Skocz do zawartości
ParanoiK

Nowy regulamin! BARDZO WAŻNE!

Rekomendowane odpowiedzi

rownosci nei bedzie, bo wy sobie blokujecie, banujecie itp, ale nie o to chodzi. chce rownosci tylko i wylacznie w tej kwestii to tak jak rownosc wobec prawa.

To My jestesmy tu Prawem jakbys jeszcze nie zauwazyl.

My reprezentujemy te Prawo my je egzekwujemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9. Nie proś, żeby użytkownicy forum wypełniali za Ciebie Twoje obowiązki. Na forum nie wolno zamieszczać postów z prośbą o zrobienie zadań domowych bądź podanie odpowiedzi w testach/konkursach.

Hm, nie rozumiem... czyli to znaczy, ze moj topic

http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=66970&start=0

zostanie usuniety? Mysle, ze powinniscie zrobic upgrade'a regulaminu. Jest mala roznica miedzy robieniem zadania domowego dla smarkacza, ktory woli pojsc i pobiegac za pilka niz dla kogos, kto zjadl juz zeby na zadaniu. Tak wiec pytanko do drogiej administracji, topic zostanie zamkniety, czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest zamknięty, MeHow? Zakładając go, wiedziałeś, że wątki z zadaniami domowymi nie mają długiego życia na forum -- pisałeś o tym w pierwszej wersji swojego posta w tamtym wątku (o ile dobrze pamiętam). I jakoś nic się z topikiem nie stało. Moderatorzy potrafią odróżnić post "mój sposób rozwiązania zadania nie sprawdza się, gdzie popełniam błąd?" od posta "help, zrobi ktoś za mnie to zadanie?". Bo niestety niektóre osoby zaczęły się rejestrować na forum tylko po to, żeby założyć wątek ze swoim zadaniem domowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Miope :> fajnie Cie widziec. Tak rozumiem :) wznioslem po prostu juz okrzyk rozpaczy na mysl o zniknieciu tego jakze cennego tematu.

 

Pozdrawiam i zycze wesolych swiat.

BTW. bedziesz na zlocie w sierpniu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem.

 

A skoro już tu jestem:

Dobra postanowilem dokopac sie do Slownika PWN i zwracam Honor, bledu nie ma. Z zasady przyslowki z partykuła "nie" piszemy rozdzielnie, ale w tym przypadku slowo "niezrozumiale" (pytamy JAK?,czyli przyslowek) ma funkcje w zdaniu przymiotnikowa, a wtedy piszemy łącznie, tak jak reszte przymiotnikow.

Sam jesteś funkcja przymiotnikowa. :P ;) To jest przysłówek utworzony od przymiotnika, dlatego pisze się łącznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec poki jeszcze regulamin nie wszedl na dobre to moge sie wypowiedziec:

Mianowicie caly regulamin jest praktycznie bez zastrzezen ale...

Rozdzial IV pkt 10 - wg mnie jest przesadzony

10. Nie krytykuj i nie podważaj autorytetu administratorów/moderatorów w kwestiach regulaminowych. Jest to prosta droga do opuszczenia forum.  

Administracja/moderatorzy nie sa osobami wszechwiedzacymi i tez sie myla (chyba ze ja teraz jestem w bledzie)

Proponuje Administratorom/Moderatorm (czyli autorom tego regulaminu jakby nie patrzec) szczypte samokrytycyzmu...

Moim zdaniem paragraf 10 powinien wygladac jakos o tak:

Zanim skrytykujes/podwazysz autorytet Administratora/Moderatora zastanów się (doczytaj) czy robisz to slusznie i licz się z tym ze robienie ww bezpodstawnie jest prosta droga do opuszczenia forum.

 

Podkreslam iz do pracy administratorow/moderow nie mam praktycznie zadnych zastrzezen!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10. Nie krytykuj i nie podważaj autorytetu administratorów/moderatorów w kwestiach regulaminowych. Jest to prosta droga do opuszczenia forum.

Chodzi przede wszystkim o zakładanie topików "jak moderator śmiał zamknąć/usunąć mój temat, za kogo wy się uważacie, moderatorzy się szarogęszą". Dwie proste zasady: (a) znajomość i przestrzeganie regulaminu, (B) w razie wątpliwości bezpośrednie zwrócenie się do danego moderatora lub do któregoś z administratorów. A nie tarzanie się na forum -- bo w zdecydowanej większości wypadków niemiłe sytuacje wynikają z tego, że user nie zna/nie zamierza respektować jakiejś zasady obowiązującej na forum.

 

Administracja/moderatorzy nie sa osobami wszechwiedzacymi i tez sie myla (chyba ze ja teraz jestem w bledzie)

Jak Twój kolega się w czymś pomyli i zrobi coś na Twoją niekorzyść, to też zaczynasz od napisania na ścianie bloku "X to ***"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem.

