Skocz do zawartości
kucyk

Filmy - co warto obejrzeć?

Rekomendowane odpowiedzi

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

 

 

 

Aeon Flux > 6/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

 

40 letni prawiczek podchodzilem do tego filmu z duzym dystansem. Wydawalo mi sie ze bedzie to kolejna debilna komedia. Duzo moze i sie nie pomylilem, ale na plus zasluguja niektore teksty. Ogolnie posmialem sie

ocena 7/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Jest taki drobny szczegół. Twój topic nie został usunięty...

Dobrze wiesz o co chodzi, nie łap za słowka.

Ukryty (ew. przeniesiony na moderatorskie) = usunięty dla normalnego użytkownika.

 

Ps.

2093367[/snapback]

o co walczysz?? o offtopa :lol: od tego jest pw

O nic nie walcze. Tak jak powiedzialem dostałem juz posty sialala i moje na priv od Sikora, a tylko o to mogłbym "walczyć". Teraz jednak z czystej ciekawości chciałbym sie dowiedziec za co mam procenty (w ktorym miejscu złamałem regulamin?), bo na pewno nie za offtopa (ktorego nie było, caly czas pisalem na temat filmu). Sikor obiecał w usuniętym/ukrytym topicu, ze wyjaśni sytuacje w ciągu dwoch tygodni. Minął juz ponad mięsiąc i jakos wyjaśnienia nie otrzymałem (aczkolwiek rozumiem, ze to przez sytuacje z Liskiem i nic do Sikora nie mam).

Widział ktoś juz moze Firewall?? Wyróżnia sie czymkolwiek wśród innych fimow tego typu?

Edytowane przez und3r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Memoirs Of Geisha - Bardzo mi się podobał, pod względem audio-wizualnym film jest doskonały. Fabuła dosyć średnia, ale ogólnie film jest dobry.8,3/10

Stay Ewan Mcgregor, Naomi Watts, Ryan Gosling. Przyznam się że, nie podszedłem do tego filmu zbyt entuzjastycznie. Myliłem się :D Nie jest to dzieło wybitne, ale wcale mu nie brak tak dużo. Film należy obejrzeć do końca, bo bez 5 ostatnich minut ten film jest niczym!!! Jest tak zakręcony że,(tu się przyznam z bólem) trzeba sobie przeczytać w internecie o co chodzi z jego zakończeniem, inaczej trudno jest(przynajmniej mi było) zrozumieć intencję reżysera. 9/10

The Shipping News - Filmidło bez rewelacji, oglądając miałem wrażenie że, gdzieś już to wszystko widziałem.(jak przy 99% dzisiejszych produkcji :lol: ) 7/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Ogladal ktos Trzy pogrzeby Melquiadesa Estrady? Mam go i sie zabieram chyba zaraz za niego 8) - ok obejrzalem i musze powiedziec ze dobry. Troche inny, ale bardzo fajny. Moge go polecic z czystym sumieniem.

 

Edit:

 

Co to za film - Hotel Rwanda? Mam ochote obejrzec cos w miare dobrego, a nie chce tracic czasu na jakas szmire. Poleci ktos czy nie warto?

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rain Man - Obejrzalem go wczoraj po raz pierwszy.. Az mi wstyd, piekny film, gra Dustin'a Hoffman poprostu zadziwiająca :o Respekt.. 9/10

"Who's on first?" :D

Edytowane przez ur8an

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

Azumi 1 i 2 -opowiesc o dziecku przygarnientym w raz z grupa innych dzieci sierot przez mistrza miecza ktory szkoli ich na mordercow,azjatyckie kino z przerysowanymi postaciami ,ale jesliby przyjac konwencje tego filmu to film poprostu w kilku miejscach zabija pomyslami !! , samo ustawienie kamery i kadrowanie scen wychodzi poza standarty , poniewaz jestem starym kinomaniakiem zwracam na to uwagie a w tych dwoch czesciach jest naprawde wiele takich momentow,fabula choc miejscami plytka to potrafi niejednokrotnie zadziwic ,sceny walk bardzo dobrze opracowane ,kilku bohaterow dla mnie zostalo zapisanych na stale w kanionie moich ulubionych postaci!! , ogolnie polecam bo oglada sie przyjemnie

ocena 7/10 montaz i realizacja 9/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Transporter 2 - wczoraj wieczorem obejrzalem ten film - poczatkowo bylem bardzo sceptycznie nastawiony do tegoz filmu - majac na uwadze marna pierwsza czesc - dwojka o dziwo mi sie spodobala ;)

 

Chyba pierwszy raz druga czesc jest lepsza od pierwszej... daje 8/10.

 

Oczywsicie masa sytuacji jaka miala miejsce w filmie jest wyssana z palca, wydaje mi sie ze rezyser mocno przesadzil w niektorych ujeciach :D

Ale wybaczam mu to ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Ktos poleci cos z nastepujacych pozycji:

 

"Niebo" Tykvera

"Zakochani widza slonie" - rezysera nie pamietam

"Milou w maju" - j.w.

 

Ja sie sklaniam sie ku "Zakochanym...", ale ze mojej zonie podobalo sie "Ksiezniczka i wojownik" (a mnie nawet nawet "Biegnij Lola, biegnij") Tykvera, wiec ten film ma na razie najwieksze szanse.

