Skocz do zawartości
Mutos

Czarne Juwenalia - Łódź 2004

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pigmej

Sikor

Już odpowiedziałem:

 

Część z was wydała wyrok i żadne moje słowa nie pomogą. Ale piszę je bo takie mam zdanie i już i mogę je mieć. Część sie zgodzi, a reszta nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chce mi sie tego wszystkiego czytac, ale:

 

* Poznan => czemu nikt nie napisal, ze chlpaczek zostal zastrzelony po tym jak chcial przejechac Policjanta jak ten kazal mu wysiasc z samochodu?? bo po co, lepiej powiedziec, ze Policja jest winna. czemu nikt nie napisal, ze ojciec tego chlopaczka mial dziuple i bylo podejrzeie, ze samochod jest karadziony?? czemu?? bo wygodniej...

 

 

 

co do amunicji to sie hanu doszkol, bo breneka to 18 gramowy pocisk olowiany i dziewczyna dostala z takiego pocisku.

"gumy" uzywane w Policji to BĄK, CHRABĄSZCZ i RÓJ, kazda wystepoje w 3 wariantach zasiegu 20/30/50m.

ktos tez pisal, ze czuc roznce w "kopie", powiem, ze nie, bo strzelalem z ostrej i z gum i z 2 rodzajow pompek i roznica jest praktycznie nei wyczowalna miedzy poszczegolnym rodzajem amunicji.

 

 

 

OPP jak wchodzi do dzialan to nie ma ze soba broni krotkiej, zeby w zwarciu nikt jej nie przechwycil.

 

 

odprowadzania kibli sie nie stosuje w ramiach miejscowosci. gdyby to byli kibice oprzyjezdni to byloby zastosowane tzw. wahadlo.

poza tym nie kazdy kibel jest lysy i nie kazdy stydent ma wlosy na glowie. poza tym jak tlum sie tlucze to zycze powodzenia przy rozpoznawaniu. jak OPP wchodzi do dzialan to staje sie i nic nie robi, a jak sie tlucze lub ucieka to trzeba sie liczyc z konsekwencjami.

 

 

Byl blad, jest tragedia i winni zostana ukarani. juz komendanci nie sa komendantami a osoby, ktore strzelaly tez poniosa konsekwencje.

 

ta sytuacja przypomina mi wypadki lotnicze: jak samolot nrmalnie laduje to nikt nic nie mowi a jak jest wypadek to trabia wszyscy. tylk wypadek w lotnictwie zdarza sie zadko. tak samo jest z wpadkami Policji jak zamkna dealera/morderce/gwalciciela/lub kogos innego to wszyscy siedza cicho, ale jak popelnia blad to nagonka. zastanawiam sie czmu jak lekarzowi ktos umrze na stole to nikt nei robi z tego afery lub jak strazakom nei uda sie kogos uratowaz z plomieni nikt nie <span style="color:red;">[ciach!]</span>li????

 

 

[edit]

co do pozniomu wyszkolenia to pretensje do ministrow, bo to oni zlikwidowali w ostatnich kilku latach wiekszosc osrodkow szkolenia Policji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i k...a druga osoba zmarła :( To co się tam stało to... nawet nie potrafię tego nazwać. Nie będę tu pisał co myślę o tych policjantach, ale czytałem wypowiedzi paru osób, które tam niby były i rysuje się obraz policjantów, którzy chyba tej nocy chcieli sobie po prostu ponapier....lać i postrzelać :/ (np. to, że strzelali w zupełnie inną stronę niż skąd nadchodzili napastnicy).

 

Sikor, w większości się z Tobą zgadzam, poza jednym - "g" prawda, że w Anglii poradzili sobie z kibolami. To tylko propaganda. Może z kibicami Premier League tak (ale też nie do końca - tam są naprawdę duże "ustawki"), ale czym niższa liga tym więcej zadym. Tam na 3. ligę (odpowiednik naszej 4.) przychodzi po parę tysięcy ludzi i czasem grupy kibiców robią "niezłe" zadymy...

 

[EDIT]

 

(...)zastanawiam sie czmu jak lekarzowi ktos umrze na stole to nikt nei robi z tego afery (...)

I tu się strasznie mylisz. Jest bardzo dużo spraw przeciw lekarzom o "błąd w sztuce". Niestety to jest takie środowisko gdzie swój swojego broni i ciężko kogoś skazać choć wina jest ewidentna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tu się strasznie mylisz. Jest bardzo dużo spraw przeciw lekarzom o "błąd w sztuce". Niestety to jest takie środowisko gdzie swój swojego broni i ciężko kogoś skazać choć wina jest ewidentna...

ale sie o tym glosno nie mowi.

 

 

 

poza tym prawda zawsze lezy posrodku. nie sadze, zeby ktos z Was tam byl w czasie tej akcji i wszystko widzial. to samo z prasa, ktora manipuluje sobie czym chce i jak chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tu się strasznie mylisz. Jest bardzo dużo spraw przeciw lekarzom o "błąd w sztuce". Niestety to jest takie środowisko gdzie swój swojego broni i ciężko kogoś skazać choć wina jest ewidentna...

ale sie o tym glosno nie mowi.

No nie wiem co rozumiesz pod słowem "głośno". W "Angorze" np. (chyba najpopularniejszy tygodnik w Polsce) od dobrych dwóch lat ukazują się artykuły właśnie o lekarzach, wobec których toczone są postępowania itp.

 

(Sorry za OT)

 

poza tym prawda zawsze lezy posrodku. nie sadze, zeby ktos z Was tam byl w czasie tej akcji i wszystko widzial. to samo z prasa, ktora manipuluje sobie czym chce i jak chce.

