Skocz do zawartości
Pr0^^ | LoleX*

Profesjonalne myszki - rozmowy, opinie, porady

Rekomendowane odpowiedzi

no ja rozumiem, ze ma sie pretensje jak myszka skrzypi, laser po pewnym czasie sie gubi, przyciski sie psuja, czy farba schodzi z myszki, ale o to ze sie logo starlo? ludzie niech fatality ma was w swojej opiece

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko spokoj moze was uratowac :)

Ale btw dobitych myszek, czy mowiac inaczej tkniętych pazurem czasu dobry jest ten temat na forum o QW. Kolesie mecza myszy (najczesciej mx300) od ladnych paru lat. Np tutaj ladnie widac jak ktos przebil sie przez lakier na przycisku w mx310 :)

A juz najlpesze to sa ie 3.0 katowane ~3 lata :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logi MX 310

 

Bardzo okazyjna cena. Jakby miala sensor taki jak w mx 510 to bym sie skusił na nią a tak to sobie jeszcze poczekam na x-718 albo ewentualnie x-750 :) Chyba ze ktos wie gdzie mozna cos dostac z tych rzeczy ?

 

a tutaj recka na vr-zone x-718 :>

Linkacz

 

genius takze stworzyl myszki przeznaczone dla graczy:

 

Ergo 525 - laser, 2000 dpi, 6,4 Mpix (to samo co copp i g5)

Ergo 520 - led, 1600 dpi, 5,8 Mpix (to samo co w mx518 i diamnondbacku)

 

 

Rozpoczyła sie I wojna swiatowa myszek :] Trzeba przyznac ze sie przeciwnicy sa rownie silni (nie wiem czy to prawda - jesli ktos wie to niech potwierdzi lub zaprzeczy, że genius, logitech i a4tech korzystaja z sensorow firmy agilent co oznacza ze pod "maska" maja to samo działo :> Wyrownana konkurencja spowoduje albo obnizenie cen u Logitecha i Razera albo duze straty tych najbardziej pr0. Najbardziej prawdopodobna jest opcja nr.1 wiec bedzie to z korzyscia dla Nas-konsumentow :)

Edytowane przez dzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logi MX 310

 

Bardzo okazyjna cena. Jakby miala sensor taki jak w mx 510 to bym sie skusił na nią a tak to sobie jeszcze poczekam na x-718 albo ewentualnie x-750 :) Chyba ze ktos wie gdzie mozna cos dostac z tych rzeczy ?

A czy aby przypadkiem ten Logitech MX310 to nie jest podróbka, o których ostatnio dośc głośno? Zupelnie inny sensor, a obudowa też wykonana ze słabszych materiałów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy aby przypadkiem ten Logitech MX310 to nie jest podróbka, o których ostatnio dośc głośno? Zupelnie inny sensor, a obudowa też wykonana ze słabszych materiałów.

ale to jak pamietam byla mowa o mx300 :]

ja chyba jednak wezme x710 czerwona - x718 kosztuje 40$ czyli u nas jakies 120 zl pewnie jak sie pojawi. Po nowym roku sie juz chyba zdecyduje :)

Edytowane przez Brachol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy aby przypadkiem ten Logitech MX310 to nie jest podróbka, o których ostatnio dośc głośno? Zupelnie inny sensor, a obudowa też wykonana ze słabszych materiałów.

 

Podrobki owszem są, ale mx300 (sam sie natknalem). Musialby ktos sprawdzic czy to 310 tez jest ''inne''.

 

EDIT

 

Brachol byles pierwszy :)

Edytowane przez aerial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie przepraszam, pamięć zawiodła :oops:

 

 

Przyznam jednak, że pierwszy raz słysze aby spora część myszek "z wyższej półki" miała ten sam sensor. Nie do końca wydaje mi się to logiczne. Jednak nie mam żadnych informacji potwierdzających, że jest to nieprawdziwe stwierdzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Brachol

 

ta myszka kosztuje ale 40 dolarow singapurskich co daje okolo 23 dolary hamerykańskie

ehh, no tak, niewiem jak ja to czytalem :mur:

"SGD$40"

oczywiscie masz racje, thx za poprawe :)

 

W takm razie jednak poczekam, az wkoncu pojawia sie u nas te myszy :D pomecze sie jeszcze troche na kulce <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to poczekamy razem ;) ja czekam na x-750f :> mam nadzieje ze cena bedzie ok 120 zl i ze okolo 25 stycznia bedzie u mnie w domu sobie lezała na eyepadzie :> tylko ze narazie to jej za oceanem nie ma, ale mysle ze i x-718 i x-750f beda dostepne pod koniec stycznia i na allegro i w normalnych sklepach aha no i mam nadzieje ze bedzie dostepny kolorek czarny :> a nie jakis tam czerwony oczoje**y ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...] aha no i mam nadzieje ze bedzie dostepny kolorek czarny :> a nie jakis tam czerwony oczoje**y ;>

no te modele XF sa czarne blyszczace poza 710F - czarny mat, imho najlepiej wyglada :)

X718 mysle, ze wyglad ok :)

X710 - ten blyszczacy niebieski jest dopiero oczojebny :] Czarny mat tak jak wyzej, ale nie ma. Niewiem jak bialy/srebrny, podobno moga sie pojawic po nowym roku w hurtowniach. Wec jak dla mnie zostawalby czerwony/bordowy mat, reka by na tym byla takze wiekszego przejecia w ostatecznosci by nie bylo ;)

