Skocz do zawartości
Dobermann97

Minusowanie bez powodu.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 

Taka luźna uwaga co do minusow na stronie glownej. Nie zalezy  mi jakos wielce , minimalnie stad ten komentarz, na reputacji, ale piszac normalne, kulturalne wiadomosci, nie obrazajac nikogo, dostaje po 6 minusow. Zastanawiam sie , kto to minusuje? Jacys sfrustrowani uzytkownicy? To jakas zemsta? Jest to troche zalosne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś też mi się to nie podobało. Nadal nie podoba. Jednak przestałem z tym walczyć. Po prostu tam jest tak, że jak jesteś innego zdania, to dostajesz minusa (nie zawsze, ale dosyć często) - koniec. Czy jest to bez sensu? TAK! ... no ale taki tam "zwyczaj".

W sumie to jest jeszcze głupiej: jak zadasz pytanie (zupełnie serio, nie jakieś trollujące), to też możesz dostać minusy.

Wyciągnij teraz wnioski z tego co napisałem 😉

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Kyle napisał(a):

Kiedyś też mi się to nie podobało. Nadal nie podoba. Jednak przestałem z tym walczyć. Po prostu tam jest tak, że jak jesteś innego zdania, to dostajesz minusa (nie zawsze, ale dosyć często) - koniec. Czy jest to bez sensu? TAK! ... no ale taki tam "zwyczaj".

W sumie to jest jeszcze głupiej: jak zadasz pytanie (zupełnie serio, nie jakieś trollujące), to też możesz dostać minusy.

Wyciągnij teraz wnioski z tego co napisałem 😉

OK wyciagnalem wioski .Minusuja poprostu jacys lamerzy i sfrustrowani trolle. Brzydale i wykolejency, ktorzy chca sie dowartosciowac . :)))Amen.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w ciągu kilku godzin - znowu - dostałem ponad 120 minusów. Może jednak Redakcja by coś z tym zrobiła?

Np. wprowadzić ujawnienie kto minusuje i plusuje.

Kiedyś użytkownik Aeromiś chwalił się w komentarzach, że zrobił bota, który błyskawicznie "rozdaje" setki minusów. Czy można kogoś takiego wykryć i trwale zbanować?

Edytowane przez Virtus
brak słowa
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też bym z chęcią popatrzył kto mnie minusuje z napisanym uzasadnieniem, przynajmniej było by wiadomo o co chodzi i może nie byłoby tyle bezsensownych minusów "bo moja prawda jest bardziej mojsza". Nie ważne, że nic nikomu nie robisz, nikogo nie obrażasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak napisał kolega CooperBoi:
„Plusy i minusy rozmywają dyskusje - nastawiasz się negatywnie lub pozytywnie do kogoś od razu przez.”
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogliby zaimplementować taką funkcjonalność, żeby było widać, kto dał plusa/minusa. To ułatwiłoby ignorowanie troli. Nawet nie chodzi mi o uzasadnienie. Wystarczy żeby było widać, kto dał daną ocenę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja poprosiłem o usunięcie konta na portalu, polecam. Jest całkowicie zbędne, szczególnie, że redakcja nie tylko nie reaguje na trolli i boty do minusowania, ale jeszcze podsyca ten syf, a co do pewnej osoby to mam wrażenie, że bierze w tym czynny udział.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Virtus napisał(a):

Wczoraj miałem 5 minusów, a dzisiaj mam 174 plusy. Takiej kolejności jeszcze nigdy nie miałem. Co o tym myśleć?

Ktoś, kto cię minusował dostał bana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, vlad_8011 napisał:

Ktoś, kto cię minusował dostał bana.

No to świetnie  :+)

Żeby tak jeszcze gość co dał mi ponad 900 minusów dostał bana. Pomarzyć można.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Virtus napisał(a):

No to świetnie  :+)

Żeby tak jeszcze gość co dał mi ponad 900 minusów dostał bana. Pomarzyć można.

Napisz do Łukasza (moderator PPC), zapytaj kto był taki hojny. Na 80% obstawiam aeromisia który sam się chwalił że ma do tego skrypt, albo cruise12, który niby to się wyniósł z PPC na ithardware, ale siedzi tam na 2 kontach (nicki X360) i zagląda na ppc między innymi na moje komentarze tylko po to żeby je zminusowac (edit : robi to niekiedy mniej niż minutę po jego napisaniu). Obstawiam nie tylko mnie.

