Skocz do zawartości
Dijkstra

Jeżeli szukasz/jesteś ofiarą jakiegoś plum bądź plóm ;]

Rekomendowane odpowiedzi

sie powtarzasz... Dołączona grafika

Mi wytykasz powtarzanie ??

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

MEGA ROTFL stary :lol: :lol: :lol: :lol:

Przelec sobie tak z 50 stron do tylu i powiedz mi wtedy cos na temat powtarzania. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

i wlasnie o ten efekt mi chodzilo :) (takiej odpowiedzi sie spodziewalem :P )

Przeceniasz sie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łojej :cry: Podstępny blurp zaatakował mój układ zdrowotny, i mam katar i kaszle :( Ale .... od czego mamy ... wodzione :D Zrobiłem sobie niezłego killera :D 3 kromki chleba, 1/2 kostki knorr'a, łyżeczka masełka i najważniejsze ... 3 ząbki czosnku :D Niech no się teraz zbliży ten blurp ochydny ... zdmuchne go z powierzchni ziemi moim zabójczym oddechem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łojej  :cry:  Podstępny blurp zaatakował mój układ zdrowotny, i mam katar i kaszle  :(  Ale .... od czego mamy ... wodzione  :D  Zrobiłem sobie niezłego killera  :D  3 kromki chleba, 1/2 kostki knorr'a, łyżeczka masełka i najważniejsze ... 3 ząbki czosnku  :D  Niech no się teraz zbliży ten blurp ochydny ... zdmuchne go z powierzchni ziemi moim zabójczym oddechem  :D

Yeah blantmen :D :Plóm: A ja lubię czosnek :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łojej  :cry:  Podstępny blurp zaatakował mój układ zdrowotny, i mam katar i kaszle  :(  Ale .... od czego mamy ... wodzione  :D  Zrobiłem sobie niezłego killera  :D  3 kromki chleba, 1/2 kostki knorr'a, łyżeczka masełka i najważniejsze ... 3 ząbki czosnku  :D  Niech no się teraz zbliży ten blurp ochydny ... zdmuchne go z powierzchni ziemi moim zabójczym oddechem  :D

ło jezu 8O imho to wina reeda- on go naslal ;]

no to w takim razie Zdrowia życzę i niech ten przeklęty blurp ucieka gdzie pieprz rosnie :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plóm dobry.

No i wróciłem z Microshitu. Nowa siedziba taka sobie.

Jakby tak uwierzyć w to, co tam bełkoczą to winzgroza jest wspaniała :wink: .

Dostałem koszulkę :roll: . Cały dzień gadali o rodzinie systemów i aplikacji 2003, a koszulka z XP :twisted: .

Będzie jak znalazł do sprzątania piwnicy :twisted:

 

PLÓM

:Plóm: :plum: :ploom:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ijeeeeee Paranoik mnie wyprzedził    :P   :Plóm:

A już myślałem, że blurp ponury rozłożył Cię dokumentnie.

Już się nawet zabierałem do PLÓM'kania za Ciebie, ale wszystko, jak widzę, jest OK. :D

 

No to PLÓM :P

 

:Plóm: :plum: :ploom:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe ... blurp dalej siedzi w moim ciele i powoduje mi wyciekanie z nosa jakiejś mazi :wink: Ale dzisiaj zaaplikuje sobie ponownie killer'a :D Zdechnie blurp i plóm będzie królował po wsze czasy :Plóm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mało plómów dzisiaj :cry: CO z wami ??

:Plóm: :Plóm: :Plóm: :Plóm: :Plóm: :Plóm: :Plóm: :Plóm: :Plóm: :Plóm: :Plóm: :Plóm: :Plóm: :Plóm: :Plóm: :Plóm: :Plóm: :Plóm: :Plóm: :Plóm: :Plóm: :Plóm: :Plóm: :Plóm: :Plóm: :Plóm: :Plóm: :Plóm: :Plóm: :Plóm: :Plóm: :Plóm: :Plóm: :Plóm: :Plóm: :Plóm: :Plóm: :Plóm: :Plóm: :Plóm: :Plóm: :Plóm: :Plóm: :Plóm: :Plóm: :Plóm: :Plóm: :Plóm: :Plóm: :Plóm: :Plóm: :Plóm: :Plóm: :Plóm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reed i tak sobie ładnie radzi z Nami :D Wie że PLÓM jest superekstra ale się nie przyzna :D Woli coś co brzmi jak odgłos paszczą podczas jednej z niezbyt przyjemnych czynności wykonywanych po obfitym "nakropieniu" żołądka "czterdziestką" (ew. czymś o mniejszym stężeniu voltów) :Plóm:

Mnie to bardziej pasuje do starej, zardzewiałej i zdezelowanej mandoliny ( strasznie fałszują blurpowcy ) PLÓM :mrgreen:

 

PS. Chciale zyczyc REEDOWI wesolych swiat i zeby wreszcie sobie plómknął bo sie strasznie meczy z tym blurpem , wiem ze ambicja mu nie pozwala ale moze w koncu przejdzie na jasna strone mocy :wink:

A wszystkim plomowiczom po prostu - wesolych swiat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe  :P  Byłbym przed Sikorem, ale zaspałem  :D

a ja moglem posiedziec jeszcze pol godzinki i walnac posta rowno o 4 ale stwierdzilem ze oszukiwac to ja nie bede ;) i "poszlem" spac :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...