Skocz do zawartości
LCC

S.t.a.l.k.e.r. - Shadow Of Chernobyl

Rekomendowane odpowiedzi

qqrydza

 

Nie rozumiem , masz na mysli zeby nie zabijac czlonkow Duty ???

 

Jas tam wale do wszystkich i jest spoko , w Barze poprostu trzeba uwazac , podbijac odrazu do Barmana

i po zalatwieniu spraw szybko zmykac .

Jak zaczne chodzic po barze to mnie zawsze rozwala ten jeden ochroniaz :/

 

W calej okolicy Baru wybijem juz wszystkich dokumentnie ;) tylko czasami jak wracam z innych lokacji

to przy wejsciu spotykam 2-3 ludzi z Duty ,ale szybko z nimi rozmawiam po swojemu :)

Cikaw jestem co bedzie dalej w okolicach tej Wojskowej Bazy ,

tam bedzie ostro gdy zaczne wojne z wszystkimi do okola .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odwiedzę Freedom. Porozmawiamy, popijemy, a jak będzie wesoło to i sobie postrzelamy do biegających zielonych ludzików z pobliskiej wieżyczki. Na kogo wypadnie, ten przeniesie się do krainy wiecznych łowów.

 

Co do ulubionej broni to tylko i wyłącznie SGI 5k (z modem SIG 550) + tłumik + scope + granatnik. Z tego względu, że większość spraw załatwiam 1 argumentem trafiającym prosto do wyobraźni, a że SIG ma bardzo "trafne" argumenty i ładną "siłę przekonywania" jest moją ulubioną pomocą w dyplomacji. Do tego wdzianko guardiana Freedom (pożyczone ze zbrojowni) a na bardziej (radio)aktywne imprezy seva bądź ten PMb czy jakoś (jak seva, tylko czarno-czerwony). Aha! gdy na "imprezę" jest naprawdę daleko to pomaga mi w przywitaniu kolega Dragunov.

 

P.S. Cofam się z Prypeci 10 raz. Taki mały jubileusz. Muszę to jakoś uczcić, więc idę poimprezować z Freedom :D

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większość modów z stalker.filefront.com przewineła się przez mojego stalkera, więc chyba udało mi się wybrać najlepsze. Teraz używam 4:

*Redux

*No Time Limits on Quests

*Realism Graphic Mod

 

bardzo interesująco prezentuje się też SANEX Alife mod, ale jego nie miałem jeszcze czasu przetestować.

Edytowane przez marcinz90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do ludzi którym stalker chodzi nie najlepiej.

Wgrajcie sobie moda tekstur którego podałem parę postów wcześniej. Co prawda paczka ma 220MB, ale efekt jest tego warty. Nie chodzi tu o jakieś specjalne efekty graficzne, ale o to, że widoczne teksturki z moda są lepiej skompresowane w rezultacie naszemu piecykowi jest je o wiele łatwiej obsługiwać. Mi to dało SPOREGO kopa w wydajności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Barman też tylko o jednym... aby dać w szyję.

:lol:

 

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

 

Po raz pierwszy wyciągnąłem seva z sejfu. Mój już "zciuchrany" mocno więc nowy przyda się na przyszłość. Kilka artefaktów, flaszka i nie rusza mnie żadne promieniowanie.

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do ludzi którym stalker chodzi nie najlepiej.

Wgrajcie sobie moda tekstur którego podałem parę postów wcześniej. Co prawda paczka ma 220MB, ale efekt jest tego warty. Nie chodzi tu o jakieś specjalne efekty graficzne, ale o to, że widoczne teksturki z moda są lepiej skompresowane w rezultacie naszemu piecykowi jest je o wiele łatwiej obsługiwać. Mi to dało SPOREGO kopa w wydajności.

Jakie 220Mb?? 10Mb - jesli mowimy o tym co zalinkowales na poprzedniej stronie (tekstury jezdni i ziemi).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Barman też tylko o jednym... aby dać w szyję.

:lol: Po raz pierwszy wyciągnąłem seva z sejfu. Mój już "zciuchrany" mocno więc nowy przyda się na przyszłość. Kilka artefaktów, flaszka i nie rusza mnie żadne promieniowanie.

