Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Telefon kupujesz dla wygladu czy dla funkcji? Przeciez to nie jest ciuch, zeby go zmieniac bo i moda sie zmienia :lol:

Tak, wygląd jest jednym z kryteriów wyboru, dla niektórych najwazniejszym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, moja umowa w plusie dobiega konca wiec pora zmienic wysłużony już telefon. Mam abo za 30zł i narazie nic nie wskazuje na to żebym mógł przeznaczyć na niego większą kwotę więc planuje kupić coś na allegro tak do max 500zl(bo propozycje od plusa na telefon to nie są za dobre przy 30zł miesięcznie), a abo przedluzyc i dostac dodatkowe minutki. Moje pytanie jest takie który z telefonów będzie dla mnie lepszy? Oczekuje od telefonu przede wszystkim dobrego mp3 oraz funkcjonalności. Upatrzyłem sobie takie oto telefony:

-SE W850i - ogólnie wydaje mi się mieć wyszstko co mi potrzeba ale jest to dosyć mało znany w Polsce telefon więc słucham opini użytkowników i znawców :D

-SE K800i - niby fajny ale kolega ma tekiego w klasie a ja lubie być oryginalny ;)

-SE W610i,

-SE W580i - to wygląda na odświeżony w850i,

-MDA COMPACT 2 - ten mnie baardzo kusi bo lubie pda, ale jednak nie jest to nowy model i boje sie o czas czuwania i zużycie tego telefonu(bo nowe to za drogie juz sa ;) )

A może jakiś inny telofon z jak najlepszym mp3 do 500zł polecanie?

Licze na jakiekolwiek opinie o telefonach które podałem wyżej.

EDIT: Zastanawiam się jeszcze nad Toshiba G500 w play'u - co myślicie o tym smartphonie? Zastanawia mnie jakość mp3. Na moim iPAQ'u jakość dzwięku na słuchawkach jest moim zdaniem bardzo dobra ale jak w tej toshibie? Kusi mnie ten tel bo ma WM i WiFi, ale jak jego stabilność, jakość wykonania itp? Oczywiście przejde się do salonu i sprawdzę ale jakie są wasze opinie o nim?

EDIT2:A jak tam z jakością muzyki w w880i?

Edytowane przez adamski8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w szkole kumpel pokazal mi SE k800i. Ma go od kwietnia 2007, pobawilem sie nim troche i musze wam powiedziec, ze joystick juz tak srednio dziala... :mur: :mur: Czy to norma?

Nie, to nie jest norma, mialem k800 w ilosci sztuk 3, jeden bardzo zajechany a joy dzialal tak jak i w nowce prosto z salonu, tak samo bylo z zadbanym, paro miesiecznym egzemplarzem. Moze ja mialem szczescie ale tak jak mowie, we wszystkich trzech sztukach joy dzialal tak samo czyli dobrze. (zreszta tak samo jak w innych ericssonach z joyem, wszyscy na nie psiacza a ja nigdy nie mialem z tym problemu ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Pisałem parę stron wcześniej ale zmieniłem zdanie... k610i pójdzie na serwis i potem go poużywam jeszcze, może podziała ;).

 

Potrzebuję drugiego telefonu w którym bateria będzie trzymała maksymalnie długo... nic w nim nie jest mi potrzebne, bateria to priorytet. cena ~200zł? 6310i? trochę duża i drooga ale jakoś bym to przełknął... coś tańszego? nic innego nie przychodzi mi do głowy :?

 

3310? 3330? :D ile trzyma bateria w 6030/6020? e398? Kiedyś jak miałem to sporo trzymała :)

F3? t610/630? 1600?

 

może 3100 + baterię 4400mAh ? :D

Edytowane przez Kaaban

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jeszcze pytanko o mp3, posiadam odtwarzacz iRiver T10 + Creative EP-630. Czy ktorys z w/w telefonow bedzie gral lepiej od mojego odtwarzacza?

Zartujesz prawda ? :lol: Zaden z dostepnych.. iRiver ma bardzo dobry dzwiek, tak samo iAudio. Zaden dupniasty mp3 z tela nie zagra tak dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość XFX_Graphic

Zartujesz prawda ? :lol: Zaden z dostepnych.. iRiver ma bardzo dobry dzwiek, tak samo iAudio. Zaden dupniasty mp3 z tela nie zagra tak dobrze.

Tak było dawno temu... Miałeś w ręce np. W910i?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990
Kaaban 6310i :P Co do 1600 trzyma ponad tydzień jeżeli jest włączona i tylko kilka telefonów sie wykona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak było dawno temu... Miałeś w ręce np. W910i?