Dlatego prasie za bardzo nie można wierzyć - tu się zgodzę. Ale tu na internecie trochę poczytasz, trochę tam, jeszcze trochę gdzieś indziej i można sobie jakiś tam obraz "wyrysować"... Z tej zadymy raczej jest on in minus dla Policji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pigmej

 

"Ja też i to w obu rodzajach sytuacji (mnie karali i mnie bronili).

Piszesz też o korupcji w Policji i znikomym procencie wygranych, słusznych spraw przeciwko nim. Nie przeczę. Jest tak. Ale czy tak nie jest wszędzie, we wszystkich dziedzinach życia, na calym świecie?

Powtarzam: to są tacy sami ludzie jak my i popełniają te same błędy co my."

 

 

owszem ale zauwarz ze to my im placimy za ochrone

to idzie z naszych pienedzy ich zarobki i emerytury

to my zatrudniamy policje ich pensje sa z naszych podatkow po to zeby chronili nas i nasze dzieci , braci , rodzine

wiesz co innego jak przez pomylke pracownik np firmy samochodowej

zaleje gaznik woda czy tm czyms jeszcze a co innego

jak nie dokreci kola i z tego poewodu ktos straci zycie

co mial bys zaufanie do firmy dzieki ktorej zginela np.

twoja siostra , brat .

 

osobiscie jestem za tym aby policja mogla uzywac broni

w wiekszym zakresie niz jest to dzisaj ale to co pokazano

na juwenaliach i z tym smaochodem to po prostu

brak jichkolwiek kompetencji co do wykonywanego zawodu

owszem mozna strelac moim zdaniem do bandyty w samochodzie

zewlaszcza kiedy jest niebezpieczny i nie nalerzy sie z tym cackac

ale treba byc pewnym ze ten cow nim jedzie to bandyta

i jesli go nie zastrzelimy to on zastrzeli kogos innego

 

zupelnie inna jest sytuacja jak jakis kibol pedzi na ciebie z bejzbolem

siekiera

nozem

itp . wtedy owszem w ostatecznosci kiedy nie widzi sie iinnego

wyjscia kidy wiemy ze juz nic innego nie mozemy zrobic

to musimy strzelac aby bronic siebie i innych

policjant tez czlowiek i bronic sie ma prawo ale strzelanie w plecy

jak z tym samochodem przecierz oni nawet nie wiedzieli do kogo

strzelaja a wyjasnienie strzelalismy bo uciekali to wiesz

mnie nie przekonuje . Czy ci policjanci byli jacys niedorozwinieci

mieli jakies problemy z glowa czy co wyskoczyl jakis pajac

nie umundurowany machnol odznaka ktora mozna kupic na

bazarze za 10 zł czy na tej podstawie ktos z was co byscie pomysleli

ze chca nam samochod ukrasc pobic okrasc ale ze to nie policja

przecierz to normale ze zaczeli uciekac.

 

co do studentow to maja prawo sie bawic zreszta to nie tylko oni

ale dopuszczenie kiboli na taka impreze to sorry ale to

jest lamerstwo najgorszego rodzaju.

 

z reszta w takim tlume i zadymie nie jest sie za bardzo

w stanie stwierdzic kto jest dobry a kto zly

owszem oczywiste jest kiedy pajac z bejzbolem

oklada dziewczyne ale jak widzisz polcjanci w tym przypadku

nie tylko nie wiedzieli kogo piora ale nawet nie potrafili

rozpoznac czy strzelaja z ostrej amunicji . to nie pomylka

tylko GŁUPOTA w czystej postaci.

 

na takie imprezy to tylko palki armatki wodne ev. jakis gaz lzawiacy, siatki jest w tej chwili cala masa srodkow

z ktorych moze skozystac nawet nasza biedna policja

ale nie strzelby i pistolety wiesz jak sie wuceluje w glowe

trafisz w oko, puls ,aorte i inne wrarzliwe czesci to tez zabijesz

i nie jest do tego potrzebna ostra amunicja.

 

do urzycia broni potrzebne jest przeszkolenie

ale nasza policja to nawet przrpisow nie zna za dobrze co

poniektozy; i to takie nie tylko zeby celnie trafiali ale przrede wszyskim aby nie bylo watpliwosci w jakich sytuacjach

moga tej broni urzyc i ktorych bezwglednie nie uzywac

a nie napieprzac bez celu bo ktos ucieka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się pytam kto się pcha pod policyjne lufy?

Jak widać że jest zadyma to się spieprza byle dalej a nie pcha w środek. Co, jakbyście znależli się pomiędzy policją a tym motłochem to co byście zrobili?

Zaniedbanie, czy nie - policjanci powinni mieć większe prawa jeśli chodzi o używanie broni np. tak jak w NYC policjant powie "Stój bo będę strzelał!" i musisz stać bo jak nie to dostaniesz kulkę i tak powinno być. Są to stróże porządku publicznego i drechy/kibole powinni się ich bać a nie tak jak jest teraz że jak u mnie na osiedlu idzie dzielnicowy to otacza go czterech drechów i zdejmują mu czapkę, przymierzają itp. Jak policjant kogoś spałuje to go potem po sądach ciągają itp nie mówiąc o użyciu broni.

Policjanci się boją i dlatego np. strzelali w Poznaniu. Co kierowało policjantami z Poznania że strzelali - są dwie możliwości, albo się bali o życie (pamiętacie odbijanie tira zarekwirowanego przez policję?) albo szli na akcję w celu zabicia kogoś. Także druga możliwość odpada.

Inna sprawa że w Polsce jest wszystko jakie jest i policjanci są niewyszkoleni bo na wszystko brakuje pieniędzy.

