Skocz do zawartości
kucyk

Filmy - co warto obejrzeć?

Rekomendowane odpowiedzi

Final Fantasy 7 Advent Children - film powala, szczególnie fanów tej części jak i całej serii. Gorąco polecam!!!!

1647288[/snapback]

Wlasciwie potwierdzam to co przedmowca napisal o FF film super zrealizowany , swietne walki i muzyka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Final Fantasy VII: Advent Children - jasnym faktem jest to ze aby zrozumiec calosc to trzaby byc w tym od poczatku, jednakze to zrobili japonce... az brak mi slow. w zyciu nie widzialem tak idealnie zmontowanych scen, tego dynamizmu jak i tragizmu. a muzaaaa... jedyny minus ode mnie to to, ze niektore walki sa zbyt mocno przesadzone. ale gdyby ostateczna walka dobra ze zlem wygladalaby tak jak ta Cloud vs. Sephiroth to nie bylbym zaskoczony. ja jestem bardzo poruszony i osmiele sie postawic -5/5 TAKICH RZECZY NIE OGLADA SIE NA CODZIEN! ;]]]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Final Fantasy 7 Advent Children - film powala, szczególnie fanów tej części jak i całej serii. Gorąco polecam!!!!

1647288[/snapback]

ja bym to napisał tak:

Final Fantasy 7 Advent Children - animacja i muzyka powala, reszta tylko dla fanów tej części jak i całej serii. Gorąco polecam!!!!

 

cóz taka prawda, jak nie grałeś w gre to film nie ma praktycznie racjonalnej fabuły, kuleje character developing i co chwile sie zastanawiasz co?gdzie?dlaczego? , bo ten recap na początku to mi sie wystarczył, ale ogólnie to film całkiem całkiem szkoda tylko że przeznaczony dla określonej grupy widzów, a tak wogóle ff7:ac to anime, anime no :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anime sux :x

 

Wysyp żywych trupów- 7.6/10. dobry film o trupkach w trochę komicznym spojżeniu na temat. przyjemnie się ogląda ;)

 

City of the livind dead-1/10 cały film to niezły szajs, ale motyw z wiertarką był dobry :D Facet złapał jakiegoś nastolatka ze swoja córką ( myślał, że było bara bara ) i wiertarką mu po chamsku w głowie powiercił wiertłem. Fajnie zrobione ;D No i ksiądz na początku filmu się powiesił- pewnie film mu się nie spodobał ;)

 

Return of the living dead 2- słabszy od 1, ale jednak niezły, tak na 7.5/10 ze względu na temat i specyficzny klimacik. Ale im mniej w filmie jest nastolatków, tym lepiej ( chociaż pankowcy z 1-ki byli nieźli, a w szczególności panienka o przezwisku "szmata" :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FF7- to tak.. powalająca walka ;] fanem gry nie jestem- ale najbardziej mi sie podobała ta laska : D nie księżniczka- ta druga ; ) i jej walka, hie hie

 

a w ogóle to czekam teraz na king kong....

 

edit: do ziomka wyżej- nie porównuj anime do tego filmu ; P

Edytowane przez osek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Advent Children - złamana kojena granica realizmu w filmie generowanymkomputerowo - w momentach, gdy na ekranie nie było postaci, można się było naprawdę zastanawiać czy to jeszcze render czy nie - creditsy to mistrzowski majstersztyk :P ... Dla fana FF - 10/10 - dla reszty - zależy czy trawi anime i japoński dubbing hłe hłe ...

Edytowane przez Myszaqu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj kumpel mówił mi o jakimś filmie, który niby jest lauretem na festiwalu w cannes. film jest o dwóch cowboyach homoseksualistach nie akceptowanych przez społeczeństwo. ktoś o tym słyszał? bardzo bym prosił o tytuł. :wink: pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Sisterhood of the Traveling Pants - calkowicie mnie zaskoczyl! nie przypuszczalem ze bedzie az tak dobry, lubie madre filmy niosace ze soba jakies przeslanie. ten na pewno je ma. naprawde bardzo ciekawy scenariusz, moze troche tytul jest smieszny i niezbyt dobrani aktorzy... ale co tam +4/5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie skończyłem oglądać equilibrium. film dobry, nawet raz kapnęła mi łza w scenie z psem :wink: , moja ocena to 9,5/10, wolałbym żeby było w nim więcej elementów psychologicznych niż łubu-dubu (po prostu sieczki). ktoś dopatrzył się w nim jakiś inny wad?

Edytowane przez kukifas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a oglądał ktoś z was wyspę (the island)? kumpel strasznie mnie namawia do obejrzenia jego, twierdz żę to najlepszy film jaki powstał w tym roku :wink:

Widac ten kumpel nie ogladał Crash;] Ale Wyspa bardzo dobra jest, 8.5/10 bym jej dal :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chociaz tego filmu nie bedzie w kinach polskich to go bardzo polecam :arrow: Final Fantasy 7 w 100% wykonany przez komputery :D.

 

Aha a film ogladalem za granica w kinie :twisted2: :rolleyes:, zeby nie bylo

:legal:.

 

 

:blurp:...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bylem na wyspie dwa dni temu , to rodzaj poslkiej sexmisji wedlug amerykancow tylko ze tam kobiety i mezczyzni zyli ze soba na codzien , taka hodowla klonow :) najleprzy moment filmu to poscig na autostradzie

 

White Noise - jesli ktos lubi zycie po smierci i komunikacje zmarlych ze swiatem zywych przy wykozystaniu EVP to film wrecz trafi w jego oko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lawstorant - bylem bardzo ciekawy przed seansem tego filmu. tymczasem sie zawiodlem. pomimo nawet ciekawego scenariusza to samo wykonanie (gra aktorow) jest MEGA ELO ;o zwlaszcza poczatek (nogi mi sie ugiely jak uslyszalem pierwsze kwestie wisniewskiego). imo samo zakonczenie jest bardzo nie na miejscu i psuje calosc. dlatego tez 2/5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...