Skocz do zawartości
ParanoiK

Nowy regulamin! BARDZO WAŻNE!

Rekomendowane odpowiedzi

Coś takiego będzie. Dodatkowo odpytka z regulaminu dla nowo-rejestrujących się userów ;]

a to stali bywalcy gorsi??? ze nie zasluzyli na odpytke??

ja bym byl za takim testem albo cuś... np. 6 pytan i 4 odpowiedzi do kazdego ;) obowiazkowe przy logowaniu... a za 4 bledne odpowiedzi ovoc na 1 dzien :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę się rozpisaliście, ale nie bez przyczyny. Gdyby w punkcie "nie wolno" wymienić wszystkie dziwne rzeczy jakie ludzie piszą/czynią byłoby tego jeszcze więcej...

 

IV.

10. Nie krytykuj i nie podważaj autorytetu administratorów/moderatorów w kwestiach regulaminowych. Jest to prosta droga do opuszczenia forum.

nie podważaj autorytetu - ok,

nie krytykuj (w rozumieniu - atakuj) - też ok,

ale nie krytukuj (w sensie - wygłaszaj konstrutywne opinie) - jak dla mnie przesada...

 

9. Nie proś, żeby użytkownicy forum wypełniali za Ciebie Twoje obowiązki. Na forum nie wolno zamieszczać postów z prośbą o zrobienie zadań domowych bądź podanie odpowiedzi w testach/konkursach.

Jak dla mnie bomba :) A wiecie mam kłopot z takim jednym zadaniem... :wink:

 

radosne plóm na cześć nowego regulaminu!! :plum: ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

michasiek: wiadomo jak wygląda krytyka administracji na tym forum. Jeszcze ani razu nie spotkałem się z jej konstruktywnością. Zwykle to polega na tym, że ktoś dostaje bana, po pół godzinie powraca z nowym kontem i bluzga. Tak to jest. A jeśli są jakieś problemy z moderatorami to należy je zgłaszać do nas - administratorów a nie prowadzić lincz na forum.

A co do obrazków emotikony z forum można.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja przeszedlem ten test dla nowych i mimo iz pytania sa podchwytliwe to zrobilem to bezblednie. prawda Dijkstra :>

Prawda. Ale projekt regulaminu trochę się zmienił od tego czasu, więc i test będzie inny. Tymczasowo mam mało czasu, żeby się nim zająć. Nie, w zasadzie wogóle nie mam czasu, i nie tymczasowo, tylko na stałe ;[

 

A jeśli chodzi o tematy o zadaniach domowych, to jeśli ktoś wykaże się bystrością i założy taki temat na testowym, to raczej się do niego nie przyczepimy (przynajmniej ja)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapoznalem sie z regulaminem i przyhmuje do wiadomosci, aczkolwiek mam watpliwosci co do:

 

"7. Staraj się pisać poprawną polszczyzną. Przed wysłaniem posta sprawdź, czy nie ma w nim błędów ortograficznych, interpunkcyjnych lub literówek. Jeżeli zobaczysz błędy już po umieszczeniu wiadomości na forum, użyj opcji "zmień", żeby je poprawić. Posty zawierające rażące błędy ortograficzne lub napisane całkowicie niezrozumiale mogą być usuwane z forum przez moderatorów."

 

I tu mam kilka pytan, co z postami Jonasa?

Jezeli ktos ze "strozow" forum zaczol zetelnie przestrzegac tego punktu to wyleciala by z 1/5 postow calego forum a moich to z polowa :P :)

Czy mozna byc zwolnionym/usprawiedliwionym dostarczajac zaswiadczenie o dysleksji ? jezeli tak, to komu nalezy je dostarczyc :):)

 

pozdrawiam

btw to mamy 3 dni na wyszalenie sie :P :)

 

edited:

czy nie z przyslowkami nie piszemy osobno ? :roll: :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tu mam kilka pytan, co z postami Jonasa?

Według mnie Jonas jest wirtuozem wypowiedzi na forum. Serio , jego niektóre posty są świetne , zmuszają do myślenia a niekiedy rozśmieszają do łez .

Czy mozna byc zwolnionym/usprawiedliwionym dostarczajac zaswiadczenie o dysleksji ? jezeli tak, to komu nalezy je dostarczyc

hehe mocne :wink: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...]

 

I tu mam kilka pytan, co z postami Jonasa?

