Skocz do zawartości
Recenzent_

Banda dzieciakow z #tweak na IRCnet

Rekomendowane odpowiedzi

Ale to ich forum i ich zasady. Nie podoba się? -> FrazPC

Nie bądźcie jak banda drechów, którzy wracają z bejzoblami do dyskoteki, z której ich wywalono... :evil:

 

aha "nie badzcie"... :) MY nie ma NAS... Tweak Crew trzyma sie razem przeciw czemus... ale kazdy dziala niezaleznie!... nie mozesz powiedziec ze ja jestem winien bo naleze i ktos z naszych zrobil atak to cale CreW winne... :) to tak tylko

 

 

co do dresow to ja odtatnio jogging uprawiam uciekajac przed nimi hyhy takze nei wydaje mi sie abym chcial sie zachowywac jak on... :D przypatrz sie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogolić się pod pachami i do przedszkola :>

A może moderatorzy oddadzą kluczyki owym Mitnickom, niech oni prowadzą? Po tygodniu bardachy na forum, obfitującej w "wuje" i "prostytutki", "huraniechżyjewolnośćibrakcenzuryalleluja", "żadnych banów, żadnych granic" wszystko rozpirzy się jak love doll nadmuchiwana kompresorem na stacji benzynowej, albowiem szlachetni "obrońcy godności" za dużo gadają, a za mało czynią, by ciągnąć samemu cały ten stragan ze wszystkimi fajerwerkami. Bo popsuć to byle dresiarz potrafi, trzeba tylko dać mu odpowiednie po temu zabawki i zaznaczyć wroga, najlepiej wielką, oczojebitną czerwoną strzałką.

Cóż, średniowieczni kaci nie cieszyli się estymą społeczeństwa, ale jak skutecznie rozwiązywali problem przeludnienia i anarchii, zwłaszcza poprzez reality shows typu "światło i dźwięk". I nawet gdyby moderator jeden z drugim pozwolili na wklejanie w avatara dwugigowych filmów, ohydne wyzwiska w każdym poście, bajzel jakiego nawet Onet.pl nie widział i jeszcze w anusa nurkowali każdemu userowi, to zawsze znalazłaby się jakaś marudna menda, której byłoby wiecznie mało.

Wodę wam nosić, drwa rąbać i pieluchy prać, a nie "chakierzyć", szanowne bractwo spod znaku "reed to #%$#!" :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jonas nie chodzi o bany jako takie tylko bany za wypowiedzi ktore w niczym nikomu nie przeszkadzaly oprocz moderatorom <nie mowie o wszystkich!> i oni je kasowali... mieli mozliwosc to kasowali posty ktore byly im nie na reke...

 

tzw: ban za nic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ale to ich forum i ich zasady. Nie podoba się? -> FrazPC

Nie bądźcie jak banda drechów, którzy wracają z bejzoblami do dyskoteki, z której ich wywalono... :evil:

aha "nie badzcie"... :) MY nie ma NAS... Tweak Crew trzyma sie razem przeciw czemus... ale kazdy dziala niezaleznie!... nie mozesz powiedziec ze ja jestem winien bo naleze i ktos z naszych zrobil atak to cale CreW winne... :) to tak tylko

co do dresow to ja odtatnio jogging uprawiam uciekajac przed nimi hyhy takze nei wydaje mi sie abym chcial sie zachowywac jak on... :D przypatrz sie :)

Nie no, masz rację, zapędziłem się. Akurat Tobie pokłon, bo piszesz tutaj z sensem, zorganizowałeś zjazd i zaprosiłeś tweak'a- doceniam to, ale nie rozumiem tej schizofrenii; najpierw to, a za chwile ten flooding i homo-telenowela... Czy to jest poważne?

 

btw. nie przyrównałem Was do dresów, to tylko metafora...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zeby nie bylo niescislosci post powyzej to TO co czuje po przeczytaniu tego tematu a nie z kogos :)

 

Ludzie opanujcie sie ! Ok tweak troche ogranicza w wolnosci slowa ale jest tu porzadek,szybko da sie znalezc konkretne info na dany temat...

 

I naprawde chyba nikt nikogo nie zmusza z pistoletem u skroni zeby tu zagladal nie ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy temat :] ,znaczy sie w sumie smieshny ale jak sie dluzej zastanowic to juz nie ,prawde powiedziawszy pierwsze slysze o #tweak ,i z tego co widze sa tam zarowno ludzie tryskajacy testosteronem a nie inteligencja jak i ludzie rozsadni.

Z drugiej strony sa ludzie ktorzy poprostu chca ciszy spokuju i porzadku na tweaku ale zdarzaja sie wyjatki od tej reguly ,szczerze powiedziawszy uwazam pierwszy ban od gory w wykonaniu andriu za radosna tworczosc dziecka z piaskownicy.Kij w mrowisko? To niema sensu.Zreshta zdarzaly sie juz podobne kwiatki, szkoda ze Gr00by juz nie moderuje tak czesto.

