Skocz do zawartości
kucyk

Filmy - co warto obejrzeć?

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie jeszcze raz napiszecie zeby ogladac film typu The Descent w ciemnosci i na sluchawkach to niewiem co zrobie... przed chwila skonczylem i jak najbardziej "pozytywne" odczucia co do niego 9/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Longest Yard - Dobre, dobre :D Świetnie sie oglada 8,5/10

To fakt :D Pozatym gra tam wiele gwiazd :D Oprócz tytułowego bohatera, Adama Sandlera, zobaczymy tam także wiele gwiazd sportu, m.in:

 

Bob Sapp (K1 Kick-Boxing)

Steve "Stone Cold" "3:16" Austin (wrestling - WWE, wcześniej WWF)

Goldberg (wrestling - WWE, wcześniej WCW Nitro)

Kevin Nash (wrestling - WWE, wcześniej WWF i WCW)

i wielu innych :)

 

A także słynny czarnoskóry raper:

Nelly :)

 

Naprawdę obsada jest mistrzowska, Ci goście tam świetnie pasują i to co wyczyniają na ekranie jest niesamowite, komedia z morałem :D Szczerze Polecam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwilke temu skończyłem THE Dedcent.

Filmik miałme już baaaardzo długo, co prawca jakiegoś CAM, ale dałoby się oglądać, zobaczyłem jakąś głupią opinię na filmweb, jeszcze jedną na stopklatce, że niby kisza straszna i 4/10 .. . no i filmik wywaliłem.

Po nawiedzeniu tego tematu i zachęcających opiniach, zaopatrzyłem się w DVDripa.

 

No i muszę stwierdzić że NIE polecam jedzienia przy tym filmiku, ja wyszykowałem talerz kanapek byłem głodny strasznie, ale zjeść wszystkich rady nie dałem( co zazwyczaj idzie mi z łatwością :) )

Film jest bardzo krwisty, fabuła całkiem dobra, ale film jakiś taki za krótki. Wydaje się że do pełni szczęścia mogło by być lepiej, gdyby wszystko bardziej dopracowano mógłby być niezły hit.

Oglądnąć warto, ja pewnie pójdę jeszcze na to do kina, choćby dla samych efektów dźwiękowo wizualnych.

miło się napewno będzie oglądać z jakąś wrażliwą dziewczyną :D

 

Ogólnie film dobry ale czuje niedosyt 7,5/10 to ocena w sam raz , był moment że troszkę mi się znudził i looknałem na pocztę ;)

Ale pikawa troszkę biła szybciej w niektórych momentach, no i te ,,człowieczki" też fajne :D:D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, apropo descent (niestety jeszcze go nie widziałem ale czeka w kolejce)...

data premiery: 2006-04-21 (Polska) , 2005-07-06 (Świat)

Taki mały wycinek z filmewbu apropo tego filmu ;)

Dramat co? :)

 

:blink: :lol:

 

mak777 taki film powinen byc ponad kolejką ;)

 

 

BTW u mnie w kolejce jest teraz Bewitched - IMBD

Widzial ktos?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio obejrzane to:

 

The Doom - qrcze fajnie sie rozczarowalem, dobre i czysto rozrywkowe kino-fajne 7.3/10

vs.

The Cave - drugi po doomie film o podobnej tematyce i tytule(The i krótki ;) niestety tu sie koncza podobienstwa.film mozna obejrzec ale jest slaby.Jezeli ogladac to tylko gdy juz nie masz innej alternatywy 5,7/10

... and the winer is.....The Doom

 

Bewitched - obejrzalem 30 minut i wylaczylem pomimo Willa Ferrella, ktorego niewybrednego chumoru zaprezentowanego chocby w Anchorman-(polecam(moj owlosiony buddo ;) )jestem fanem. Film zbyt familijny,cukierkowy,niby to komedia a ja bylem niewzruszony.szkoda czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio miałem więcej czasu na oglądanie, więc wziąłem się za to co zalegało w mojej płytotece ;-)

 

Na pierwszy ogień poszedł - The Descent - film, ktory moge z czystym sumieniem polecic, nie tylko dla wielbicieli gatunku ;-) Pierwsze 35 minut usypia widza, by przez kolejne 50 wgniesc go i spontanicznie podrzucac jego pupa. Skrzetnie przemyslana fabula, rezyser wyraznie stara sie wciagnac widza w akcje i ten sie na to nabiera. Razem z kolezankami przezywa to co przezywaja one. Jako ciekawostka dodam, ze w pewnym momencie wydalem przerazliwy krzyk wspolnie z Sara, co nie zdarza mi sie czesto, a wlascieiw nigdy ;) Polecam ogladac wieczorem, w systemie Dolby Digital, na duzym ekranie i z osoba, ktora mozna potrzymac za reke ;-)

