Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość 05_03_1992

o to chodzi... jest ryzyko... :/ słyszałem też, że telefon można odesłać do serwisu nokii, a tam wgrają najnowszy oryginalny soft nokii bez utraty gwarancji... bycmoze rozwaze tą opcję ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o to chodzi... jest ryzyko... :/ słyszałem też, że telefon można odesłać do serwisu nokii, a tam wgrają najnowszy oryginalny soft nokii bez utraty gwarancji... bycmoze rozwaze tą opcję ;)

ktoś wcześniej próbował pozbyć się soft'u Orange ale chyba w Szajsungu i nawet serwis nie chciał się tego podjąć, tzn. zmiany na oryginalny, bo traciło się gwarancje, nie wiem jak jest z gwarą w szajsungu, ale w nokii daje ją producent, więc może da rade

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktos potrzebuje fajnego telefonu przedewszystkim do dzwonienia i smsow to ja polecam nokie E50 , dodatkowo jesli byliscie milosnikiem 6310 to w E50 odnajdziecie ten klimat :)

 

wielka zaleta to metalowa obudowa, spore przyciski, bardzo szybki soft (N70 to zolw przy niej) dobry wyswietlacz,70mb wbudowanej pamieci, narazie jestem w trakcie sprawdzania ile wytrzyma bateria, dam znac jak to wyglada faktycznie bo wiadomo co producencie wypisuja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w SAMSUNGU (szajs to moze byc ale Alcatel albo inne telefonoprzypominacze) nie ma banalniejszej rzeczy od wgrywania softu... I kazdy kto ma kabel do tego moze sie podjac.

Oczywiscie ze jak pojdziesz z telefonem do serwisu z nowym softem to ci gware skasuja. Ale zawsze mozna soft cofnac do wczesniejszej wersji i gwarancja zostaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 05_03_1992

idź w Nokię!!! (miaem motke i sie rozczarowalem... polecam nokie ewentualnie samsunga (w domu mam 3: x450, e820 i x700) - banalna obsluga, dobra jakosc telefony spoko

jak idziesz w nokie to poszukaj 6630 bez simlocka (ostatnio za 450poszla taka ale musisz szukac)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki telefon kupic do 600zl myslalem nad SE k750i moze macie cos innego do zaproponowania:)

Jak znajdziesz k750i w takiej cenie no to jak najbardziej go polecam. Chyba, że oczekujesz od telefonu wiele więcej, albo czegoś innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

05_03_1992: 6630 taka w sumie ujdzie, ale jakos bardziej mnie ciagnie do E1000

Kolega z klasy ją ma. Moim zdanie to jest badziew... Joystick po 2 miesiącach nie działa w bok i baardzo często się chaczy. Do tego telefon duzy i ciężki, na pewno bym go nie kupił. Jeżeli w tej cenie wyatrzysz K750i to będzie najlepszy wybór. Chociaż ja i tak wybrałbym 6630 ze względu na symbianka :wub:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 05_03_1992

-> tak... motorolki są bardzo awaryjne (aczkolwiek przyciągają designem) :( dlatego e1000 w miarę tanio stoją na allegro :/ ja naprawdę polecam 6630... ma ją kumpel - wymiata :) sam chciałem ją zakupić, ale dostałem inny, lepszy telefon (n70), gdybym miał sobie sam kupić fona do 600zł, to wziąłbym 6630, już za 500zł możesz bez simlocka znaleźć jak poszukasz (albo z simlockiem na Twoją sieć)

Edytowane przez 05_03_1992

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak se myślę, żeby w swoim czasie skołować N80... ale pytanie... można kupić do niej mocniejszą baterię? bo jak przeczytałem, że jak się nic nie robi to trzyma 2 dni to wymiękłem...

 

jakby ktoś nie zauważył :] zna ktoś odpowiedź?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu też byłem napalony na coś z Symbianem, ale kuzyn który jest bardziej zorientowany w temacie, wybił mi to na chwilę obecną z głowy. Podobno sprawa wygląda tak, jak z Windowsem XP bez SP2 - wszystko fajnie, do czasu aż podłączasz się do Netu. Wtedy zalewa Cię robactwo.

W moim przypadku skończyło się na 3310 (@Blue Led + DarkOS 12.43) + obudowa "Black Dragon". W poniedziałek powinny dojść. :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu też byłem napalony na coś z Symbianem, ale kuzyn który jest bardziej zorientowany w temacie, wybił mi to na chwilę obecną z głowy. Podobno sprawa wygląda tak, jak z Windowsem XP bez SP2 - wszystko fajnie, do czasu aż podłączasz się do Netu. Wtedy zalewa Cię robactwo.

W moim przypadku skończyło się na 3310 (@Blue Led + DarkOS 12.43) + obudowa "Black Dragon". W poniedziałek powinny dojść. :]

To żeś mnie teraz zabił... :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z forumowiczów posiada Nokie E 50? Przymierzam się do jej zakupu.

 

np ja :) pytaj, postaram sie odpowiedziec :-P

 

Czy ktoś z forumowiczów posiada Nokie E 50? Przymierzam się do jej zakupu.

 

ja posiadam :) przesiadlem sie z n70 i za nic bym do tej siedemdziesiatki nie wrocil :)

 

 

e50 jest szybsza(i to duzo), bateria dluzej trzyma, fajniejszy ekranik, wiecej pamieci wbudowanej, i jest sto razy lepiej wykonana jak n70 (metalowa obudowa, wszystko bardzo scisle) bardziej ergonomiczne ksztalty ma a nie klocek jak n70

 

dla mnie jedyna wada to malo softu jeszcze do 3rd edition ale mam nadzieje ze z czasem to ulegnie zmianie :)

 

 

jak jakies pytania to wal, pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

np ja :) pytaj, postaram sie odpowiedziec :-P

ja posiadam :) przesiadlem sie z n70 i za nic bym do tej siedemdziesiatki nie wrocil :)

e50 jest szybsza(i to duzo), bateria dluzej trzyma, fajniejszy ekranik, wiecej pamieci wbudowanej, i jest sto razy lepiej wykonana jak n70 (metalowa obudowa, wszystko bardzo scisle) bardziej ergonomiczne ksztalty ma a nie klocek jak n70

 

dla mnie jedyna wada to malo softu jeszcze do 3rd edition ale mam nadzieje ze z czasem to ulegnie zmianie :)

jak jakies pytania to wal, pozdrawiam

Dzięki ale już sporo się dowiedziałem a teraz jak jeszcze napisałeś, że zamianiłeś z N70 i jesteś bardziej zadowlony to jeszcze bardziej się podjarałem. Myślałem własnie, że N70 będzie lepsze nie tylko ze względu na aparat. Na dniach będę już ją miał więc zobaczymy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu też byłem napalony na coś z Symbianem, ale kuzyn który jest bardziej zorientowany w temacie, wybił mi to na chwilę obecną z głowy. Podobno sprawa wygląda tak, jak z Windowsem XP bez SP2 - wszystko fajnie, do czasu aż podłączasz się do Netu. Wtedy zalewa Cię robactwo.

W moim przypadku skończyło się na 3310 (@Blue Led + DarkOS 12.43) + obudowa "Black Dragon". W poniedziałek powinny dojść. :]

za tą kase co dałeś można by było już pewnie 6100 kupić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...