Teraz błędy policji będą wykorzystywane do walki politycznej i do robienia programów typu 'interwencja' na polsacie o charakterze nagonki jaka ta polska policja brutalna.

A tym którym tak szkoda tego chłopaka, którego ustrzelili radzę zerknąć na fotkę 'manifestu' kolegów Damiana którą dziś dostałem, a jak z niej wynika chłopak studentem nie był.

 

Uwaga - fotka zawiera słowa powszechnie uznane za niecenzuralne i obelżywe 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pigmej

pawel1207

owszem ale zauwarz ze to my im placimy za ochrone  

to idzie z naszych pienedzy ich zarobki i emerytury  

to my zatrudniamy policje ich pensje sa z naszych podatkow

Tak jak za lekarzy z Łodzi którzy handlowali zwłokami, tak jak za polityków którzy kradną, jak za strażaków którzy podpalali by gasić itd.

(Przy czym lekarzy, polityków i strażaków jako jednostki nie jako całość).

 

mozna strelac moim zdaniem do bandyty w samochodzie  

zewlaszcza kiedy jest niebezpieczny i nie nalerzy sie z tym cackac  

ale treba byc pewnym ze ten cow nim jedzie to bandyta

Jesteś wróżką??? Gratuluję talentu. Zgłoś się do policji i powiedz że rozpoznajesz bandytę po zapachu.

 

co do studentow to maja prawo sie bawic zreszta to nie tylko oni  

ale dopuszczenie kiboli na taka impreze to sorry ale to  

jest lamerstwo najgorszego rodzaju.

odpowiedź twoimi slowami:

z reszta w takim tlume i zadymie nie jest sie za bardzo  

w stanie stwierdzic kto jest dobry a kto zly

na takie imprezy to tylko palki armatki wodne ev. jakis gaz lzawiacy, siatki jest w tej chwili cala masa srodkow

Wiesz jaki jest koszt korzystania z tych "środków". Gdyby przy każdej najmniejszej zadymie chcieli z tego wszystkiego korzystać to byś narzekał że Policja zżera pół budżetu. Niestety w kraju brak kasy ogólnie.

 

ale przrede wszyskim aby nie bylo watpliwosci w jakich sytuacjach  

moga tej broni urzyc i ktorych bezwglednie nie uzywac

Proszę bardzo. Stwórz idealne prawo, które zna każdy możliwy przypadek. Będę ci bił pokłony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pawel1207, nie licz na racjonalną odpowiedź.

Usłyszysz od pigmeja, że przecież już odpowiedział i co najwyżej poraz kolejny ten sam tekst: to są zwykli ludzie, którzy mogą się mylić za nasze podatki. :evil:

To jest, oczywiście, bardzo potężna i zamierzona złośliwość wobec pigmeja, żeby nie było wątpliwości. :twisted:

UPDATE

Sorry pigmej, myliłem się, byłem święcie przekonany, że nie odpowiesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz pytanie nr 1: Kto wywołał burdy??

 

Odpowiedź: Kibole!!

 

Pytanie nr 2: Dlaczego kibole przeszli przez całe miasto??

 

Odpowiedź: Bo ktoś nie dopilnował zgrai idiotów wracających "grzecznie" po meczu!

 

Pytanie nr 3: Kto jest winny???

 

Odpowiedź: to chyba oczywiste :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hyh co napisac takie rzeczy juz w polsce nie dziwia co chwila nowa afera, burdy itp.

 

Ale tez nie mozna uogolniac, ze wszyscy policjanci sa tacy i tacy.

Wszedzie moga sie znalesc debile. Ale zeby takich debili nie bylo to ktos musi byc odpowiedzialny za ich przyjecie do pracy.

Ale jak jest u nas w polsce to chyba nie musze pisac, wszystko sie toczy samo sobie i potem takie numery wychodza.

 

A mnie jeszcze bardziej wkurzaja typki z kapturami na glowach i skandujacych CH.W.D.P ci akurat maja zawsze najwiecej wszedzie do powiedzenia.

 

A pozatym policja tez [gluteus maximus] daje, ze niby sobie nie moga poradzic z pseudokibicami i innymi debilami to po co oni wogole sa? stoja jak takie cioty i nic nie robia tylko czekaja az oberwa jakims kamieniem itp.

Gdyby pozadnie wzieli sie za chuliganow i walili palkami w nich gdzie popadnie to wkoncu bylby spokoj.

 

Mam nadzieje, ze w miare z sensem napisalem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.....policjantów, którzy chyba tej nocy chcieli sobie po prostu ponapier....lać i postrzelać :/ (np. to, że strzelali w zupełnie inną stronę niż skąd nadchodzili napastnicy).

oj, przesadzasz chłopie, przesadzasz......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.....policjantów, którzy chyba tej nocy chcieli sobie po prostu ponapier....lać i postrzelać :/ (np. to, że strzelali w zupełnie inną stronę niż skąd nadchodzili napastnicy).

oj, przesadzasz chłopie, przesadzasz......

Może i przesadzam, ale takie wrażenie odnoszę czytając wypowiedzi osób będących tam, wtedy na miejscu. Nie wiem na ile to jest wiarygodne, ale całkiem możliwe.

 

Kiedyś jeździłem dużo po Polsce na mecze (piłka nożna i żużel) - wiadomo czasami zdarzały się burdy spowodowane od początku do końca przez kibiców, ale zdarzały się takie wyjazdy/mecze, że kibice najnormaniej w świecie byli spokojni (może to dla niektórych niemożliwe ;) ), a policjanci, którzy konwojowali po prostu się nudzili i robili WSZYSTKO, żeby tylko rozpoczęła się burda, żeby mogli na najbliższej stacji spałować/zamknąć/zostawić parę osób.

