Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

wcześniej jeszcze pytałem o różnice między K300i a K500i/K580i

http://www.sonyericsson.com/spg.jsp?cc=pl&...e=pp&lm=pp3

 

Wybierasz i porownujesz.

 

Sam mam podobny dylemacik i wybieram miedzy K300i vs. K310i vs. K510i

A telefonik na prezent dla kobiety :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Samsung X680

Brać i się nie zastanawiać, miałme okazje się pobawić tym telefonem i wrażenia bardzo pozytywne.

 

@tatrazl

 

Co byś nie wybrał z seri N to będzie dobry wybór :)

Edytowane przez kamilo23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukalem informacji na temat tych telefonow i doszly mnie sluchy o rzekomej awaryjnosci Motoroli V3. Czy ktos moze to potwierdzic?

 

 

Brać i się nie zastanawiać, miałme okazje się pobawić tym telefonem i wrażenia bardzo pozytywne.

Tylko jak on wypada w konfrontacji z ta Motorola? Powoli zaczynam sie przekonywac do tego Samsunga - tylko jak tu kobiete przekonac? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukalem informacji na temat tych telefonow i doszly mnie sluchy o rzekomej awaryjnosci Motoroli V3. Czy ktos moze to potwierdzic?

Tylko jak on wypada w konfrontacji z ta Motorola? Powoli zaczynam sie przekonywac do tego Samsunga - tylko jak tu kobiete przekonac? ;)

Róznice to chyba wiesz jakie są pomiędzy tymi telefonami ?

 

Co do awaryjności V3 to były kiedyś problemy z softem który sie pierniczył a ogólnei to wiadomo że klapki to telefony delikatne :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje porady poniewaz w temacie telefonow jestem kompletnie zielony. Musze kupic telefon dla zony i koniecznie musi to byc telefon z "klapka". W gre wchodza dwa modele: ...Motorola V3... i ...Samsung X680.... Ze wzgledu na wiekszy wyswietlacz i ciekawszy wyglad sklaniamy sie w strone Motoroli. Wiem, ze Samsung ma wiecej bajerow ale moja luba raczej z nich nie bedzie korzystala.

No i na koniec moje pytanie do osob obeznanych w temacie. Czy ta Motorola to jest solidny telefon? Czy warto go kupic? Czy moze jednak lepszym wyborem bylby Samsung?

Miałem dwie V3 i z czystym sumieniem moge je polecić. O awaryjności równiez słyszałem ale albo miałem szcześćie albo poprostu to taka hiperbola całości.

Co do samsunga to nie miałem przyjemności sie nim pobawić ale z wyglądu moim zdaniem V3 lepiej się prezentuję a o to kobitką najbardziej zależy co na pewno wiesz... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Róznice to chyba wiesz jakie są pomiędzy tymi telefonami ?

 

Co do awaryjności V3 to były kiedyś problemy z softem który sie pierniczył a ogólnei to wiadomo że klapki to telefony delikatne :P

Oczywiscie wiem jakie sa roznice - chodzilo mi raczej o latwosc obslugi, intuicyjnosc interfejsu, itp.

Miałem dwie V3 i z czystym sumieniem moge je polecić. O awaryjności równiez słyszałem ale albo miałem szcześćie albo poprostu to taka hiperbola całości.

Co do samsunga to nie miałem przyjemności sie nim pobawić ale z wyglądu moim zdaniem V3 lepiej się prezentuję a o to kobitką najbardziej zależy co na pewno wiesz... :)

Opinia uzytkownika jest dla mnie bardzo cenna! :)

No wiesz zależy takze czy kobieta woli wyglad or funkcje :razz:

Wyglad oczywiscie! ;)

 

Skoro nie ma zadnych przeciwskazan (w stylu: - nie kupuj tego!!! to kupa zlomu! ;) ), to w takim razie wybor pozostaje w rekach mej wybranki. Bankowo bedzie to V3.

Dzieki wielkie za pomoc!

