Skocz do zawartości
sz_n_w

America's Army

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam taki problem, obojętnie na jaki wchodzę server mam ten napis, że sprawdza autoryzacje PB i po chwili gra się zawiesza, nawet niemoge jej zminimalizować właczyć menadzera, kompletnie nic. Instalowałem już grę 2 razy, aktualizowałem PB i nic nie pomogło. Gdy gra sie zawiesi jedynie pomaga tylko ręczny reset.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś jest już wszystko OK. Wczoraj były problemy z autoryzacją, a gra się nie zawieszała, tylko tak długo sprawdzało autoryzację - w granicach minuty, przy czym nie można było ruszać myszką itp. (objawy podobne do zawiechy).

Ja w takim przypadku wpisywałem w konsoli: open (nazwa mapy), przez co otwierała się jakaś mapa i stamtąd wracałem do menu.

 

P.S. Jeśli u Ciebie jest to coś innego, to możesz wskoczyć na www.evenbalance.com (Punkbuster) i manualnie wgrać PB.

Edytowane przez Yeti666_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś jest już wszystko OK. Wczoraj były problemy z autoryzacją, a gra się nie zawieszała, tylko tak długo sprawdzało autoryzację - w granicach minuty, przy czym nie można było ruszać myszką itp. (objawy podobne do zawiechy).

Ja w takim przypadku wpisywałem w konsoli: open (nazwa mapy), przez co otwierała się jakaś mapa i stamtąd wracałem do menu.

 

P.S. Jeśli u Ciebie jest to coś innego, to możesz wskoczyć na www.evenbalance.com (Punkbuster) i manualnie wgrać PB.

ja mam tak, że niemoge nawet nic pisać <_< ale zobacze jak manualnie wgram, czy pomoże i dam edita.

No, wieć mam nadal to samo to wygląda mniej więcej tak: wybieram server, ładuje się,pojawia sie np. Welcom in AA i w lewym górnym rogu są dwa paski na zielono jakies o PB cos tam pisze, zaraz jest ten napis PB autoryzajca/upload 2 min albo 4min czekania i w lewym górnym rogu są teraz 4 linijki na zielono (chyba IP server i cos jeszcze) i zaraz już jest tak jakbym zrobił screna nic niemogę kompletnie robić i tylko reset pomaga ;/

Edytowane przez sebulba15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

moze ktos tu mi pomoze.

mianowicie mam maly problem z aa i wydajnoscia.

 

mianowicie mam straszne spadki fps. normalnie mialem stale 85 fps a teraz klatki mi lataja w caly swiat. z dnia na dzien gra stala sie praktycznie niegrywalna.

 

robilem reinstal, przeskanowalem system antywirem.

 

grafa sie nie grzeje , ma swietne wyniki w 3dmarku2003 (12558pkt).

 

w obliviona gram na full detalach w 1200x1024 i bez zadnych problemow.

 

czy ma ktos jakies pojecie czego to moze byc wina?

 

poj cfg:

amd64 venice 270x9

2x1gb Ballistix

sapphire x800xt pe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

okropna wersja gry, szczególnie mapy z AI .

co tu duzo pisać wystarczy wejsc na fora

 

ameircasarmy.com.pl

 

lub americasarmy.pl

 

by przeczytac o wielu bugach tej gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mimo wszystko wez pod uwage ze ta gra jest free :)

 

wiec

znaczy to ze mozna tak kiepsko wykonać gre ?

 

AA jest za free jednak DEV otrzymuja za tworzenie jej nie małe pieniądze, w ogóle armia ładuje ogromne fundusze w ten projekt ...

 

(juz była o tym mowa na forach americas army)

DEV po prostu sa słabymi programistami, nie potrafia odpowiednio obchodzic sie z unreal engine.

