Skocz do zawartości
kucyk

Filmy - co warto obejrzeć?

Rekomendowane odpowiedzi

Obejżałem Doom-a. Odczucia mam takie sobie, z resztą tego się spodziewałem. Do klimatu Doom-a 3 bardzo brakuje, tak bardzo, że moja dziewczyna, która trochę bała się tego filmu, wogóle się nie przestraszyła :P Nawiązania do gry są, ale w postaci pomieszczeń, wystroju, broni, może trochę potworów, ale w całości nie prezętują się tak przekonywująco jak w grze. Ale i tak nie ma co wybrzydzać- lepszy taki film, niż żaden. Spieprzyli za to to, że nie było nawiązania do piekła, może w 2-jce coś się pojawi, nawiązali by bardziej do Event Horizon.

 

Do zalet należy napewno sekwencja FPP, w szczególności motyw z piłą ^_^ :D Początkowo wygląda to jak z Virtual Cop, dopiero, jak postać obrywa zaczyna się akcja podobać. Pinky nie jest co prawda tak dobry, jak w Doom3 , ale też fajny :) Piła maksymalnie wypasiona :D Rock też zagrał całkiem nieźle, nie jest to taki twardziej jak Arnie, ale daje rady. Mam wrażenie, że film bardziej się spodoba tym, co w Doom-a nigdy nie zagrali, bo większości rzeczy po prostu w innych filmach nie było.

nie polecam oglądać żadnych trailerów, bo efekt zaskoczenia będzie całkowice zerowy.

 

Dla mnie 7/10, bo film nie stanowi jakiejś tragedi, ot taki średni przewidujący film no i czekałem na niego 12 lat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akcja jest, tylko dla mnie było jej zdecydowanie za mało i niezbyt często. Nie ma tutaj liczebności- ot jeden stworek wyskoczy, zrobi rozp... i ucieka. Marines za nim, ale na próżno. Bardzo obawiałem się tego z trailera, tj. mordoklepka żołnierza z potworkiem- na szczęście w tym wzgędzie wyszło to dobrze. A i pogrom zombie wyszedł trochę podobnie jak filmik końcowy z Bloodrayne 2 - chmara atakuje, setki pocisków :D Nie ma na szczęscie gadających broni "reload" jak w trailerze. Wykonanie jest naprawde niezłe, ale czuć, że reżyser został ograniczony przez kasę, dlatego rodzajów przeciwników jest zdecydowanie za mało. Nie widać po prostu rozmachu, klaustrofobia jest dużo większa niż w grze. No ale przynajmniej to co zrobiono wyszło dobrze. Szkoda, że całkiem fajne postacie marines ginęły tak szybko, szkoda mi nawiedzonego kolesia od robienia dziar ;) A i Destroyer nie dał się zabić tak łatwo B) Jedym słowem polecam- sf jest jak na lekarstwo, a tego nigdy dosyć :)

Edytowane przez Slayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a duzo straciles, takich popisow tlumacza i lektora dawno nie widzialem :]

no ludzie, po prostu zascianek, puszczaja film o polnocy, a teksty cenzuruja jakby to byla bajka dla dzieci.

 

Riddick: F*UCK YOU!

Lektor: Bujaj się.

 

Żal...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a duzo straciles, takich popisow tlumacza i lektora dawno nie widzialem :]

no ludzie, po prostu zascianek, puszczaja film o polnocy, a teksty cenzuruja jakby to byla bajka dla dzieci.

 

Riddick: F*UCK YOU!

Lektor: Bujaj się.

 

Żal...

Teraz wlasnie ogladam sobie jednym okiem 51 State na polsacie i praktycznie zadnego przeklenstwa nie tlumacza, a takowe padaja po 3 w zdaniu:]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do tłumaczy... ostatnio na TVP leciał "Jay and Silent Bob Strike Back", aż się zdziwiłem bo kto oglądał to wie jaki to film :wink: no ale w każdym razie żadnego [ciach] nie przetłumaczyli, nawet jak zdanie składało sie tylko z [ciachów] :wink: , przez co ten film stracił cały urok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a propo tlumaczenia, to przestrzegam przed kupowaniem Miasteczko south Park na dvd, ja kupilem i po 10min ogladania do kosza wszystkie texty ocenzurowane myslalem ze rozwale dvd telewiezor i cos jescze(w kinie ogladalem bylo ok i na vhs terz ok a dvd cenzura)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a propo tlumaczenia, to przestrzegam przed kupowaniem Miasteczko south Park na dvd, ja kupilem i po 10min ogladania do kosza wszystkie texty ocenzurowane myslalem ze rozwale dvd telewiezor i cos jescze(w kinie ogladalem bylo ok i na vhs terz ok a dvd cenzura)

1714293[/snapback]

