Skocz do zawartości
Gość marantz5003

Wszystko o GeForce GTX 660 Ti / 670 / 680 / 690

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety w 680 brakuje zasilania. Podkrecilem karte na max napieciu na max +171 offset. 0 artefaktów ale niestety mark 2011 staje w czasie testów

W sumie zasilanie ma kiepskie. Bez tego nie podkrecisz. Mysle ze na dobrym zasilaniu 1400 bez problemu pojdzie. 7970 miała lepsze zasilanie. Takze uwazam ze sekcje zasilania ma bardzo kiepska. W sumie przystosowana jest tylko do minimalnego podkrecania.

Edytowane przez Lysyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

POV-TGT GeForce GTX 680 Beast Watercooled 2048MB GDDR5 PCI-Express Graphics Card [TGT-680-A1-2-BST-W]

 

POV-TGT GeForce GTX 680 Beast Watercooled 2048MB GDDR5

 

600 euro z vatem i podatkami czyli niecałe 2 500 zł.

 

 

 

http://www.evga.com/articles/00669/#GTX680HydroCopper

 

nie mogli obciąć tej głupiej plastikowej wieży i dać gniazd zasilania obok siebie ?

Edytowane przez Dwd89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie co brac GTX680 referent czy MSI 7970 Lightning ???

 

Jak by owe karty byly w takiej samej cenie wybralbym MSI 7970 Lighting.

Aczkolwiek wybor jest dosc trudny .

Edytowane przez Mario2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roznica to £20 wiec zadna.

W grach styka mi moja gtx580, wiecej i tak mi nie trzeba, chodzi mi tylko i wylacznie o smarki, bo chcialem sie pobawic i nic wiecej.

AMD w smarkach wypada gorzej, ale z drugiej strony cisza tez dla mnie wazna i referent od GF bedzie glosniejszy.

Edytowane przez Blackwhite

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakladajac ze obie karty beda chodzily na zblizonych taktach , powiedzmy 1150MHz na GPU

to wydajnosciowo beda szly leb w leb , raz wygra 7970 innym razem GTX680 caly trik polega na nowym wynalazku NVidi GPU BoosT

gdzie gpu czasami bryka na 1200MHz jak by tak na stale ustawic takty obu kart to roznica w wydajnosci bedzie prawie nie zauwazalna

a nawet bedzie ciut szybciej na radku .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość marantz5003

Wszyscy ci, którzy liczyli na Zotac GTX 680 z 2GHz niestety się rozczarują. Producent ogłosił, że karta pracuje z częstotliwością 1,2Ghz lecz 2GHz będzie możliwe do osiągnięcia na napięciu 1,5v i chłodzeniu ciekłym azotem.

Edytowane przez marantz5003

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez to bylo oczywiste,ze na powietrzu nie da rady 2 GHz osiagnac?Kto sie ludzil,ze tak bedzie? LOL

 

 

Znajdzie sie kilku loli co wierzyli w te bajki ,ktos bez podstawowej wiedzy i doswiadczenia z OC .

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez to bylo oczywiste,ze na powietrzu nie da rady 2 GHz osiagnac?Kto sie ludzil,ze tak bedzie? LOL

 

Przy dobrym chłodzeniu może i da się wycisnąć max 1.3, (czysty strzał patrząc na testy z OC w recenzjach), ale wątpię by powstały wersje z szybszym taktowaniem fabrycznym. Na pewno nie 2.0 i wątpię by nawet z 1.5 ghz.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieźle moja bez podnoszenia obrotów na wentylu na maxa nie chce przekroczyć +120 na gpu. pamięci ustawiłem sobie też na +400. a ze względu na pożądaną ciszę nie "podkręcam" chłodzenia dlatego mam 55C w stresie przy 30~33% na wentylach ustawionych na auto

 

 

 

Preview: GIGABYTE GTX 680 OC WindForce 3X 2GB

 

ja chcę ten jego radiator na vrm :D

Edytowane przez zaodrze244

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...