A ,HaxoRZy :] ,jakby to bylo takie proste rozwalic tweaka to byscie juz to dawno zrobili wiec moglibyscie trochu wydoroslec w tym temacie :P.

 

Vespereq, czemu tak unikasz wzmiankowania nicka modera ktory cie drazni ? Przeciez mozna to powiedziec prosto i kulturalnie ,bez wyzwisk itp. Ciekawy osobiscie jestem ktory :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fakt faktem ze niektórzy moeratorzy sie rozbestwili mam na mysli konkretnie jednego ale cotam sie bede przejmowal, jest fajnie super ludzie i ogolnie ok. a wogole to oso hosi????

Stwierdzanie, że ParanoiK się rozbestwił, bo zwrócił Ci uwagę na to, że klepiesz dziwne posty jest nie na miejscu. Nie był jedyny w tamtym temacie, który to wskazał; nawiasem mówiąc też bym to zrobił.

 

Ludzie, zrozumcie, że nikt Was tu na siłę nie trzyma; jeżeli jakiś modertator zwraca komuś uwagę i nie zostaje za to skarcony przez "górę", to znaczy że "góra" aprobuje jego działanie. A tak się składa, że na własnym forum, umiejscowionym na własnym serwerze administracja chyba ma prawo uprawiać taką politykę, jaką uzna za stosowne.

Tak, forum jest dla użytkowników -- ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby to byli tacy użytkownicy, jakich sobie życzą właściciele.

 

Naprawdę, nie jest to jedyne forum o tej tematyce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"]Tylko przy takim zalozeniu tkzw. "Administracji" moze zabraknac i tych uzytkownikow ktorych by chcieli :).

Pozatym szczerze watpie zeby marco i lisek czytali i sprawdzali kazda akcje modera ,mysle ze robia wrecz odwrotnie.

Hmmm, narzekania na moderatorów są ciągle, a użytkowników przybywa; cud chyba? 8O 8O 8O

 

Poza tym spora część zbanowanych "po nicku" wraca z innym nickiem i pokornieje/mądrzeje nieco. Czyli może to jednak działa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ban po jednym poście może dziwić, ale wszystko to powiązane jest z całą sytuacją. Jeżeli w ciągu godziny powstaje np. topik z bełkotem na 10 stron albo ktoś sypie obelgami, rozkoszując się internetową "anonimowością", to potem się zdarzają bardzo szybkie reakcje -- być może nawet zbyt szybkie, ale wszyscy tu jesteśmy tylko ludźmi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swej nieskromnej, narcystycznej strony ośmielam się stwierdzić, że wolę ochnaście banów za niebacznie rzuconego "wuja" tudzież "bo zupa była za słona", niźli "precz z cenzurą" i "paladynów godności osobistej", którzy jak dotąd poza pomstowaniem, wygrażaniem rachitycznymi rączkami i napisami na murach "reed ty wuju" nie zamierzają po "rozwal wszystko, wróć do bazy" zrobić nic. A destrukcja dla samej destrukcji - wybaczcie, panowie szlachta, ale już lepiej rozbierzcie się i łachów pilnujcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boze juz bylo kilka topikow na ten temat.

Nie podoba sie to se ja :D

Niszczyc jest latwo ale stworzyc cos i to pielegnowac trudniej.

Jak sie nie potraficie czegos obslugiwac to trzymajcie sie od tego zdala.

A te teksty o godnosci to zostawcie dla siebie. Wielu z Tweak #Crew pokazalo ile ma godnosci -> tyle co taboret mojej babci. Wiec bez takich tekstow bo sie osmieszacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grimlock napisał : "Nie lepiej zablokować IP, chyba że nadaję z jakiejś kafejki" -> ip mam pod dostatkiem, tak łatwo się mnie nie pozbędziecie, to tylko odemnie zalezy czy dalej będę wam tu truł czy nie.

człowieku zachowujesz sie conajmniej jak jakiś siuśmajtek zawsze sie wpeirdalasz tam gdzie nie jesteś proszony dobra ja nie komontuje tego bo to nie ma sensu ja nic nie mam do nikogo chyba że mi w twarz nabruździ więc peace 2 everybody, a mody są po to żeby bł porządek to nie jest forum anarchia tylko tweak.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, w tej "dyskusji" jak zwykle za grosz merytoryki. Osobiscie jako osoba patrzaca na ta sytuacje z odpowiednim dystansem dziwi mnie czemu TC zachowuje sie conajmniej jak LRP, lub Samoobrona - usilujecie zniszczyc cos co wam nie pasuje, gdzie tu tolerancja? Mowiono to setki razy, ale powtorze sto pierwszy: Nie musicie tu wchodzic ! Chcecie jak oszolomy radiomaryjne niszczyc odmiennosc i to co wam nie pasuje? Zalosne..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...