Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki westcoach też uważam, że nie ma słabych czołgów tylko słabi tankerzy. Ale powiedz poszedłeś potem w VI tiery? Jak oceniasz następców ?

 

Mam tylko GW Panterę i jest bardzo przyjemna, wspaniały kąt ostrzału, celownik szybko się schodzi, bardzo dobra celność, jak i mobilność (choć już nie taka jak w Hummelu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AMX 38 to fajny czołg Dołączona grafika, WR na poziomie 59% Dołączona grafika

 

Jak by nie było to WR ma niewiele wspolnego czy czolg jest dobry czy nie :)

Ale nie powiem AMX 38 nie bym taki zly dopiero AMX 40 by tragiczny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by nie było to WR ma niewiele wspolnego czy czolg jest dobry czy nie :)

Ale nie powiem AMX 38 nie bym taki zly dopiero AMX 40 by tragiczny...

 

Przezornie nie kupiłem AMX 40.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhhh bana dostałem za Team Killa. mieliśmy atakować bazę a nasi zaczęli kampić na górce. Wcześniej trzeba było 3 zabić dlatego zabiłem tylko 2 :/.

 

Jakbym wiedział bo bym jeszcze kogoś ustrzelił.

 

No ale 3 przeciwników w piach tez posłałem. No cóż - przerwa. Szkoda tylko expa x3 Dołączona grafika ale warto było .

Edytowane przez tom256
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę się pożalić Wam.

Bitwa w której zostałem zwyzywany od noobów. A kill przyszedł bo pojechałem rozwalić ostatniego wroga, artę S-51, niestety ja spudłowałem, on nie Dołączona grafika

Wyzwiska zaczęły lecieć kiedy obroniłem bazę przed JagT. i T32. Skupiałem się na T32 któremu zabraliśmy 99% HPl, chciałem go dobić, na moje nieszczęście zły kąt+jego ruchy i padły 2 strzały obok. Wtedy poleciały bluzgi że skupiam się na tym co ma mało HP. Wraz ze mną strzelało w niego 3 naszych gości, w tym AT-7. Więc odpowiedziałem tylko, że to dlatego, że oni nie potrafią go załatwić.

BTW. Epicki strzał w T-54. Pierwszy cios zabrał mu 1150HP! W sumie zadałem mu 1650, więc chyba całe HP zdjąłem sam nie? +4 krytyki... trzeba przyznać że ładnie się wystawiał. Jakby ktoś chciał powtórkę to mogę upnąć.

 

Swoją drogą to chyba całkiem się już dogadałem z moim M12:

WR: 54,3% ; Avg DMG na bitwę: 1530; Avg dmg per hit: 537; Kill/Death: 1.7; Eff: 1121

post-120684-0-12887700-1364058871_thumb.jpg

post-120684-0-87707500-1364058884_thumb.jpg

post-120684-0-57343600-1364058886_thumb.jpg

Edytowane przez Havoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm...

Wczoraj grało mi się super, a dzisiejsze x3 przechodzi samo siebie:

- HT szturmujące górki

- Kampiące medy

- Przeciwnik robi wjazd na bazę w pierwszych 2 minutach

- Musiałem skautować 4502p, bo medy pojechały w pizdu gdzieś w jakieś krzaki

- I tak dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Debile są nieźli to fakt. ;> Obrona bazy, pół minuty do końca, hummel ukryty ale nagle postanowił wyjechać i spotować wrogie su-100 WTF i oczywiście go znalazł i zdechł.

Pisałem na chacie żeby się nie ruszał ale on jak bot pojechał. ;>

 

A, że medy i lajty campują przy bazie to standard, zawsze wolę wyjechać ht do przodu niż stracić 15 minut będąc w bitwie.

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano jest pelno debili...

