Skocz do zawartości
POWER BY AMD

na jakim mobo osiagne najwyzszą magistrale

Rekomendowane odpowiedzi

mam A7N8X dlx - 1.04 -> max w dualu/synch szla na FSb 195, po vdd modzie poszła ... do serwisu. Wrocil dokladnie ten sam egzemplarz - wiec nie liczylbym, ze z serwisu wroci nowa plyta z nowszej reiwzji.

Natomiast na Abicie NF-7 S v 2.0 bez vdd moda FSB 220.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezapelacyjnie na Solteku FRN2-L/RL

Widziałem na nim synchro 250 więc nie sądzę by więcej ciągnięto...
Eeee... Jak bylo 250 synchro, to na pewno da sie wiecej :idea: Przeciez biosy niektorych plyt maja juz zakres regulacji FSB do 300 - trzeba tylko odpowiednie pamiatki znalezc :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja mam na abicik stabilnie synchro 225 max przy 230 nawet nie wstaje jeszcze nie długo nowe chłodzenie zapodam na nb i sb to zobacze może bedzie więcej  

 

CZY ABIT nie może zrobić max 3 pod socket a !!!!!!!!!!!!!

Szkoda ze w swojej specyfikacji nie napisałeś producenta pamięci ( ewentualnie oznaczenie kości pamięci chyba ze masz geile z raditorem wiec nic tam nie zobaczysz ) :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja mam na abicik stabilnie synchro 225 max przy 230 nawet nie wstaje jeszcze nie długo nowe chłodzenie zapodam na nb i sb to zobacze może bedzie więcej  

 

CZY ABIT nie może zrobić max 3 pod socket a !!!!!!!!!!!!!

Szkoda ze w swojej specyfikacji nie napisałeś producenta pamięci ( ewentualnie oznaczenie kości pamięci chyba ze masz geile z raditorem wiec nic tam nie zobaczysz ) :lol:

moje pamiątki to infineon 6ns i sietec 7ns sietec zdecydowanie lepszy jest na upartego na 235 mugłby chodzić z 633 cl2 a infineonek już tak nie pójdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

> Dr.Frost

Ja mierze w 250FSB i pamięci Cas 2 2-4-2  

 

Jakie pamiątki temu podołają ??

Mysle że te GeIL DDR 512MB/500 PC4000 CL2,5

http://www.sirius.pl/product.php?action=in...o&id=7023&sid=1

 

Kingston DDR 256MB/370 PC3000 HyperX CL2 z napięciem coś koło 3.2-3.4V

http://www.sirius.pl/product.php?action=in...o&id=5989&sid=1

 

TwinMOS DDR 512MB/500 PC4000 CL2,5

http://www.sirius.pl/product.php?action=in...o&id=7107&sid=1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamieci PC4000 sa robione pod katem wysokich FSB, a nie max timingow. Geil wprost mowi, ze ich pamieci nie chodza z timingami wyzszymi niz 2-3-3. Koncza sie poprostu mozliwosci. od tego bedzie DDRII. Ja np z Twisterow PC4000 nie moglem nawet przy 200MHz zejsc do 2-2-2. Taka konstrukcja i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie należę do niedowiarków ale w przypadku solteka jak nie zobacze fsb 250 to nie uwierze  :lol:

Dołączona grafika

 

Synchro ,ale widac ze pamieci maja juz dosc.Szykuje sie wymiana na jakies PC4000

 

ZADOWOLONY :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie należę do niedowiarków ale w przypadku solteka jak nie zobacze fsb 250 to nie uwierze  :lol:

Dołączona grafika

 

Synchro ,ale widac ze pamieci maja juz dosc.Szykuje sie wymiana na jakies PC4000

 

ZADOWOLONY :?:

Miałem właśnie podać linka do twojego topicu, ale już chyba nie będzie potrzebny... Ale w sumie podam:

http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=43770&start=0

8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę. Jeżeli ktoś robił vdd mod na rev 1.4 może podzielił by się swoimi doświadczeniami i rzucił dokłaniejszy opis + jakieś fotki. Wiem, ze jest opis na forum nforceq ale niestety angielski słabo...

Z góry THX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Soltek frn2 wyciska 240MHz ,Abit nf7 ,Epox 8rda+ po jakies 220-240

 

poczekaj na kt600 ,moze Abit lub Epox na kt600 przejda granice 250

 

Może - ale z PCI >41MHz

oj strasznie duzo ja jechalem przez jakis czas jak mialem tulipana na 42.3 PCI i nie dosc ze bylo wszystko rock stable to wydajnosc calego systemu byla o wiele wieksza :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale wiesz ze dyski tego nie lubia.... do mnie przyszedl kumpel z seagatem 3,2 w celu by przegrywac na CDki :) i wyszedl bez jednej partycji jak mialem pci 40... :( w sumie to dobrze mu tak bo mnie w wala zrobil...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to forum niby nie jest porządne, hę?

Gdyby nie parę(naście) osób to zeszłoby na psy...

 

A poważnie, to jak pytacie się o max to trzeba szukać na świecie.

A o wszystkim co sie tyczy OC, tylko na XS (Xtreme Systems) !

 

Pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...