Skocz do zawartości
mechl!n

Kolejny wałek na allegro ? ? ?

Rekomendowane odpowiedzi

ja wiem czy to walek ?

z tym zablokowaniem konta za kilka kont to kazdemu moze sie zdazyc 

ja ogladam sobie aukcje uzytkownika barypl (pisze ze to jego wczesniejsze aukcje)

i kolo ma duzo pozytywow za takie wlasnie aukcje http://www.allegro.pl/show_item.php?item=17764275

i link moje poprzednie aukcje

Jezleli dla ciebie uczciwa osoba zaklada kilka kont na allegro lub jesli specjala okazja nie jest cena nie poruwnywalana nawet do hurtowych to zycze szczeascia :D:D:D:D:D:D:D:D:D. Twoj optymiz w wypowiedzi swiadczy iz lyknales haczyk wiec ja czekam na szlochy kolejnej osoby w dziale oszusci na allegro :].

hehehe , ja tam nic nie kupuje :P

mozna kolesiowi napisac zeby wystawil czesci jako barypl poniewaz twierzdzi ze to jego konto (a jest aktywne) albo napisac maila do barypl z prosba o potwierdzenie

teraz sprawdzilem dokladnie i roznia sie konta bankowe wiec koles pewnie zerznal od tamtego layout stronki i chce zarobic na naiwnych :evil:

 

ps.1 ja jestem uczciwy i mam dwa konta na allegro :oops:

ps.2 mi sie udalo kilka czesci kupic na allegro okazyjnie i nikt mnie nie oszukal , zreszta zobacz sobie na te akucje barypl , calkiem fajne mial ceny za procki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tu macie przyklad kolejnego walka

http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=1516852

 

koles natlukl sobie komentarzy na kartach do tak taka a zrobil interes :/

KONKRETNY wałek ! ! !

Najbardziej dziwi mnie to, że wśród oszukanych jest kilku "doświadczonych" allegrowiczów, z dobytkiem kilkudziesięciu pozytywów. Przecież takie okazje są OCZYWISTE :evil: .

 

Un_ix - nigdy w życiu nie zgadzaj się na zakup poza aukcją po OKAZYJNEJ cenie- przejedziesz się, a w "papierach" oszusta nie będzie po tym śladu (i nie mówię tu tylko i wyłącznie o aukcjach sprzedającego z tego tematu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol sorry ale dla mnie ktos kto kupuje cos za wiecej niz 1000 zł czy okolo tej sumy i nie odbiera tej rzczy osobiscie, testujac wpierw, jest to skoncony idiota. Mimo kosztow przejadu to chyba i tak nei beda one tak porazajace jak strata 1000 zł. Smieszne po prostu. Z kolei szkoda mi tych ludzi :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehe, napisalem do niego, ze chetnie kupie, nawet wiecej, ale chce je przetestowac i zobaczyc przed zakupem, te procki

napisalem, by podal adres to przyjade i pogadamy

 

do dzis zero odpowiedzi :) jak dla mnie to oszust pierwsza woda

narobil sobie parenascie komentarzy, za <span style="color:red;">[ciach!]</span>lki i terazc chce konkretny przewalik zrobic.

 

nie polecam, za duze ryzyko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z regulaminu Allegro:

 

17.1. Zgłaszając towary lub usługi do aukcji Sprzedający potwierdza, iż jest uprawniony do przekazania tytułu własności do tych towarów lub usług każdemu, kto nabędzie je w ramach danej aukcji.

 

Jak to interpretować? Czy to nie oznacza przypadkiem, że nie mogę sprzedawać przedmiotów, ktore nie są moją właśnośćią??

 

Co do tego, czy to ten sam człowiek pod różnymi nickami, to nie wydaje mi się. Inne numery kont, inne miejscowości, jedno to firma, drugie to osoba fizyczna.

 

Do tego PROCESOR TEN W SKLEPIE KOSZTUJE OKOŁO 620zł......

 

Gdzie dostanę boxowego AXP2800+ za 620PLN??