 

A skoro już tu jestem:

Dobra postanowilem dokopac sie do Slownika PWN i zwracam Honor, bledu nie ma. Z zasady przyslowki z partykuła "nie" piszemy rozdzielnie, ale w tym przypadku slowo "niezrozumiale" (pytamy JAK?,czyli przyslowek) ma funkcje w zdaniu przymiotnikowa, a wtedy piszemy łącznie, tak jak reszte przymiotnikow.

Sam jesteś funkcja przymiotnikowa. :P ;) To jest przysłówek utworzony od przymiotnika, dlatego pisze się łącznie.

eh i wszytko poposulas :P ja tu sie lansuje na forumowego Miodka no :P

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ee moze by dodac jeszcze do regualminu aby nie uzywac zwrotow typu:

 

kupilem sobie gre z sieci marketów DC++ albo:

 

gdzie qpiles gre?

w bardzo tanim sklepie... itp.

eee tam. to jest tak jakby ktos chcial sie poradzic gdzie cos kupic.

np. w ktorym sklepie w poznaniu mozna tanio kupic procesor?

odp. w tanim sklepie na browarnej ....

bardzo precyzyjna odpowiedz :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co ma kupno procesora z piraceniem gier z netu ? :|

 

ja sie w tej kwesti juz po czesci wypowiedzialem w temacie o painkilerze

 

z kogo wy debili robicie tymi haslami w stylu

"bardzo tani sklep"

"hipermarkety DC++"

"przyslali z francji"

itp itd ...

 

wiecie jaki tu jest regulamin to specjalnie podburzacie atmosfere - az taka satysfakcje sprawia napisanie podtekstu o tym ze gre sciaga sie z netu !?!?!

 

jak dzieci ktorym nie pozwolono czegos i na zlosc w kolko jedno i to samo ...

takimi slowami regulaminu nikt nie lamie oficialnie ale to jest czysta dziecinada i robienie administracji tego forum na zlosc a z modow debili bo niby do takiego postu doczepic sie nie mozna ale wszyscy wiedza o co chodzi ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Regulamin przyjąłem na spokojnie i w zasadzie jestem zgodny podporządkować się. :wink: Wreszcie jasno sprecyzowane sprawy "piractwa" ,systemu podpisów, zakładania tematów oraz kłótni o jakieś rangi. Oby tylko do wszystkich dotarło. Coś mi się wydaje jednak, że po 10 kwietnia, jeśli się ludziska nie dotrą, bardzo popularną piosenką będzie pewien utwór zespołu VOX.... :banan:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5. Umieszczania reklam, z wyjątkiem:

a) działu "Giełda" (kupię, sprzedam, inne),

B) działu "Prezentacje" (z ograniczeniami wynikającymi z opisu działu),

c) reklam instytucji lub akcji charytatywnych (Pajacyk, Caritas, Czerwony Krzyż etc.),

d) reklam instytucji non-profit (SETI, United Devices, Mozilla etc.),

e) sytuacji, gdy ktoś aktywnie poszukuje informacji na dany temat - wtedy w odpowiedzi można zareklamować produkt/firmę/aukcję etc.

Czy sie lamie ten pkt. w regulaminie. Jezeli np. w topicu o CeBit. Kolega SpiderMAN podal adres strony na ktorej tesh mozna by znalezc zdjecia. Ktore uzupelnia dotychczasowa galerie Tweak'a?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e) sytuacji, gdy ktoś aktywnie poszukuje informacji na dany temat - wtedy w odpowiedzi można zareklamować produkt/firmę/aukcję etc.

Czy sie lamie ten pkt. w regulaminie. Jezeli np. w topicu o CeBit. Kolega SpiderMAN podal adres strony na ktorej tesh mozna by znalezc zdjecia. Ktore uzupelnia dotychczasowa galerie Tweak'a?

Kto aktywnie szuka informacji na ten temat? SpiderMan?

Poza tym relacji było sporo - m.in. na Xbit etc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze by tak podac link do regulaminu obok odnosnikow do faQ profilu grup szukajki itp .ktore znajduja sie pod napisem

 

Tweak.pl - Forum

Twoje Centrum Overclockingu

w prawym gornym rogu ..

 

taka sugestia z mej strony .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze by tak podac link do regulaminu obok odnosnikow do faQ profilu grup szukajki itp .ktore znajduja sie  pod napisem  

 

Tweak.pl - Forum

Twoje Centrum Overclockingu

w prawym gornym rogu ..

 

taka sugestia z mej strony .

Ten link tam jest(desert storm).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, a w dodatku przechodzenie do pierwszego nieprzeczytanego chyba dalej nie dziala w subsilver i desertstorm, wiec ja tego nie uzywam. Tak czy siak marco juz chyba matury skonczyl, wiec bedzie sie go pilowac o te poprawki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeczytałem... bardzo ładnie sformułowany regulamin, którego nie powstydziłyby się największe polskie, a nawet zagraniczne serwisy ;) słowem: świetna robota

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...