Skocz do zawartości
viod

Forum strasznie sie kaszani

Rekomendowane odpowiedzi

dobry wieczór ogólnie to chciałem powiedzieć , że wszystko jest fajnie chmury są białe zielone liście tyskie w lodówce jest zaj.biście , ale mam takie pytanko : Panowie może by tak zrobić jak na innych forach (np lab pc fe) ze po nacisnieciu odpowiedz i zalogowaniu od razu by nas przenosiło do tematu , który zamierzamy skomentować zamiast do profilu, myśle , że mogło by to trochę ułatwić nam życie. Dziękuje bardzo papa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja też się podłączę i zgłoszę swoja uwagę/prośbę.

Czy można w Panelu kontrolnym w oknie Aktualnych subskrybcji zrobić możliwość przejścia do ostatniej strony tematu. Nie jest to wielka wada ale...

 

...spróbować można :wink: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przenosinach Forum na nowy serwer nie działa mi opcja "Zapamiętaj mnie" i za każdym razem muszę się logować.

Wszystko ładnie wyczyszczone (ciasteczka, historia, pamięć podręczna).

Przeglądarka to Opera 8.02.

Kiedyś wystarczyło, że wyczyściłem cash i było OK, a teraz niestety nie działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przenosinach Forum na nowy serwer nie działa mi opcja "Zapamiętaj mnie" i za każdym razem muszę się logować.

Wszystko ładnie wyczyszczone (ciasteczka, historia, pamięć podręczna).

Przeglądarka to Opera 8.02.

Kiedyś wystarczyło, że wyczyściłem cash i było OK, a teraz niestety nie działa.

1575287[/snapback]

Mam to samo :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie dziala bez problemow. Kiedys jednym z problemow w takim przypadku byl jeszczebrak "index.php?" w adresie strony. Wiec moze nie macie tego. Zreszta, trzeba przeczekac z tydzien- jakos to bedzie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli po wejściu na forum nie jeteście automatycznie zalogowani - spróbójcie kliknąć na logo Tweak.pl - strona się przełąduje i powinno być ok.

1575340[/snapback]

Nie działa.

Pod Firefox'em 1.0.6 to samo, zaraz sprawdze jeszcze na IE (dzisas, kiedy ja tego ostatnio używałem).

 

Update.

 

IE też nie działa.

Edytowane przez dem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Należy pamiętać, żeby wszystkie ciastka wywalić! FOrum zmieniło adres więc stare ciastka się będą gryzły !!

1575366[/snapback]

Przecież napisałem, że wszystko pięknie wyczyszczone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki gura16. Przez ten adres jest wszystko OK.

Problem tkwił w tym, iż przekierowanie (przynajmniej u mnie) było na adres 217.172.39.213/~forum/index.php

Edytowane przez dem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki qura, ale, to wszystko wina podlinkowania nicka. Trudno w takim wypadku odróżnić g od q.

PS. Popros admina niech zmieni Ci nicka na Qura16, to nie będzie problemu.

Pozdrawiam.

Edytowane przez dem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja za każdym wejściem na forum musze się na nowo logować to jest conajmniej denerwujące :) a naciskam zapamiętaj, i w przeglądarce wszystko jest ok bo reszta forum działa normalnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...