 

Stąd też moja wiara (oczywiście nie pełna) w niektóre wypowiedzi uczestników (prawdopodobnych) tamtych zajść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety jak widac media robia swoje, nie bylo nas tam jak mozecie oceniac co sie naprawde stalo, pomijam fakt ze uzyli ostrej amunicji, bo prawde mowiac nie mialbym nic przeciwko gdyby te kule doszly drechow/kiboli, szkoda ze trafilo na dziewczyne, studentke :/ prawde mowiac ten koles ktory zginal wygladal mi na kibola, a przynajmniej jego kumple :evil:

 

PS. Paszczu mowi calkiem logicznie, taki policjant nie powinien sie zastanawiac za dlugo czy ma strzelac czy nie, bo to kwestia jego byc albo nie byc, z drugiej strony nie mozemy z Polski zrobic panstwa policyjnego, bo to jazda bez trzymanki!! :?

i jeszcze jedno jak widzi sie policje z gnatami to sie spieee... jak najdalej, co tam robila ta dziewczyna? jakby ci ludzie przezyli to pewnei mowiloby sie o przemocy policjantow i tak w kolko, bez konca

 

PS. jeden big minus.. czemu te losie strzely w glowe :evil: :evil: za to powinni beknac i tu mysle nie ma sie co zastanawiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pigmej
Sikor nie wdaje się z tobą w dalsze dyskusje bo jak wspomniałem wydałeś już wyrok i nie ma sensu dalej tego ciągnąć. Oczekujesz, że powiem to czego oczekujesz czyli że masz absolutną rację. Ale ja tak NIE powiem bo się z tobą nie zgadzam. Nic Ci nie poradze. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pawel1207, nie licz na racjonalną odpowiedź. 

Usłyszysz od pigmeja, że przecież już odpowiedział i co najwyżej poraz kolejny ten sam tekst: to są zwykli ludzie, którzy mogą się mylić za nasze podatki. :evil:

To jest, oczywiście, bardzo potężna i zamierzona złośliwość wobec pigmeja, żeby nie było wątpliwości. :twisted:

UPDATE

Sorry pigmej, myliłem się, byłem święcie przekonany, że nie odpowiesz.

sikor nie przesadzaj.Pigmej zgfodze sie z Tobą.Co wy piszecie że policja nie dopilnowała kiboli ?? a co mieli zrobić posterunkowi wydać rozkaz dla wszystkich jednostek że kibole idą przez miasto chyba od tego jest komenda nie ??? a pozatym tłum i nie widać kto dobry kto zły I JESCZE NOC !!! i ciekawi mnie czy TY Sikor byłbyś opanowany i nie bałbyś sie (zapewne napiszesz że Oni wiedzieli na co sie szykują ) a ja ci odpowiem że nie wszystko możesz przewidzieć !!!.Ktoś im wydał broń oni nie strzelają dla radochy do ludzi!!!stało sie nieszczęście i za wypadek powinno wiele osób odpowiedzieć nie tylko komenda ale Ci co broń wydali kibole,ochrona i wiele wiele innych osób.Ale nie policja winna,skorumpowana i itd.Mówisz zmień pracę to teraz mam pytanie jak ma zmienić koleś który ma dajmy nato 30 lat pracę ?? zacząć studiować ??i co po zaocznych go wezmą z otwartymi rękoma ?? A i media kreują wizerunek taki a nie inny.Często są stronnicze.A co do pseudokiboli zrobić areny przed wejściem podpis że nie roszczą żadnych pretensji do państwa i niech sie wybijają.Policjant to ciężka praca i jeszcze niewdzięczna małoopłacalna.Są różni ludzie w policji cóż ale to nie powód aby walić w czambuł całą policje.pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SKRYTOBOJCA => niestety nie moga nic zrobic do czasu az nie ma zagrozenia. mieli puscic za nimi kilka radiowozow, zeby ich odprowadzili grzecznie do domow?? w Polsce brakuje ponad 10000 Polocjantow to jest 1/10 obecnego stanu etatowego. czy nie maja innych zadan jak nianczenie bandy kretynow??

 

 

Sadze, ze nie strzelali w glowe tylko na wysokosc klatki piersioewe a, ze dziewczyny sa zazwyczj nizsze niz faceci to dostala w glowe. tylko zadam takie samo pytanie co ktos pare postow wyzej "co ona tam robila w tym tlumie napierdalajacych sie ludz??"

 

 

czepiacie sie, ze nikt nie poniusl odpowiedzialnosci. mienely dopiero 2-3 dni i sledztwo jest w toku wiec nie srajcie po gaciach.

 

 

 

dla mnie przypominacie drachow i niskie kroki, ktorzy sie do wszystkiego przypierdalaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to ja dorzuce moje 3 zdania, jako ze pi kilku glebszych mi sie jezyk rozwiazuje: znam kilku policjantow-> rodzina, koledzy, sasiedzi; jedni inteligentni inni mniej ;), jednak kazdy z nich jest ukierunkowany na "sprzatanie tego bajzlu", choc nie kazdy to potrafi, wielu z nich to cwaniaczki i lubia wykorzystywac swoja pozycje ale wiecie co juz sie dawno przyzwyczailem jak jakis 'kraweznik' mi zwroci uwage, a przy tym cwaniakuje, nie marze potem po nocach jak by sie na nim zemscic, juz za stary na to jestem ? ;) ?, wole zeby sie jednak przykladal do swojej roboty, no to teraz puenta wiele osob nie lubi policji bo sie do nich kiedys przypiep...

a to co oni maja kur.. maja robic????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Pigmej nie cytuj slow wyjetych z kontekstu

bo to w zaden sposub nie wyjasnia sprawy

 

"Tak jak za lekarzy z Łodzi którzy handlowali zwłokami, tak jak za polityków którzy kradną, jak za strażaków którzy podpalali by gasić itd.