 

Mocne 8/10

 

Sweet November - Pierwowzór osławionej już szkoły uczuć, historia podobna, dla mnie lepsza. Beznadziejny Kijanu Riws, ale i jemu można wybaczyć. Piękny, plastyczny, wręcz malarski film, który łąpie za serce ;-)

Polecam na długie wieczory. spędziłem wspaniały czas z tym filmem

 

The Game na TVP2 (wczoraj o 22 40) - film, jak dla mnie kultowy i mimo, że znam go na pamięć zaskakujący. Doskonała gra aktorska, bezapelacyjnie jeden z najlepszych scenariuszy w historii kina... Przykładny Thriller, prawdziwy film, a nie jakaś flegma - 9.5/10

 

40 letnia dziewica (czyt. prawiczek) - Film, jak film... spodziewałem się więcej, nie zachwycił, ale też nie nudził. Kilka momentow (2-3) doprowadzily do bolu brzucha. Ogolnie rzecz biorac nic nowego o 6/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Game na TVP2 (wczoraj o 22 40) - film, jak dla mnie kultowy i mimo, że znam go na pamięć zaskakujący. Doskonała gra aktorska, bezapelacyjnie jeden z najlepszych scenariuszy w historii kina... Przykładny Thriller, prawdziwy film, a nie jakaś flegma - 9.5/10

Film obejrzałem wczoraj, film świetny strasznie wciąga...

 

Dziś na TVP 1 będzie "Szyfry wojny", nieoglądałem ale podobno bardzo dobry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:blink: :lol:

 

mak777 taki film powinen byc ponad kolejką ;)

EEEeee, to ja chyba oglądałem inną wersję <boring>... Ale o tym zaraz...

 

The Cave - drugi po doomie film o podobnej tematyce i tytule(The i krótki ;) niestety tu sie koncza podobienstwa.film mozna obejrzec ale jest slaby.Jezeli ogladac to tylko gdy juz nie masz innej alternatywy 5,7/10

Hmmm, muszę obejżeć, jest już w wypożyczalniach może?

 

IMO europejska wersja "The Longest Yard" czyli "Mean Machine" jest duuuzo lepsza.

Kurcze, kolejna osoba dobrze pisząca o tym filmie :D Skoro jest lepszy to muszę go dorwać :D Bo na Longest Yard momentami płakałem :D

 

Ostatnio miałem więcej czasu na oglądanie, więc wziąłem się za to co zalegało w mojej płytotece ;-)

 

Na pierwszy ogień poszedł - The Descent - film, ktory moge z czystym sumieniem polecic, nie tylko dla wielbicieli gatunku ;-) Pierwsze 35 minut usypia widza, by przez kolejne 50 wgniesc go i spontanicznie podrzucac jego pupa. Skrzetnie przemyslana fabula, rezyser wyraznie stara sie wciagnac widza w akcje i ten sie na to nabiera. Razem z kolezankami przezywa to co przezywaja one. Jako ciekawostka dodam, ze w pewnym momencie wydalem przerazliwy krzyk wspolnie z Sara, co nie zdarza mi sie czesto, a wlascieiw nigdy ;) Polecam ogladac wieczorem, w systemie Dolby Digital, na duzym ekranie i z osoba, ktora mozna potrzymac za reke ;-)

 

Mocne 8/10

Dobra teraz przejdę do komentarza i moich odczuć z tego filmu... Na wstępie, nie zgadzam się z przedmówcami, ale to są moje prywatne odczucia - mój gust... Po tym co wszyscy pisali zdecydowałem że będzie to dobry film na obejżenie z moją kobitką... Głośniczki 5.1, TV, piękna sprawa, po pierwszych 20-30min myślałem to jest to, to będzie dobry film... Odpowiednia muzyka, ujęcia kamery, krajobraz, jednym słowem idealne budowanie klimatu...

Lekki (nie zdradzający fabuły):

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Motyw z szybą w domku, podczas nocy mnie powalił
,

czegoś takiego się w takim momencie nie spodziewałem :D Ale od tego momentu film stawał się już tylko gorszy... Cała fabuła opierała się na schemacie:

"Lala lala lala BOOOOO lala lala lala BOOOO, i tak w koło do samego końca".

