Skocz do zawartości
kucyk

Far Cry

Rekomendowane odpowiedzi

Utknolem pozmozcie ktos :/ Mam misje gdzie zostalem zrzucony z helikoptera i mam 10 naboi zabijam 1 potwora, splywam wodospadem do jeziorka a tam pelno POTWOROW :o a ja nie mam naboi :o co mam zrobic :o mam udac sie do jakiego VOLCANO ... ale JAK ?? 8O

raaaan forest, raaaan :D

caly czas woda doszedlem do helikoptera bez zadnego wysilku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mialem inna metode, jestem zwolennikiem eksterminacji wszystkich wrogow, wiec po kolei zwabialem ich po dwodospad gdzie oni po wejsciu do wody odwalali kite, i tak bez straty amunicji skilowalem prawie wszystkich, jak znajdziesz amunicje to potem jest juz lepiej, po dojsciu do helikoptera to juz w zasadzie proscizna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Utknolem pozmozcie ktos :/ Mam misje gdzie zostalem zrzucony z helikoptera i mam 10 naboi zabijam 1 potwora, splywam wodospadem do jeziorka a tam pelno POTWOROW :o a ja nie mam naboi :o co mam zrobic :o mam udac sie do jakiego VOLCANO ... ale JAK ?? 8O

Bylo juz w tym topicu kilka stron wczesniej.

 

Napierdalasz ile sil w nogach lewa strona, a potem lecisz w kierunku helikoptera (wraku) tam dorywasz dzialko i dalej... wiadomo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lez woda do helikoptera tego rozbitego wraka, bedzie cut scenka, potem mala rzeznia z Gatlingow :twisted: potem czekasz az sie troche powyzynaja te najwieksze sqrczybyki i gazem przez dziure w bramie i w lewo do baraku tam sie nachapiesz broni i bedzie znowu cut scenka, jak sie skonczy wyjdzie z ten dziury gnojek z rakietnica rozawlisz go, pamietaj wziac karte z tego magazynu, przez furtke bedzei save do lazika i jazda dalej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie podłącze sie do tematu.Dotarłem do takiego dużego statku który mam zatopić , co też czynie.Przylatuje śmigłowiec naparza do mnie z działka ja do niego z rakietnicy a ten nic!!!Po chwili jestem już pod wodą i [gluteus maximus] zbita.Wie ktoś jak przejść ten etap??

 

Pozdro for all

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialbyc podobno far cry benchmark czy cos wiadomo na jego temat ...

 

a tak btw , bylem wczoraj u znajomego ma gf 3 ti 200 , a XP1500 , 386 ddr ... i tak jak tu co poniektorzy pisza ze gra chodzi super na takich zlomach wielki LOL dla nich ... ustawienie na HIGH wyszystkiego mozna sobie co najwyzej screeny poogladac , sensownie mozna bylo grac dopiero 800/600 medium , cienie swiatlo efekty na LOW ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie podłącze sie do tematu.Dotarłem do takiego dużego statku który mam zatopić , co też czynie.Przylatuje śmigłowiec naparza do mnie z działka ja do niego z rakietnicy a ten nic!!!Po chwili jestem już pod wodą i [gluteus maximus] zbita.Wie ktoś jak przejść ten etap??

 

Pozdro for all

schowaj sie za ta wielka skrzynia i co chwile wychylaj sie i laduj w niego z tej rakietnicy...po 7-8 strzalach celnych uda ci sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie podłącze sie do tematu.Dotarłem do takiego dużego statku który mam zatopić , co też czynie.Przylatuje śmigłowiec naparza do mnie z działka ja do niego z rakietnicy a ten nic!!!Po chwili jestem już pod wodą i [gluteus maximus] zbita.Wie ktoś jak przejść ten etap??

 

Pozdro for all

schowaj sie za ta wielka skrzynia i co chwile wychylaj sie i laduj w niego z tej rakietnicy...po 7-8 strzalach celnych uda ci sie

No to mi wiele wyjasnia bo jak mi ten Blackhawk wytrzymal 5 trafien to juz bylem lekko wq....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanko - na jakich poziomach trudnosci gracie? Ja daje na medium i musze przyznac, ze momentami trudnawo sie robi. Pierwsze 5 misji to byl pikus, ale te mutanty :/ Narazie jestem w misji Boat, wiec jak tak sobie czytam co piszecie, to jeszcze sporo gry zostalo - wypas! No wiec na jakich poziomach gracie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musze przyznac ze gra jest bardzo grywalna , nie spodziewalem sie az takiego klimatu...troszke mi nie pasuja te gadki glownego bohatera w stylu duke nukem..no te kretynskie toniecie mutantow..to jest glupie i smieszne zarazem :lol:

 

Pozatym kawal naprawde dobrej roboty..miejscami klimat jak z residentow.

