Skocz do zawartości
Tom Ha

The Witcher 3: Wild Hunt

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, pozwolę sobie napisać tutaj bo dokładnie nie wiem gdzie umieścić swoje pytanie. Kilka tygodni temu kupiłem sobie nowy komputer, zestaw polecany na pure pc za (obecnie) 3300 zł. Nie kupowałem go z myślą o WIedzminie 3, na półce kurzyła się dwójka, przeszedłem ją i teraz nie mogę doczekać się premiery Wiedźmina 3. Sprawdziłem swój komputer na dwóch stronach porównujących wymagania gry do możliwości sprzętowych. Na jednej (system requirements lab) wynik pokazał, że niestety ale ze względu na procesor nie mam szans zagrać nawet na minimalnych detalach. Na drugiej natomiast (dame debate) okazało się, że po obniżeniu grafiki uda się uzyskać 30-35 klatek. Wolałbym oszczędzić sobie rozczarowania stąd moje pytanie - co wy sądzicie o tym? Uda się powiedzmy na średnio-wysokich płynnie zagrać czy wymagany będzie update do lepszego procesora?

Edytowane przez Liktor
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakaś strona pokazała Ci, że na i5 4460 oraz R9 290 nie zagrasz nawet na minimalnych? Serio? Przecież widać, że to dla jaj zrobili albo kompletnie się nie orientują.

 

A mówiłem, że będą sobie jaja robić z ludzi i z cdp, heh.

 

 

Czy zagrasz "na wysokich" to zależy jak te "wysokie" zostaną zdefiniowane (ale jakbym miał stawiać TAK/NIE to obstawiam TAK), natomiast cokolwiek by nie zdefiniowano jako "średnie" na pewno zagrasz całkowicie płynnie.

 

Naturalnie "na pewno" z dokładnością do tego, że piszemy o produkcie, który jeszcze nie istnieje w finalnej wersji, ale który musi się jakoś sprzedać.

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakaś strona pokazała Ci, że na i5 4460 oraz R9 290 nie zagrasz nawet na minimalnych? Serio? Przecież widać, że to dla jaj zrobili albo kompletnie się nie orientują.

 

A mówiłem, że będą sobie jaja robić z ludzi i z cdp, heh.

 

 

Czy zagrasz "na wysokich" to zależy jak te "wysokie" zostaną zdefiniowane (ale jakbym miał stawiać TAK/NIE to obstawiam TAK), natomiast cokolwiek by nie zdefiniowano jako "średnie" na pewno zagrasz całkowicie płynnie.

 

Naturalnie "na pewno" z dokładnością do tego, że piszemy o produkcie, który jeszcze nie istnieje w finalnej wersji, ale który musi się jakoś sprzedać.

Dzięki za merytoryczną odpowiedz. Zamieszczam screen do wyników, pierwszy z nich pochodzi ze strony http://www.systemrequirementslab.coma drugi http://www.game-debate.com.

Tu link do wyników. http://imgur.com/Rk1Zrym,q76oDLE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, pozwolę sobie napisać tutaj bo dokładnie nie wiem gdzie umieścić swoje pytanie. Kilka tygodni temu kupiłem sobie nowy komputer, zestaw polecany na pure pc za (obecnie) 3300 zł. Nie kupowałem go z myślą o WIedzminie 3, na półce kurzyła się dwójka, przeszedłem ją i teraz nie mogę doczekać się premiery Wiedźmina 3. Sprawdziłem swój komputer na dwóch stronach porównujących wymagania gry do możliwości sprzętowych. Na jednej (system requirements lab) wynik pokazał, że niestety ale ze względu na procesor nie mam szans zagrać nawet na minimalnych detalach. Na drugiej natomiast (dame debate) okazało się, że po obniżeniu grafiki uda się uzyskać 30-35 klatek. Wolałbym oszczędzić sobie rozczarowania stąd moje pytanie - co wy sądzicie o tym? Uda się powiedzmy na średnio-wysokich płynnie zagrać czy wymagany będzie update do lepszego procesora?

