Skocz do zawartości
v1ru5

Race Driver 2

Rekomendowane odpowiedzi

Przypomniałeś mi o tym dźwięku. Może to wina mojej super Blaster zintegrowanego z mobo :> ale w I Toce to dźwięk przypomniał pierdzenie w słoik. Demko już ściągam.

 

http://gry.wp.pl/g/galerie/_scr/_t/8925/89...8925_1021_3.jpg

 

Yyyyy, trochę czuje się zdezorientowany :>

czemu?? rajdy tez tam beda. jak widac bedzie to kompleksowa scigalka ;]

 

 

u mnie tez dzwiek cos swiruje. w dwojce przerywa, cichnie i zwalnia a w jedynce jak mi dzwiek przerywac zaczyna to gra chodzi jakby na zwolnionych obrotach i grac sie nie da, bo koncze na bandzie ;[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest w tej grze realistyka??

grałem tylko w demo 1-nki i za bardzo nie żauważyłem zeby był tam realizm

 

a dla mnie gra bez realistyki to lipa

sciagnij sobie demko i zobacz ;] dla kazdego realizm jest inny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze z dzwiekiem nie tylko ja mam jazdy :wink:

Fajny jest ten CLK niezle mozna nim pobaczyc :twisted:

wole e-type choc chetnei powozilbym sie mustangiem. czy jest jakis sposob, zeby jezdzic tymi poblokowanymi furami, bo w grze sa, ale trzeba je jakos odblokowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy wiecie ale dokonala sie mala rewolucja w sciaganiu demek, na 3dgamers kazde demko jest udostepniane w postaci linka do bittorrenta i dzieki temu scoaga sie od razu,szybko, bez zadnych kolejek. jak dla mnie bomba

wreszcie widac ze p2p to nie tylko piractwo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy wiecie ale dokonala sie mala rewolucja w sciaganiu demek, na 3dgamers kazde demko jest udostepniane w postaci linka do bittorrenta i dzieki temu scoaga sie od razu,szybko, bez zadnych kolejek. jak dla mnie bomba

wreszcie widac ze p2p to nie tylko piractwo

WOW... szkoda ze tak puzno to odkryles.....

 

IMHO rozwiazanie takie jest bardzo dobre... nie zapucha sie serverow nie stoi w kolejkachj itp.. ale nie kazdemu torrent dziala jak nalezy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra nie jest dla mnie. Samochody są wołowiaste :> Ja musze mieć kopa że jak wcisne gaz to w ciągu 6 sekund musze czuć że mam to 100km/h.

NAszczescie nie wszystkie sa takie... W demku mnozna pojedzic nawet nieco starszymi i slabszymi autkami....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagralem tylko 2 minutki bo sie spiesze do pracy (a sciagalo sie przez noc). Grafika znow na duzy plus. Asfalt i samochody wygladaja juz niesamowicie. Jak na zdjeciach i filmikach z Driv3r.

Pozniej zobacze co z fizyke bo dalem NORMAL i jezdzilo mi sie tak jak w jedynce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmień proszę tego av :>

 

 

No, pograłem Merolem. On ma kopa :] Tylko trochę jak sie zbyt ostro kręcił kierownicą to wpada w cholerne poślizgi. Można jakoś kamere od samochodu oddalić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmień proszę tego av :>

 

 

No, pograłem Merolem. On ma kopa :] Tylko trochę jak sie zbyt ostro kręcił kierownicą to wpada w cholerne poślizgi. Można jakoś kamere od samochodu oddalić?

jeszcze oddalic ? chynba sie nie da, ale ja nie rozumiem jak mozna jezdizc z takiej kamerhy, a nie widok z maski, czyli tak jak widzi kierowca :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej ktos tu chwalil odwzorowanie zniszczen ???? gdzie w tej grze ???? w nadchodzacym driverze 3 to dopiero sa zniszczenia jak widzialem na screenach te wgniecenia to jak ze zdjec euro NCAAP :) a tutaj tylko czesci odlatuja moze w full bedzie lepiej

Jednak pluz za grafike i fizyke jazdy calkiem calkiem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaeres => jak patrze na ten AV to zastanawiam sie co za nowy user sie zarejstrowal, bo poznaje lubi po AV.

 

 

Pocahontas => ta mercyna mieli tak kolami, bo ma silnik umieszczony centralnie i naped na tyl, ktory przenosi na asfalt jak dobrze pamietam 400-600KM.

 

najlepszy i tak jest Jag ;] a ten commodore taki jakis niedoruchany jest :/

 

 

Ja chce sie powozic MUSTANGIEM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepszy i tak jest Jag ;] a ten commodore taki jakis niedoruchany jest :/

E tam nie znacie się, Holden Commodore VX jest najlepszym autem w demku, no i sam tor Philip Island też :Plóm:

 

A tak szczerze mówiąc wszystkie są ok :plum:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh ja mam jakis taki zwalony dzwiek, mam sb live 5.1 i glosniki 5.1 podlaczone przez spdif przez amplituner i jezeli korzystam z 5 glosnikow to w zasadzie tylko slysze pisk opon a czasem "pierrdzenie" silnika sie przebija ale jak ustaiwe FourPoint to mam dzwiek w zasadzie w tylnych glosnikach i tez strasznie charczy itp. wtf?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche wiecej w nia pogralem.

Demko dwojki lepsze od full jedynki :) Przynajmniej wiecej frajdy mi sprawia :)

Niesamowite poczucie rywalizacji. Zderzak w zderzak. Lusterko w lusterko. Bardzo duzy realizm przy wlaczonej opcji PRO-SIMULATION. (oczywiscie nie gram na niej bo nie mam kiery).

Tunel aerodynamiczny jeszcze lepiej oddajacy realizm niz w jedynce. Bedzie swietna gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...