Poklaszcze Ci uszami jak podłączysz grado SR60 i zagrają dobrze na tym fonie xD iRiver moze nie ale iAudio X5L albo Trekstor Vibez rozkładają każdego fona z serii W na łopatki. Co nie zmienia faktu ze niektore z tych playerow są drozsze od samych fonow... Ale jak ktos słucha muzyki na tych pseudosluchawkach typu hpm-70 albo ep-630 to Gz. oni roznicy na pewno nie poczują :lol: Edytowane przez Rafal2!omu$$

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak było dawno temu... Miałeś w ręce np. W910i?

a Ty firmowy odtwarzacz z porządnymi słuchawkami?? chodzi mi o coś z wyższej półki dźwiękowej niż creative...

 

 

Rafal2!omu$$ podpisuje się pod tym obiema dłońmi :D imho każdy iriverek skasuje serie W (poza x20, bo to nie iriver). Do tego Sansa clip, Meizu M3/M6, Vedia/Vtec/Teclast V39 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, to nie jest norma, mialem k800 w ilosci sztuk 3, jeden bardzo zajechany a joy dzialal tak jak i w nowce prosto z salonu, tak samo bylo z zadbanym, paro miesiecznym egzemplarzem. Moze ja mialem szczescie ale tak jak mowie, we wszystkich trzech sztukach joy dzialal tak samo czyli dobrze. (zreszta tak samo jak w innych ericssonach z joyem, wszyscy na nie psiacza a ja nigdy nie mialem z tym problemu ;) )

Oczywiście, że to nie jest norma. Mam K800 od ponad roku i joy chodzi jak nowy przez cały czas. To samo jest u kumpla. Normą to było ale w K700i.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko przypilnuj "fachowców" zeby przypadkiem nie zdjeli ci simlocka patchem, bo bedziesz do nich latal po kazdej aktualizacji softu, a wtedy dowiesz sie czemu tak tanio go kupiles :)

Simlocka można ściagnąc samemu za darmo za pomocą patcha. Fakt, że trzeba zdejmowac sima po każdej zmianie softu, ale jakimś maniakiem software`owym nie jestem i mi to nie przeszkadza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a Ty firmowy odtwarzacz z porządnymi słuchawkami?? chodzi mi o coś z wyższej półki dźwiękowej niż creative...

Rafal2!omu$$ podpisuje się pod tym obiema dłońmi :D imho każdy iriverek skasuje serie W (poza x20, bo to nie iriver). Do tego Sansa clip, Meizu M3/M6, Vedia/Vtec/Teclast V39 ;)

 

Dokladnie, wystarczy poczytac fora o odwt mp3...

 

 

 

http://forum.mp3store.pl/index.php?showtop...st&p=298691

Edytowane przez Cmx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu stosów recenzji itp. na placu boju pozostało tylko kilka telefonów. Ale doszedł też jeden.

 

Nokia 5300 vs SE k550i vs SE k770i

 

Nie ukrywam że w SE kusi aparat. Który brać bo sam sie w koncu na nic nie zdecyduje.

 

Druga sprawa to bawiłem sie dzisiaj Nokią 6300 i jak dla mnie nic secjalnego (no ale ja mam fona z Symbianem...). Właśnie, gdyby 6300 miała symbiana to byłoby fajnie, a tak to zwykły, przeciętny telefon jak dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co piszesz to dla Ciebie każdy telefon bez symbiana będzie "zwykłym" telefonem (jakby się bardziej zastanowić to dla mnie też :) ).

 

Ja bym wybrał K770i bo ma normalną klawiature, k550i jest zbyt popularny a ta nokia jest za duża, nie ma symbiana, ogólnie... "przeciętna" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co piszesz to dla Ciebie każdy telefon bez symbiana będzie "zwykłym" telefonem (jakby się bardziej zastanowić to dla mnie też :) ).

 

Ja bym wybrał K770i bo ma normalną klawiature, k550i jest zbyt popularny a ta nokia jest za duża, nie ma symbiana, ogólnie... "przeciętna" :D

Co do symbiana to masz racje, tak sie przyzwyczaiłem że każdy telefon bez niego jest dla mnie przeciętny.

 

Czyli jak narazie wszystko rzemawia za k770i (pytałem pare osób już). Nokia widze że nie jest zbyt poularna jeżeli chodzi o polecanie, za to spotykam coraz więcej jej zadowolonych użytkowników. W tej chwili biore jeszcze pod uwage SE W580i

Edytowane przez el_gringo_dado

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu stosów recenzji itp. na placu boju pozostało tylko kilka telefonów. Ale doszedł też jeden.

 

Nokia 5300 vs SE k550i vs SE k770i

 

Nie ukrywam że w SE kusi aparat. Który brać bo sam sie w koncu na nic nie zdecyduje.

