Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym kupić do k800i kartę pamięci i jakąś folię i dlatego pytam was o zdanie o tych produktach:

-karta

http://www.allegro.pl/item156403391_sandis..._gwar_fvat.html

 

- folie

http://www.allegro.pl/item157097678_folia_...0i_wciecie.html

http://www.allegro.pl/item157550438_best_f...00i_x_2szt.html

 

Jest różnica duża między nimi. Czy są one niewidoczne, czy jednak widać, że coś jest przyklejone?

 

Pozdrawiam

Edytowane przez koparka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedałem 6233.

Teraz mam jakies 500zł na telefon.

 

W 6233 jakosc mp3 była dosyc znosna, jak w kazdej Nokii,lecz cicho były odtwarzane. Czy w SE jest głosniej (i czy sluchawki maja tu cos do "gadania")?

 

Zastanawiam się nad k750/d750/6630/3230. Albo za 600zł 5500.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczególnie głośne wydaje się w przypadku słuchawek HPM-70, bo one mają raczej inną konstrukcję. Znacznie lepsze wytłumienie tego co jest wokół nas sprawia wrażenie jakby one grały głośniej. Ale ma to też swoje minusy w przypadku takich słuchawek, trzeba się znacznie bardziej pilnować, bo nawet mając na 1/5 skali głośności można nie uslyszeć czegoś z tyłu.

Więc jeśli o takich mowa, to jednoznacznie można stwierdzić że SE grają głośniej, natomiast jeśli mowa o zwykłych/ standardowych słuchawkach, to nie wydaje mi się aby grały znacznie głośniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imho tak, szczególnie po wymianie słuchawek w D750i.

Ale jest jeszcze jedna (właściwie najważniejsza) rzecz- ta motka w porównaniu z D750i, to niesamowity zóóółłłłłwww.

Dzięki za odpowiedź. Przekonałeś mnie. Mam nadzieję, że z telefonu będę równie zadowolony co z 3510i o której, po wielu niezapomnianych przeżyciach, ale przed ostatecznym upadkiem z 2m na płytki ceramiczne, myślałem, że jest nieśmiertelna. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO nikłe. Każda zalana przezemnie Nokia już nie wstała...

 

Chce sprzedać komuś w ciemno 6630 za 250zł, a ja widziałem dzisiaj 6630 w stanie dobrym za 300zł...

 

Opłaca się brać 6680 za +\- 500zł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

Kumpel w klasie chce sprzedac nokie 6630 za 250zl po zalaniu... jak myslicie jakie sa szanse ze tel po gruntownym wysuszeniu wyczyszczeniu itp zacznie dzialac?

Kiedyś wpadła mi 8910i (ta tytanowa czarna) do rzeki. Po wyjęciu trochę odczekała i działała jak nowa... ale wiadomo to Nokia z tych starszych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli co, nikt mi nic nie powie na temat motki pebl u6?? czyzby nike jej jeszcze nie mial? jesli ktos posiada, to prosze o jakies konkstruktywne uwagi, powaznie zastanawiam sie nad zakupem

Ta motorola nic w sobie ciekawego nie ma, jest po prostu czysta. :-| a po drugie to co chcesz mieć w fonie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja własnie kupilem 6630 na ORANGE,bo takiej sieci uzywam, kompletna, polroczna. Zobaczymy jak bedzie sie sprawować, jak jzu ta mi sie nie spodoba,to chyba serio kupię D750/K750 z HPM-70 :]

 

Zirytowala mnie cena kart MMC, zawsze byly jednym iz najtanszych pzoa CF i SD,a teraz MS/mSD są tansze od MMC. Keidys RS-MMC 512Mb mozna bylo kupic za niecałe 39zł, teraz chca 49zł, co to sie porobiło :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Była na allegro 6680 za 500zł full zestaw, a ja głupi zdecydowałem poczekać z kupnem do rana z nadzieją że nikt nie kupi. A już jej nie ma :damage_wall:

 

Jak by ktoś miał 6680 na sprzedaż to pisać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam a ja ponawiam swoje pytanie bo nikt na nie jeszcze nie odpowiedzial :) co sadzicie o telefonie Samsung D900 ? Moze ktos z was go posiada albo mial okazje sie nim pobawic to moze podzielilby sie swoimi spostrzezeniami co do tego telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kicha - ja sie nim bawiłem ale tylko chwilke, jedyne co mnie w nim urzeklo to to,ze wraz ze zmaian czasu (noc,dzien)zmienia sie kolor nieba na tapecie.

A ogolnie to kicha, ten fon. Napewno nie za te cene.

Grafika wyswietlacza - normalna,bez rewelacji.

Dzwieki,cichutkie,bo odtwarzane z glosniczka rozmowy.

Brak mozliwosci ust swojego dzownka na SMS.

