Skocz do zawartości
OLAF_SKARPA

NFS: UNDERGROUND 2

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko też macie taką pixeloze na ulicy :?: Nie wiem czym jest to spowodowane ale wprost odstrasza... reszta cudzik miodzik tylko ta ulica :?

zmienilem sterowniki na starsze i tez kupa dalej pixele ktos ma jeszcze ten problem to te pixele na prawde wkurzaja ?? HLP

Może powinniśmy zainstalować najnowsze sterki :? Może dziś zobacze... A pixeloza jakyb ustała mam teraz world detal na maxa i rozdziałke 800x600 a detale wozu na średnich...

Podobno problemy z pixeloza asfaltu wynikaja z pirackiej wersji gry!!!

Na oryginale nie ma tego problemu, nawet na slabszym sprzecie.

 

Ja w kazdym badz razie u siebie nie mam tego ale byc moze nie wynika to z tego ze mam oryginal ale z dobrego sprzetu... Sam nie jestem pewien.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tu sobie czytam...I widze ze sporo osob ma problemy z ta gra...Ze im nie chodzi czy cos...Taka jakas gra i ile osob sie o niej wypowiada.U mnie tam dobrze chodzi!

..więc nie pozostaje nam nic tylko zazdrościć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo jest tak, ze zadna inna gierka mi sie nie sypie.

Wszystkie najnowsze tytuly chodza bez zarzutu.

I kiedys jak wyszedl underground 1 to gralem i nic nie bylo, a mialem taka sama konfiguracje.

A teraz mam takie same problemy z jedynka i dwojka. gry chodza i dopiero podczas wyscigu, lub bezposrednio po mecie sie wiesza caly system i restartuje kompa.

A to mozliwe, ze przez brak Service packa?? A jak tak to ktorego zainstalowac?

a i jeszcze poprawka, bo przed chwila robilem formata i juz mam XP Proffesional, ale nadal bez servisow.

 

p.s. a ty blazej to ja sie ciebie nie pytalem o zdanie na temat mojego kompa, jak sie nie znasz to sie nie odzywaj!!

 

aha i apropos podkrecania, to niczego nie mam podkreconego, ale sprawdze jeszcze tymi programikami.

 

prosze o odp. peace!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

p.s. a ty blazej to ja sie ciebie nie pytalem o zdanie na temat mojego kompa, jak sie nie znasz to sie nie odzywaj!!

Sorry, ale NIC złego nie powiedziałem na temat twojego komputera :evil: Czytaj dobrze!!! Napisałem tylko że masz winxp home bez service paków. Nic więcej! A więc uważaj co piszesz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Screeny robisz guzikiem na klawiaturze(Print Screen SYSrq), potem wchodzisz w Painta ,potem Edycja i Wklej i zapisujesz :)))

Ok dzieki :wink:

Bo ktos pisal wyzej, ze screeny tez da sie robic jakos F12.......ale juz w to nie wnikam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie wypowiem na temat prób usuwania kafli w grze. Muszę przyznać że niektórzy z ludzi w tym topicu nie znają zasad tworzenia grafiki 3D na obecnych kartach i nie wiedzą że jak dwa razy coś sie chce wymusić to nie działa jak trzeba :lol: . A na ceramikę w grze jest pewien bardzo prosty sposób i nawet nie potrzeba patcha 1.1, jeśli sie ma karte nvidii to najprostszym sposobem jest nie wymuszanie poziomu mipmap z poziomu panelu kontrolnego od karty graficznej ("force mipmaps" ustawiamy na "none"). A tak przy okazji to gra chodzi fatalnie na gf4 4200 i sterownikach 66.93 (w niektórych dragach ma po 10-15fps :evil: ), ja sam gram w win98 i na sterach 45.23 i działa bardzo spox w 1024 x 768 z wyłączonym świeceniem drogi i blurem bo mnie to drażni.

 

Ogólnie oceniam, giere lepiej jak U1, (więcej wszystkiego, dłuższa itp.) jest jednak łużka dziegciu w tej beczce miodu, mianowicie żeby komp stanowił jakieś wyzwanie to trzeba grać na hard i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o pixeloze to wystarczy w opcjach włączyć na max tekstury, a później zmienić na takie jakie chcemy i koniec. Ktoś palną że pirat ma jakiś wpływ na takie rzeczy, a wy powtarzacie :P. Pirat to poprostu kopia orginalnej gry i tyle.

 

Mam taki problem w dragu. Startuje i za wrzucenie jedynki mam perfect,a na jedynce odrazu wskakuje mi na maks obroty i musze odrazu wrzucić dwójke. Gdy ruszam i nie mam perfect to mam normalnie. Bardzo przeszkadza w grze zwłaszcza gdy ostatnio gustuje w dragu.

 

Nastepne to jaki samochód ma według was najlepsze parametry?? (czyli uniwerslanie) Mi narazie najlepiej wychodzi Audi TT. A ogólnie najbardziej z samochodów podoba mi się Evo VIII.