Edytowane przez vlad_8011

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, karro napisał(a):

Tobie też juz tyko zostały komentarze purepc i ithardware bo wszędzie pobanowany xD

Zbanowali mnie wyłącznie na videocardz za dyskusje z trolem o ksywie nopa, co najciekawsze to o czym tam pisałem później stało się tematem artykułu, jednak bana nie zdjęto, nie podano powodu banu ani nic, nawet mi nie odpowiadają na wiadomości - nopa bana nie dostał. Więc twoje pojęcie "wszędzie" niestety jest bardzo ograniczone.

Edytowane przez vlad_8011

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, vlad_8011 napisał(a):

Napisz do Łukasza (moderator PPC), zapytaj kto był taki hojny. Na 80% obstawiam aeromisia który sam się chwalił że ma do tego skrypt, albo cruise12, który niby to się wyniósł z PPC na ithardware, ale siedzi tam na 2 kontach (nicki X360) i zagląda na ppc między innymi na moje komentarze tylko po to żeby je zminusowac (edit : robi to niekiedy mniej niż minutę po jego napisaniu). Obstawiam nie tylko mnie.

Też ci tego życzę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, vlad_8011 napisał:

Napisz do Łukasza (moderator PPC), zapytaj kto był taki hojny. Na 80% obstawiam aeromisia który sam się chwalił że ma do tego skrypt, albo cruise12, który niby to się wyniósł z PPC na ithardware, ale siedzi tam na 2 kontach (nicki X360) i zagląda na ppc między innymi na moje komentarze tylko po to żeby je zminusowac (edit : robi to niekiedy mniej niż minutę po jego napisaniu). Obstawiam nie tylko mnie.

Wiem kto mnie tak zminusował, gdyż dostałem takiego maila od Łukasza Kasprzyka:

"Witam,
Sprawdziłem oceny. Podziękowania możesz słać użytkownikowi Aeromiś, który od 27 lipca [do 2 sierpnia 2022] nabił około 3800 ocen, z czego 940 Tobie. Widocznie ten pan ma zbyt dużo wolnego czasu i musiałeś mu czymś podpaść."

Niestety ten użytkownik nie dostał za to bana.

II. Wczoraj miałem 175 plusów dziś mam 128, tak więc ktoś uparcie mnie minusuje cały czas.
 

Edytowane przez Virtus
literówka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Virtus napisał(a):

Wiem kto mnie tak zminusował, gdyż dostałem takiego maila od Łukasza Kasprzyka:

"Witam,
Sprawdziłem oceny. Podziękowania możesz słać użytkownikowi Aeromiś, który od 27 lipca [do 2 sierpnia 2022] nabił około 3800 ocen, z czego 940 Tobie. Widocznie ten pan ma zbyt dużo wolnego czasu i musiałeś mu czymś podpaść."

Niestety ten użytkownik nie dostał za to bana.

II. Wczoraj miałem 175 plusów dziś mam 128, tak więc ktoś uparcie mnie minusuje cały cas.
 

Czyli kolejny etap psychozy.

5 godzin temu, karro napisał(a):

Też ci tego życzę

A co skłamałem? Jesteś cruise12?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Virtus napisał(a):

II. Wczoraj miałem 175 plusów dziś mam 128, tak więc ktoś uparcie mnie minusuje cały cas.

Musimy sobie założyć bota, który będzie nas plusował XDDD. To jest jedyny sposób 😛

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.05.2024 o 06:56, neomagnet napisał:

A ja poprosiłem o usunięcie konta na portalu, polecam. Jest całkowicie zbędne, szczególnie, że redakcja nie tylko nie reaguje na trolli i boty do minusowania, ale jeszcze podsyca ten syf, a co do pewnej osoby to mam wrażenie, że bierze w tym czynny udział.

Zaciekawiłeś mnie.
1. Co rozumiesz przez brak reakcji na trolle? Ludzie nie dostają banów? Czy może mamy banować wszystkich, którzy się z tobą nie zgadzają?
2. Można prosić o dowody na brak reakcji na "boty do minusowania"?
3. Można prosić o wytłumaczenie "podsyca ten syf"?
4. Można prosić o wytłumaczenie "a co do pewnej osoby to mam wrażenie, że bierze w tym czynny udział.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...