 

Olej te stronki - nawet jak masz procka ciut poniżej minimum to nie znaczy , ze się nie uruchomi a co najwyżej będzie te 10-20% wolniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co jak co, ale Wieśka można w ciemno brać :) Po wypłacie u mnie się znajdzie zapewne. Coś wiadomo jak tam im idzie z optymalizacją? Dalej działają czy to co ostatnio pokazali to już koniec? Bo fakt, mocno poucinali chyba detale. Na ostatnich gameplayach wydawało mi się że próbują ukryć niedoskonałości w cieniach (choć sensu takiej optymalizacji nie widzę ;] )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile łosi kupi kolekcjonerski z alledrogo ;) zastanawiam się nad kupnem steam/pudełka. Niby w pudełku soundtrack na cd to i lepszą jakość powinien mieć niż mp3 Steamowe, no i pudełeczko na półce. Z drugiej pewnie jakieś schody będę z dostaniem dodatków to tej wersji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Wszyscy mają mambę mam i ja. :D

 

 

The Witcher® 3: Wild Hunt znajduje się już w twojej bibliotece Steam

 

No wiesz... :blurp:

 

Zastanawiałem się czy brać wersję cyfrową, bo kilka zł tańsza, ale doszedłem do wniosku, że Wiesiek musi być na półce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiesz... :blurp:

 

Zastanawiałem się czy brać wersję cyfrową, bo kilka zł tańsza, ale doszedłem do wniosku, że Wiesiek musi być na półce :)

ja też tak myślę, w końcu mam 1 i 2 to 3 do kolekcji będzie pasować. poza tym pewnie nie będzie takiego szału jak z GTA i będzie można ją normalnie kupić w sklepie albo na necie. w muve mają ją za 129,90zł gdzieś taniej widzieliście? 

 

http://muve.pl/pc/rpg/wiedzmin-3-dziki-gon-pc/52308

Edytowane przez zaodrze244

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile łosi kupi kolekcjonerski z alledrogo ;) zastanawiam się nad kupnem steam/pudełka. Niby w pudełku soundtrack na cd to i lepszą jakość powinien mieć niż mp3 Steamowe, no i pudełeczko na półce. Z drugiej pewnie jakieś schody będę z dostaniem dodatków to tej wersji.

Na alledrogo była aukcja na 5 miejsce na liście rezerwowej po 25zł za jedno, oczywiście wyprzedane :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiesz... :blurp:

 

Zastanawiałem się czy brać wersję cyfrową, bo kilka zł tańsza, ale doszedłem do wniosku, że Wiesiek musi być na półce :)

 

Mi nie zależy kompletnie na pudle a jak ktoś lubi mieć na półce grę + wersję steam to niestety musi zrezygnować z box'a, bo te wersje nie są steamworksowe. Dla mnie steam to dobra platforma, większość gier ma save'y w chmurze i nie muszę latać z pendrivem jak w średniowieczu. No i swoją kopię nabyłem taniej niż wartość box'a. ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi nie zależy kompletnie na pudle a jak ktoś lubi mieć na półce grę + wersję steam to niestety musi zrezygnować z box'a, bo te wersje nie są steamworksowe. Dla mnie steam to dobra platforma, większość gier ma save'y w chmurze i nie muszę latać z pendrivem jak w średniowieczu. No i swoją kopię nabyłem taniej niż wartość box'a. ;>

to napisz gdzie i za ile?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z allegro od tego gościa http://allegro.pl/show_user.php?uid=33987760, on ma często gry z dobrych cenach, brałem sporo rzeczy od niego i nigdy nie było problemów.

A tu konkretna aukcja - http://allegro.pl/wiedzmin-3-dziki-gon-pl-steam-wysylamy-i5274120908.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem w końcu w tym muve. Pudełko musi być do kolekcji.
Chciałem w komputroniku bo mają 10zł taniej, ale odbiór osobisty prawie 13zł :lol2: Chyba upadli na głowę (kuriera za 9.90zł mają).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...