Edytowane przez rosolini

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wam po krotce opowiem historie mojego qmpla z pracy. Dotyczy sie to Motki V3 jak i serwisu Motoroli. Telefon zakupil 3 miesiace temu w Orange. Po miesiacu zaczal walic sie soft wiec poszedl do serwisu i wgrali mu najnowsza wersje (telefonu nie bylo w sumie 1,5 dnia - taki byl czas "wgrywania"). Dwa tygodnie temu zaczela sie nowa przygoda ze wspomniana Motka - tzn. zepsul sie mikrofon, telefon przestal sie ladowac. Co trzeba zaznaczyc, qmpel o telefon dba, nosi w pokrowcu, nigdy mu nie upadl itp. Znowu poszedl do serwisu. Wzieli telefon, w zastepstwie dali mu szit (L6) i stwierdzili, ze musza telefonik wyslac do serwisu w Wawie. W ten piatek mial ja odebrac. No i odebral nienaprawiona... A dlaczego? Serwis w Wawie stwierdzil, ze w telefonie ktos grzebal (lutował) i przez to kolega stracil gwarancje na telefon! Oczywiscie moga mu naprawic ale za oplata!

Qmpel mial z tej historii moral taki, ze ja sprzedal teraz za psie pieniadze i kupil Samsunga D900 (zarazil sie ode mnie).

 

Tyle co sie naslyszalem i bylem swiadkiem dzialania tego telefonu jak i serwisu nigdy w zyciu bym nie kupil telefonu tej marki. No coz, czlowiek sie czasem zraza do producenta po takich "jajach".

 

Pozostawiam do przemyslenia wybor V3 dla Twojej wybranki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam coś przekonania do Motek. Miałem wiekową E365 i to samo przestałą się ładować i uwalała każdą nową ładowarkę <biglol> okazało się, że miałą zwarcie w miejscu wtykania ładowarki. Po naprawie było już dobrze, ale nie polecam motek wolę mojego obecnego Sonacza k700i. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja miałem e398, po za tym sprzedałem ich jakieś 20 sztuk na allegro.

i stanowczo odradzam ten telefon. u mnie bateria trzymała 1 dzień a wcale się nią nie bawiłem po za tym żeby naładować ją musiałem się cały czas bawić wtyczką bo inaczej się nie ładował. Nie wiem co ludzie widzą w tym telefonie bo jak go wystawiłem to poszły w dwa dni wszystkie ale potem miałem parę reklamacji tzn. odnośnie ładowania a za jedną całkiem musiałem zwrócić pieniądze ;(

a i ze zwykłym softem strasznie wolne ja wgrałem sobie Rokr Viper2006 i ładnie chodziła pod względem szybkości bo o innych rzeczach nie mogę tego powiedzieć

 

teraz mam moja wymarzoną Nokie 6230 (najlepszy tel. dla mnie jaki jest teraz na rynku) ale polecam 6230 bez "i" no chyba że ktoś koniecznie potrzebuje lepszego aparatu jak dla mnie zbędny bajer bo nie preferuje zdjęć z tel. aczkolwiek ładne zdjęcia robi 6230i.

a co do mojej to super tel. jak już wspomniałem bateria trzyma 5-7 dni w zależności od stopnia używania fona nie wiesza się w ogóle po prostu niezawodna.

polecam każdemu ten telefon i stanowczo odradzam motorole e398!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witka

 

Mam pare pytań odnośnie Siemens'a CF110 . Otóż:

1. Jak działa soft jak i sam tel.to znaczy czy sie nie wiesza i czy nie jest wolny ?

2. Jak z wytrzymałością mechanizmu rozsuwania ?

3. Czy bateria trzyma stosunkowo długo ?

 

Może ktoś zaproponuje telefon o niewielkich rozmiarach w przyblizonej cenie. Od razu pisze, że nie interesuje mnie aparat, odtwarzacz czy inne gps'y.

Przedewszystkim ma byś: mały, niezawodny i z przyzwoitym wyświetlaczem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witka

 

Mam pare pytań odnośnie Siemens'a CF110 . Otóż:

1. Jak działa soft jak i sam tel.to znaczy czy sie nie wiesza i czy nie jest wolny ?

2. Jak z wytrzymałością mechanizmu rozsuwania ?

3. Czy bateria trzyma stosunkowo długo ?

 

Może ktoś zaproponuje telefon o niewielkich rozmiarach w przyblizonej cenie. Od razu pisze, że nie interesuje mnie aparat, odtwarzacz czy inne gps'y.

Przedewszystkim ma byś: mały, niezawodny i z przyzwoitym wyświetlaczem

Przelatujac siemensowskie fora kiedys jak mialem zamiar kupic AF52 czesto ludzie mieli problem z wyborem miedzy wlasnie AF51 i CF110. Wybory zawsze padaly na CF110 chyba, ze ktos z gory odrzucal suwak.

