Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A może Nokia 6280? jest troche przygruba ale mimo to telefonik super elegancko wygląda.

E900 jak dla mnie "full wypas" ale zastanawiają mnie "dotykowe" klawisze - domyślam się, że to takie same co w LG chocolate. Całkiem niedawno przypadkowo słyszałem rozmowę właściciela komisu z telefonami kom. i niezbyt pochlebnie wypowiadał się o zastosowaniu tej technologii w komórkach. Skutek był taki, że powiedział sprzedawcy żeby nie kupował takich telefonów.

Oczywiście ta opinia może okazać się błędna, jednak krótki okres stosowania tego typu rozwiązania w komórkach, skłania do podchodzenia z rezerwą do tego typu nowinek.

 

Sam chce zmienić komórkę jednak jako, że ja jestem biednym polskim studentem to mój budżet ogranicza się do 650 zł max.

Bardzo chciałbym kupić slidera ale akurat ten typ komórek ma to do siebie, że ceny są 'nieco' wyższe niż moje możliwości finansowe :)

 

W związku z powyższym poluje na okazje na allegro

mój wybór padł (chyba) na Benq Siemens EL 71

Take a look

Tel odpowiada mi w 100 % - ale martwi mnie bardzo słaba bateria :?

No ale w tej cenie nie znajdę chyba nic lepszego

Może ktoś ma tego Benq i powie o nim coś ciekawego? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiec po tym co zostalo tu napisane mam do wyboru:

-Motorola V360 (duzy wyswietlacz, 256k kolorow, mp3)

-Motorola v1050 (duzy wyswietlacz, 256k kolorow, mp3 ale jest raczej brzydsza od v360:/)

-Nokia 6101 (nie jest zbyt wybajerowana i ma zbedne mi radio ale jest ladna i nokia to nokia ;))

-Samsung X680 (bo ktos taka polecił w jednym z poprzednich postów ;])

-Samsung E720 (jest troche drozszy ale chyba wymiata i jest ladny)

 

Na poczatku w telefonach za 450-600 zl jest jeszcze Motorola v975 ale jakos mi ona nie przypadla do gustu:/ Mam juz kupca na mojego siemensa cxt70 za 280zl (chyba dobra cena?), wiec jaki nowy telefonik wybrac z wyzej wymienionych?

 

Zamowilem wlasnie nowa motorole v1050 za 540zl. Jak przyjdzie to napisze jak sie prezentuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zastanawiam sie nad zmiana telefonu. Obecnie posiadam SE T610, ale chcialbym "poczuc zew swiezosci" :D

I teraz tak...chcialbym telefon ladny, przede wszystkim elegancki. Nie zalezy mi zbytnio na kartach pamieci, mp3, video i innych pie_ rdolach. Z telefonu dzwonie i pisze i do tego ma mi sluzyc (no moze jeszcze czasem jakies zdjecie)

Idealem bylaby Nokia 8800, ale jeszcze na glowe nie upadlem zeby wydawac 2k na telefon. Mysle nad Samsungiem X820 lub Z510. Oba sa ladne i eleganckie. 6.9mm w X820 to jest cos ;) oba kosztuja ok 800-900 zl. Mial ktos moze z nimi stycznosc? Jakies razace wady? W X820 bateria jest slaba...wie ktos moze ile ten tel. jest w stanie podzialac przy normalnym uzytkowaniu? Dobrym rozwiazaniem bylby Samsung D900, ale jest za drogi. Aha, nie chce telefonu w ksztalcie mydla (D500) raczej plaski.

Dzieki za pomoc.

 

Edit:

Kiedys zastanawialem sie nad Motka V3i, ale niestety pobawilem sie nia troche i nie przypadla mi do gustu.

 

X820

Z510

 

Edit 2:

Wlasnie zauwazylem ze ten Z510 jest uzywany, a nowki sa po ok. 1000zl :/

A moze macie jakies inne propozycje ladnych telefonow?

Samsung X820 hmmmm. Mam mieszane uczucia.

 

Otóz moja mama wzięła sobie ww. Samsunga miesiąc temu. Ja wtedy miałem Motorole L2 więc co mnie pozytywnie uderzyło to ilośc kolorów w Samsungu (256k vs 65k). Również ładne menu (ostreeeeee literki etc.) oraz nietypowy wyswietlacz (jakby panorama ;) ).

 

Co mi sie nie spodobało w tym Samsungu praktycznie od razu to podświetlenie klawiszy :? Wyblakły zielony to jednak nie jest to co lubie. Bardziej mi pasował niebieski w Motce.

 

Druga sprawa to głośnik. Sorry ale mp3 jako dzwonki itd. z tego głośnika puszczane brzmią niesamowicie kiepsko :? Szczególnie zauważalne jest trzeszczenie głośniczka. Moja motka L2 jest NIEPORÓWNYWALNIE lepsza w tej kwestii i dźwięki brzmią na prawde nieźle. Tak sobie wykombinowałem że zasługą tego w Motce jest to, iż Motka posiada 2 głośniki. Tzn. jeden do ucha, do rozmów a drugi z tyłu, na dole obudowy do dźwięków. Samsung natomiast ma 1 głosnik (ten od ucha, od rozmów ;) ) do wszytskiego :?

 

Teraz oddałem L2 mojej dziewczynie a sam wziałem SLVR L7. Wyświetlacz 256k juz ma więc kolorki ładne, dzwonki jak w L2, do tego (tak jak w L2) łatwośc podłaczenia kablem do kompa (miniUSB), łatwość wgrywania dzwonków, tapet, jutro odbieram 512MB microSD ;) niebieskie podświetlenia jak w L2 ;) itd.