Jesli ktos ogladal cos z tych pozycji prosilbym o jakies wrazenia. Chcemy czegos w miare latwego w odbiorze i pozytywnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Księżniczka i Wojownik ? czy to jest to samo co Princess and the Marine ?

 

Mi kiedyś sie podobał. Nie znam pozostałych filmów wymienionych przez Ciebie, ale to chyba mogę polecić ;)

Princess and the Marine napewno jest łatwy w odbiorze, nieskomplikowany film o miłości pomiedzy amerykańskim żołnierzem marines i arystokratką z Bahrajnu. Ponoć oparty na faktach.

Edytowane przez pain.exe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

Możecie powiedzieć mi, czy warto oglądać "Appleseed"?

 

mysle ze jesli ktos lubi klimaty Akiry,Ghost in the shell itp to ten film jest obowiazkowa pozycja ,stanowczo polecam dla fanow tej rozrywki filmowej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mysle ze jesli ktos lubi klimaty Akiry,Ghost in the shell itp to ten film jest obowiazkowa pozycja ,stanowczo polecam dla fanow tej rozrywki filmowej :)

"Ghost in the shell" bardzo mi się podobał, a zatem muszę go obejrzeć. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos poleci cos z nastepujacych pozycji:

 

"Niebo" Tykvera

"Zakochani widza slonie" - rezysera nie pamietam

"Milou w maju" - j.w.

Z tych trzech filmow ogladalem tylko Niebo. Dla mnie swietna pozycja. Film nie jest latwy w odbiorze i na pewno sklania do refleksji. Swietna muzyka, klimat, zdjecia i historia sprawiaja, ze ten film jest ponad przecietny.

Gdybym mial go ocenic to przynajmniej na 9/10 ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hwal (Łuk) - film swietnego rezysera Kim Kiduk'a. Scenariusz jest bardzo oryginalny, glowni bohaterowie nie wypowiadaja ani slowa na glos, na pewno nie dla kazdego...

 

Everything is Illuminated - Elijah Wood w roli kolekcjonera pamiatek rodzinnych przybywa na Ukraine.. Film moze wydawac sie troche polewkowy, ale pokazuje dramat Zydow w czasach II wojny swiatowej...

Edytowane przez Marcin_gps

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Transporter 2 - wczoraj wieczorem obejrzalem ten film - poczatkowo bylem bardzo sceptycznie nastawiony do tegoz filmu - majac na uwadze marna pierwsza czesc - dwojka o dziwo mi sie spodobala ;)

 

Chyba pierwszy raz druga czesc jest lepsza od pierwszej... daje 8/10.

 

Oczywsicie masa sytuacji jaka miala miejsce w filmie jest wyssana z palca, wydaje mi sie ze rezyser mocno przesadzil w niektorych ujeciach :D

Ale wybaczam mu to ;)

IMO dowaliles jak dzik w sosne, do pierwszej czesci mozna bylo sie czepiac, ale sequel to kompletna porazka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO dowaliles jak dzik w sosne, do pierwszej czesci mozna bylo sie czepiac, ale sequel to kompletna porazka...

:lol2: :lol2: :lol2: Nie moge z tego tekstu :lol: . A co do filmu to rzeczywiście dwojka była znacznie gorsza od jedynki, ale nie znowu jakas koszmarna ;) . Trzeba po prostu odpowiednio podejsc to tego typu filmów - jak ktos spodziewa sie realizmu to wiadomo, ze sie nie spodoba :) Edytowane przez und3r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO dowaliles jak dzik w sosne, do pierwszej czesci mozna bylo sie czepiac, ale sequel to kompletna porazka...

To mamy teraz na forum "dwa dziki walace w sosne" bo mnie tez bardziej podobała się druga czesc Transportera. :lol:

BTW. co za tekst .... dowalić jak dzik w sosne :lol2: :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie powiedzieć mi, czy warto oglądać "Appleseed"?

IMHO warto obejrzec, nawet jak sie nie ejst obeznanym z anime. Bardzo fajna animacja (100% grafika komputerowa + cel shading - choc w niektorych miejscach przesadzili z cieniowaniem i wyglada troche plastikowo) i super soundtrack (m.in. Basement Jaxx, Paul Oakenfold). Nie ma az takiego ladunku filozoficznego jak Ghost In The Shell czy Akira, wiec i nie wymaga az takiej uwagi i doszukiwania sie znaczen. Fabula w porzadku.

 

Oglada sie milo i przyjemnie, nie wymaga nadmiaru myslenia. Przy drugim ogladaniu niczym juz jednak nie zaskakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMHO warto obejrzec, nawet jak sie nie ejst obeznanym z anime. Bardzo fajna animacja (100% grafika komputerowa + cel shading - choc w niektorych miejscach przesadzili z cieniowaniem i wyglada troche plastikowo) i super soundtrack (m.in. Basement Jaxx, Paul Oakenfold). Nie ma az takiego ladunku filozoficznego jak Ghost In The Shell czy Akira, wiec i nie wymaga az takiej uwagi i doszukiwania sie znaczen. Fabula w porzadku.

 

Oglada sie milo i przyjemnie, nie wymaga nadmiaru myslenia. Przy drugim ogladaniu niczym juz jednak nie zaskakuje.

Wow, Basement Jaxx i Oakenfold. Na 100% muszę obejrzeć. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...