Skocz do zawartości
Pr0^^ | LoleX*

Profesjonalne myszki - rozmowy, opinie, porady

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Przegladajac allegro w poszukiwaniu nowej myszki natknalem sie na tanie MX310 ( http://www.allegro.pl/item95533489_logitec...vat_tanio_.html ) Pognalem do paru sklepow i patrze, ze ceny z allegro to prawie 1/2 cen sklepowych.. Normalnie te mychy byly po 149 pln a na aukcjach kolesie wystawiaja je po 70-pare zlotych. Warto to kupic czy to moze jakas podroba lub nie wiadomo co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam od dwóch tygodni Diamondbacka, jak na razie jestem bardzo zadowolony - wygląda i chodzi świetnie!

W przeciwienstwie do innych juz sie prawie przyzwyczailem, mysle ze zalezy to od poprzedniej myszki.

Gra sie super, polecam!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Kupiłem mysze a4tech x-718. Nurtuje mnie jeden problem. Do zestawu dołączona jest przejściówka USB-->Ps2. Czy kożystając z niej moja mysza będzie chodziła jakoś gorzej niż pod USB ??

Edytowane przez sarinn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spieq,masz może możliwość przetestować tą myszkę : http://www.allegro.pl/item96570236_nowosc_...aser_mouse.html

 

Ciekaw jestem jaki tam układ wsadzili,oby nie ten z MX610 (800dpi laser i duża akceleracja).

Może ktoś coś wie na jej temat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o padzie Xpad ProMotion? Na komputroniku 25 zł i mam ten sklep w swoim mieście więc transport za free. Taką kwote jestem w stanie zapłacić za dobrego pada. Używa to ktoś? Dorównuje jakością Steelpadowi QCK?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yo jest jakaś róznica jak podkręce z 125MHz do np 1000Mhz myszke x-718

Hmmm... Może mniejsze opóźnienia? W końcu do tego to służy - do zmniejszenia opóźnień w przesyle danych. Dobre jest dlatego, że jak powiedzmy grasz z kumplem, kumpel ma 1000Hz, a Ty 125Hz, kumpel wali np. 6ms później, ale Ty zdychasz... Jak dasz na 1000Hz będziesz miał troszkę większe szanse... Edytowane przez pwlj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja juz jestem skołowany i sam nie wiem co wybrać obecnie posiadam razer viper 1000 no i jest jak jest no bedzie półtora roku jak sie z nią męcze ;)

 

i teraz jestem zupełnie skołowany nie wiem co wybrać czy

 

genius ergo 525 (jest akceleracja wsteczna czy jej nie ma oraz czy mysz sie gubi rpzy szybkich ruchach)

razer diamondback * co tu duzo gadać viper 1000 zraził mnie BARDZO do produktów tej firmy :|

i tu sie pytam ...jak jest z czułoscia tej mychy oraz z ewentualnym gubieniem przy szybkich ruchach ( bo w viperze to no comment oraz z akceleracja wsteczną) ..

Razer PR.

 

mx 518

 

cooltek hurricane ( no to jak wkoncu to jest ??? cudo czy szajs ??)

 

 

g5 oraz copperhead odpadają bo cena :| .. a i podobno jakosć taka jak w przypadku vipera 1000 <loool>

 

mieszkam w wawie i teraz pytanie może zna ktoś sklep gdzie można sobie wziąć w reke te 4 myszki ??? :|

Edytowane przez mijamo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mijano

Cooltek nie jest taki zły, precyzyjny, nie gubi sie. Może ci się wydać troche ogromny w porównaniu do Vipera który, no cóż jest mały. Ludziom zdarzają się problemy z akceleracją wsteczną, nie zauważyłem - podobno pomaga podkręcenie usb na 1000hz. W mojej padł przycisk w kółku, tzn nie tyle co padł co trzeba go b. mocno wciskać żeby zadziałał, nosze sie z zamiarem zaniesienia na gwarancje, ale mi sie nie chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak

 

ten program niby pokazuje ze mam ustawione 500hz ale w tescie nadal 124hz

A słuchaj... Tak w ogóle, to ona nie powinna mieć domyśłnie czasu reakcji 1ms? Zdawało mi się, że na allegro tym ją chwalili...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mijamo

Ja też mam taki sam problem co ty.

Wyselekcjonowałem 3 modele :

-Logitech MX518

-Logitech MX400

-Cooltek Hurricane

 

Wiem że MX518 mógłbym brać z zamkniętymi oczami, ale cena...

Dlatego zastanawiam się nad MX400 nowość i do tego laserówka. Powinna dobrze leżeć w dłoni. Posiada na bokach gumę (co jest bardzo ważne).

 

Cooltek jest duży powinien mi przypaść do gustu. Czy jest on wadliwy i czy boli ręka po dłuższym obcowaniu z nia??

 

Dodam, że dlatego nie biorę MX518 bo muszę jeszcze dokupić QcK mini.

Myszki lubię duże żeby cała ręka na niej spoczywała.

 

Pomóżcie proszę- totalny zamęt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam copperheada i steelpad qck mini , i nie widze roznicy w grze miedzy tym a moim starym a4techem kupionym 2 lata temu za 50 zl, to byl taki mocno przezroczysty z rolka i 2 standardowymi przyciskami, a na copperheadzie wcale mi sie nie gra lepiej :/

 

I NAJWAZNIEJSZE!!!!!!!!!

Co to jest akceleracja wsteczna? bo ktos mowil ze wystarczy sciagnac najnowszy firmware i wgrac go do copperheada zeby jej nie bylo wogole, ale co to jest? bo nawet nie wiem czy u mnie wystepuje czy nie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A słuchaj... Tak w ogóle, to ona nie powinna mieć domyśłnie czasu reakcji 1ms? Zdawało mi się, że na allegro tym ją chwalili...

no z tego co widze u siebie i we wszystkich testach to nie :)

może to chodzi o jakiś inny czas reakcji??

nadal nie poradziłem sobie z tym oc usb :( sprawdzałem już za pomocą 3 programików

 

sp. Nie wiem jak ludzie mogą grać na 2000dpi czy też 1600 ;)

mycha po za tym wymiata!! jedyne jej minusy to lakierowana obudowa (pocenie się ręki i szybkie przyleganie brudu) oraz miganie scrolla na 2000dpi bezsens jak dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...