Skocz do zawartości
viod

Forum strasznie sie kaszani

Rekomendowane odpowiedzi

Nie weim jak u was ale u mnie od dzisiaj jak juz moge wypowiadac sie na Forum :) w gornym lewym rogu pokazuje mi sie baner z reklama MSI K8N SLI Platinium i skutecznie zaslania Regulamin i moj profil. Zablokowanie wyskakujacych okienek nic nie daje bo jak klikam na np. regulamin to i tak mnie odsyla do sklepu tweakowego :unsure: Nie wiem co jest ,ale denerwuje mnie troszke ten baner :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Devil- to zależy od rozdzielczości. Masz 800x600 pewnie. Bo ja mam na uczelni tak samo (o ile korzystam z innej przeglądarki niż IE) i tak się dizeje właśnie w 800x600.

Jak administracja się zgodzi, i ktoś mi podeśle czyste logo (sam napis bez efektów- tiff, png, gif) to zrobie węższe logo, takie żeby pasowało do tej rozdzielczości. Bo jak się okazuje- jeszcze dużo ludzi używa 800x600.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Zegar na forum chodzi równo z moimi zegarkami, a moje zegarki chodzą równo z zegarynką ;P, więc nie kłóćmy sie czy sie spieszy czy późni (chyba że różnica jest duża)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz może być- 2 minuty, czy nawet 3, są do przełknięcia. Ale te 8 minut wcześniej, to była lekka przesada <_< .

Teraz tylko zostaje kilka drobiazgów do zrobienia- jak np. opisanie w szybkiej odpowiedzi tego jednego czekboksa (śledzenie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ze desert jest niedopracowany wiadomo nie od dzis. Ale jak ktos naprawde lubil deserta ze "starego" tweak'a (phpBB) to i tak bedzie go uzywal ;) Poza tym jest jeszcze mozliwosc, ze nie kazdy lubi defaulty, bo moim zdaniem jest on poprostu beznadziejny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie ze desert jest beznadziejny. Sam go uzywalem ale w takiej formie to mnie odrzuca. Narazie zdazylem sie przyzwyczaic do tego niebiesiego tweaka ;) Ale najbardziej to brakuje mi wersji w czerni ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez nie mam zadnych problemow.

 

PS. Mechl!k, zajmiejsz sie moimi 10%? Dzięki :) Narazie doszedlem do wniosku, ze musze ćwiczyc silna wole i nie bede juz Cie o to prosił ;]

Edytowane przez fipa15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zgłaszac, ze pisze dwa posty pod rząd (juz sporo czasu mineło od ostatniego).

 

 

Mam nastepujaca sprawe: dlaczego przychodzą mi czasem nie zlokalizowane powiadomienia?

 

Dołączona grafika

Edytowane przez fipa15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...