 

Nie wiem, może przez to że kiedyś moim ulubionym gatunkiem były horrory to mi się gust tak wypaczył i poprostu wyrosłem z tego, nie kręcą mnie już filmy w których strach opiera się na "wyskakiwaniu czegoś" i straszeniu... Wystraszyłem się w sumie tylko w wyżej wspomnianym momencie, no i może jak widziała córeczkę w jaskini, choć spodziewałem się że tak będzie i nawet powiedziałem do mojej kobitki żeby uważała i mi nie zgniotła czegoś przez przypadek (hehe, trzymała ręke na udzie ;) ). Akcja w jaskiniach nie była może i taka zła, ale tak jak pisałem, ten schemat straszenia mi nie odpowiada... Było zrealizowanych mnóstwo fajnych pomysłów w filmie, przykładowo wyjaśnienie

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
pochodzenia "jaskiniowców" wraz z wcześniejszymi nawiązaniami do hakow w suficie
.

 

 

No i może jeszcze zakończenie można zaliczyć na plus, chociarz jest przewidywalne...

 

Podsumowując, ostatnimi czasy nie ma dobrych horrorów, a tymbardziej dobrych Brytyjskich horrorów, choć Ci ostatni mają dużo ciekawych pomysłów, gorzej z realizacją...

 

OCENA -6/10

 

P.S.

Aaa, obejrzałem też wczoraj HITCH. Hehe, ogólnie film przyjemny, szczególnie motyw z uczuleniem, normalnie leżałem i kwiczałem :) Może film nie prezentował nic nadzwyczajnego, ale można przy nim miło spędzić czas :) Will Smith dawał radę :) Eva Mendes też :D

 

OCENA 7+/10

 

P.S.2

Polećcie jakąś fajną komedię i dobrą sensację :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, muszę obejżeć, jest już w wypożyczalniach może?

Nie ;)

 

Dobra teraz przejdę do komentarza i moich odczuć z tego filmu... Na wstępie, nie zgadzam się z przedmówcami, ale to są moje prywatne odczucia - mój gust... Po tym co wszyscy pisali zdecydowałem że będzie to dobry film na obejżenie z moją kobitką... Głośniczki 5.1, TV, piękna sprawa, po pierwszych 20-30min myślałem to jest to, to będzie dobry film... Odpowiednia muzyka, ujęcia kamery, krajobraz, jednym słowem idealne budowanie klimatu...

Lekki (nie zdradzający fabuły):

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Motyw z szybą w domku, podczas nocy mnie powalił
,

czegoś takiego się w takim momencie nie spodziewałem :D Ale od tego momentu film stawał się już tylko gorszy... Cała fabuła opierała się na schemacie:

"Lala lala lala BOOOOO lala lala lala BOOOO, i tak w koło do samego końca".

 

Nie wiem, może przez to że kiedyś moim ulubionym gatunkiem były horrory to mi się gust tak wypaczył i poprostu wyrosłem z tego, nie kręcą mnie już filmy w których strach opiera się na "wyskakiwaniu czegoś" i straszeniu... Wystraszyłem się w sumie tylko w wyżej wspomnianym momencie, no i może jak widziała córeczkę w jaskini, choć spodziewałem się że tak będzie i nawet powiedziałem do mojej kobitki żeby uważała i mi nie zgniotła czegoś przez przypadek (hehe, trzymała ręke na udzie ;) ). Akcja w jaskiniach nie była może i taka zła, ale tak jak pisałem, ten schemat straszenia mi nie odpowiada... Było zrealizowanych mnóstwo fajnych pomysłów w filmie, przykładowo wyjaśnienie

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
pochodzenia "jaskiniowców" wraz z wcześniejszymi nawiązaniami do hakow w suficie
.

No i może jeszcze zakończenie można zaliczyć na plus, chociarz jest przewidywalne...

 

Podsumowując, ostatnimi czasy nie ma dobrych horrorów, a tymbardziej dobrych Brytyjskich horrorów, choć Ci ostatni mają dużo ciekawych pomysłów, gorzej z realizacją...

 

OCENA -6/10

Tez siegnałem wczoraj po The Descent i zgadzam sie z mak777. Film bardzo schematyczny, straszący na zasadzie buuu-cisza-buuu itp. Jednak w Descent te buuu sa dosc dobrze przemyslane i zapewne w kinie bedzie strasznie ;) . Na plus zaliczam tez zakonczenie, ktore co tu duzo mowic, jest niezłe. Film oceniam na 7/10, z zastrzezeniem, ze trzeba go obejrzec w kinie. Jak macie ogladac w domu na monitorze/tv to odejmijcie 1.

