Skocz do zawartości
GenghisKhan

ODCHODZE!!!!!!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Będzie mi "trochę" brakowało znajomej gęby. Ostrych komentarzy i paru inny smaczków którymi Fasola dzielił się z nami :( :cry: :cry:

 

 

Mam nadzieje że przez tą przerwe nie zapomni jak się wpisuje www.tweak.pl

 

 

R.I.P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gengi, z forum nie da sie odejsc :)

Pomimo kilku Twoich ortodoksyjnych wypowiedzi cos w moim wnetrzu podpowiadalo mi zeby Ciebie bronic i stac po Twojej stronie. Szczegolnie w wypowiedziach o kartach graficznych.

Jezeli nie popelnisz grzechu i nie kazesz skasowac Twojego konta to bedziesz tu zagladal. Znam to uczucie jak niby nudne forum a jednak nie pozwala o sobie zaponiec :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hello.

Nie jest zle - chyba wszystko zacznie sie ukladac.

Z dziewczyna tez wszystko bedzie wporzadku

Wroce - tylko nie wiem kiedy - za miesiac - dwa

puki co to robie chlodzenie jak zapowiedzialem

jak je zrobie to napewno sie odezwe.... ale bede narazie prawie w ogole sie nie odzywal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co wy nawini jestescie ?? Hehe... 3500 postow tak w kibel rzucic ? Ja tu siedze 2 miesiace i kazdy swoj dzien zaczynam od kibla a zaraz potem tweak ... It's my cocaine :D Fasola ... pamietaj ... mamusie mozesz oszukac, tatusia mozesz oszukac ... ale zycia ... tfuu ... Tweaka nie oszukasz.. peace !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, to przeze mnie? Mam coś między zębami?

Miszczu - jeśli chcesz odejść, zrób to, ale bez całej tej histerycznej otoczki, bo stracę do ciebie szacunek.

A o poziomie już było kilka razy - tego się nie zmieni marzeniami i pustosłowiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm relaxe ;)

 

Jonas: jsli to przez ciebie ma odejść to nie bardzo rozumiem bo jednak poprawiasz mi nieraz natruj swoimi gatkami.. moze niektórzy się zdziwią ale tak jest :?

A c do fora ogółem... cóż nie jest już tak ekscytujące jak wczesniej ale do nudnych raczej nie nalezy.... Jeli przeszkadzają tobie jakieś "osobniki" to ich po prostu olewaj.

 

Zostań bo za tobą pójda tłumy.. i do dopiero bedzie nędza ;)

 

ps wszystko powinno miec swoj umiaj, jesli nei mzoesz odpędzis się o tego wspniałego forum rzuc w monitor kamieniem to bedziesz iał przynajmniej kilka dni przerwy ;)

amen ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm jonas.. czytam coraz więcej twoich postów i przy niektorych mozna się .. ztegocic ;) Nie przesadzaj... :?

Potrafisz bawić(mnie) ale bez przegieć :/

Jacek, zastanow sie kim on jest prywatnie =] czy on tak na zywo tez wali, czy nie. Musi byc niezly ziomal. Chyba kiedys do ciebie wjade do tej Piły i wtedy pogadamy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się robi tandetne.

Chcesz odejść to idź, nie to <font color="#FF0000">[ciach!]</font> nie zawracaj i nie odgrzebuj topików sprzed 3 miechów.

nic dodac nic ujac

 

jak dzieci -"odchodzę -zostaje"

 

"nie odchodź -zostań" - ile Wy macie lat???

 

chce ktos zwlac -niech idzie w.... a nie jeszcze sie tym chwali na forum

 

bo kogo to obchodzi

 

nudą i tandetą wieje z tego odgrzebanego topicu

 

ps.zreszta widze ze niektórzy maja chyba kompleksy i potrzebuja publicznego dowartosciowanie " na pismie" jacy to niby sa wspaniali i potrzebni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się robi tandetne.

Chcesz odejść to idź, nie to <font color="#FF0000">[ciach!]</font> nie zawracaj i nie odgrzebuj topików sprzed 3 miechów.

jak dzieci -"odchodzę -zostaje"

 

"nie odchodź -zostań" - ile Wy macie lat???