(Przy czym lekarzy, polityków i strażaków jako jednostki nie jako całość)."

 

 

dokladnie wiec rozumiem niemmasz nic przeciwko to ze

policja strzela do ludzi i robi to za twoje pieniadze nie przeszkada ci to

bo i po co przecierz poicja jest cool nawet pomimo coraz liczniejszych bo skala zjawiska w tym przypadku jest dosc spora

wpadek i nie chodzi mi tu o te 2 ostatnie wiesz to co sie dzieje w policji interesuje mnie od dlorzszego czasu i te ostatnie wpadki

nie sa jedynymi te sa tylko tymi NAGLOSNIONYMI podobych

wpadek w calym kraju bylo wiecej tylko byly umiejetnie tuszowane

co w tych 2 przypadkach sie nie udalo. Owszem politycy sa tez odpowiedzialni za ta sytuacje z prostego powodu do policji nalerzy przyjmowac

ludzi ktorzy nad soba potrafia zapanowac a nie pajacow ktorzy

sie naogladali westernow i brudnego haeryego itp. filmow

od ich wyksztalcenia to bym wolal aby ci glinarze po prostu

mieli jakis zdrowy rozsadek zamiast studiow to by oszczedzilo

masy wpadek.

 

zreszta porownales policje do zwyklych przestepcow i zlodziei

jesli faktycznie policja reprezentuje soba taki poziom jak politycy

to jest gozej niz myslalem

 

pozatym pamietaj o jednej z podstawowych zasad policji

ktora powinna byc wpajana i wrecz wprogramowana

to oni maja nas chronic i pilnoewac porzadku i przestrzegac

prawa policjant na sluzbie nie jest zwyklym czlowiekiem

to policjant ta nazwa powinna budzic szacunek a nie pogarde

tak jak w tej chwili.Wiec nie rozsmieszaj mnie takimi chaselkami.

 

 

"Jesteś wróżką??? Gratuluję talentu. Zgłoś się do policji i powiedz że rozpoznajesz bandytę po zapachu."

 

 

oo ciekawe widze koncza ci sie sensowne argumenty

dobra nie jestem wrozka ale jesli mamy doczynienia z podejrzanym

to cos takiego powinna poprzedzic obserwacja mozna bylo sprawdzic wczesniej numery tego samochodu zreszta

mysle ze mozna sie bylo postarac chocby o mundur

i oznakowany radiowoz wtedy sytuacja wygladala by

nieco inaczej jednak nie zrobiono tego a tak przestraszyli

sie kretyna zlodzieja samochodow i bandyty z bronia

ktory po wszystkim okazal sie byc policjantem

reszte sam sobie dospiewaj i jescze policjanci sa

w szoku ciekawe dostali go od wystrzalow czy co

20 pociskow w samochod wiesz ile jest w magazynku ?

 

sam sposub zatrzymania tych niby groznych bandytow

odbiegal mocno od "regulaminowego" zatrzyamnia

dziwne jakos opinia swiadkow po raz kolejny nie zostala

uznana natomiast to co powiedzieli policjanci jest swiete

dobre

a z reszta co tam tak na wszeki wypadek ostrzelajmy

kilka samochodow moze faktycznie w jednym z nich

jest jakis przestepca doprawdy to ma sens.

 

"Wiesz jaki jest koszt korzystania z tych "środków". Gdyby przy każdej najmniejszej zadymie chcieli z tego wszystkiego korzystać to byś narzekał że Policja zżera pół budżetu. Niestety w kraju brak kasy ogólnie."

 

wiem bardzo dobrze jest mniejszy niz pozniejsze odszkodowania

i koszty sadowe pozatym zawsze mnie uczono

Że ŻYCIE LUDZKIE jest bezcenne rozumiem wedlug ciebe

aby zmniejszyc koszty to powinno sie tlum zucic pare granatow

albo postrzelac z pompki to napewno zmniejszylo by koszty

doprawdy logiczne rozumowanie pozatym pamietaj

ze tych ludzi sie pozniej leczy za nasze pieniadze tak tych pobitych

i postrzelonych tez za nasze pieniadze trzeba bedie wyplacic

odszkodowania tym ktorzy przez przypadek czy z glupoty

zostali zabici przez policje wreszczie koszty sadowe

terz pojda z naszych pieniedzy i oczywiszcie pensja psychiatry

i psychologa dla zszokowanych policjantow tez pojdzie

z naszych pieniedzy wiec jak widzisz koszt nie zastosowania

tych "srodkow" jest nizszy niz pozniejsze konsekwencje

niezastosowania ich.

 

 

Proszę bardzo. Stwórz idealne prawo, które zna każdy możliwy przypadek. Będę ci bił pokłony.