;)

Jak tylko nacieszę się TDU to zaraz wracam do Sztalkernika bo bez tego nie idzie normanie żyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie 220Mb?? 10Mb - jesli mowimy o tym co zalinkowales na poprzedniej stronie (tekstury jezdni i ziemi).

P.S. Co do modów graficznych to znalazłem jeszcze to: http://forum.v5g.de/showthread.php?t=10034

Ale paczka waży 220MB ;] Poprawia toto ostrość tekstur. Zresztą sami zobaczcie.

Teraz mam obydwa. Gra widocznie przyspieszyła.

 

P.S. Wczoraj w niewyjaśnionych okolicznościach zmarli wszyscy z bazy Fredom i całej okolicy. Potem widocznie pecha mieli stalkerzy przy ognisku obok wejścia do Prypeci. Spotkałem ich BARDZO głęboko śpiących. Raczej już się nie obudzą. W Prypeci przywitała mnie spora gromadka Lonerów. Niestety, już pierwszy z nich popełnił wielki błąd - Już pisałem, że byle cieć mi broni opuszczać kazał nie będzie. Zgodnie z zasadą 1 za wszystkich itd. reszte gromadki rozdzieliłem trafnymi "argumentami".

To tyle relacji z zony.

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większość modów z stalker.filefront.com przewineła się przez mojego stalkera, więc chyba udało mi się wybrać najlepsze. Teraz używam 4:

*Redux

*Trader Mod

*No Time Limits on Quests

*Realism Graphic Mod

 

bardzo interesująco prezentuje się też SANEX Alife mod, ale jego nie miałem jeszcze czasu przetestować.

Od wczoraj mam STALKERA i mam pytanie. Czy instalacja modow nie wplywa negatywnie na szybkosc dzialania gry? Czy ww mody dzialaja z wersja 1.003?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytalem troche o Reduxie i wydaje mi sie, ze gra zmienia sie w niezly hardcore. Nie mam za duzo czasu na gre (zona, dziecko, praca), wiec opcje typu save&load od razu mnie odrzucaja. Gre traktuje jako relaksator po robocie, wiec wole sie nie stresowac. Dalej mam instalowac Reduxa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trader to zwykły cheat. Udostępnia ci wszystko od samego początku co strasznie niszczy klimat gry. Nic nie musisz szukać czy zdobywać, bo wszystko masz podane na tacy. Żałosne.

 

Ciekawy jest mod Alife, lecz z tego co pisze twórca Redux'a na swoim forum, jest on jeszcze niedopracowany i czasem powoduje bugi gry. Swoją drogą, gdy zostanie już dopracowany, to są plany dołączenia go do moda Redux.

 

Ekipa Redux, zrobiła też dodatek w postaci moda PDA i mapy.

http://www.gsc-game.com/index.php?t=commun...6&sec_id=16

 

Z tego co czytałem, to z poważnymi zmianami chłopaki z Redux czekają do wydania SDK do gry, bo teraz nie da się zrealizować wszystkich rzeczy.

Zainteresowanych rozwojem Reduxa odsyłam do lektury: http://z4.invisionfree.com/STALKERRE

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mógłby mi ktoś podać oryginalną linijkę tego

[hud_cursor]

âńĺ đŕçěĺđű â ďđîöĺíňŕő îň äëčíű ýęđŕíŕ

cross_length = 0 ;äëčíŕ "ďŕëî÷ęč" ďđčöĺëŕ

min_radius = 0.0 ;ěčíčěŕëüíűé đŕäčóń ďđčöĺëŕ (ďđč íóëĺâîé äčńďĺđńčč)

max_radius = 0 ;ěŕęńčěŕëüíűé đŕäčóń

radius_lerp_speed = 0 ;ńęîđîńňü číňĺđďîë˙öčč ďîëîćĺíčé ďđčöĺëŕ

cross_color = 0, 0, 0, 0;0.7,0.7,0.7,1.0 ;öâĺň ďđčöĺëŕ

disp_scale = 0 ;ěŕńřňŕá ďđčöĺëŕ (îňíîńčňĺëüíî đŕäčŕí)

