Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chce samsungów, te nokie ze symbianami podobają mi sie najbardziej, a co powiecie na 6280 ???

N6280 to jedyny telefon z serii BB5 którego nie miałem w rękach i po N70 nad nim właśnie się zastanawiam.

 

btw. spójrz też na N6270 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce samsungów, te nokie ze symbianami podobają mi sie najbardziej, a co powiecie na 6280 ???

6280 mam w domu ale bateria slaba - jak rozmawiasz to max 3 dni. Ale poza tym bardzo fajny tel. Jedyne do czego moglbym sie przyczepic to czy wytrzyma jakikolwiek upadek, ale na razie wole tego nie sprawdzac . :lol:

 

 

EDIT

Oczywiscie slabosc bateri rzecz wzgledna ale dobra baterie to ma 6310 i niektore SE ;)

Edytowane przez Errorx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiec po tym co zostalo tu napisane mam do wyboru:

-Motorola V360 (duzy wyswietlacz, 256k kolorow, mp3)

-Motorola v1050 (duzy wyswietlacz, 256k kolorow, mp3 ale jest raczej brzydsza od v360:/)

-Nokia 6101 (nie jest zbyt wybajerowana i ma zbedne mi radio ale jest ladna i nokia to nokia ;))

-Samsung X680 (bo ktos taka polecił w jednym z poprzednich postów ;])

-Samsung E720 (jest troche drozszy ale chyba wymiata i jest ladny)

 

Na poczatku w telefonach za 450-600 zl jest jeszcze Motorola v975 ale jakos mi ona nie przypadla do gustu:/ Mam juz kupca na mojego siemensa cxt70 za 280zl (chyba dobra cena?), wiec jaki nowy telefonik wybrac z wyzej wymienionych?

 

Hey, pomoze ktos? Bo jak nie to biore v1050 :) bo na e720 mnie nie stac :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na opisy to L7

Ma bluetootch a nokia nie

ma karty pamięci a nokia nie

wyświetlacz 256k kolorów nokia 65k

 

I gdybyś jeszcze trafił to ta notorila może nazywać sie slvr i v8. To te same modele.

 

Sam zastanawiałem sie tez nad tym modelem. Na allegro można kupić z simlockiem na erę i gwarancją na 2 lata i bez simlocka też gwarancja na 2 lata.

Jaki lepiej kupić? Ten z simlockiem bedzie serwisowany w salonie motoroli, ale ten drugi w sklepie w którym się go kupi. Jak jest lapiej?

 

Mam jednak pytanie co do motoroli. Który telefon ma lepszą javę l7 czy nokia 6230i. Oba mają wersję 2, ale chodzi mi raczej o wydajność w grach :)

Edytowane przez hot_lopez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale zonk, zakup telefonu w erze przypomina kolejki z czasow prlu i braki towaru...

okazalo sie, ze D600e nie ma juz i nie bedzie, to samo z nokia 6630...

wiec jestem skazany na K750i - jedyny sluszny wybor w takim przedziale cenowym...

mozecie sie juz smiac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce samsungów, te nokie ze symbianami podobają mi sie najbardziej, a co powiecie na 6280 ???

Mialem 6280 i powiem szczerze ze w zaden sposob nie przypadla mi do gustu.

Wykonanie zabawki, wyswietlacz raczej slaby jak na ta klase telefonu.

Na dodatek nie dalo sie skonfigurowac emaila - telefon zostal zwrocony bo w nokii takze tego nie potrafili.

Dobijajace menu, miejscami spowalniajace.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche to dziwne, bo moj szwagier wczoraj go zakupil w "okazji 10-lecia". Telefon jest normalnie na stanie i sa jego dostawy.

 

http://www.era.pl/index.php?id=firma_10&am...mp;section=indy

tak na stanie to sobie moze byc, ostatnie sztuki poszly - nowych nie bedzie

chyba ze w jakims salonie gdzies znajdziesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj po południu do drzwi przyjechał kurier z nokią 8800, już samo pudełko po telefonie zrobiło na mnie wrażenie, po otworzeniu ostatniej paczuszki moim oczom ukazała się 8800 w całej swojej okazałości, pierwsze odczucie to ależ on ciężki. Wszelkie opinie o jakości w 100% odzwierciedlają się z rzeczywistością, żadnych zgrzytów , luzów wszystko dopięte na ostatni guzik. Wyświetlacz w porównaniu do mojego d600 wydaje się mały lecz według mnie wyraźniejszy od samsung-owego. Jakość zdjęć nie jest co prawda rewelacyjna, ale przecież nie do takich rzeczy został stworzony ten telefon.

Z bólem serca niestety jutro telefon będę musiał oddać w ręce ojca, choć nie jest to telefon nadający sie dla mnie pod żadnym aspektem technicznym to jednak ma w sobie to urzekające "Coś".

 

Szczerze mogę polecić go każdemu kto wymaga jakości i pewności od swojego telefonu, a odradzić tym którzy szukają w nim wszelkiego rodzaju bajerów ponieważ on ich po prostu nie ma.

Edytowane przez KrisJR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj wybor jest juz zapadl - N80, ale mam problem z wyborem telefonu dla mojej drugiej polowki (do 1000pln), na poczatku myslelismy o Nokii 6131, ale w realu okazala sie niezlym kawalkiem kolcka, teraz jestesmy na etapie Samsunga E900, czy to bedzie dobry wybor?

dziewczyna koniecznie chce cos z klapka (6131) lub cos wysuwanego (E900)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jest samsung e720 bodajrze nad ktorym sie wlasniezastanawiam i do ktorego dalem link wyzej ;P

Jesli chodzi o funkcje to motka, jesli niezawodnosc to Samsung.

 

moj wybor jest juz zapadl - N80, ale mam problem z wyborem telefonu dla mojej drugiej polowki (do 1000pln), na poczatku myslelismy o Nokii 6131, ale w realu okazala sie niezlym kawalkiem kolcka, teraz jestesmy na etapie Samsunga E900, czy to bedzie dobry wybor?

dziewczyna koniecznie chce cos z klapka (6131) lub cos wysuwanego (E900)

Jesli masz taki wybor to E900. Szkoda ze nie masz 1200zl... Wtedy D900 (te 3mpix i AF... Ehh).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...