Ale chyba sobie teraz zrobie przerwe, i poczekam na tego pacza ktory ma dodac quicksave., bo odleglosci miedzy niektorymi checkpointami w grze so spore a na tym poziome na ktorym gram (1 stopien powyzej defaultowego ..nie pamietam nazwy) robi sie goraco

 

Calkiem fajnie sie gra online na serwerach ...nie ma to jak granie z ludzmi :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gralem, ale tylko po lanie. Trzy tryby - team deatchmatch, assault i jeszcze jeden ktorego nie testowalem. Generalnie malo map multi, ale sa wypasne. I to raczej dla duzej ilosci graczy, bo wiekszosc z nich jest ogromna (pewnie wlasnie dlatego nie ma trybu deatchmatch, a szkoda).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem teraz w momencie jak odkrecam zawor i przez dziure w suficie w takiej wielkiej hali wyplywam do góry ...potem spotykam w korytarzu duzego mutanta z rakietnicą a za nim 2 małe ..i to jest moment który próbowalem przejsc ze 20 razy i ciągle ginę albo od rakietnicy mutanta albo ktorys z tym malpiszonow mnie zabija ..gram na 1 poziomoe powyzej default.

 

albo ja mam takiego pecha albo cos tu nie gra..w sumie to smieszne bo juz dawno nie mialem takich problemów z fpp-ami

 

..jestem juz troche wkurrr# bo zauwazylem w grze parę kretynskich bugów

 

1. topiące sie mutanty...skoro nie umieją plywac to niech się topią a nie plywają po wierzchu krwawiąc jakby dostały serię :lol: :lol:

 

2. Czasami zdarzy sie ze zatnie się dzwięk z jakiegos karabinu wroga i wtedy jest zapętlony

 

3. brak quicksave ...odleglosci między niektorymi checkpointami sa spore ...a gra czasmi bywa gbardzo trudna ..zwłaszcza jak sie ma malo ammo

 

4. Czesto zauwazam ze cos jest nie tak z granatnikiem podczepionym pod g36...jak strzelam do np małpoludów to mimo centralnego trafienia lub niedaleko nie zawsze zadaje jakiekolwiek obrazenia ...tak jakbym wogole nie trafił

 

5. To ze jest ciemno nie przeszkadza przeciwnikowi doskonale widziec gracza..głupiea zdarzalo mi sie czesto

 

6. mutanty w tej grze mają niesamooowity zasięg widzenia...praktycznie nieskończony :lol: ..sprawdzone organoleptycznie...jak stanę na wysokiej górce to widzą mnie z bardzo daleka i ładują rakiety ..ktore nie dolatują bo po pewnyjm czasie wybuchają w powietrzu (to ze mają skonczony zasięg to akurat nie jest wielką wadą)

 

mozna by tu jeszcze powymieniac ..ale jest juz pozno ...jestem troche juz zmęczony a na 7 do worka..zatem tyle w temacie

 

P.S. Pozatym gierka jest the best ..kawał dobrej roboty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie zszokowały wymagania. Komp z podpisu i nistety mam za słabą kartę, czy może raczej takie są w tej grze wyamgania. Dopóki wszytkiego nie ustawie na low to nie da się grać. Gra jest plynna nawet na medium ale zdazaja sie skoki, a predzej, czy pozniej kończą się zwiecha i wyjsciem do pulpitu. Już próbowałem na różnych omegach na DX8.1 i to samo. Czy ktoś z radkiem 8500/9100 miał takie problemy. Komp po defragmentacji, bez virusow itp.. Tylko z FarCry problemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w misji "river". Ile jeszcze mi zostało do końca??

a co juz sie nudzi ;)

 

w sumie jest 20 misji a river jest jakos 16.

Nie to chodzi,gierka jest wypaśna tylko nie mam czasu chwilowo grać i pytam z ciekawości..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie zszokowały wymagania. Komp z podpisu i nistety mam za słabą kartę, czy może raczej takie są w tej grze wyamgania. Dopóki wszytkiego nie ustawie na low to nie da się grać. Gra jest plynna nawet na medium ale zdazaja sie skoki, a predzej, czy pozniej kończą się zwiecha i wyjsciem do pulpitu. Już próbowałem na różnych omegach na DX8.1 i to samo. Czy ktoś z radkiem 8500/9100 miał takie problemy.

??? 8O To raczej dziwne u mnie na FX5200 niekreconym chodzi plynniutko wszystko na full high 1024 jedynie low swiatlo bo ono zabija u mnie gre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie zszokowały wymagania. Komp z podpisu i nistety mam za słabą kartę, czy może raczej takie są w tej grze wyamgania. Dopóki wszytkiego nie ustawie na low to nie da się grać. Gra jest plynna nawet na medium ale zdazaja sie skoki, a predzej, czy pozniej kończą się zwiecha i wyjsciem do pulpitu. Już próbowałem na różnych omegach na DX8.1 i to samo. Czy ktoś z radkiem 8500/9100 miał takie problemy.

??? 8O To raczej dziwne u mnie na FX5200 niekreconym chodzi plynniutko wszystko na full high 1024 jedynie low swiatlo bo ono zabija u mnie gre.

??? 8O kpisz czy o drogę pytasz? U mnie w robocie na P4 2,6 HT z właśnie FX5200 giera nie dość że ledwie się czołga 15-25 FPS to jeszcze wygląda przepaskudnie - mam porównanie u siebie i u kumpla (P4 2,6 ale z GF4TI4800) Jakich cudownych driverów używasz, jeśli mogę spytać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...