 

Do tego Samsung wyglada troszke jak taka plastikowa zabaweczka przy pierwszym kontakcie :?

 

Miałem nawet możliwośc wzięcia tego Samsunga od mamy (ja bym jej wziął inny tel. zamiast tej motki L7) ponieważ nie jest z niego zadowolona (krótko trzyma bateria, w torebce "ginie" itd) ale nie chciałem. jakoś dla mnie ma chyba więcej minusów niż plusów.

 

Pierwszy kontakt - zajebi...a płaska komóreczka

Po miesiącu - hmmm zwykła płaska komóreczka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gadalem z kumplem, dostane k750i, doplace 200zl i bede mial samsunga ;)

Mało opłacalny interes ;)

 

Mi D600e kompletnie nie przypadł więc nie wypowiem się w tym temacie kolejny raz o jego moim zdaniem wielkich wadach..

 

baj de łej:

 

Bawił się kto lub miał W550i?

 

Za parę dni wpadnie w moje rączki, podchodzę do niego bardzo sceptycznie, ponieważ wygląda mi na bardzo dziecinny telefon ;)

 

Ale jeśli jakość mp3 taka jak w W800i to będzie dobrze ;)

Edytowane przez Soker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 05_03_1992

tym razem telefon dla mnie

co wybrać:

motorolę l6

czy

motorolę e770

czy moze cos innego w tym przedziale cenowym

czekam na odp

pozdr

 

z może v975?? jestem otwarty na propozycje... najlepiej nowka z gwara, chociaz uzywka z gwara w stanie idealnym tez moze byc ;)

zalezy mi na szybkosci dzialania, szybkie pisanie sms i niezawodnosci.... zdjecia wygladajace ladnie na telefonie sa milym dodatkiem :) na pulpit kompa mam cyfrowke

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bawił się kto lub miał W550i?

Właśnie w tym problem, że ja go mam. Telefon naprawdę bardzo ciekawy mimo, iż nie ma karty pamięci. Odróżnia go to od wspomnianego W800i. Telefon naprawdę fajny. Nie wiesza się, podobno jest najgłośniejszym telefonem na rynku. Na stronie centrumse.pl można znaleźć jego test.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten TeDefon jest calkiem niezly. Oczywiscie nazwa mnie wpienia i te durne napisy ale same funkcje ma niezle.

Ciekaw jestem ile bedzie kosztowal na allegro.

Podobno 250sztuk bedzie i beda ponumerowane ale cos mi sie w to wierzyc nie chce, ze nie bedzie wiecej. Pewnie z kazdego z numerow bedzie po kilkaset sztuk.

Do ciekawych narazie niespotykanych opcji ma funkcje dzialania offline (dzialaja wszystkie opcje oprocz komunikacji), szukanie telefonu za pomoca SMS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do ciekawych narazie niespotykanych opcji ma funkcje dzialania offline (dzialaja wszystkie opcje oprocz komunikacji), szukanie telefonu za pomoca SMS.

Jeżeli chodzi Ci o tryb demo (bez karty SIM) czy też tryb samolotowy (wyłączone radio) to Nokie mają to od jakiegoś czasu, LG AFAIR też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 05_03_1992

ponawiam pytanie (nikt by mi nie odpowiedzial poniewaz moj post jest juz wysoko ;)))

tym razem telefon dla mnie

co wybrać:

motorolę l6

czy

motorolę e770

czy

nokię 6630

czy

motke v975

czy moze cos innego w tym przedziale cenowym:?:

zależy mi przedewszystkim na:

bezproblemowości, szybkości działania (na tym najbardziej)

szybkosci pisania sms (mam zle wspomnienia po motce e365)

mogą być zdjęcia ladne :) i praktycznosc, zebvy telefon byl malo awaryjny i wytrzymaly :)

najlepiej nowy, lub uzywany z gwarancją

 

naprawde prosze o szybka odpowiedz.... chcialbym juz dzis zakupic telefon :)

 

btw sprzedam nokię n70 nowka prosto z salonu, pelen box

(tatus stwierdzil ze x700 samsung mu starczy i ze jest przyzwyczajony do menu samsunga :) ) myślę ze 1k mogę wołać, jak uwazacie?

Edytowane przez 05_03_1992

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 05_03_1992

hmmm w srodku mi się nie podobają :( takie nie w moim stylu :)

dalej do wyboru

v975

e770

l6

nokia 6630

lub 6680

albo co innego do maxymalnie 500zł

 

ok juz problem zalatwiony tatko dał mi n70 i jestem zadowolony :)

pzodrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak se myślę, żeby w swoim czasie skołować N80... ale pytanie... można kupić do niej mocniejszą baterię? bo jak przeczytałem, że jak się nic nie robi to trzyma 2 dni to wymiękłem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 05_03_1992

eee.... to chyba przed tym faktem :) telefon juz mialem wystawiać kiedy tata powiedział że nie będziemy kombinowac i bedzie mój....

musze powiedziec ze jest to naprawde solidna maszyna, zdjecia jak dla mnie (i chyba nie tylko) rewelacja !!! zaraz go podlącze do kompa i wyśle pare fotek na imageshack, jakosc mp3 rowniez wymiata, sluchawki bombeczka, jedyne do czego mozna sie przyczepic to soft orange, a raczej jego predkosc (na innyxch softach jest podobno szybsza) ale ja sie nie bede bawil po sie gware przez flasha traci :( ogolnie daję jej 5/5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...