Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

No jak o co? Sprawdz sterowniki do grafy, wyrzuc mody, przeinstaluj gre, wymien kompa. Jedno jest pewne, wina lezy po twojej stronie, nie wargaming.

 

Wysłane z mojego TF300T przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

reyden, testowy 9.0. Zainstalowało mi jakąś małą aktualizację i po tym właśnie pojawiły się te tekstury. Jedyny mod to celownik ale było dobrze wcześniej.

 

Wysłane z Hondy NSX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja? Nie. Ale niech napisze do supportu to dostanie taka odpowiedz. Przeciez to banda bezmozgow ktora na wszystkie problemy ma ta sama odpowiedz.

 

Wysłane z mojego TF300T przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem zawsze jaja na testowym kiedy wrzucalem mody, szczegolnie przy wiekszych zmianach wersji. WG bardzo czesto cos zmieniaja a potem sa takie cyrki. Wyczysc mody i sprawdz czy problem bedzie nadal wystepowal. Ten celownik to J1mB0's prawda? Jesli problem ustapi po usunieciu moda to proponuje zagadac do jego tworcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to były przynajmniej 2 wojny w Zatoce Perskiej - ta  z początku lat 90 i Operacja Freedom z 2004 roku chyba .

 

W praktyce to można również akcję Brytyjsko-Amerykańską chyba z końca lat 90 uznać za coś w rodzaju wojny .

 

@ SirJack7

 

Czytałem wszystkie 4 części , całkiem niezła seria .......do tego książe Harry jako żołnierz SAS tłukący się z pułkownikiem Skorzennym .

 

Ciszewski napisał wciągającą serię, mam wszystko w papierze. Jeśli lubicie takie klimaty mogę polecić:

 

1) Vladimir Wolff - na warbook.pl - są 2 części powieści w której w 1940r. napadają nas sowiety, (adolf ginie wczesniej w zamachu)

http://warbook.pl/ksiazka/19/kryptonim-burza-odlegle-rubieze

 

2) wschodni grom - vladimir wolff - ksiazka na czasie - awantura na wschodzie w 2014, rosja vs chiny, pomagamy ruskim. razem z odległymi rubieżami imho najlepsza książka wolffa.

 

3) Robert Conroy - dla mnie mistrz alt historii, jest kilkanascie książek, tytułami są daty kiedy coś się zmieniło:

 

http://www.amazon.com/Robert-Conroy/e/B001IGO52E/ref=pd_sim_kstore_bl_5

 

4) Harry Turtledove - oprócz wojny swiatów , gdzie kolesie z kosmosu odwiedzają naszą planetę akurat wtedy kiedy trwa naparzanka w 1942r, stworzył 6 tomowy cykl - The War that Came Early - ( za sprawą zmiany dwóch wydarzeń w historii, wojna wybucha rok wcześniej, w 1938r., i toczy się nieco innym torem)

 

http://www.amazon.com/Hitlers-War-That-Came-Early-ebook/dp/B001NLL4UA/ref=pd_sim_b_7?ie=UTF8&refRID=036N6BGB58ZPTSBXCN3C

 

tyle tak na szybko, jak coś więcej ciekawego, to pisać.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem zawsze jaja na testowym kiedy wrzucalem mody, szczegolnie przy wiekszych zmianach wersji. WG bardzo czesto cos zmieniaja a potem sa takie cyrki. Wyczysc mody i sprawdz czy problem bedzie nadal wystepowal. Ten celownik to J1mB0's prawda? Jesli problem ustapi po usunieciu moda to proponuje zagadac do jego tworcy.

Dzięki stary. Downloadowałem nowszą wersję j!mB0's i jest ok. Po prostu nie umiem grać bez tego celownika.

Coś dla ludzi którzy lubią mody:

Jeszcze raz dzięki za podpowiedź.

Pozdrawiam!

Edytowane przez rrG73JH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@rrG73JH: Mam tak samo z tym celownikiem Jimbo. Kompletnie nie podoba mi się żaden inny. Jak u kumpla gram to zawsze mi to przeszkadza, że on nie ma tego moda. Chciałbym żeby WG po prostu go zaimplementowało w grze  :> 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj znowu pociągnął aktualizację i kurde dalej lipa z celownikiem.
Znacie jakiś inny niż ten systemowy działający pod testowy WOT bo nie mogę go zdzierżyć ?

Edytowane przez rrG73JH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś jeszcze gra to kody dają na 300 gelda i dzień premy. 

http://eu.alienwarearena.com/giveaways/the-world-of-tanks-bonus-code-giveaway

 

Dzięki za cynk, a wiadomo może do kiedy trzeba ten kodzik "skonsumować"? Chętnie bym poczekał do 9.0 z tym dniem premki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://worldoftanks.eu/pl/news/44/special-wot-3anniversary/?sid=T%3DXRmAuQA2gNplyEtSQDKn8RyEOuuSfOlb%21P%3D0BZ4JWk4GXLB7onwVaM8s3TJAOZnG7-rrnSx7rr5MIyoEWd_BoNLxyOUxHg_XJkU4BS4Pe2CYX7q7kdyyRJl8232pK-87FOlE7FFoNeFTAa7ycn_Si2hPSlXLDh2x_wiyuXueO2PsZDXpqr9uELYIZ0I5CzyzIG4HdCS8vSm94CfsRZn_tr_5Gn0c3m-6kCr1g7Gz3MfoGbDgL4JaVvWdovjzl9_wtWZNCvWqPuwBfO6lw7eQH4t7segU-DQdjOm

 

Jeśli ktoś ma ochotę [wystarczająco samozaparcia ] to można zarobić dziennie 240 golda oraz jednorazową 3 dniowa premkę.

Sam straciłem ochotę do gry jak odkryłem na test serwie  że jedynie z Mausem mam trochę zabawy , ale mina trochę zrzedła gdy zobaczyłem rachunek za naprawę i za pestki (niegranie na złotych w mojej opinii było masochizmem zważywszy na standardową penetracje).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na <span style='color: red;'>[ciach&#33;]</span> ten test serwer był skoro wypuscili patch pełen bugów.

Blokuje się wieża, rozjeżdża się kamera, parę bitew temu na abbey gra się wyłączyła i przy każdej próbie ponownego wejścia do bitwy wywalało do pulpitu. Teraz znowu gra sie zawiesiła i zamknęła. Jak zwykle kolejny pełnowartościowy patch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...