Skocz do zawartości
LCC

S.t.a.l.k.e.r. - Shadow Of Chernobyl

Rekomendowane odpowiedzi

Lol, pewna osoba przysłała mi na maila swojego sejwa.

Żeby bez cheat'a ruszyć się z miejsca musiałem "trochę" opróżnić inwentarz.

Nie wiem jak można grać tak ułatwiając sobie całą grę.

 

post-21994-1182857252_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie o co chodzi z tymi fałszywymi i prawdziwymi zakończeniami i ile których jest???

5 fałszywych i 2 prawdziwe. W skrócie: w zalezności jak grasz takie otrzymujesz zakonczenie. Kilka stron wcześniej było napisane jakie są zakończenia i opisane sposoby jak do nich dotrzeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, potrzebuje waszej pomocy.

Nie wiem czemu ale cos mi sie uwalilo w sejvie i nie moge wejsc do prypiat(wywala gre) Jak ktos ma save w prypiat na patchu 1.03 to bardzo prosze mi podeslac na adres alienth@tlen.pl bede wdzieczny. Dzieki :)

pomoze ktos :?: :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomoze ktos :?: :-|

Jasne.

save:Prypec - zaraz przed wejsciem do strefy, ekwipunek dosyc wystarczajacy na cala zabawe

Pozostale dwa save'y juz wewnatrz strefy ot tak ci wrzucilem bo mialem ;)

http://rapidshare.com/files/39520203/savedgames.rar

p.s. ekwipunek w skrzyni w barze i bazie wolnosci, tam gdzie goscie spiewaja przy ognisku i jeden dupek caly czas drze sie zeby do niego podejsc mimo ze tylko raz mial cos do powiedzenia...(ihmo wkurzajacy blad).

Edytowane przez Havoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol, pewna osoba przysłała mi na maila swojego sejwa.

Żeby bez cheat'a ruszyć się z miejsca musiałem "trochę" opróżnić inwentarz.

Nie wiem jak można grać tak ułatwiając sobie całą grę.

 

post-21994-1182857252_thumb.jpg

Wrzuciłbyś ten save na jakiś serwer ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://stalker.funday.pl/news.php?readmore=211

Patch 1.0004 już niedługo, S.T.A.L.K.E.R. w DX10???

 

Kolejny tydzień i kolejne informacje od ekipy GSC Game World prosto z Ukrainy. Chłopaki pracują w pocie czoła nad prezentacją na E3, które to już niedługo stąd nie mieli czasu na napisanie wyczerpującego materiału ale nie oznacza to, że nic nie dostaniemy. Przeciwnie, krótko ale bardzo treściwie zresztą sami zobaczcie. (Weekly update #3 by O-L)

 

"E3 jest coraz bliżej, atmosfera jest coraz gęstsza... To właśnie z tego powodu możemy dać wam dziś tylko krótki raport chociaż z kolei do E3 nie będzie już za bardzo więcej szczegółów

 

Pierwsza wersja prezentacji produktu na E3 została złożona i jest aktualnie testowana.

Próba zaimplementowania rendera w DX10 jest w toku. Programista silnika pracuje pełną parą.

 

W końcu, Patch 1.0004 release candidate (w skrócie RC; gotowa wersja produktu, którą wysyła się do producenta w celu by ten sprawdził czy wszystko jest takie jak oczekiwano- przyp. red.) został przedstawiony THQ dla zatwierdzenia.

 

Krótko mówiąc, to wszystko na ten tydzień."

 

... i pewnie wszyscy już w cennikach sprawdzając jak stoją karty z obsługą DX10 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomozcie kurcze, nie moge doczepic granatnika do GP37. Z tego co wyczytalem na necie to wystarczy miec oba itemy w plecaku i kliknac na granatnik RBM wybrac podczepienie do guna i po sprawie, a ja jedynie moge go wyrzucic :( Przeciez nie ma kilku rodzaji GP37, mam granatnik do niego (w/g opisu) to powienien przeciez pasowac :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy zmianie karty graficznej z Radeona 9500@9700 na GF6600GT troche popsulo mi sie niebo i zabardzo niewiem co z tym zrobic? Czy to problem sterownika? Na obecna chwile uzywam 84.43. :(

 

Problem dotyczy tylko nieba wszystko inne wyglada ok. :(

 

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy zmianie karty graficznej z Radeona 9500@9700 na GF6600GT troche popsulo mi sie niebo i zabardzo niewiem co z tym zrobic? Czy to problem sterownika? Na obecna chwile uzywam 84.43. :(

Też to miałem na 6600GT, widać te karty tak mają :)

Zmiana sterów na pewno pomoże, szczególnie, że te 84xx to już z rok mają :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6600 + 94.xx i nie było żadnych problemów wiec cos w systemie musisz miec namieszane albo o/c ;)

Też to miałem na 6600GT, widać te karty tak mają :)

Zmiana sterów na pewno pomoże, szczególnie, że te 84xx to już z rok mają :)

Problem rozwiazany: http://www.playback.pl/t764-stalker-proble...ne--stalker.htm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...