 

wystarczy porównać UT2004 z AA ... ogromna przepaść na niekorzyść AA szczególnie 2.7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Steamroller miazdzy, 11vs11 to przy dobrych wiatrach 20FPS przy walce na tle środka mapy. Kurde, borykalem sie z FPSami od zawsze w AA. Niezaleznie od detali, rozdzielczosci mialem nieciekawe sytuacje ... czy ten silnik az tak miazdzy CPU? Jak jest u Was w przypadku 2.7?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko z innej beczki... w wersji 2.7 doszly dodatkowe treningi.. jak rpzejsc ten z dzialkiem na hummerze? Pojazd jedzie, ja musze strzelac do celow, wszystko ladnie pieknie.. a na koncu typek krzyczy zebym zostawil bron... ale czym ja zostawic? Kombinowalem cala klawiszologia i myszkologia ale nie dziala ;)

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Steamroller miazdzy, 11vs11 to przy dobrych wiatrach 20FPS przy walce na tle środka mapy. Kurde, borykalem sie z FPSami od zawsze w AA. Niezaleznie od detali, rozdzielczosci mialem nieciekawe sytuacje ... czy ten silnik az tak miazdzy CPU? Jak jest u Was w przypadku 2.7?

to nie engine tylko bardzo kiepscy programisci.

 

UT2004 jednak potrafi działać bez zacinki ( mapy bardzo duże, pełno pojazdów, szczegółowa grafika terenu i ogólnie)a to AA?? co to kur*a jest ? ta gra staje się coraz bardziej niegrywalna.

 

a Steamroller to kolejna kamperiada .... nuda, tak jak mapy z AI .

 

stare mapy oczywiście musiały być ruszane i oczywiście zostały spierniczone(np pipeline i dźwiek na tej mapie )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawsze jestes na nie , jaki masz nick w aa his , z checia cie wysle do krainy wiecznych lowow :lol2:

gram w AA od ver 1.6, a ogólnie tak zabugowanej gry jak wersja AA 2.7 nie było juz dość dawno .

 

nick [-AceKilla-]

 

podobnego zdania jest jakies 70% forumowiczów aa.pl + aa.com.pl

 

tym bardziej mam negatywne zdanie o 2.7 bo wszystkie rażące błedy widziałem już w becie 2.6.38

 

a doświadczenie z gra mam spore ... klany: Bezbronni (2003) w tamtych latach dosłownie Królowie Weapons Cache, - około roku byłem w tym klanie... 1st PB (2004) - 6 mies , wczesniej mniej znane klany

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ze co? przeciez to sie ze strony AA sciaga..

 

moze spacja?

Wlasnie nie... qrde w zaden sposob nie idzie tego ukonczyc o_O Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na torrencie szybciej sie ukazalo AA niz na officialu, strona cos padla, albo zylowali lacze i wrzucali tego 2.5GB kolosa na servie. No nieinstotne, jesli ktos zassal juz torrentem 80% i nagle braklo paczki to jest problem, szczegolnie przy limitowanych laczach.

Mi sie ten torrent nie podobal od poczatku, zassalem z jakiejs strony. Szkoda ze nie bylo warto, a myslalem ze nareszczie wkrece sie w AA.

Edytowane przez alcen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ee tam chyba jednak zostane przy 2.6 bo z tego co slysze ten 2.7 wcale nie jest taki "elo" :lol2: podobno na nowych mapach wysokie pingi, a i mocnego kompa trzeba miec, duzo bugow, poczekam moze niedlugo wydadza 2.7.1 to wtedy zassam. narazie 2.6 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko z innej beczki... w wersji 2.7 doszly dodatkowe treningi.. jak rpzejsc ten z dzialkiem na hummerze? Pojazd jedzie, ja musze strzelac do celow, wszystko ladnie pieknie.. a na koncu typek krzyczy zebym zostawil bron... ale czym ja zostawic? Kombinowalem cala klawiszologia i myszkologia ale nie dziala ;)

Też miałem z tym problem. W końcu się wkurzyłem i zacząłem strzelać w dal, dalej niż były te pomarańczowe makiety pojazdów - celów. Efekt? Trening się skończył :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa. W trzeciem treningu i w trzeciej części tego treningu ( kiedy strzelamy z "bazooki" ) nie przechodzę sprawdzianu. Nie wiem może źle strzelam albo co ... Może ktoś dać screen jak ustawić tą "maszynkę " aby trafić w odpowiedni cel ( może w ogóle nie celuję w to co powinienem :lol: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...