Skocz do zawartości
Pr0^^ | LoleX*

Profesjonalne myszki - rozmowy, opinie, porady

Rekomendowane odpowiedzi

Sądzę że coś tu nie gra, ale jeśli odbiór osobisty to nie jest tak źle :) Cena którą ona sugeruje jest ceną netto w sklepach :)

Moze 'wypadly z tira' ? :)

Przy odbiorze osobistym czasem lepiej isc w kilka osob / samochodow :wink: (szczegolnie jak cos drogiego jest bardzo tanie i ktos bardzo zacheca do odbioru osobistego).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i z toporkami ;) btw. ta g7 to festyn jakich mało :D

Czy ja wiem,ostatnio w MM sobie ją oglądałem ze 20 minut i powiem że jest fajna,wygodna i ładny kolor,duuużo ładniejsze niż na zdjęciach.Minusem jest obudowa,to znaczy materiał obudowy ponieważ jest dość śliski.Ale w tej cenie co na allegro to warto byłoby kupić..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pad Fatal1ty jest nie do dostania w Polskich sklepach a sprowadzenie go z zagranicy będzie cie kosztowało napewno więcej niż 10pln

Przypomnialo mi sie, ze pytalem tutaj o podkladke i doczekalem sie prezentu od brata.

Podkladka Eyepad z firmy Corepad jest swietna.

Jakby ktos byl zainteresowany to kosztuje okolo 45PLN - http://sklep.abcgracza.pl/index.php?d=produkt&id=123

Wym. 325mm x 290mm x !!! 1.6mm !!!

post-85-1134142719_thumb.jpg

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę, proszę! Komputronik ma X-708 za 70zł.

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=23972

prawie ;) "najblizsza dostawa 12.12" ;] hehe

na allegro sa juz dostepne za 60 zl :)

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=76443419

 

za 77 zl mozna juz kupic model x-710

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=76492510

(gwarancja tylko 12 miechow)

 

mam nadzieje, ze w najblizszym czasie pojawia sie wkoncu x-718, ilez mozna czekac :]

Edytowane przez Brachol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie dotyczące tanich podkładek dla pr0gamer'ow:

eyepad corepad'a, xraypad aqua2, steelpad qck, allsop raindrop albo moze cos innego? - co w tej cenie jest najbardziej godne uwagi ?

Edytowane przez dzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

posidam eyepada i polecam. allsopa bym nie bral bo troche mala i gruba :) xraypad aqua2 - nie znam.

eyepad vs qck - wez ta, ktora Ci sie bardziej podoba :) to jest wsumie adzo podobne, takze z obydwoch powinienes byc tak samo zadowolony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanko. Czy ktos moze ma lub testowal myszke MICROSOFT Wireless Laser Mouse 6000? Chcialem kupic mx610 ale po ktorejs recenzji zrezygnowalem (moze nie potrzebnie?). Wazne jest dla mnie zeby dzialala na wielu powierzchniach, jej precyzja oraz dlugosc dzialania na bateriach/akumulatorach - Microsoft deklaruje nawet do szesciu miesiecy:).

 

pozdrawiam

Edytowane przez ck_@rL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, do tej pory używałem Creativa optycznego, najzwyklejszego, jednak zbliża się czas świąt i prezentów i pomyślałem o nowej myszce.

Warunki są 3:

1) cena do 150 zł

2) scroll działający w 4 kierunkach

3) przyciski dodatkowe oczywiście

 

Brałem pod uwagę kilka myszy do tej pory, pozwolę sobie dać linki:

1) Microsoft OEM IntelliMouse Explorer 4.0 - http://allegro.pl/show_item.php?item=76023548

2) Microsoft Wireless IntelliMouse Explorer 2.0 Tilt Wheel PS2/USB czarna skóra - http://allegro.pl/show_item.php?item=76900123

3) Logitech LX 7 - http://allegro.pl/show_item.php?item=76898678

 

I teraz pytań ciąg:

1) Czy są widoczne różnice w używaniu Logitecha i Microsofta, dodam, że w gry gram sporadycznie ?

2) Który Microsoft jest lepszy, przewodowy 4.0, czy bezprzewodowy 2.0 ?

3) Czy używając dodatkowych przycisków do stron www (wstecz, dalej) lepiej jak są one przy scrollu (Logitech), czy kciuku (Microsoft) ?

4) I oczywiście którą mysz byście wybrali na moim miejscu ?

 

Pozdrawiam i z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FastlY :

"mi ręka od myszki się nie poci, nawet przy kilkugodzinej sesji gierczenia

 

po co komu coś takiego 1651889[/snapback]

jak to po co ? zeby naklonic naiwniaków do zakupu ktorzy mysla ze polepszy to skill'a :)

oczywiscie ktos moze napisać po co myszka za xxxpln albo pad...2 lata temu kumple sie na mnie troche dziwnie patrzyli jak kupowalem ie 3.0 i sie pukali w głowe mowiac jak mozna na myche 130pln wydac ; ) i pozniej na pada kolejne 100.Osobiscie dla mnie te stell gripy,hordery czy rekawiczki to przesada.