Niewygodnie sie go rozsuwa, nie ma jakiegos punktu podparcia.

 

Jak masz tyle kasy, kup cos innego - Nokia, bądź SE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam a ja ponawiam swoje pytanie bo nikt na nie jeszcze nie odpowiedzial :) co sadzicie o telefonie Samsung D900 ? Moze ktos z was go posiada albo mial okazje sie nim pobawic to moze podzielilby sie swoimi spostrzezeniami co do tego telefonu.

moja dziewczyna ma E900, juz kiedys o nim pisalem, ogolnie telefonik bardzo fajny, zgrabny, lekki, bardzo szybki, bateria nie najgorsza, ale cos za cos - brak symbiana powoduje, ze jest tylko zwyklym telefonem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak ten D900 wizualnie mi sie bardzo podoba i nie ukrywam , ze jego funkcje takze :) ale terazz mnie zmartwiles tym ze dzwieki sa ciche to jest dla mnie duzy minus :-|. Kurde podobaja mi sie Slidery i zwlaszcza takie cienkie jak ten Samsung , a co do Noki to Hmmm ale wg mnie ich slajdery to sa za duze cegly chodzi mi o grubosc tego telefonu i dlatego od razu je skreslilem z mojej listy zainteresowania a na SE nie moge patrzec jakos ten telefon mi sie nie podoba nie wiem czemu poprostu nie przemawia on do mnie jakos wizualnie. Kurde teraz jeszcze raz tak przelecialem sobie telefoniki Noki i tak wpadly mi w oko dwa aparaty serii N jeden to jest N80, a drugi to N91 ale zwykly bo na ten z 8GB mnie nie stac :) hehhe I co myslicie o tych telefonikach ? kazdy ma cos w sobie ten N80 podoba mi sie bo ma duzy wyswietlacz ,a N91 jest z tego co przeczytalem chyba glownie nastawiony na odtwarzanie muzyczki :). Ma ktos z was moze jakis z tych telefonow albo mial jakis z nimi kontakt ?

Edytowane przez Kicha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jednak kupiłeś N80. :)

 

Sam bym chciał :rolleyes:

Ale musze poczekać aż stanieje troche, bo teraz to dla mnie za duży wydatek.

Może pod koniec roku, albo po wakacjach... :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta motorola nic w sobie ciekawego nie ma, jest po prostu czysta. :-| a po drugie to co chcesz mieć w fonie. :)

 

Chcialbym miec zwyczajne, podstawowe funkcje, symbian mi do niczego nie potrzebny, bo i tak nie bardzo wiem do czego, czasem korzystam z mobilnej tv w orangu, wiec byc moze chcialbym zeby wyswietlacz miala spoko, a tak poza tym to nie wiem, ta motka po prostu bardzo mi sie podoba i dlatego zapytalem czy ktos mial z nia jakies doswiadczenia...

Edytowane przez login666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko posiadam siec orange i w zwiazku z tym jezeli komorka jest z angli na taka wlasnie siec czy bedzie chodizla na mojej karcie bo jezeli tak to super rzecz nielza komorke kupisz za 500zl z simem orange np taka 6280:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrozumiał ktoś coś z tego? :blink:

 

Doszły do mnie obudowy Crystal Case.I tak-obudowa do N 6020,była zapakowana w blister.Na tym zalety się skończyły.W ogóle się nie zamyka,uchwyty są za małe i żle spasowane-jednym słowem bubel 5zł do kosza.

Obudowa do N6230i byla zapakowana tylko w folie z tekturką ,z obrazkiem tego modelu.Firma nieznana,ale jest dużo lepiej wykonana - nawet się zamyka-choć nie jest super precyzyjnie wykonana.Grubość tego plastiku ,to jakieś 0.9mm.Generalnie jest OK.w srebrnej obudowie jaką teraz mam ,Crystal Case praktycznie jest niewidoczny-na pierwszy rzut oka.W sumie jestem zadowolony,grubość telefonu zwiększyła się nieznacznie,a przy tym dostęp do klawiszy jest wygodny.Na pewno kest to lepsze rozwiazanie niż jakieś silikony,czy skóra+folijka .Natomiast ta CC do n6020, to śmieć.

 

Teraz jeśli miałbym kupić teraz Crystal Case, to jakieś "firmowe" tzn. np. TF1,bo skoro ktoś to sygnuje własna marką ,to raczej można liczyć na lepszą jakość,w stosunku do kompletnych no-namów(odpadów?).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko posiadam siec orange i w zwiazku z tym jezeli komorka jest z angli na taka wlasnie siec czy bedzie chodizla na mojej karcie bo jezeli tak to super rzecz nielza komorke kupisz za 500zl z simem orange np taka 6280:)

niestety nie działa to w tą stronę. powód taki jak napisał Cro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...