Jezeli ktos ze "strozow" forum zaczol zetelnie przestrzegac tego punktu to wyleciala by z 1/5 postow calego forum a moich to z polowa :P :)

Jonas to znakomity zongler slowem, jak Rejtan wlasna (zapadla) piersia bede bronil jego posty przed wywaleniem

 

Czy mozna byc zwolnionym/usprawiedliwionym dostarczajac zaswiadczenie o dysleksji ? jezeli tak, to komu nalezy je dostarczyc :):)

Nie, sa Open i inne Office, wystarczy szczelic korekte

 

pozdrawiam

btw to mamy 3 dni na wyszalenie sie :P :)

 

edited:

czy nie z przyslowkami nie piszemy osobno ?  :roll:  :D

:o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...]

 

I tu mam ... to z polowa :P :)

Jonas to znakomity zongler slowem, jak Rejtan wlasna (zapadla) piersia bede bronil jego posty przed wywaleniem

 

Czy mozna .... dostarczyc :):)

Nie, sa Open i inne Office, wystarczy szczelic korekte

 

pozdrawiam

btw to mamy 3 dni na wyszalenie sie :P :)

 

edited:

czy nie z przyslowkami nie piszemy osobno ?  :roll:  :D

:o

z tymi przyslowkami to sie spytalem daltego ze w tym punkcie o ortografi wedlug mnie jest blad, to slowo ma czerwona czcionke w poprzedniom poscie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...]

 

z tymi przyslowkami to sie spytalem daltego ze w tym punkcie o ortografi wedlug mnie jest blad, to slowo ma czerwona czcionke w poprzedniom poscie :P

Hmmm, a to ?

 

Dobra postanowilem dokopac sie do Slownika PWN i zwracam Honor, bledu nie ma. Z zasady przyslowki z partykuła "nie" piszemy rozdzielnie, ale w tym przypadku slowo "niezrozumiale" (pytamy JAK?,czyli przyslowek) ma funkcje w zdaniu przymiotnikowa, a wtedy piszemy łącznie, tak jak reszte przymiotnikow. A reed to slowo co dales linka - "niezrozumiały" to juz jest przymiotnik (pytamy JAKI? a nie JAK? :) )

 

Wiec juz sie nie czepiam :P hehe i nie robie zamieszania.

Btw wysle Miodkowi caly ten regulamin on go przeswietli i zobacyzcie ze cos sie znajdzie :wink: :wink: :P :)

hehe pozdrawiam poranną zmiane :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...]

 

z tymi przyslowkami to sie spytalem daltego ze w tym punkcie o ortografi wedlug mnie jest blad, to slowo ma czerwona czcionke w poprzedniom poscie :P

Hmmm, a to ?

 

Dobra postanowilem dokopac sie do Slownika PWN i zwracam Honor, bledu nie ma. Z zasady przyslowki z partykuła "nie" piszemy rozdzielnie, ale w tym przypadku slowo "niezrozumiale" (pytamy JAK?,czyli przyslowek) ma funkcje w zdaniu przymiotnikowa, a wtedy piszemy łącznie, tak jak reszte przymiotnikow. A reed to slowo co dales linka - "niezrozumiały" to juz jest przymiotnik (pytamy JAKI? a nie JAK? :) )

 

Wiec juz sie nie czepiam :P hehe i nie robie zamieszania.

Btw wysle Miodkowi caly ten regulamin on go przeswietli i zobacyzcie ze cos sie znajdzie :wink: :wink: :P :)

hehe pozdrawiam poranną zmiane :)

RS, nie strasz Miodkiem, przeciez jak go "przeleci" to sie jezcze okaze ze go uzywac nie wolno :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chtóre nie kmini, com naszrajbował, bitte na PW. Obsztorcuję od czapki po ciżemki i podeślę Słownik Języka Polskiego w pdfie :>

Miałżebym do każdego posta dostarczać wersję "dla erudytów inaczej"? Have mercy, więcej książek czytać, a nie tylko napalone.w.lateksie.com i menu w Quake 3 :>

Na przykład ten post po przetłumaczeniu mógłby przybrać postać: "yoł joł jak nei kómasz ślij mesga na priv, skómasz jeszcze mneij LOL dotsaneisz spam ale to nei vir LOL :) :D :( :/ :?: LOL a dwa razy nie bendem pisał tego samego LOL Widzew pany a Legia jude yoł".