 

sorki ze troszke off topic i wyciagniete z czelusci zapomnienia 25 strony topicu

ale mam pytanko czy taka rekawiczka nie chroni przed ZIMNEM :] gral ktos z was na icemacie 3-5h przy uchylonym oknie przy obecnie panujacych temperaturach:/ masakra :/ komp lubi zimno ja nie 3a isc na kompromis i siedziec w kurtce:P (...zart {napisalem ze to zart bo wiele juz widzialem :)})

 

chyba ze macie jakis patent na to.... mile widziany jakis hint:]

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W MX500 występuje akceleracja wsteczna, więc to kwestia tego czy będziesz ją czuł lub jak bardzo Ci będzie przeszkadzała. Ja stojąc przed takim wyborem (ok 2 lata temu) wybrałem MX500, nie żałowałem. Proponuje sprawdzić obie, jeśli masz taką możliwość a wtedy będziesz wiedział któy kształt lepiej Ci odpowiada. Bo na to pytanie nikt z forum Ci nie odpowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam i zastanawiam się czy nie zmienić mojego IE4.0, te a4techy z serii X dobre są/będą? W jakiej cenie może być x718?

z tego co juz kilka osob sie wypowiadalo o myszkach z serii "x" to wydaje mi sie, ze jak najbardziej warto jest ktors z nich zakupic. Ja caly czas czekam na x718, mogla by sie wkoncu pojawic. Wrozka nie jestem, ale sadze (tak jak juz ktos w tym temacie o tym pisal), ze cena powinna wynosic ok 100 zl.

x708 - 60 zl

x710 - 77 zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy lepiej wziać Microsofta ie 4.0 czy moze mx500? myszka do windy i grania w w jakis fpp dosc czesto :)

M$ I.E. 4 - do ffp sie nie nadaje... bo sie po 3 tygodniach PPM rozwali... mx500 huh... szybki ruch ... i sie gubi :} [akceleracja wsteczna] polecam 510 - 518 .. no chyba ze masz bzika na punkcie NewTechnology - to Logi G5 :D 2000 dpi [niech mi ktos powie poco] i laser zamiast LED'a :} tylko cena zaporowa :}

 

z tego co juz kilka osob sie wypowiadalo o myszkach z serii "x" to wydaje mi sie, ze jak najbardziej warto jest ktors z nich zakupic. Ja caly czas czekam na x718, mogla by sie wkoncu pojawic. Wrozka nie jestem, ale sadze (tak jak juz ktos w tym temacie o tym pisal), ze cena powinna wynosic ok 100 zl.

x708 - 60 zl

x710 - 77 zl

huh? specyfikacja jtych myszy taka jak moj mx518.. tylko gdzie jest haczyk? :}

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

huh? specyfikacja jtych myszy taka jak moj mx518.. tylko gdzie jest haczyk? :}

pewnie w tym, ze to a4tech i ogolnie slabsza jakosc uzytych materialow :) W logitechu/razerze imho placi sie tez poniekad za marke, renome. Do tej pory a4tech robil same jakies tanie myszki po 30 zl, dla zwyklego przecietnego smiertelnika :) jakby wyskoczyl z wyzsza cena, to pewnie nikt by tego nie kupil. A tak to moze sie ktos zainteresuje. Tymbardziej, ze w opinii jak i w testach myszki wypadaja bardzo pozytywnie. No i brak akceleracji wstecznej. Ja tam nie mam sie do czego przyczepic do materialow uzytych w swop80. W niczym mi nie przeszkadza, mysz nie skrzypi jak sie ja wezmie do reki, niz nie odlazi, logo cale, minimalnie wytarte przyciski pod palcami (zreszta i tak palce je przykrywaja wiec mnie to tito ;)). Bawilem sie takze tymi lepszymi myszkami (MX700/510/518/1000, MS IE 1.1a). Edytowane przez Brachol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ze juz nie ma w sprzedazy IE 3.0

O wiele profesjonalniejsza od 4.0.

Glowny konkurent jaki jej powstal to MX500.

Wielu ludzi z tych dwoch wybieralo wlasnie M$ 3.0

 

Uzywam ja ponad 2 lata i narazie zuzycie widac jedynie po brudzie na bocznych sciankach :)

Kiedys to doszoruje bo nie jest latwo :)

Precyzja dzialania sprzetu jest jak nowa. Wg. mnie jeden z najbardziej udanych produktow M$

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ze juz nie ma w sprzedazy IE 3.0

O wiele profesjonalniejsza od 4.0.

Glowny konkurent jaki jej powstal to MX500.

Wielu ludzi z tych dwoch wybieralo wlasnie M$ 3.0

 

Uzywam ja ponad 2 lata i narazie zuzycie widac jedynie po brudzie na bocznych sciankach :)

Kiedys to doszoruje bo nie jest latwo :)

Precyzja dzialania sprzetu jest jak nowa. Wg. mnie jeden z najbardziej udanych produktow M$

M$ IE 3.0 - super mycha nie do zdarcia :}

 

M$ IE 4.0 rev. a - uhh. kiepski mlodzszy brat.. powiedzial bym bardzo daleki ubogi krewny :} supie sie po 1 miesiacu intensywnego grania :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...