obrywa się sromotnie właśnie za full damage albo się dinguje. Nawet sporo z niego się ześlizguje. Trzeba się nauczyć tym grać ostatnio chyba częsciej go wybieram niż E8 :blink:

Jak Cię wylosuję w górze to jest nawet zabawnie bo D10 z ramerem potrafi zrobić jesień średniowecza wśród równych lub niższych tierów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech mi ktoś wytłumaczy bo nie kumam. Jakim cudem dwa poniższe trafienia uszkodziły mi działo i gąsienicę??

 

 

Dołączona grafika

 

Oba trafienia były z PzIV który stoi za mną.

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz strefy odpowiedzialne za konkretne uszkodzenie. Skórka hitzones pokazuje dokładnie gdzie strzelać, aby wywołać konkretną awarię. Co prawda francuzów akurat nie pokazuje. Jeżeli strzelał HE to pocisk mógł odłamami uszkodzić ukryte moduły. Teoretycznie tak to mogło wyglądać.

The models from World of Tanks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech mi ktoś wytłumaczy bo nie kumam. Jakim cudem dwa poniższe trafienia uszkodziły mi działo i gąsienicę??

 

 

Dołączona grafika

 

Oba trafienia były z PzIV który stoi za mną.

 

Z arty może oberwałeś bardzo często urywają gąsiora i niszczą moduły.

Ale to by na pomarańczowo pisało kto ci uszkodził moduł. Jest jeszcze opcja że nie tylko on do Ciebie walił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie używanie takich skórek jest czitem takim samym jak podmienianie modeli w counter strike na kolorowe by były lepiej widzialne, usuwanie dźwięków otoczenia, tekstur etc.

Jak ktoś jest za słaby to nic mu nie pomoże.

Skórka jest dozwolona, bez przesady, jedyny warunek, który stawiają devsi to aby nie likwidowała zakupionych przez innych graczy maskowań i wersja skórki dla najnowszego patchu zachowuje maskowania jednocześnie wskazując gdzie strzelać. Linki są na oficjalnym forum WOT. Skoro to zgodne z zasadami to nie można mieć o to pretensji. Nikt też nie każe Ci tego instalować.

 

Usuwanie plików wybuchu dla laptopów lub komputerów które nie wyrabiają także nie jest żadną złą rzeczą. Po prostu komp się po tym nie tnie a i tak na takim lapku gra mi się dużo gorzej niż na pccie w domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja uzywam tych skorek juz chyba z przyzwyczajenia. to dobra metoda na zapamietanie slabych stref w tankach. jednak to nie znaczy, ze jak celujesz w silnik badz ammo rack to ten element zostanie uszkodzony. wchodzi tylko dmg. bez okrzykow radosci.

 

wiec te skorki to tez nie jest cos co zapewni ci zwyciestwo. z wiekszej odleglosci i tak trudno trafic w konkretne miejsca. wtedy celowac tylko w obrys czolgu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...