 

Ja bym do tego podchodził z duuużą dozą nieśmiałości. Albo to wałek, albo te procki z TIRa spadły (kupowania w obdywu przypadkach nie polecam).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehhe, odpisal jednak:

"Jest to nie mozliwe poniewaz jak napisalem na aukcji najpierw musi pan u mnie kupic go i dopiero jak go zamowie i odbiore mozesz u mnie go sprawdzic

"

 

:))) napisalem mu cos znow, zobaczymy co odpisze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie opamietajcie sie w koncu. Widze polaczenie skapstwa, checi posiadania przedmiotow na ktore kogos nie stac, glupota i w koncu nieskonczona naiwnosc nie zna granic powodujac czesto bolesne dla kieszeni rozczarowanie... Jak widze allegrowiczow majacych kilkadziesiat czy wiecej negatywow to czytam z ogromnym ubawem komentarze negatywne i zastanawiam sie jak mozna byc takim idiota aby zdecydowac sie na wplacenie kasy komus kto ma wynik np -53/+7... ehh plakac sie chce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zobaczcie sobie na komentarze tego pana. Zwróćcie uwagę na ceny przedmiotów kupionych lub sprzedanych oraz ilość komentarzy kontrahentów.Sami kolesie ??? Wszystko 1,2,3 komentarze a ceny wyjątkowo atrakcyjne...

Tez chciałbym kupić nówkę Pioniera albo Panasonica za 200zł !!! A ostatnia aukcja z POPEM faktycznie super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i po wszystkiemu... KONTO ZAWIESZONE.

:arrow: konto zawiesili :D

 

koles odpisal do mnie (w sprawie sprzedarzy P4):

Prosze Pana podstawowa sprawa, abym mogl wyslac towar musze najpierw sam go kupic. Ja ze swpjego portfela nie bede na to dawal pieniedzy bo nie mam  tyle zebym mogl sobie na to pozwolic.

jednym slowem - WALEK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pozatym ceny w hurtowni gdzie kolwiek poza polska sa duzo mniejsze niz u nas.....wiec co tu wiele mowic

tyle mojego zdania

Mozesz mi podac jakiegos linka do tych duzo nizszych cen hurtowych za granica... ?? Duzo nizszych mam na mysli ceny zblizone do pana z tego tematu czyli o 50-70%. pozdrawiam....

Nie mowie o AMG ale o BarymPL..chociaz nie mowie ze on tez nie jest podejrzany, ale zawsze.... ceny ma w granicach 100 zlotych nizsze....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nic nie robią?

Przecież zawiesili i to w święto.

ale ja nie mówie o tym.. dziwi mnie że tak szybko... ale na zdrowy rozum... mimo ze nie mam 18 lat byłem już doświadczonym allegrowiczem i miałem 7 komentarzy ... a oni zamiast ścigać tych oszustów to oni sie mnie czepili ! przecież tam 1/3 użytkowników jest nieletnia !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie rozumie tych oszustów. Biorą sie za coś czego nie umieją do porządku zrobić. Przecież to jest jasne ze jak sie cos sprzedaje o 70% taniej to przeciez wczesneij czy pozniej osoba ta zostanie podkablowana albo sie nim allegro zainteresuje. Np robi sie tak wystawia sie 10 kart

Microstar GF3 ti 200 64MB za 289 zł tłumacząc ze są to nowe karty z gwar wyprzedarz z magazynu. I ludzie lekko lykaja te 10 kart w 2 dni albo procki P4 3,2 GHZ tansze o jakies 20-30 % przywiezione z USA

To jest tylko przykaład.... Nie zebym jakies walki na allegro robil ale przeciesz to jest oczywiste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie rozumie tych oszustów. Biorą sie za coś czego nie umieją do porządku zrobić. Przecież to jest jasne ze jak sie cos sprzedaje o 70% taniej to przeciez wczesneij czy pozniej osoba ta zostanie podkablowana albo sie nim allegro zainteresuje. Np robi sie tak wystawia sie 10 kart  

Microstar GF3 ti 200 64MB za 289 zł tłumacząc ze są to nowe karty z gwar wyprzedarz z magazynu. I ludzie lekko lykaja te 10 kart w 2 dni albo procki P4 3,2 GHZ tansze o jakies 20-30 % przywiezione z USA

To jest tylko przykaład.... Nie zebym jakies walki na allegro robil ale przeciesz to jest oczywiste.

Taaaa.. juz widac ze specjalista :D podaj ksywke :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehe

ale sciemniacz :)))

 

napisalem, ze kupie od niego wieksza ilosc prockow

 

odpisal,. ze najpierw kase musze wplacic :))

 

napisalem, ze nie bede takiej kasy placic na gebe i ze chce jego zobowiazania na pismie.