Ohyda, zwłaszcza te lole, sążniste jak cyprysy na grobie :>

Aha, bom znów rączo pobieżał w dygresję jak nierogacizna w szkodę - regulamin zacny. Ktoś z układaczy studiuje prawo, że tak bezczelnie zasięgnę informacji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomimo calego absurdu jaki na pierwszy rzut oka plynie z twojej klawiatury ja zawsze znajde pointe tego co chciales przekazac - moze tez mam spatrzony umysl ;)

 

tak czy owak posty jonasa nie sa dla mnie bezmozgim belkotem ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomimo calego absurdu jaki na pierwszy rzut oka plynie z twojej klawiatury ja zawsze znajde pointe tego co chciales przekazac - moze tez mam spatrzony umysl ;)

I brawo Jasiu.

Czyli co - jednak się da, n'est pas? A że trzeba myśleć przy czytaniu to już naprawdę nie moja wina. Przypomina mi się pewien kolega, który nieprzeczytaną lekturę tłumaczył następująco: "ależ proszę pani, czytałem, tylko nie zwracałem uwagi na tekst".

tak czy owak posty jonasa nie sa dla mnie bezmozgim belkotem

Jeszcze by tego brakowało :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w sprawie punktu V ustep 4:

4. Niedozwolone jest ponawianie postów-ogłoszeń (np. "wybijanie" wyżej postów w dziale "Giełda" przez ponowne umieszczanie posta dotyczącego tego samego tematu przy jednoczesnym kasowaniu poprzedniego) i wykorzystywanie forum do prowadzenia hurtowych/długotrwałych transakcji handlowych (sprzedaży/kupna/zamiany).

chodzi mi o podbijanie reklamy. ja sie moge na to zgdzic, ale jak modzi nie beda przyklejac swoich ogloszen; jak rownosc to rownosc.

 

mam takze pytaniek, kiedy ponowne tego samoego ogloszenia nie bedzie traktowane jako podbicie?? czy 3 dni starcza czy jak??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o podbijanie reklamy. ja sie moge na to zgdzic, ale jak modzi nie beda przyklejac swoich ogloszen; jak rownosc to rownosc.

Być może (na pewno) wywołam (nie-)małą wojnę, ale możesz wytłumaczyć dlaczego miałaby być równość między modami i userami :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o podbijanie reklamy. ja sie moge na to zgdzic, ale jak modzi nie beda przyklejac swoich ogloszen; jak rownosc to rownosc.

Być może (na pewno) wywołam (nie-)małą wojnę, ale możesz wytłumaczyć dlaczego miałaby być równość między modami i userami :?:

rownosci nei bedzie, bo wy sobie blokujecie, banujecie itp, ale nie o to chodzi. chce rownosci tylko i wylacznie w tej kwestii to tak jak rownosc wobec prawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o podbijanie reklamy. ja sie moge na to zgdzic, ale jak modzi nie beda przyklejac swoich ogloszen; jak rownosc to rownosc.

Być może (na pewno) wywołam (nie-)małą wojnę, ale możesz wytłumaczyć dlaczego miałaby być równość między modami i userami :?:

rownosci nei bedzie, bo wy sobie blokujecie, banujecie itp, ale nie o to chodzi. chce rownosci tylko i wylacznie w tej kwestii to tak jak rownosc wobec prawa.

jaka rownosc wobec prawa ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...]

chodzi mi o podbijanie reklamy. ja sie moge na to zgdzic, ale jak modzi nie beda przyklejac swoich ogloszen;

[ironia & sarkazm mode ON]

Niemiec, odnosze niodparte wrazenie ze cos Ci sie pod tym kskiem z lekka zaparowalo 8O

Ty sie laskawie zgadzasz, dzieki Ci miszczy, wielkie dzieki, bez Twojej zgody upadl by caly zamysl nowego regulaminu.

Ty wiec bedziesz ustalal co wolno modom, a co nie ??

Czlowieku, zanim napiszesz taki text jeszcze raz, zastanow sie prosze dokladnie, to naprawde nie boli, a pozwala unikna np takich odpowiedzi jak ta ktora wlasnie czytasz. [ironia & sarkazm mode OFF]

To co mozemy ustalaja admini, tak dla pelnej jasnosci.

To ze mozemy 2 - 3 razy w roku przylepic topic, to chyba dosc skromna rekompensata za prace na forum ?? nie uwazasz ??

Ze tez zawsze sie znajdzie jakis osobnik (cyc zamierzalem pierwotnie napisac) ktory bedzie sie czepial i zazdraszczal byle dooperela modowi.

:?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...