Nowa mysza tez bedzie jezdzic u mnie na EyePadzie :D

Edytowane przez Brachol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładne te myszki są, parametry też spoko, ale nie mam zbyt pozytywnych doświadczeń z A4Techem :/

A ten przycisk w serii XF jakiś dziwny, niedługo a4tech zrobi z myszek joysticki do symulatorów lotu :/

A najładniejszy jest imo najsłabszy model czyli czarno-czerwona 708

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam z m-c x708 i kazdy kto u mnie jest zwraca uwage na nią i mówi ze fajna i ładna mycha - a niektórzy tutaj jednak twierdza że wstretna, błyszcząca i bez smaku ...

Uwazam ze jej wygląd jest baaardzo OK, umiarkowana w kształtach, bardzo elegancka i jednocześnie ergonomiczna. Wielkość w sam raz i jej ciężar, a grubość kabelka powoduje ze prawie nie czuje sie ze ta mysz ma ogonek ...

A pozatym to moj skromny "test":

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=53972&st=990

i jeszcze pierwsze testy czy porównanie:

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=53972&st=720

 

więc jezeli x708 tak dobrze wychodzi to ciekawy jestem tych wyzszych modeli ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bjabrzyk

 

jeśli juz mam kilka kolorów do wyboru to czego akurat nie mialbym wybrac tego który najbardziej mi sie spodoba? :P

ale znajac Polske pewnie nie bedzie wszystkich kolorów do wyboru :/ i wtedy zadnym kolorem nie pogardze ;] a co do wygladu to podoba mi sie ta linia po bokach myszki ktora tak fajnie ja uwypuklam, a ten czarny mat to rzeczywiscie bardzo ladny i takie pytanie mam do was:

Co myslicie o tym czerwonym przycisku w wersji "F" 3-fire button czy jak on sie tam zwie?

ja do tego pomyslu bardzo sceptycznie podchodze ... ciekaw jestem co sie dzieje jak wezme sobie w cs'ie glocka, przestawie go na burst fire i wcisne ten 3-fire :> 9 naboi mi wystrzeli czy co? :D

Edytowane przez dzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Logitech G15 i do tego Logitech G5 i popieram, ze takie bajery tylko poprawiaja tylko komfort grania a nie zdolnosci. A tak BTW jezeli ktos sie zastanawia bezprzewodowa MX1000 lub G5 z kabelkiem to od razu mowie ja nie zaluje!!! Zastanawialem sie dlugo, ale nie zaluje jest bardzo wygodna i ruchy bardzo gladkie i perfekcyjne...

 

Pozdrawiam

 

PS. Jak chcecie fotki to mail me megaworksmx@yahoo.com bo niezbyt czesto ostatnio tu zagladam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/show_item.php?item=79737965

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=17751

 

jest to ie 4... bezprzewodowa... czy nie gubi sie tzn. nie am lagow??

czy to prawda ze trzyma tak dlugo baterie??czy da sie ja jakos wylaczyc?? zeby nie palila sie dioda?? jakos to pewnie by zwiekszylo czas trzymania na baterii..... czy mzoe trzeba wtedy wyjmowac ?? <glupota>

czy oplaca sie ja brac w tej cenie??? czy lepiej poczekac na x-718... wg cd-action (wiedza z megabajt'a) cena to 85zl... wiec w sklepie cena nie nie powinna przekroczyc 90-95zl... moze polowac na uzywanego mx518?? hmmmm

Edytowane przez 11111

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mycha jak najbardziej do gier;p do netu starczylaby mi dalej mediatech mt1000 <wstyd> ;]

 

moge brac od reki tego m$... dlaczego shita??? pzeciez ie4.0 to jedna z najlepszych mych an swiecie... a to jest jej bezprzewodowa wersja... hmmm

 

mx518 nowki nigdzie nie dostane za 120zl... a jednach uzywanej troche boje sie brac...;/ zawsze co nowe to nowe... gwara itd... czyli co?? czekac na x718?? a w jakiej cenie bedzie x750f?? wie ktos?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polac mu dobrze gada ;p ja przeszedlem sie do kolegi z diamontem i chyba jest troche wygodniejsza od copp ale minimalnie czuc roznice w sensie ;] a microshit bo tak mowi sie na microsoft ;p

Edytowane przez bjabrzyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mycha jak najbardziej do gier;p do netu starczylaby mi dalej mediatech mt1000 <wstyd> ;]

 

moge brac od reki tego m$... dlaczego shita??? pzeciez ie4.0 to jedna z najlepszych mych an swiecie... a to jest jej bezprzewodowa wersja... hmmm

 

mx518 nowki nigdzie nie dostane za 120zl... a jednach uzywanej troche boje sie brac...;/ zawsze co nowe to nowe... gwara itd... czyli co?? czekac na x718?? a w jakiej cenie bedzie x750f?? wie ktos?

Opinnie na temat ie 4.0 są tak rozne ,ze trudno sie połapac rzekomo gorsza konstrukcja od ie 3.0.Jesli do gier to ja bym mimo wszytsko był za myszka z kablem btw.na komputroniku ie 4.0 (z kablem) oemka jest za ~100pln.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...