Widocznie kupiłeś censored version... Bo ja miałem 2 różne i były normlane bluzgi... Ale wiem że jest też wersja ocenzurowana :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj obejrzalem 40 year old virgin(40 letni prawiczek) powiem wam ze calkiem niezle mozna sie posmiac :) Polecam

Jak ktos pisal wyzej 4 brothers-naprawde dobre kino-dobra sensacja :)

American Pie-Band Camp-typowy humor AP-jak komus nie przeszkadzaja proste kawaly, w wiekszosc zwiazane z sexem-proste jak but-mozna obejrzec :) Ja sie posmialem i polecam takze :]

Aaa ostatnio gdzies znalazlem cykl filmow Ginger snaps-jak do tej pory widzialem 1 i 2-naprawde dobre horrory o wilkolakach-polecam!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogladal kto juz "Straz Nocna"? Zastanawiam sie czy warto na nia isc  :?

1714160[/snapback]

 

Powiem tak , bylem i nic specjalnego z tego filmu nie jest . Przereklamowany jest , ze taki wspanialy. Aczkolwiek klimat mroczny jest bo wszystko sie w nocy dzieje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Amityville - bardzo bardzo mi sie podobal.Ogladalem w nocy :blink: .Film bez zbednych zabiegow hollywood-zkich.Dobrze opowiedziana historia.Dobra gra aktorow.I uwaga pierwszy film od niewiem jak dawna gdzie glowna bohaterka nie krzyczy za kazdym razem zdradzajac swoje ukrycie--gaaash.pare razy przeszly mi ciarki po plecach wiec POLECAM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Overclocked

I tak nejlepszy jest Lost :)

1720355[/snapback]

no ja juz 2 sezon mecze nie wiem tylko czemu po ostatnim odcinku trzeba czekac 3 tygodnie na kolejny;) se wymyslili...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pełna zgoda z tukamonem. Przereklamowana ta Straż Nocna. Zmarnowany czas w kinie, moim zdaniem. Na kilometr czuć i widać różnice kulturowe i mentalne Rosjan i reszty zachodniego świata. Nudno się to ogląda i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogladalem ostatnio filmik z panem Snipesem i ostrzegam wsystkich ze nie ma co sobie glowy zawracac. Filmik nazywa sie Marksman i Snipes gra tam kolesia ktory znaczy cele ktore wojsko ma zniszczyc. Tragiczna gra aktorow, wiele bledow, i strasznie sie ciagnie a w ogole nie wciaga :)

 

Ogladalem tez Appleseed i moge powiedziec ze mi sie pogobal. Wartka akcja i swietna kreska. Tu nie moge filmikowi nic zarzucic.

 

 

a teraz mam pytanko:

 

Mam nadzieje ze ktos mi pomoze przypomniec sobie tutyl filmu ktory kiedys ogladalem. Filmik zaczyna sie najazdem czolgow na mala wioske i jest tam scena jak kolesia klada pod gasienice i przejezdzaja. Potem czolgi opuszczaja wioske i jeden z czolgow skreca w inna droge niz pozostali i sie gubi. W miedzyczasie do wioski przyjezdza dowodca partyzantow i chyba ktos z rodziny osoby ktora zostala zmasakrowana przez czolg i koles zaczyna poszukiwania czolgu i pala checia zemsty. Kolesie z zagubionego czolgu w pewnym momencie dojedzaja do urwiska i widza po drugiej stronie swoj oddzial i zawracaja a tam na nich czeka juz oddzial partyzantow i rozpoczyna sie walka.

 

ale sie rozpisalem hehe :D

 

pozdrawiam

Slayne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze ktos mi pomoze przypomniec sobie tutyl filmu ktory kiedys ogladalem. Filmik zaczyna sie najazdem czolgow na mala wioske i jest tam scena jak kolesia klada pod gasienice i przejezdzaja. Potem czolgi opuszczaja wioske i jeden z czolgow skreca w inna droge niz pozostali i sie gubi. W miedzyczasie do wioski przyjezdza dowodca partyzantow i chyba ktos z rodziny osoby ktora zostala zmasakrowana przez czolg i koles zaczyna poszukiwania czolgu i pala checia zemsty. Kolesie z zagubionego czolgu w pewnym momencie dojedzaja do urwiska i widza po drugiej stronie swoj oddzial i zawracaja a tam na nich czeka juz oddzial partyzantow i rozpoczyna sie walka.

 

 

1721767[/snapback]

The Beast of War (1988) http://us.imdb.com/title/tt0094716/ dobry film ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do pośmiania Wedding Crashes całkiem fajne, polecam, jak ktoś lubi trochę schematyczne komedie .

 

Do obejżenia Cinderella Man kiedyś był podobny film pt. "MISTRZ" orginalnego tytułu nie pamiętam. Obydwa godne polecenia.

 

Do strachu Boogie Man chociaż trochę to przewidywalne

 

Do d*py Creep omijajcie szerokim łukiem (koleś gwałcący ćpunkę przy pomocy noża) OCHYDA!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...