 

chce ktos zwlac -niech idzie w.... a nie jeszcze sie tym chwali na forum

 

bo kogo to obchodzi

 

nudą i tandetą wieje z tego odgrzebanego topicu

Amen.

 

 

Genghiskhan, jak masz zamiar odejść, to nie rób z tego sensacji. To, że masz 4K postów nie oznacza, że całe forum będzie Cię opłakiwać, tym bardziej, że 75% tych postów była "zdobyta" w sposób mocno dyskusyjny. I jeżeli sposób ten kultywować masz zamiar dalej, to kolejnego "wróciłem-odchodzę" może już nie być...więc, jakby to napisał prędzej czy później nasz kolega jonas, cytując pewnego autora:

 

"Nadzedł taki czas, że trzeba albo srać, albo zwolnić wychodek" ;]]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Genghiskhan nic do ciebie nie mam, ale takie "chwyty" to juz zaczyna tracic jakim niedowartosciowaniem. chcesz zebysmy plakali - jak ci to poprawi nastruj to : hlpi. hlip. hlip ... jak nie ma to znaczenia to po co te texty. zycze ci rozwiazania twoich problemow z zyciem jak najbardziej z serca, ale nie tylko ty masz problemy i nie musisz od razu szukac w (moze za mocno powiedziane) "nachalny" sposob jakiegos potwierdezenia ze jestes komus potrzebny. zycie idzie zawsze do przodu, czy bedziesz sie o to staral czy nie, i nic tego nie zmieni.

 

MeHow - mogie sie z toba zabrac do tej pily?

jonas - nie przejmuj sie fryzura ... i trzymaj tak dalej ... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obrzydliwcy, miast ciągnąć Genghiskhana za nogę, miód na serce mu sączyć, kwieciem posypywać, popiskiwać "bejbi dont goł" i założyć portal "Za Co Kochamy Genghiskhana" jakiś poczciwina zrobił obrazek z kotkiem i mną. Taktu za grosz, toż on gotów się pochlastać skrobaczką do jarzyn. O czym zapewne nie omieszka poinformować w stosownym topicu ("OTWIERAM SE ŻYŁY!!!!" dajmy na to).

Ale dość już tego pastwienia się, bo znowu na mnie będzie.

Ha, guru, "łi low ju", "przemów jeszcze o złotousty", "śpiewaj stadionowy słowiczku w szaliczku". Ptak urasta do potęgi króla Piasta, ryki, trąby, defilady, pochody z bębnem, demonstracje, szloch i masowa epilepsja, że za nieodżałowanym Kostkiem Gałczyńskim powtórzę. Me i tak już rozbuchane ego puszy się bezwstydnie, a manometr przy zbiorniku z narcyzmem wskazuje "kobiety i starcy do schronów", co jest nieco wyżej niż "przelewa się", acz niżej niż "och ty Karol".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obrzydliwcy, miast ciągnąć Genghiskhana za nogę, miód na serce mu sączyć, kwieciem posypywać, popiskiwać "bejbi dont goł" i założyć portal "Za Co Kochamy Genghiskhana" jakiś poczciwina zrobił obrazek z kotkiem i mną. Taktu za grosz, toż on gotów się pochlastać skrobaczką do jarzyn. O czym zapewne nie omieszka poinformować w stosownym topicu ("OTWIERAM SE ŻYŁY!!!!" dajmy na to).

Ale dość już tego pastwienia się, bo znowu na mnie będzie.

Ha, guru, "łi low ju", "przemów jeszcze o złotousty", "śpiewaj stadionowy słowiczku w szaliczku". Ptak urasta do potęgi króla Piasta, ryki, trąby, defilady, pochody z bębnem, demonstracje, szloch i masowa epilepsja, że za nieodżałowanym Kostkiem Gałczyńskim powtórzę. Me i tak już rozbuchane ego puszy się bezwstydnie, a manometr przy zbiorniku z narcyzmem wskazuje "kobiety i starcy do schronów", co jest nieco wyżej niż "przelewa się", acz niżej niż "och ty Karol".

8O 8O 8O

 

Kurde, jaśniej, nic nie kapuje 8) Podoba sie projekt :P

 

założyć portal "Za Co Kochamy Genghiskhana"

Nie podpuszczaj mnie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...