Odpisal bym mu takie wyslal emailem, on je wydrukuje,podpisze i mi odesle do mnie poczta ! :)) kogo on chce nabrac ? :))))

 

napisalem mu, ze przyjde z prawnikiem i spisze on umowe, ktore ten amg podpisze... ciekawe co on na to :) dam znac

 

SUPER ZE SA TACY LUDZIE JAK PISZACY NA TYM FORUM , bo dzieki temu moze ktos nie kupil u niego i nie stracil kasy oraz czasu na lazenie po Sadach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam kupuje w sklepie proca .. :)) moze i te 300 zloty wiecej zaplace ale mam pewnosc ze jak sie zrypie to mam gwarancje i taie tam :))

 

co do niskich cen zawsze istnieje mozliwosc ze ktos sprzedaje towar jumany ..

 

szkoda tylko tych wszystkich ktorzy zostali naciagnieci przez takich zlodzieji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wyjasnie cos co wiem.

 

Allegro jest POŚREDNIKIEM przy sprzedazy i w zaden sposob nie odpowiada za aukcje. :wink:

Jedyna rola allegro to polaczyc dwie strony ze soba i tyle.

 

Dzialanie allegro rozpoczyna sie głownie wtedy kiedy zostana poczynione dzialania Policji, nie ma dzialania Policji nie ma dzialania allegro, wyjatkami sa dzialania kiedy ktos np szkodzi ich serwisowi itd itp, czyli np link umieszczony do swojej strony, wtedy momentalnie go usuna... allegro nie moze nawet ot tak sobie decydowac, nie maja mozliwosci sprawdzic czy te procki sa faktycznie czy nie, musza dzialac na jakiejs podstawie...

 

Nie od dzis na allegro mozna zrobic wiele przekretow i w 99,9% nic z tego nie wyniknie, nie czarujcie sie takich spraw jak ta byly setki, tysiace, a pewnie i wiecej... Facet nawet nie musi robic przekretu, moze byc czysty jak lza, kupi uszkodzone proce i je powysyla, ma dowod ze proce sprzedal, klient placi 350 i otrzymuje uszk. proc kupiony np za 10 zl, nawet jesli policja bedzie jakas sprawe prowadzic to nie ma zadnego dowodu na to kto uszkodzil te proce... I facet jest czysty jak lza... po prostu Welcome in Poland... :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wyjasnie cos co wiem.

 

Allegro jest POŚREDNIKIEM przy sprzedazy i w zaden sposob nie odpowiada za aukcje.  :wink:  

Jedyna rola allegro to polaczyc dwie strony ze soba i tyle.

 

Dzialanie allegro rozpoczyna sie głownie wtedy kiedy zostana poczynione dzialania Policji, nie ma dzialania Policji nie ma dzialania allegro, wyjatkami sa dzialania kiedy ktos np szkodzi ich serwisowi itd itp, czyli np link umieszczony do swojej strony, wtedy momentalnie go usuna... allegro nie moze nawet ot tak sobie decydowac, nie maja mozliwosci sprawdzic czy te procki sa faktycznie czy nie, musza dzialac na jakiejs podstawie...

 

Nie od dzis na allegro mozna zrobic wiele przekretow i w 99,9% nic z tego nie wyniknie, nie czarujcie sie takich spraw jak ta byly setki, tysiace, a pewnie i wiecej... Facet nawet nie musi robic przekretu, moze byc czysty jak lza, kupi uszkodzone proce i je powysyla, ma dowod ze proce sprzedal, klient placi 350 i otrzymuje uszk. proc kupiony np za 10 zl, nawet jesli policja bedzie jakas sprawe prowadzic to nie ma zadnego dowodu na to kto uszkodzil te proce... I facet jest czysty jak lza... po prostu Welcome in Poland...  :?

to moze niech lepiej otworza agencje matrymonialna :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

to moze niech lepiej otworza agencje matrymonialna  :lol:

Jesli by mieli takie pieniadze jak z allegro to czemu by nie, widziales kiedys siedzibe allegro? chyba nie musze mowic jaka kasa na to poszla...

a jak wyglada ich sieciba, bo nie mialem okazji jej zobaczyc :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś na Allegro ruszył tyłek i aukcje tego kogoś zostały usunięte. Właśnie pzonaje drugie oblicze Allegro i musze się poważnie zastanowić czy coś tam kupować jeśli sprzedający mieszka dalej niż godzina jazdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś na Allegro ruszył tyłek i aukcje tego kogoś zostały usunięte. Właśnie pzonaje drugie oblicze Allegro i musze się poważnie zastanowić czy coś tam kupować jeśli sprzedający mieszka dalej niż godzina jazdy.

i konto ma zawieszone :)

 

czy ktos poza mna wysylal jeszczze maila do allegro w tej sprawie, a moze wyslal im linka do tego topicu??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...