 

Druga sprawa to bawiłem sie dzisiaj Nokią 6300 i jak dla mnie nic secjalnego (no ale ja mam fona z Symbianem...). Właśnie, gdyby 6300 miała symbiana to byłoby fajnie, a tak to zwykły, przeciętny telefon jak dla mnie.

bawiłem się 770i zanim poszedł do ludzi , zdecydowanie mogę go polecić jak Ci się fasony SE podobają , aparat 3,2 robi fajne foty , wyśw 320x240 rewelka , gra calkiem przyjemnie no i jest nawet solidnie zrobiony .... w swojej klasie fajny fon a na pewno lepszy od 550i. do tego radio naprawdę dobrze gra.... no i nie ma cycka a kursor dziala naprawdę precyzyjnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu stosów recenzji itp. na placu boju pozostało tylko kilka telefonów. Ale doszedł też jeden.

 

Nokia 5300 vs SE k550i vs SE k770i

K770i ale...

jest odpowiednio drozszy od K550i i pytanie czy warto doplacac...Moim zdniem nie, poniewaz oferuje tylko lepszy aparat i wyswietlacz - no chyba ze doplata jest rozsadna.

 

co do nokii 5300 to dla mnie zabawka

 

6300 bardzo solidny telefon oferujacy podstawowe funkcje telefonu ale moim zdaniem niczego mu nie brakuje...no moze animowanych tapet z SEi slabszy aparat.

 

W580i chyba najlepszy z wszystkich -solidny i ladny slider. Ma natomiast 2 wady zwiazane z aparatem tj brak flasha i chyba AF wiec jezeli na tym ci zalezy to pomin ta pozycje.

Edytowane przez Yearman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w salone i pomacałem kilka telefonów i jakie wrażenia

 

Nokia 5300 - zabawka, cegłofon, do tego brzydka - odpada

 

Nokia 6300 - tak jak pisałem poprzednio - nic specjalnego, względnie ładny, ale aparat przemilcze

 

W580i - pomijając aparat to wygląda bardzo ładnie, ale ten shake control jest irytujący, niezły wyświetlacz i dźwięk

 

k550i - :lol:, klawisze to porażka, wiem że to kwestia przyzwyczajenia, ale są strasznie niewygodne, pozatym telefon ok

 

k770i - ładny, dobry wyświetlacz (choć mógłby być większy), względnie duży, ale nie gruby, bardzo fajny aparat i klawisze funkcyjne przy nim, wygląda na delikatny

 

LG KE970 Shine - najładniejszy z oglądanych przezemnie, jednak rolka go dyskwalifikuje, zupełnie mi nie przypasiła

 

Podsumowując, prowadzi k770i, zaraz za nim k550i i W580i, ewentualnie w ostateczności nokia 6300 (ale to gdyby żadnego z w/w SE nie mieli w salonie). Wstępnie jestem zdecydowany na k770i. Mam go za 70zł z kartą 256MB w zestawie, myśle że jest wart tej dopłaty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już to wolałbym k810i bo nie ma joisticka.

 

Ale nie, nie mam takiej opcji w abonamencie, wiec to raczej odpada.

 

Mam jeszcze zamożliwość W880i, ale ze względu na aparat zostane przy k770i. Era ostro poszła z SE, niezłe ceny mają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie sie zepsuł klawisz od pogłąśniania/zoom-out w n73. Tak zupelnie bez powodu. Wyciągam z kieszeni i nie działa normalnie tylko tak tępo chodzi. A potem byłem bystry jak zawsze i sciszyłem playera na maxa zeby zobaczyc czy klawisz od uciszania dziala. :lol: I tak moje jedyne (bardzo kiepskie z resztą )zrodlo muzyki szlag trafił. Już nie lubie tego fona. ;-) Plastikowy pseudo-biznesowy szrot. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W580i - pomijając aparat to wygląda bardzo ładnie, ale ten shake control jest irytujący, niezły wyświetlacz i dźwięk

uzytkuje go jakis czas i moge cos o nim powiedziec:

 

wyglada bardzo fajny, mam wersje szarą, slider dziala idealnie, zadnych luzow ani nic takiego, uzytkuje go ponad miesiac a i szczegolnie o niego nie dbam.

 

shake control hm, mozesz uzywac mozesz nie uzywac, zeby Ci sie przerzucila piosenka musisz trzymac klawisz i potrzasnac, sam z siebie nie przelaczy, irytujace sa za to swiatelka po boku..

 

wyswietlacz taki sam jak i w k800 czyli bardzo dobry

 

aparat raczej sredni, ale nie uzywam wiec nie bede sie wypowiadal na ten temat :)

 

taka mala uwaga - ten telefon z softem orange jest niemilosiernie wolny, z softem ery dziala ok :)

 

pozdrawiam i polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Oba są dobre ale zależy czego sie oczekuje od telefonu. Jeżeli ma być twardy to raczej Nokia, jeżeli funkcjonalny to raczej SE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...