 

hmm nie jestem prawnikiem ale mozna by sciagnac co nie co

w moim wykonaniu pewnie by bylo gorsze od obecnego

wiec dam sobie z tym spokuj

 

zreszta nie o prawo tu chodzi gdyby policja dzialala

z odrobina rozumu i zdrowego rozsadku to takie przpadki

nie mialy by miejsca a od bledow w policji az sie roii

nie sa one tak spektakularne jak w tych 2 przypadkach

ale coraz bardziej zaczyna to tpsa przypominac sa

to nie wielkie bledy ktore z czsem zamieniaja sie w olbrzymie

lub sakala zajwiska jest bardzo durza wiesz reka reke myje

na kolesi sie nie donosi bo moga doniesc na ciebie.

itp. w koncu balagan jak w tpsa wiesz pomylka

z amunicja to imho niedopuszczalne to jak by lekarz

usunol ci glowe zamiast wyrostka

no ale fakt to tylko czlowiek mogl sie pomylic

w koncu to tylko ludzie to jak pilot samolotu pomylil

lotnisko z World Trade Center a pozniej mowili ze to zamach terrorystyczny nawet 2 pilotow sie pomylilo

no ale to tylko ludzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano właśnie, najbardziej buntują się g0wniarze, którzy zgrywają uciśnionych bo policjant jeden z drugim przywołuje ich do porządku, gania za jaranie zielska albo rzyganie na chodnik to już wtedy chwdp. I dobrze, tak powinno być, i od tego są w końcu. Taka sytuacja z naszego podwórka: Wyobraźcie sobie co byłoby kiedyś jakby powiedzmy pięciu pijanych sruli szło w środku nocy przez osiedle, darło się w niebogłosy i np. wywracając kontenery na śmieci? Przyjechałby oddział, dostali by po parę pał na miejscu, pojechali na komendę,tam cd. i dopiero by było pytanie o ewentualne dowody osobiste. I byłby porządek. A teraz? Można ich tylko pouczyć i poprosić o ciszę no to myślą że są <span style="color:red;">[ciach!]</span>a nietykalni i mamy efekty na codzień. Policjant spróbowałby wyjąć pałę, to zaraz by był oskarżony o 'przekroczenie uprawnień służbowych' czy inną przemoc i życiorys już zasrany procesami. Zaraz potem gazety, radio, telewizja i już z policji robi się gnębicieli. Czy naprawdę niektórzy z Was myślą że oni nie mają innej roboty tylko prześladować normalnych, uczciwych ludzi i utrudniać im życie? Sorry, ale innej możliwości na to co się dzieje nie widzę. Wiecie jak pracuje policja w innych krajach? Bach bach i po sprawie a u nas nawet 12letni gnój się nie boi rzucić kamieniem w policjanta bo.

 

Taka sytuacja - mój wujek pracuje w gazownictwie. Odkryli kiedyś że mieszkający (gdzieś tam) cyganie mają gaz podłączony na lewo i trzeba było ich odciąć. Oczywiście odbyło się to pod asystą policjantów (sztuk 2) a właściwie się nie odbyło bo po kilku minutach na terenie posesji zjechało się cholera wie ile okolicznych cyganów i trzeba było się wycofać. Policja wezwała posiłki i trzeba było wprowadzić kordon policji na teren posesji żeby umożliwić gazownikom pracę. W czasie robót podszedł do kierującego 'akcją' policjanta, cygan - właściciel posesji i wiecie co powiedział?:

- " Na ciebie jest już wyrok, ty już nie żyjesz"

Mniejsza z tym czy to na poważnie było czy tak tylko groził, ale co to w ogóle ma znaczyć takie coś? Przecież prawie napluł mu w twarz a policja ma związane ręce. Takiego powinno się spałować żeby nie wiedział jak się nazywa to nie byłoby np. takich cyrków że trzeba się ewakuować z posesji bo cyganie się zjechali i wygrażają pracownikow gazowni.

A w TVN24 'poseł' K. Rutkowski właśnie mówił o 'że niech policja się wykaże w bardziej skomplikowanych akcjach a nie w konfrontacji z bezbronnymi ludźmi'. Jakimi bezbronnymi, ludzie gdzie my żyjemy, w jakimś matriksie czy co? Jakimi bezbronnymi, jak ktoś widział nawet w TV relację z miasteczka akademiskiego to zobaczył kamienie, połamane płyty chodnikowe itp itd.

UPD: Normalnie nie wiem czy się śmiać czy płakać, ale znowu na tvn24 mówili że z wypowiedzi znajomych zastrzelonego chłopaka wynika że to że znalazł się w centrum zamieszania to przez to że 'próbował uspokoić co bardziej krewkich chuliganów', normalnie to jest cyrk przez duże 'C', wszyscy mówią o tym że policja strzelała a jakoś nikt już od wczoraj nie wspomina że 50 czy ileśtam osób było rannych - co to też od kul policyjnych? Tak długo jak bandytę będzie się tak samo traktować jak policjanta to będą takie jaja, niestety taka jest smutna prawda, chcieliśmy demokracji zachodniej to mamy ale jak na razie bierzemy same nagorsze wzorce.

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pawel1207 naucz sie pisac po polsku zanim zaczniesz sie wypowiadac. polecam zapoznanie sie z http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=70764

 

 

imo ktos cie chyba <span style="color:red;">[ciach!]</span>lnal w glowe w czesie jakiejs rozruby po meczu bo gadasz jak potluczony.

 

co do poznania to juz pisalem jak to byl a wiadomosci mam z lepszych zrodel niz pismaki.

 

 

wez pod uwage stosunek skutecznych akcji do popelnionych bledow i bedzie to naprawde nie procent a promil. czemu nikt nie mowi o sukcesach?? latwiej jest obsmarowac i zaserwowac ludziom to co sie sprzedaje czyli sensacje. wykreowac wizerunek zlych razdnych krwi i zabijania Policjantow niz strozow prawa narazajacych kazdego dnia swoje zycie, zebys ty mogl spac spokojnie. czemu nikt nie napisal o ostatnich wydarzeniach w elku kiedy to kibice z ketrzyna, ktorzy dostali baty od przyjezdnych z bialegostoku przyjechali do elku jak byl mecz elk-bialystok i chcieli sie zrewanzowac. jednak kibice z b-stoku byli dobrze chronieni przez Policje i bez przygod dojechali do domu to wszczeli burde z Policja jak ta wrocila z wahadla. czy ktos o tym wogole slyszal?? dodam, ze w czasie tego starcia rannych zostalo 5-6 Policjantow z czego 2 ciezko.