 

Następna sprawa to. Ile najwięcej jechaliscie ?? , nieważne w jakim trybie. Mój wynik to 352 km/h Może mnie wyśmiejecie ale nie znam waszych wyników. Screen:

 

Dołączona grafika

 

Poprubuje jeszcze więcej jaki widać zostało jeszcze trochę NOSu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jak gralem w tego NFS'a to ciagle myslalem o dwoch rzeczach-o tym jaka ta gra jest banalnie prosta (trudnosc medium czy normal, teraz nie pamietam jak to sie zwalo :D ) a druga rzecz to ......fabula :D kto to wymyslil, bo normalnie zalamalem rece jak widzialem te przerywniki :D a tej nicole czy jak jej tam, przydala by sie wizyta u logopedy bo nie idzie jej sqmac :D I czy tylko mi sie wydaje ze glowny przeciwnik w grze jest na sile upodobniony do vina diesla :D hehe dobra skonczylem CU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie wedlug mnie to gra naprawde fajna ale wydaje mi sie ze przydalo by sie jeszcze troche optymalizacji kodu, bo to ze ja nie moge pograc w 800x600 z full detail to jeszcze przezyje ale patrzac na podpisy niektorych tu piszacych i na ich wypowiedzi odnosnie klatek to dochodze do wniosku ze chyba gra wyszla z rok za wczesnie (powinni poprawic kod albo poczekac az ludzie kompy zmienia) co do trudnosci rozgrywki to ciezko wszystkim dogodzic, dla jednych za latwo inni nie radza sobie. Faktem jest tez troche uwiklanie calosci rozgrywki (czesc wyscigow widac, czesci nie widac, gwiazdki, % ukonczenia), mysle ze gdyby readme.txt musial by zostac przeczytany i dopiero na jego koncu (jakos) mozna klinkac zamnij/ok to ten post mial by ze 2 strony mniej, odpadly by pytania np jak sprawdzic % ukonczenia. Przemilcze posty ktore traktowaly o "szukaniu cracka" czy "patchowaniu pirata", kazdy robi jak uwaza i to na co ma ochote ale niech to robi sam w domu bo chwalic nie ma sie czym a jak ktos sobie nie radzi to w sklepie mu chetnie pomoga. To chyba na tyle moich opinii szkoda mi tylko ze musze podkrecac mocno detale do ogladania swojego samochodu a zmniejszac zeby pograc bo inaczej to mam internaktywny pokaz klatek, ale z racji tego ze zawsze bylem do "tylu" ze sprzetem to nawet nie oczekiwalem ze fajnie pogram.

 

P.S. Co do polonizacji to ja akurat jestem przeciwnikiem polonizacji czegokolwiek na komputerze. Moze to wynikac z mojej (wydaje mi sie) przyzwoitej znajomosci jezyka Angielskiego lub z urazu po wczesniejszcyh polskich/polonizowanych grach (Windows mam PL ;)) uwazam ze cala branza konputerowa wymaga znajomosci tego jezyka wiec sam fakt posiadania i checi sprawnego poslugiwania sie komputerem tego wymaga. Nasz kraj jeszcze nie liczy sie (jeszcze) az tak bardzo Europie i na Swiecie zebysmy mogli wymagac/oczekiwac zeby polskie wersje byly "wszystkiego"....

 

Chyba za dlugie wyszlo :oops: ale mam nadzieje ze ktos to przeczyta :) a moze sie ze mna zgodzi. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tu sobie czytam...I widze ze sporo osob ma problemy z ta gra...Ze im nie chodzi czy cos...Taka jakas gra i ile osob sie o niej wypowiada.U mnie tam dobrze chodzi!

Gdyby na twoim sprzęcie gra źle chodziła, to bym się mocno zdziwił...

 

Ale gra jest źle zrobiona pod względem wydajności, bo przy takiej grafice jak oferuje nie powinna mieć aż takich wymagań i nie powinno być nagłych przycięć w dziwnych miejscach - bo to w końcu dziwne, że np. na moćie, gdzie do tego pół miasta widac gra mi chodzi płynnie, a na lotnisku, czy co gorsza URLu przycina...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos sobie poradzil z problemem wychodzenia gry na pulpit?

Najbardziej mnei to denerwuje kiedy jade na Ranked, jestem pierwszy i nagle ciach... wyjscie na pulpit. A najgorsze, ze w statystykach online kazdy taki reset dodaje jako Disconnect.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

mam taki problem gra ukończona w 63% a na planszy nie mam rzadnych misji nowych co mam teraz zrobic

mam 10 gwiazdek

mam subaru teraz

bardzo prosze o pomoc

 

witam

mam taki problem gra ukończona w 63% a na planszy nie mam rzadnych misji nowych co mam teraz zrobic

mam 10 gwiazdek

mam subaru teraz

bardzo prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yo!

sorry niech mnie ktoś odeśle do strony gdzie jest napisane jakie najlepsze stery do Gainwarda 5600Ultra GS do NFS:U2 bo koledze wprost żałośnie chodzi i trzeba coś z tym zrobić....

Z góry dzięki. 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...