 

tekstu z pliku system.ltx ? TEn powyżej jest z moda REDUX.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem tą paczke z teksturami (220MB) i gra rzeczywiście przyspieszyła o pare fps'ów. :D Przy okazji okazało się że Trader mod mi nie działał, bo to co wprowadził zostało zastąpione przez Reduxa ;)

 

PS: Testował ktoś Weather Overhaul ?? Czy nie gryzie się to z Realism Graphic Mod ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem tą paczke z teksturami (220MB) i gra rzeczywiście przyspieszyła o pare fps'ów. :D Przy okazji okazało się że Trader mod mi nie działał, bo to co wprowadził zostało zastąpione przez Reduxa ;)

 

PS: Testował ktoś Weather Overhaul ?? Czy nie gryzie się to z Realism Graphic Mod ??

testowałem, mam, nie gryzie się ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dziś 7600GS (bez o/c na razie) + ten sprzęt z podpisu i STALKER mi chodzi PRAWIE (napiszę prawie bo czasem się lekko przytnie) płynnie na max detalach, tylko antyaliasing i filtrowanie antitr. zmniejszylem do minimum.

Edytowane przez pentliczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z misją w Yantar - "Take radiation measurements"

Eskortuję Kruglov'a. Obudziłem się po majakach w autobusie, pomogłem profesorkowi, wszyscy dookoła unieszkodliwieni.

I nie wiem co dalej. Profesorek stoi i mierzy pistoletem w pustkę. Nie chce wracać do Lab'a

Mam niby odnieść wyniki do Sakharova, ale jak sam do niego pójdę, ten nic w tej kwestii nie trybi. Co najwyżej oferuje mi pracę :blink:

 

edit

Sie naprawiło :lol:

Poszwędałem się po oklicy i nagle "task completed".

Edytowane przez MariuszDW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

opłaca sie instalować tego moda co poprawia ostrość tekstur ?? Wszystko mam max i rozdziałke 1280x1024. Bo poczytałem troche i niby zwiększa to fps :) Był taki mod który dawał lepsze shadery mam go wrzuconego pierwszą wersjie float 32. wie ktoś czy pojawiła sie jakas następna. ??

Edytowane przez Maciek06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

opłaca sie instalować tego moda co poprawia ostrość tekstur ?? Wszystko mam max i rozdziałke 1280x1024. Bo poczytałem troche i niby zwiększa to fps :) Był taki mod który dawał lepsze shadery mam go wrzuconego pierwszą wersjie float 32. wie ktoś czy pojawiła sie jakas następna. ??

[1] Float32_1.5267a_ENG

[2] ostrzejsze textury- wg mnie wygląda to gorzej niż w standardowej wersji tj z normalnymi texturami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

A ja mam problem z dostaniem lepszego kombinezonu niz pomaranczowy naukowcow :? Zrobilem najwazniejse questy w Yantarze, potem "Zniszcz legowisko snorkow", "Przynies kawalek ciala snorka", "Przynies gravi", "Przynies fireball"... i za kazda misje dostaje apteczke naukowcow i kase :evil: Teraz doktor wymysla zadania z coraz to nowszymi artefaktami - np "Przynies oko miesacza" czy "Przynies Moonlight". Nie wiem jednak czy to wykonywac, bo nie dosc, ze sie nabiegam to jeszcze dostane za to apteczke?! :evil: W sejfie, w budynku na peronie nie ma SEVA tylko jakied 2 karabiny! Doktor nie ma w swojej ofercie SEVA...

 

Gdzie jeszcze moge znalezc SEVA? :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zainstalowalem mody Redux, ten usuwajacy limity czasowe, wiecej krwi, wyostrzenie tekstur i lipa, gra crashowala sie przy starcie. Nie wiem co jest grane. 2 mody mialy do wrzucenia po lika tych samych plikow i nie wiedzialem czy nadpisac, czy nie. Zadna konfiguracja nie dziala.

 

PS. Martinii chyba przy pierwszym przejsciu Stalkera nie bede instalowal Reduxa, bo na poziomie Stalker i tak ledwo daje rade (wiem, lama jestem). Przez glupie tory przechodzilem 4 razy bo mnie promieniowanie zabijalo. Co oprocz wodki polecacie do pozbycia sie napromieniowania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...