Nikt nie narzekal na mechanizm przesuwu. Nie jest wolny, nie wiesza sie. Bateria podobno to jego najwieksza bolaczka. 2 dni norma, max 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, może ktoś coś zaproponuje.

Mianowicie znajomy posiada 350-400 zł na telefon i chciałby coś kupić, wymogi są proste:

- slot na kartę pamięci

- dobra jakość mp3 (na słuchawkach, głośnik nieważny)

- dobry wyświetlacz (takie jak w K700/K750i to już cudo i wystarczy)

- może być również telefon z Symbianem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, może ktoś coś zaproponuje.

Mianowicie znajomy posiada 350-400 zł na telefon i chciałby coś kupić, wymogi są proste:

- slot na kartę pamięci

- dobra jakość mp3 (na słuchawkach, głośnik nieważny)

- dobry wyświetlacz (takie jak w K700/K750i to już cudo i wystarczy)

- może być również telefon z Symbianem

Ale ma to być nówka czy używany ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

N-gage, może być też QD. Mimo wszystko polecam Motkę E398. Może jeszcze dojść N6230, telefon ma bardzo mały wyświetlacz, ale jest całkiem ciekawy. Do takiej ceny będzie cięzko wyszukać inne telefony o podobnej klasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potrzebny mi telefon, który posiada aparat co najmniej 1.3M lub 2.0M, który robi zadowalające fotki (wtedy wystarczyłby 1.3mp). obojętnie czy to z klapką czy slider (choć miałbym wątpliwości co do D600) czy zwykły prosty. Mało awaryjny, bo jak kupie na allegro i mi padnie to gdzie go sobie moge potem wsadzić... ? :wink: osobiście skłaniałbym sie ku w800 albo w810, lub nokia E50, ale to juz górna granica cenowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

N-gage, może być też QD. Mimo wszystko polecam Motkę E398. Może jeszcze dojść N6230, telefon ma bardzo mały wyświetlacz, ale jest całkiem ciekawy. Do takiej ceny będzie cięzko wyszukać inne telefony o podobnej klasie.

 

qd nie ma mp3... wywalili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samsung X700

SE K750i

Nokia E50

 

W800 nie bierz, lepiej wziąć K750i i przerobić go softem, wyjdzie o wiele taniej.

 

Samsung D600 to slider, także jak lubisz takie fonki to go bierz, chociaż Samsung X700 wydaje mi się ładniejszy i funkcje podobne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja W800 wygladem nie grzeszy szczególnie drażni okolica wyświetlacza, a w800 jest teraz prawie w cenie k750 tylko słuchawki lepsze, co do sliderów samsunga to podobno większość ma awarie taśm łączących, ogólnie podobaja mi sie kańciaste telefony a nie jajka :wink: np. nokia 6260, ale ta ma aparat VGA :(( , a co lepsze E50, czy 6233 ? i jaki soft ma 6233? bo E50 to symbian. A K610i ?? albo samsungi d820, z510, e900 ?

Edytowane przez Spiler86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samsung X700

SE K750i

Nokia E50

 

W800 nie bierz, lepiej wziąć K750i i przerobić go softem, wyjdzie o wiele taniej.

 

Samsung D600 to slider, także jak lubisz takie fonki to go bierz, chociaż Samsung X700 wydaje mi się ładniejszy i funkcje podobne.

Ładniejszy to rzecz gustu, aczkolwiek wykonanie jest duzo lepsze w D600. Mam akurat porownanie bo oba sa u mnie w domu. Funkcje podobne aczkolwiek wiele brakuje X700 do D600.

 

@Spiler86: Dobrze powiedziales: "podobno wiekszosc ma awarie tasm...". Odpowiem Ci: pewnie ze maja! Ale nie wiekszosc tylko mniejszosc. I to przede wszystkim telefony z allegro z niewiadomego zrodla i z 2 lub nawet 3 reki. Jak masz nowy telefon na gwarancji (24 miesiace) to nic sie szybko nie psuje. Na pewno nie szybciej niz joy w SE :]

Jesli chodzi o 6233 i E50. Pod wzgledem wygladu i aparatu napewno 6233 jest lepszy. Soft ma zwykly "nokiowski", E50 ma Symbiana.

A te trzy Samsungi co podales na koncu... najlepiej to D900 :)

Edytowane przez mafia35

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...