Dzisiaj sam E-100 przetrzymalem cala topke przeciwnika ;]

Moi oczywiscie jak lemingi pojechali jedna strona a ja z biednym Pattonem musielismy utrzymac sami druga... cale szczescie musieli przeprawic sie przez most

 

No ok

Teraz zaczynam ciulanie kasy na E-50M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie debile, to są k..y Dołączona grafika przed paroma minutami miałem pod rząd 3 walki w m4, we wszystkich miałem po 5 fragów, w każdej walce jechałem solo bo lemingi pojechały inną stroną Dołączona grafika, w ostatniej walce pozabijałem 4 wrogów, było chyba 12-6 i co ? przegrana bo lemminigi pozdychały i nie miał nikt podjechać do bazy reset zrobić ...... kończę tą grą w niedziele :D

Edytowane przez dzik86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś wpadł asik na panterce... gram z pinokiem i czasami rozgrywka to czysty masochizm... albo runda bardzo udana, albo zostaję zwaporyzowany po oddaniu 3 strzałów... tym razem udało się - widać, mało osób gra tym czołgiem (ponoć jego następca jest lepszy pod każdym względem) Dołączona grafika

post-136524-0-89816700-1364153359_thumb.jpg

Edytowane przez grzechuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, atm przerabiam panterę pierwszą i średnio mnie ciągnie do 2ki.. może wyexpię do końca i poczekam na drugą linię medów. ;>

 

Tylko na samą myśl grania vk3002db mam padaczkę. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna świetna decyzja. Dołączona grafika

- fire extinguisher mechanism will be changed - the gold ones will activate immediately automatically, the regular ones will also activate automatically, but after some time (the regular one will not be activated manually anymore, not even as an option), another option was to make the regular useable once per battle and the gold one twice, but the devs refused that idea. Firefighting skill will also be reworked, it will probably make the regular extinguisher activate sooner.

http://ftr-wot.blogs...03/2432013.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehe...na pewno kupie next prem, na pewno...

cud miód malina dla germańcow któym magicznie sie palą skrzynie biegów...po 5 sek to juz nie masz silnika, nie masz ammoracka, radia i wizjerów nawet....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to teraz będzie albo kupicie gold gaśnice, albo przygotujcie golda na gold zestaw naprawczy, żeby móc naprawić pół czołgu które się uszkodzi, zanim łaskawie gaśnica zadziała. Ostatnio się zastanawiam czy sobie WoT'a nie odpuścić i z gier MMO zostać tylko przy Path Of Exile, swoją drogą bardzo dobra gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A cóż się twórcom gry nie podobało? Czyżby fakt, że gold nooby nie umieją nacisnąć przycisku gaśnicy tak szybko, jak normalni gracze? Whahahahah, ojaj ebie.

 

Btw, to psioczenie na Niemców fajnie się czyta. Zapytam nieśmiało: Skoro nie lubicie, znacie słabe punkty i wszystkie spiskowe teorie dziejów, to po co nimi gracie? :lol:

 

Od kiedy WoT jest grą mmo?

 

Od zawsze?

Protip: MMO = Multiplayer Massive Online (powinno być jeszcze G na końcu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twój protip nie działa, bo ciężko mi nazwać grę 15v15 massive.

 

Czekaj, czekaj.

70-200 tys. osób jednocześnie na serwerze. Nie masz żadnej kontroli nad tym, z kim wylądujesz w teamie (plutony są kroplą w morzu, kompanii i CW nie liczę) i przeciwko komu będziesz grał. W ciągu jednego wieczoru możesz spotkać kilkaset osób. I to nie jest MMO?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie? Bo w ten sposób to każdą grę z serwerami mozemy opisać jako mmo - Battlefield 3, Call of Duty, etc. Co ma do mmo brak kontroli z kim grasz? O_o

 

Definicja mmo jest bardzo prosta - MASSIVE MULTIPLAYER ONLINE - kwestią dyskusyjną jest to od ilu graczy zaczyna się ten massive, ale wydaje mi się że 30 osób to trochę za mało (liczy się realnie ilość osób naraz uczestniczących w danej grze a nie ile jest podpiętych do serwera).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie? Bo w ten sposób to każdą grę z serwerami mozemy opisać jako mmo - Battlefield 3, Call of Duty, etc. Co ma do mmo brak kontroli z kim grasz? O_o

 

http://mmohuts.com/review/battlefield ->> pierwsze zdanie. Kurde, magia :blink:

 

Wiem, że hmm... konserwatyści patrzą na MMO jeszcze przez pryzmat WoWa, albo jemu podobnych tworów. Ale świat ewoluuje i tak samo zmienia się to pojęcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...