 

Ostatnio obejrzałem też Egzorcyste: Początek i musze przyznac, ze jest lepszy niz sie spodziewalem. Mocne 7/10, imho film lepszy od The Descent.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Touching the void - dotyk pustki. Polecam. Poprostu dobry film na faktach. To sie nazywa przyjazn, ogladajac takie filmy zastanawiam sie czym sa moi kumple..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P.S.2

Polećcie jakąś fajną komedię i dobrą sensację :)

fajna komedia - Night at the Roxbury aka Odlotowy duet; swietna komedia ;]

 

 

ps.

Egzorcyzmy Emily Rose - podobal mi sie ten film, spodziewalem sie chaly, ale jednak... 7/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saw II (Piła2) - Ogólnie film słabszy od swojego poprzednika. Ale nie ma co ukrywać jedynka też nie powalała, gdyby nie zaskakujące zakończenie nikt do dziś nie pamiętałby o tym tytule. Żeby nic nie zdradzić napisze tylko że twórcy starali się na siłę zrobić równie powalający finał, który wg mnie nie ma co się równać z poprzednim i jest do bani..

Aha i jeszcze jedna sprawa - hektolitry krwi :!: -> Ale krew niestety nie uratuje filmu.

Podsumowując przeciętny film i gorszy od pierwszej części (jak to często bywa z sequelami) ale raz obejrzeć można :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ;)

Tez siegnałem wczoraj po The Descent i zgadzam sie z mak777. Film bardzo schematyczny, straszący na zasadzie buuu-cisza-buuu itp. Jednak w Descent te buuu sa dosc dobrze przemyslane i zapewne w kinie bedzie strasznie ;) . Na plus zaliczam tez zakonczenie, ktore co tu duzo mowic, jest niezłe. Film oceniam na 7/10, z zastrzezeniem, ze trzeba go obejrzec w kinie. Jak macie ogladac w domu na monitorze/tv to odejmijcie 1.

 

Ostatnio obejrzałem też Egzorcyste: Początek i musze przyznac, ze jest lepszy niz sie spodziewalem. Mocne 7/10, imho film lepszy od The Descent.

 

Nom, mam takie same odczucia :) Film może i nie jest zły, poprostu mam dość takich horrorów (jedyne co to szyba i zakończenie IMHO go ratują :) ). Ja oglądałem na 29" i 5.1, więc efekt podobny do kina, było ciemno i ukochana obok ;) I nawet byliśmy "na filmie", a nie "w kinie" :P (offkoz domowym ;) ).

 

Co do egzorcysty, skoro piszesz że jest dobry to muszę obejżeć, czeka już prawie od miesiąca na swoją kolej ale zawsze coś innego wrzucałem przed nim ;)

 

Touching the void - dotyk pustki. Polecam. Poprostu dobry film na faktach. To sie nazywa przyjazn, ogladajac takie filmy zastanawiam sie czym sa moi kumple..

 

Dotyk pustki? A ja myślałem że 1753514[/snapback]

fajna komedia - Night at the Roxbury aka Odlotowy duet; swietna komedia ;]

ps.

Egzorcyzmy Emily Rose - podobal mi sie ten film, spodziewalem sie chaly, ale jednak... 7/10

 

Hehe, widziałem widziałem Noc w Roxbury ;) A co do egzorcyzmów Emily Rose, myślę że będzie się trzeba przyjżeć :) To jest horror? Straszny czy bardziej psychologiczny?

 

Saw II (Piła2) - Ogólnie film słabszy od swojego poprzednika. Ale nie ma co ukrywać jedynka też nie powalała, gdyby nie zaskakujące zakończenie nikt do dziś nie pamiętałby o tym tytule. Żeby nic nie zdradzić napisze tylko że twórcy starali się na siłę zrobić równie powalający finał, który wg mnie nie ma co się równać z poprzednim i jest do bani..

Aha i jeszcze jedna sprawa - hektolitry krwi :!: -> Ale krew niestety nie uratuje filmu.

Podsumowując przeciętny film i gorszy od pierwszej części (jak to często bywa z sequelami) ale raz obejrzeć można :wink:

Mi tam oglądało się go w miarę, a co do zakończenia nie mów że je rozgryzłeś bo nie uwierzę... Może nie było lepsze od jedynki bo człowiek spodziewał się czegoś ciekawego, ale wątpię żebyś wiedział jak się skończy film na 15min przed końcem... Ogólnie film przeciętny tak jak piszesz :) Ale można obejżeć...

 

Descent 8/10 Z czystym sumieniem polecam.

Eee tam, jest masa lepszych filmów w tych klimatach...

