Skocz do zawartości
v1ru5

Race Driver 2

Rekomendowane odpowiedzi

Blee mi dzwiek ciagle szfankuje, tam mozna tylko grac w dtm merolem na 1 trasie i tym holdenem na drugim? Czy moze da rade cos jeszcze odblokowac? : P

jest jeszcze jaguar E-type i on wg mnie rzadzi w demku. ale w pelnej bedzie to mustang :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi gra przyspiesza i zwalnia. ciezko sie gra jak masz na liczniku 280 a wydaj sie jakbys jechal 30 a tuz po chwili gra zasowa jak szalona. to samo mam w CMR4 i race driverze 1. nei wiem co jest :(

Witam,

U mnie ten sam problem występował jak miałem jakiegos 250W zasiłke, że jak grałem w jakąś wymagajacą dobrego sprzętu samochodówkę to na 2s. stawał obraz w miejscu a potem startował jak z Rakiety :D. Teraz mam zasiłke Enligth 300W i nic nie spowalnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym tytulem akurat Codemaster nie ma sie co spieszyc. Inaczej troszke z colinem. Nadchodzi w koncu RBR :wink: a to moze byc godny konkurent. Wiec kto pierwszy ten lepszy.

Kurcze te demko Toci zmusza mnie do tego abym wyjol kierownice. Troszke ciezko sie gra na klawiszach na Pro-sim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi gra przyspiesza i zwalnia. ciezko sie gra jak masz na liczniku 280 a wydaj sie jakbys jechal 30 a tuz po chwili gra zasowa jak szalona. to samo mam w CMR4 i race driverze 1. nei wiem co jest :(

Witam,

U mnie ten sam problem występował jak miałem jakiegos 250W zasiłke, że jak grałem w jakąś wymagajacą dobrego sprzętu samochodówkę to na 2s. stawał obraz w miejscu a potem startował jak z Rakiety :D. Teraz mam zasiłke Enligth 300W i nic nie spowalnia.

nie twierdzisz chyba, ze moja zasilka to jakis noname :> colin juz sie "naprawil". zainstalowalem 56.55 i dalem 200mb wiecej swapa i chodzi ok. toci jeszcze nei sprawdzalem, bo nie chcialo mi sie juz grac o 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm w Race Driver2 demo w wyscigu klasykow - E Type, jakie macie czasy okrazenia ? bo tam komp na najtrudniejszym chyba po 1:36 sekund wyciaga, a ja na maxa to schodze nieco ponizej 1:38 ale to nie za regularnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna tam zmienic skrzynie na manualna ? przez ten wstretny automat sa gorsze czasy. Normalnie by sie hamowalo si,lnikiem i by latwo mozna bylo trafic w dobre obroty w ciasniejszych zakretach a nie ten durny automat mi 3 razy bieg zmienia w zakrecie grrrrrrrrrrrr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie pogralem w RD2.

 

RS... cos nam sie te czasy pochrzanily ;] Na hardzie komputer ma ok. 0:48sec, ja mam prawie regularnie 46:60-80 sec. Jakie tam 1:38 ;]

 

A co do manuala to oczywiscie masz racje.

 

PS. Jak Ci sie podoba na forum.streetracing.pl? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie pogralem w RD2. 

 

RS... cos nam sie te czasy pochrzanily ;] Na hardzie komputer ma ok. 0:48sec, ja mam prawie regularnie 46:60-80 sec. Jakie tam 1:38 ;]

 

A co do manuala to oczywiscie masz racje.

 

PS. Jak Ci sie podoba na forum.streetracing.pl? :>

heheh fucktycznie schrzanilem te czasy o minute do przodu hyhyh :)

i wiedzialem ze z kads znam tego nicka draak :).

a tamto forum fajnie sie czyta, ale niektorzy nie chieli mi uwierzyc ze skillowalem Felka, Meganke 1.4 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale niektorzy nie chieli mi uwierzyc ze skillowalem Felka, Meganke 1.4 :P

... bo oni sie nie scigali :wink: :lol:

 

Swoja droga te kille to maluszkiem?? :wink: Ze mna to malo kto chce sie mierzyc, a przeciez autko to taka cichociemna (no, juz niezupelnie ;) ) krowa.

 

O/T- z gory przepraszam :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale niektorzy nie chieli mi uwierzyc ze skillowalem Felka, Meganke 1.4 :P

... bo oni sie nie scigali :wink: :lol:

 

Swoja droga te kille to maluszkiem?? :wink: Ze mna to malo kto chce sie mierzyc, a przeciez autko to taka cichociemna (no, juz niezupelnie ;) ) krowa.

 

O/T- z gory przepraszam :>

tak maluszkiem skillowalem Meganke :lol: :lol: :lol: maluszkiem nie ma z kim sie scigac, nawet dlubnietym.... Felka rodzicow jechalem

Kierownik renoofki chyba kiepsko zmienial biegi, ja zmieniam bez puszczania nogi z gazu, obroty minimalnie spadaja i nakazdym biegu samochod wystrzela do przodu mocno.

dobra koniec tych OT

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz ustawic sterowanie z domyslnego pada (czyli w gruncie rzeczy tez klawiatury) na wheel. Nie wiem czy dziala rownoczesnie z klawiatura bo.. .nie probowalem- niby po co? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...