Skocz do zawartości
wako

Poszukiwana muzyka z reklam, napisy, mp3, filmy itp

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedys widzialem teledysk ...ale gapa ze mnie i tytulu nie zapisalem :(. Podklad byl jednostajny umcyk-umcyk :), kobiecy wokal "down, down, down, down", czy cos w tym stylu, akcentowany na "ow". Najpierw bylo "down, down down" dosyc powoli, pozniej szybko. Utwor najprawdopodobniej z tych starych, przez kogos zremiksowany. Bardzo bym prosil o podanie wykonawcy i tytulu. Dzieki za pomoc w podaniu tytulow poprzednich kawalkow i dzieki z gory rowniez za ten (:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo : Planet Funk - Stop Me

1573530[/snapback]

Dzięki. Już szukam. A ilu wdzięcznych :wink:

Mi też możecie podziękować :rolleyes: odświeżyłem zagadnienie i to z jakim skutkiem :banana:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje jakiegos kawalka.. hmm wiem ze to techno i w "refrenie" powtarzane jest "i dont know".. Czesto leci na Radio Planeta jezeli ktos nan Slasku slucha :P

Edytowane przez ur8an

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedys widzialem teledysk ...ale gapa ze mnie i tytulu nie zapisalem :(. Podklad byl jednostajny umcyk-umcyk :), kobiecy wokal "down, down, down, down", czy cos w tym stylu, akcentowany na "ow". Najpierw bylo "down, down down" dosyc powoli, pozniej szybko. Utwor najprawdopodobniej z tych starych, przez kogos zremiksowany. Bardzo bym prosil o podanie wykonawcy i tytulu. Dzieki za pomoc w podaniu tytulow poprzednich kawalkow i dzieki z gory rowniez za ten (:

1575516[/snapback]

Paul Johnson - Get Get Down

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje jakiegos kawalka.. hmm wiem ze to techno i w "refrenie" powtarzane jest "i dont know".. Czesto leci na Radio Planeta jezeli ktos nan Slasku slucha :P

1579104[/snapback]

Rocco - I dont know :)

 

Satoshie - dzieki ogromne ;]

Edytowane przez jvt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie dawno na jednej z imprez w klubie słyszałem kawałek, który wpadł mi w ucho... To jest taki house-owy utwór. Śpiewa w nim jakaś kobieta a w refrenie padają słowa coś w stylu - "Beautiful Seas[stars]". Znacie tytuł ?

Edytowane przez Dyferencjal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam instrumentala piosenki jem - they. Z gory dzieki za pomoc.

 

 

Aaaa i jeszcze jak ktos by mial spis utworów wystepujacych w serialach "bez śladu" i "dowody zbrodni" czasem pod koniec leca fajne piosenki ale nigdy nie piszą w napisach jakie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie, czy wie ktoś jak się nazywają te utwory:

 

1. Wiem że wykonawcą jest Paul Young, i jest to stara piosenka ... wiem że w refrenie pojawiało się słowo BROKEN ... i dalej nie wiem BROKEN HEART czy jakoś tak ... wiem że Broken było na pewno.

 

2. Kolejny utówr śpiewany był przez jakieś panie. A szło to mniej wiecej tak : Love me, love me, say that you love me,.... (i dalej jak sie nie myle to) for me , for me

 

3. Poszukuje także Billboard Charts z roku 1995 - 2000. Jeżeli wiecie skąd można ściągnąć pliki TXT. z listami przebojów z danych lat.

 

 

Jak wiecie co to za utwory to proszę o odpowiedź.

Edytowane przez humax5400

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :). Poszukuje utworu z podkladem "umcyk-umcyk" ;] Rowniez wyglada mi na cos z tych starszych, po remiksie. W refrenie leci kobiecy wokal: "sweet (?) honey, hooooney honey honey", po ktorych nastepuje dosyc glosna, krotka melodia (taka starodawna ;)) i znowu od poczatku. Prosze, napiszcie, jaki jest tytul i wykonawca, bo bardzo mi na tym zalezy :D Dzieki.

 

Edit:

Troche wiecej szczegolow ;]

Edytowane przez jvt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :). Poszukuje utworu z podkladem "umcyk-umcyk" ;] Rowniez wyglada mi na cos z tych starszych, po remiksie. W refrenie leci "[tu jakis dwusylabowy wyraz, w Championie bylo glosno i nie moglem zrozumiec :P] hooooney, honey, honey", po ktorych nastepuje dosyc glosna, krotka melodia (taka starodawna ;)) i znowu od poczatku. Prosze, napiszcie, jaki jest tytul i wykonawca, bo bardzo mi na tym zalezy :D Dzieki.

1591855[/snapback]

 

Brooklyn Bounce / If You Wanna Ride może to , ale nie jestem pewien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie, czy wie ktoś jak się nazywają te utwory:

 

2. Kolejny utówr śpiewany był przez jakieś panie. A szło to mniej wiecej tak : Love me, love me, say that you love me,.... (i dalej jak sie nie myle to) for me , for me

 

1591555[/snapback]

The Cardigans - Lovefool

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość STRANGER_PCL

Poszukuję nazw płyt piosenek i zespołów wykonujących muzykę Techno House

 

 

Prosze o szybką pomoc i z gory dzieki..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukiuje od kilku miesięcy mp3 z zespołu Bodzio M. ( grał tam J. gajos z B. Łazuką ), głównie chodzi mi o piosenkę chłodny tata, ale jak by ktoś znalazł inne to byłbym wdzięczny , naprawde trudnio jest to znaleźć :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Interesują mnie tytuły i nazwiska wykonawców piosenek, które lecą podczas wyświetlania listy płac (na końcu) filmu "Lemony Snicket: seria niefortunnych zdarzeń". Posiada ktoś takową wiedzę ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam tytułu utworu rockowego z lat 70/80 baby baby enough (charakterystycznie powtarza to "baby" w refrenie) kawałek piosenki leci na eurosporcie w składance rockowej 70/80 lata ....... poluje na tą piosenkę już długo .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam tytułu utworu rockowego z lat 70/80 baby baby enough (charakterystycznie powtarza to "baby" w refrenie) kawałek piosenki leci na eurosporcie w składance rockowej 70/80 lata .......  poluje na tą piosenkę już długo .....

1597948[/snapback]

 

Może to WIZZARD - See my baby :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...