Skocz do zawartości
Yogi311

[Elektronarzedzia] Wkretarka max 400zł

Rekomendowane odpowiedzi

Ta druga to zabaweczka niskiej mocy, akumulator o śmiesznej pojemności. Nada się to może do przykręcenia drzwiczek od szafki, ale dobrej klasy wkrętak i tak jest tańszy, a nie trzeba go ładować.

 

Za te pieniądze szukałbym innej firmy, nie "zielonego" Boscha z plastikowymi trybami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Mamy w domu takiego Boscha już ileś lat, działa niezawodnie. Do użytku domowego jak najbardziej ok.

 

Tylko dorzucanie 20 bitów PH2 to jakiś smutny dowcip... na ch... komu 20 takich samych bitów? No chyba, że taka ich żywotność, że lepiej mieć 20.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie na użytek domowy jeśli chodzi o elektronarzędzia ogólnie to jakie firmy brać pod uwagę? Makita, Graphite, Hilti, Festool, DeWALT, Einhell, Bosh?

 

P.S. http://www.vitay.pl/katalog-Vitay/nagrody/Wiertarko-wkretarka-12V,1136.html to jest coś warte? Punktów trochę mam i bym musiał dołożyć

37,42 zł. Jest to wersja z jednym akumulatorem i bez walizki :f

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 stówy za zwykłego bosza? Drogo tym bardziej, że za 100zł więcej jest seria GSR czyli Bosch Proffesional. Mam takiego model GSR 14,4-2 Li. Dwa aku Li-ion w zestawie i szybka ładowarka (40-50min ładowania). Jeśli jednak sztywno ogranicza Cię to 400zł i chcesz coś do użytku od czasu do czasu w domu to bym szukał wkrętarki Parkside w Lidlu. Co jakiś czas rzucają na sklep. Dają 2 lub 3 lata bezproblemowej gwarancji, jak się coś skopie i akurat mają to na sklepie od ręki wymieniają na nową. Akumulatory również Li-ion, a cena o wiele lepsze niż zwykły zielony Bosch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ogólnie na użytek domowy jeśli chodzi o elektronarzędzia ogólnie to jakie firmy brać pod uwagę? Makita, Graphite, Hilti, Festool, DeWALT, Einhell, Bosh?

 

P.S. http://www.vitay.pl/katalog-Vitay/nagrody/Wiertarko-wkretarka-12V,1136.html to jest coś warte? Punktów trochę mam i bym musiał dołożyć

37,42 zł. Jest to wersja z jednym akumulatorem i bez walizki :f

 

 

Cześć, od razu się przedstawię – jestem przedstawicielem Grupy Topex – właściciela marki GRAPHITE i zawodowo zajmuję się narzędziami. Wymieniłeś kilka marek. Każda z nich oczywiście różni się od siebie – raz bardziej, raz mniej. Ale nie będę tutaj o nich się wypowiadał, ani porównywał. Po prostu nie wypada mówić o innych. Mogę przybliżyć markę GRAPHITE, którą znam bardzo dobrze. Oczywiście bez żadnej kryptoreklamy, typu „jesteśmy najlepsi na świecie”, itp.

Ale do rzeczy. Kupując narzędzia musisz najpierw odpowiedzieć sobie na pytanie: do czego i jak często będę ich używał? Jeśli chcesz pracować codziennie, po 6 godzin bez przerwy, w trudnych warunkach – nie ma siły, musisz szukać sprzętu profesjonalnego, z najwyższej półki. Jeśli narzędzia używasz nieco rzadziej – chcesz sam przeprowadzić remont we własnym domu albo jesteś profesjonalistą ale nie działasz w warunkach typowo przemysłowych to GRAPHITE jest rozwiązaniem dla Ciebie. Nasze elektronarzędzia przeznaczone są do prac o średnim i wyższym obciążeniu. Spełniają potrzeby wymagających majsterkowiczów jako sprzęt główny, a profesjonalistów jako sprzęt uzupełniający (tj. do rzadziej czy mniej intensywnie wykonywanych rodzajów prac). Dodam, że GRAPHITE to również opieka posprzedażową. Na miejscu, w Polsce mamy serwis i zapewniamy części zamienne. Na wszystkie elektronarzędzia dajemy 2 letnią gwarancjąniezależnie od tego czy były kupione na fakturę VAT (profesjonaliści) czy na paragon (do użytku domowego). Tyle w skrócie. Mam nadzieję, że udało mi się dostarczyć najważniejsze informacje– i to „bez lukru”.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa,mam polerke waszej firmy,już pierwszego dnia podczas polerowania auta zaczęłą mocno śmierdzieć i tracić moc,to nawet do amatorki się nie nadaje.Co do gwarancji to każda firma ją daje i nie jest to żaden atut,nie po to kupuje się narzędzia by odsyłać na gwarancje,to ma po prostu działać a kartę gwarancyjną powinniśmy głęboko schować i o niej zapomnieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa,mam polerke waszej firmy,już pierwszego dnia podczas polerowania auta zaczęłą mocno śmierdzieć i tracić moc,to nawet do amatorki się nie nadaje.Co do gwarancji to każda firma ją daje i nie jest to żaden atut,nie po to kupuje się narzędzia by odsyłać na gwarancje,to ma po prostu działać a kartę gwarancyjną powinniśmy głęboko schować i o niej zapomnieć.

To ciekawe, bo ja mam też polerkę ze stabilizacją graphite i działa jak marzenie. Wadliwy egzemplarz trafić się może, ale patrząc jak piszesz o gwarancji, to coś czuję że zanim pomyślałeś o niej, sam drutowałeś i teraz to się nadaje co najwyżej na śmietnik.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ciekawe, bo ja mam też polerkę ze stabilizacją graphite i działa jak marzenie. Wadliwy egzemplarz trafić się może, ale patrząc jak piszesz o gwarancji, to coś czuję że zanim pomyślałeś o niej, sam drutowałeś i teraz to się nadaje co najwyżej na śmietnik.

Co niby miałem drutować???Używana normalnie,po pół godzinie pracy i trochę mocniejszym docisku zaczyna zwyczajnie śmierdzieć!Stabilizacja...jak używasz jej do głaskania to może i działa...Maszynka jest jeszcze na gwarancji ale czy jest sens reklamować skoro "działa"?Tanie mięso więc cudów za tą kasę nie oczekiwałem,tak samo jest z wkrętarkami z tej półki.Lepiej dołożyć i kupić coś solidniejszego.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jest dokładnie ta, o której pisałem wyżej. 3 lata gwarancji, aku li-ion i to za 199zł. Moim zdaniem ciężko będzie o coś lepszego do domowego użytku. Mała uwaga, że jak ktoś chce kupić to warto się wybrać wcześnie rano> Nie raz towar zalega kilka dni, a nie raz o 7 już kolejki są i po kilku godzinach już nic z promocji nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...