 

 

najwiecej do powiedzenia w tym temacie pewnie maja ci, ktorzy "nic nikomu nie zawinili". smiac mi sie chce z kumpli, kotrzy jecza "wracalem spokojnie do domu po imprezie i mnie zawiezli na izbe". wiele razy zdarzalo mi sie wracac do domu w stanie bardzo nietrzezwym i jakos nikt mnie igdzie nie zabieral, nie spisywal itp. w ciagu calego zycia mialem 2 razy stycznosc z Policja jako o ile mozna to nazwaz jako sprawca. raz jak przeszedlem na czerwonym a drugi raz jak dawalismy czadu muzyka o 4 rano w osroku wczasowym. w przypadku pierwszym skonczylo sie to mandatem a drugim pouczeniem i tzw. spisaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sikor, w większości się z Tobą zgadzam, poza jednym - "g" prawda, że w Anglii poradzili sobie z kibolami. To tylko propaganda. Może z kibicami Premier League tak (ale też nie do końca - tam są naprawdę duże "ustawki"), ale czym niższa liga tym więcej zadym. Tam na 3. ligę (odpowiednik naszej 4.) przychodzi po parę tysięcy ludzi i czasem grupy kibiców robią "niezłe" zadymy...

Być może. Dawno już nie siedzę na młynie (uczulenie na dres), to i za bardzo się tym nie interesuję. Ale przynajmniej coś zrobili, próbowali. A u nas?

Gadające głowy w telewizorze nie potrafią wyjść poza stwierdzenie, że jest problem. No nie, kurna, przecież, to jest genialne odkrycie :twisted: .

 

Sikor nie wdaje się z tobą w dalsze dyskusje bo jak wspomniałem wydałeś już wyrok i nie ma sensu dalej tego ciągnąć. Oczekujesz, że powiem to czego oczekujesz czyli że masz absolutną rację. Ale ja tak NIE powiem bo się z tobą nie zgadzam. Nic Ci nie poradze.  :roll:

Mi nie chodzi o to, żeby Cię przekonać na siłę do moich poglądów. It's free country. Tylko się wkurzyłem, że przekręciłeś moje słowa i po moim dokładnym wyjaśnieniu przeszedłeś nad tym do porządku, jakby w ogóle nie było sprawy.

sikor nie przesadzaj.Pigmej zgfodze sie z Tobą.Co wy piszecie że policja nie dopilnowała kiboli ?? a co mieli zrobić posterunkowi wydać rozkaz dla wszystkich jednostek że kibole idą przez miasto chyba od tego jest komenda nie ??? a pozatym tłum i nie widać kto dobry kto zły I JESCZE NOC !!! i ciekawi mnie czy TY Sikor byłbyś opanowany i nie bałbyś sie (zapewne napiszesz że Oni wiedzieli na co sie szykują ) a ja ci odpowiem że nie wszystko możesz przewidzieć !!!.Ktoś im wydał broń oni nie strzelają dla radochy do ludzi!!!stało sie nieszczęście i za wypadek powinno wiele osób odpowiedzieć nie tylko komenda ale Ci co broń wydali  kibole,ochrona i wiele wiele innych osób.Ale nie policja winna,skorumpowana i itd.Mówisz zmień pracę to teraz mam pytanie jak ma zmienić koleś który ma dajmy nato 30 lat pracę ?? zacząć studiować ??i co po zaocznych go wezmą z otwartymi rękoma ?? A i media kreują wizerunek taki a nie inny.Często są stronnicze.A co do pseudokiboli zrobić areny przed wejściem podpis że nie roszczą żadnych pretensji do państwa i niech sie wybijają.Policjant to ciężka praca i jeszcze niewdzięczna małoopłacalna.Są różni ludzie w policji cóż ale to nie powód aby walić w czambuł całą policje.pozdr

Przecież ja nie skrytykowałem, ani słowem samej akcji policji na miasteczku akademickim. Policja musiała tam interweniować.

Mi chodziło o "pomyłkę" przy wydawaniu amunicji. Nie powiesz mi, że debilek siedzący w magazynie działał pod stresem. Burdel w nabojach musiał mieć dużo wcześniej.

 

Nie przesadzaj. Ja studiowałem zaocznie (starych nie było stać na utrzymanie mnie i mojej siostry na studiach) i jakoś wcale nie czuję się gorzej wykształcony i pozbawiony szans na rynku pracy.

 

I jeszcze raz podkreślam. Nie generalizuję. Ale ostatnio tych niepożądanych jednostek (typu Pan Policjant Magazynier) w policji jest jakoś dużo.

imo ktos cie chyba <font color="#FF0000">[ciach!]</font> w glowe w czesie jakiejs rozruby po meczu bo gadasz jak potluczony. 

Niemiec bez wycieczek osobistych. Tu nie chodzi o rozpoczęcie pyskówki.

co do poznania to juz pisalem jak to byl a wiadomosci mam z lepszych zrodel niz pismaki.

