Skocz do zawartości
v1ru5

Race Driver 2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam dwa małe pytanka:

1.Czy jak się postawi serwer to można dwa razy grać np: w klasie DTM(merce)?. Bo jak chce nacisnąc Ready to nie moge mam wklęsłe, a jak wezme Forda to pojawia sie wtedy Ready.

2. Jak się rozmawia z graczami w trakcie wyścigu, jaki klawisz trzeba nacisnąć ?

 

Sorry Draak 2002, za tamten wyścig ale mi coś z kompem zacieło i musiałem restarta puścić :evil:

 

UPDATE:

3.Jak się sprawdza "czy jest taka możliwość" pingi na postawionym serwerze, pytam bo jestem w sieci i nie wiem kiedy ktoś coś ściąga a wtedy to nie opłaca się nawet grać.

 

pzdr,

Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym tez mogl ale zwichnal mi sie akcess point i do poniedzialku przy obciazeniu lacza powyzej 30% mam meeeeeegaaaaa lagi:/

Lukas - stawiaj i dawaj namiar na sewrer:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzis niestety odpadam. Ale nie ubolewam bo wieczor i noc tez spedze za kolkiem (tym rzeczywistym ;]) - mamy dzis maly street'cik :D

 

Jak sie nie rozstrzasne to jutro z chcecia popykam w RD 2!

 

Milej gry zycze ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok obiecalem wiec postaram sie odpalic serwer, chodz jestem juz 29 h na nogach, czuje ze kiepsko bedzie mi sie gralo, chyba strzele sobie kawe. Poinformuje jak bede gotow.

Pozdrawiam

MOgliby wypuscic ta gre na cd, bo wlasnie zmienilem karte graficzna na ati 9700proHercula, a jutro pewnie zrobie podmianke na Saphira 9800pro z doplata 110 i nie stac mnie bedzie na dvd-rom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpalam serwerek.

session name: worms07TW

pasword tweakpl

 

Zapraszam

NO co jest panowie ruszamy czy nie, czy ktos ma ochote jeszcze pograc, czekam na odpowiedz, raczej nie wytrzymam do 1 w nocy, wiec wolalbym juz wystartowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj cos nam nie wyszlo, jeszcze w dodatku od 22:30 padla neo+.

Wiec dzis zapraszam na 22:30 na serwerek: worms07

haslo: tweakpl

Bede czekal powiedzmy do 2245, jak sie nikt nie pojawi, to moze innym razem sie zgramy.

Pozdrawiam dariverow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

draak zaluje ale nie moja, chociaz kto wie, bo to przeciez TYLKO Angelina Jolie. ; ) Tak mi sie to zdjecie spodobalo, ze ech... : (

 

Ja jak zwykle z wyscigow odpadam, kurde ile jeszcze mozna. : (

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:] A juz myslalem, ze dokonam z Toba barteru- auto za dziewczyne :P

 

Ja bede od 22:00 gotowy podjac wyzwanie. Niech ktos tylko zdecyduje sie postawic serwer (moje ustawinia sieci to uniemozliwiaja :/)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...