 

"Lala BOOOO lala BOOO lala BOOO" mówimy dość :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do egzorcysty, skoro piszesz że jest dobry to muszę obejżeć

Oczywiscie do filmu z 73 roku to on sie nie ima :) . Ale napiecie jest budowane w bardziej wyrafinowane sposoby niz w takim, dla przykladu, The Descent:> Poza tym jest kilka niezlych momentow:> Ogolnie polecam ten film:>

 

EDIT:

Heh, zapomniałbym po co wlasciwie tu zajrzalem po 4 nad ranem :lol: . Otoz wlasnie skonczylem ogladać Freeze Me, i spiesze oswiadczyc, ze to straszny shit :lol: . Nie zawracajcie sobie glowy - 3/10

Edytowane przez und3r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Pily 2 to jest to po prostu Cube (biega sobie kilka osob po opuszczonym domu, i co 10 min ktorys ginie w jakiejs wymyslnej pulapce...) + zaskakujace zakonczenie. Jedyna roznica jest taka, ze pierwszy Cube byl dobry ;] .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj sprawiłem sobie American Pie Band Camp i od razu co mi się rzuciło w oczy "kurcze. Gdzie Stiffler ;]]"

 

Żal... ten jego brat w ogóle nie pasuje do roli Stiffmastera. Promieniuje od niego jeszcze wiekszy debilizmy niż od org ;]

 

Chociaż podejście do fabuły

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam oglądało się go w miarę, a co do zakończenia nie mów że je rozgryzłeś bo nie uwierzę... Może nie było lepsze od jedynki bo człowiek spodziewał się czegoś ciekawego, ale wątpię żebyś wiedział jak się skończy film na 15min przed końcem... Ogólnie film przeciętny tak jak piszesz :) Ale można obejżeć...

Nie napisałem, że rozgryzłem zakończenie bo tego raczej nikt nie jest w stanie się domyśleć. Wiadomo po pierwszej części każdy spodziewał się czegoś równie powalającego ale dwa razy tego samego nie da się zrobić. Finał jest zaskakujący ale nie ma się co równać do poprzedniego i uważam, że twórcy zrobili to jakoś na siłe.

 

Pozdro

 

 

Co do Pily 2 to jest to po prostu Cube (biega sobie kilka osob po opuszczonym domu, i co 10 min ktorys ginie w jakiejs wymyslnej pulapce...) + zaskakujace zakonczenie. Jedyna roznica jest taka, ze pierwszy Cube byl dobry ;] .

Miałem takie samo skojarzenie B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Pily 2 to jest to po prostu Cube (biega sobie kilka osob po opuszczonym domu, i co 10 min ktorys ginie w jakiejs wymyslnej pulapce...) + zaskakujace zakonczenie. Jedyna roznica jest taka, ze pierwszy Cube byl dobry ;] .

HEhe, taka mała anegdotka :P

 

Jakieś 4-5lat temu (nie pamiętam kiedy wyszedł Cube na DVD), w każdym razie zaraz po jego wyjściu pojechaliśmy z kumplem-Tasiorem do videoteki i wypożyczyliśmy).

 

Przyjechaliśmy do domciu, zasłonięte żaluzje, zasłony, w pokoju ciemno jak w du... u ... ;) Odpalamy film i się delektujemy ;) Po 30-40min patrzę na kumpla, a on kima w najlepsze ;) No ale co ja go będe budził :P Przespał cały film ;) Na napisach końcowych, niby nie wiedząc że spał pytam głośno jak się film podobał, odpowiedź:

"No no całkiem całkiem" ;) W sumie to dowcip sytuacyjny bo śmiesznie wyszło ;) To tak apropo tego że Cube 1 był dobry :P Ogólnie żaden Cube mi się nie podobał, ale ze wszystkich 3ech najlepszy IMHO był Cube Zero, tzn. pułapki najciekawsze :)

 

EDIT

 

Zapraszam wszystkich do pomocy przy tworzeniu

TOP FILM List @ Tweak.pl

Edytowane przez mak777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze fajnie mi sie ogladalo "Droga bez powrotu"

 

Zmutowani ludzie zwani tez "górskimi ludźmi" prześladują garstke turystów którzy zagubili się w lasach zachodniej Wirginii. Jedyne co teraz im pozostaje to walczyc o zycie. Film ma specyficzny dla tego gatunku klimat. 7/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio film ktory mi sie spodobal to Egzorcyzmy Emily Rose ale jak juz ktos wczesniej wspomnial nie nastawiajcie sie na super strach ten film ukazuje bardziej pewien konflikt stron... dobra wiecej nie bede pisal ale warto. Moja ocena 8/10

 

Ogladalem tez Nocna Straz film szcaerze mowiac tandeta i do kina nie warto isc-2,5/10

Edytowane przez luki2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...