Skocz do zawartości
gnz

Need For Speed: Underground

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też chcę pograć sobie trochę w tą gierke ale niemam cd-key

Niewiem czy był zamieszczony na pozostałych stronach bo  niechciało mi się przeglądać 40 str. :0 Może ktoś mi podać jakiegoś ?? :)

Teraz ja juz nie bedziesz zasmiecal forum takimi pytaniami masz duzo czasu na gre(oczywiscie jesli ją kupisz).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na jednej z ostatnich plansz na poziomie hard trzeba było miec coś koło 200tyś i coś koło tego miałem o ile dobrze pamietam jezdziłem wtedy skylinem (czy jakoś tak) a do drifta musiałem zmieniać na coś co sie mniej slizgało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MX 5 spoko można grę przejść na hard.

Mam teraz problem z grą. Kartę (R9600pro) mam podkręconą standardowo do 560/650, wgrałem najnowsze stery omegi 2.5.67 i problem. Dalej gra chodzi extra ale są momenty kiedy tak przyspiesza że się fury uprowadzić nie da. Gram na full w 1024x768. Średnio mam ok. 60kl/s i tak sobie jade spokojnie wpadam do tunelu i nagle gra dostaje speeda i mam ponad 100kl/s. Jedzie się jak na jakimś ultra hiper super nitro choć uzycie go nawet mi przez myśl nie przeszło. Co jest :?:

Przeważnie walę wtedy w bande lub jakiś słup lub inne auto bo niestety czas reakcji kiepski :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomecz sie troche !

 

przejzyj temat

Ha, 4x stron, gdzie co 5 strona wyskakuje przeciążenie serwera O_O

 

lub uzyj szukajki - osobiscie zamknalem chyba z 5 osobnych tematow o save'y ...

No i co mam tu odpisać..że człowiek jak głupi był tak jest :roll: Dzx.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukajka ma mozliwosc pokazywac posty - calego tematu wiec czytac nie musisz ;]

 

moglbym ci podac odpowiedz bo w sumie i tak juz cos pisze ale pozwole ci sie pomeczyc ;]

 

hint: wpisz np. "nfs* AND sav*" i szukanie po postach ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

C:Documents and SettingsAll UsersDane aplikacjiNFS Underground

 

GNZ, daj spokój, jesteś moderem, więc powinieneś dawać przykład - a nie bawić się tu userami :P . Wiem, że to było 100x ale jak nie chce ci się tego napisać 101x to lepiej nic nie pisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

alez ja dalem przyklad ... jak poslugiwac sie szukajka ;]

 

nie wszystko w zyciu dostaje sie na tacy ;]

 

pozatym napisalem ze chce sie pobawic :P

 

moglbym ci podac odpowiedz bo w sumie i tak juz cos pisze ale pozwole ci sie pomeczyc ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam nietypowy problem z NFSU [ jedynka ]. Otoz w grze mam zaduzo klatek jesli mozna to tak nazwac, gra poprostu dziala od okolo 50 do 200% zaszybko w rozdzielczosci 1280x1024 takze nieda sie grac a jak wlacze 640x480 to w 3 sek przejezdzam cala plansze ;/.

Szukam jakiegos programu co by mi obnizyl ilosc klatek albo jakos spowolnil dzialanie NFSU a moze ktos juz rozwiazal ten problem inaczej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

wg. readme.txt gra powinna chodzic na karcie Inter 82865G. Mi niestety sie nie udało tego zrobić. Mam najnowsze sterowniki do tej karty, DX9 , WinXP SP1. Pojawia sie pierwsza plansza i pozniej obraz tobie sie czarmy i widac tylko kursor. Normalnie powinny się pojawic filmy.

 

Próbował tą grę ktoś uruchomic na tej "biurowej" karcie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...