Skocz do zawartości
v1ru5

Race Driver 2

Rekomendowane odpowiedzi

Skrzynie mozna ustawic na manualna !!

pytalem sie wczesniej i nikt nie wiedzial, a po wyborze trasy, wchodzimy w nastepne menu gzdie sie wybiera miedzy innymi ilosc okrazen, na dole jest cos takiego jak "driving setup" :P ehh kurde :)

zaraz zaczen jeazde i zobacze ile poprawie czas z 28 sekund Etype

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągłem i musze powiedzieć że jest kasza na ekranie... niestety wszędzie dookoła widze cienie samochodów nawet w powietrzu 8O jest to dość uciążliwe... znalazł ktoś sposób żeby zaradzić temu na FX'ach ? moje stery to 56.72 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skrzynie mozna ustawic na manualna !!

pytalem sie wczesniej i nikt nie wiedzial, a po wyborze trasy, wchodzimy w nastepne menu gzdie sie wybiera miedzy innymi ilosc okrazen, na dole jest cos takiego jak "driving setup" :P ehh kurde :)

zaraz zaczen jeazde i zobacze ile poprawie czas z 28 sekund Etype

Pierwsze co zrobilem to ustawilem skrzynie na manualna. To jest TOCA a nie ridge racer :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie można ustawić na pada bo ja nie widze tej zakładki :(

na pada jest defaultowo - pad/klawiaturka

a dokladnie to mozliwosc wyboprru znajduje sie zaraz po "wyborze" trasy, jest menu gdzie mozna wybrac ilosc okrazen itd, to tam nizej jest cos takiego jak "driving setup" czy cos podobnego, tam masz ustawienia pada keirownicy, skrzyni biagow - manual automat itp

 

zapomnialem dodac ze w tym samym miejscu w menu zeby dzialal pad trzeba przyciski mu zdefiniowac..... rozejrzyjs ie potych opcjach tam wsyztko jest co potrzebne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągłem i musze powiedzieć że jest kasza na ekranie... niestety wszędzie dookoła widze cienie samochodów nawet w powietrzu 8O  jest to dość uciążliwe... znalazł ktoś sposób żeby zaradzić temu na FX'ach ? moje stery to 56.72 :)

nalezy ustawic w sterownikach jasnosc/kontrast na 0. Kaszana zniknie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągłem i musze powiedzieć że jest kasza na ekranie... niestety wszędzie dookoła widze cienie samochodów nawet w powietrzu 8O  jest to dość uciążliwe... znalazł ktoś sposób żeby zaradzić temu na FX'ach ? moje stery to 56.72 :)

nalezy ustawic w sterownikach jasnosc/kontrast na 0. Kaszana zniknie :D
trzeba bedzei sprobowac, bo grac sie nei da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

narazie najleprze czasy to robie niskie 37 sekund na klawiaturze tym E Type. na calej trasie hamuje tylko jeden raz a dwa dazy musze tylko dotknac hamulec

Nie wiem jak Ty to robisz ale jak ja wykrecam (na klawiaturze) okolo 47 sek to jestem bardzo happy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

narazie najleprze czasy to robie niskie 37 sekund na klawiaturze tym E Type. na calej trasie hamuje tylko jeden raz a dwa dazy musze tylko dotknac hamulec

Nie wiem jak Ty to robisz ale jak ja wykrecam (na klawiaturze) okolo 47 sek to jestem bardzo happy...

:oops: pomylka z mojej strony chodzilo mi o niskie 47 oczywiscie..... :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy jest jakis sposob na sieczke na ekranie ??

Chodzi Ci moze o znikajace tekstury?

U mnie ten problem wystepuje tylko przy widoku z kawalkiem maski ale tylko przy wlaczonym AA (GF4600, stery 56.costam). Przy innych widokach nie ma tych znikajacych tekstur (z wlaczonym AA). Jak wroce do ustawien bez AA to ten problem znika calkowicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toca Race Driver 2 Multiplayer Demo :

 

1. http://www.3dgamers.com/games/tocaracedriver2/

2.http://www.gamershell.com/download_5582.shtml

a czy sa jakies nowe fury/trasy??
no właśnie, bo zaciągłem a nie chcę mi się instalować :lol:
a mi sie nei chce sciagac jak nie ma nowych fur/tras ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To powinno wyjaśnić sprawę:

the same amount of content as the single player demo (3 cars, 3 tracks) but the Vintage classic E-type has been replaced by a formula ford race at oulton park.

eee, taka zmiana - nie warto instalować 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Multik jest zajefajny, ja odczuwam wrazenie, ze zmienili troche walory jezdne samochodow. Poza tym ludzie grajacy przez multi sa calkiem przyjemni. Nawet jak goscia wyscigalem bo on wpadl w lekki poslizg i przez ten poslizg mnie tracil i ja wpadlem w korkociag i dlugo nie moglem zapanowac nad holdenem on to widzac wpisal "sorry" dla takich akcji warto grac. ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie chce mi sie instalować żadna wersja Toci nawet demo :? wychodzi podzczas przygotowania do instalacji . Czy ma to związek zainstalowanymi programi do kopiowania płyt 1:1 ?? . Bardzo chciałbym zobaczyc tą gerkę w akcji plizzz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie chce mi sie instalować żadna wersja Toci nawet demo  :? wychodzi podzczas przygotowania do instalacji . Czy ma to związek zainstalowanymi programi do kopiowania płyt 1:1 ?? . Bardzo chciałbym zobaczyc tą gerkę w akcji plizzz

Witam,

Weidz do rejestru "regedit" i wykasuj wszystkie pliki Codemasters z tą gra które instalowałeś wcześniej.To powinno pomóc.

 

pzdr,

ROB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze ktos sie pochwali czasami ???:)

 

merc clk czas (best lap 1.30.93)

holden (best lap 1.25.63)

Jakoś ten czas CLK mi sie wydawal dziwnie wysoki(nie jezdzilem na czas tylko 4fan, ale wydawalo mi sie za ponizej 1:30 tam schodze)

Przejechalem se raz (na klawiaturze, domuslnych ustawieniach itp) i mialem coś kolo 1:20 (a nie jestem jakiems hardkorowym graczem w samochodówki)

 

Ty podajesz te czasy na normalnej fizyce jazdy czy na pro-sim ??

 

UTDATE:

Przejachalem sie jescze holdenem z ciekawości - 1:23 ( a tym autkiem nie lubie jezdzić i w demko na tej terasie moze gralem tylko z 5 razy i mi kiepsko ta jazda wychodzila)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...