Zgodzę się, że Twoje Źródło ( bo akurat wiem co to za Źródło) może mieć lepsze wiadomości, ale nie musi. Z Łodzi do Olsztyna jest kawałek i informacje docierające do Twojego Źródła mogą też być już odpowiednio uoficjalnione. No offence.

wez pod uwage stosunek skutecznych akcji do popelnionych bledow i bedzie to naprawde nie procent a promil. czemu nikt nie mowi o sukcesach?? latwiej jest obsmarowac i zaserwowac ludziom to co sie sprzedaje czyli sensacje. wykreowac wizerunek zlych razdnych krwi i zabijania Policjantow niz strozow prawa narazajacych kazdego dnia swoje zycie, zebys ty mogl spac spokojnie.

Niemiec, przecież dbanie o bezpieczeństwo to jest ustawowy obowiązek policji. O czym tu pisać?

To tak jakby chwalić Microsoft za każdą poprawkę do dziury w Windows'ach.

 

A ze statystykami i procentami to różnie bywa. Była taka akcja w Białymstoku (nie wiem, czy obejmowała również cały kraj) 17X. Chodziło o takie polskie zero tolerancji dla siedemnastu najczęściej popełnianych przestępstw pospolitych. Wyniki akcji w statystykach świetne.

UPDATE I

I cała prasa białostocka, łącznie z Wyborczą, rozpisywała się w zachwytach jaką to mamy świetną policję. Poprawa jakości działania. Bezpieczne miasto. I takie tam.

End of UPDATE I

Ale jak przyszło co do czego, to po dokładnym sprawdzeniu tychże wyników nie ostał się na stołku bodajże ani jeden z komendantów komisariatów miejskich. Okazało się, że statystyki były fałszowane. Osobom poszkodowanym utrudniano zgłaszanie przestępstw. A nie jest zgłoszone, to go nie ma w statystykach.

UPDATE II

BTW, postępowanie prokuratury w sprawie fałszowania statystyk zostało po jakimś czasie umorzone z powodu braku znamion przestępstwa (sic!).

To może trzebaby przywrócić na stanowiska zdymisjonowanych komendantów? Na szczęście tak się nie stało. Zaczęto ruchy z reorganizacją komisariatów. Oby nie były to ruchy pozorne.

End of UPDATE II

Swoje informacje opieram nie tylko na prasie, ale także na źródłe policyjnym. Mam kolesia policjanta, z którym mnie wiąże morze wypitego piwska.

Skądinąd naprawdę porządna glina.

UPDATE III

Poznałem go w trakcie interwencji w czasie jakiejś awantury w knajpie. Zachowywał się bardzo profesjonalnie. Potem go spotkałem gdzie indziej i tak zostało.

End of UPDATE III

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemiec, przecież dbanie o bezpieczeństwo to jest ustawowy obowiązek policji. O czym tu pisać? 

To tak jakby chwalić Microsoft za każdą poprawkę do dziury w Windows'ach.

moze i w tym jest metoda?? wszyscy najezdzaja tylko. Policja boi sie cokolwiek robic. na zarzadzaniu uczono mnie, ze powinno sie w jednakowym stopniu motywowac pozytywnie poprzez nagradzanie jak i negatywnie poprzez karanie a ja widze tylko negatywne. Pani psor mowila takze, ze jednostka nagminnie strofowana przestaje dzialac, staje sie bierna i niedlugo zacznie tak byc. ten nie popelnia bledow kto nikt nie robi.

w Olsztynie tez byla podobna akcja jak w b-stoku i mozna bylo odczuc jej skutki w zwiekszeniu ilosci patroli w ciagu dnia i w nocy choc na to nie ma pieniedzy. w olsztynie w nocy jezdza sic! 3-5 patrole a miasto prawie 200.000.

 

Mi chodziło o "pomyłkę" przy wydawaniu amunicji. Nie powiesz mi, że debilek siedzący w magazynie działał pod stresem. Burdel w nabojach musiał mieć dużo wcześniej.

takiej pomyliki nie bylo, bo OPP mialo gumy a patrol z miejskiej mial breneki. tu chodzi o to kto skierowal patrol z miejskiej w takie miejsce.

 

wczoraj o 3 nocy wyciagneli staruszka, bo jakis koles chcial skoczyc. staruszek jest negocjatorem. akcja zakonczyla sie sukcesem zreszta jak wszystkie poprzednie i calosc rozeszla sie po kosciach a jakby skoczyl to by napisali o kolejnej poraze/bledzie niewyksztalconej Policji. nieprawda??

 

wkurzajace jest to, ze najwiecej maja do powiedzenia ci co prawde mowiac gowno wiedza a powtarzaja to co ulyszeli od kologi kolegi, przeczytali w prasie lub tvn czy inny polsat powiedzial.

 

a "bohater" calego starcia damianek byl kiblem widzewa...

 

 

pisales tez, ze czasc spraw jest konczona, bez rozstrzygniecia. to jest prawda, ale jest to juz margines. zeby ludzie nie mieli sie do czego przyczepic to sprawa tego gowniarza z poznania bedzie prowadzona nie przez poznaniakow tylko w zielonej gorze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.... zeby ludzie nie mieli sie do czego przyczepic to sprawa tego gowniarza z poznania bedzie prowadzona nie przez poznaniakow tylko w zielonej gorze.

Z tego co ja wiem (niestety nie mam znajomości w policji) to policjanci byli po cywilnemu i nieoznakowanymi samochodami. Poza tym działo się to wieczorem. Powiem Ci, że nie wiem jak bym się zachował, gdyby mi wyskoczyło kilku kolesi po cywilnemu wyma<span style="color:red;">[ciach!]</span>ących bronią i podających się za policjantów (w takiej sytuacji raczej nie przyglądasz się pokazywanej legitymacji). Gdybym miał taką szansę to pewnie bym zwiewał. Oczywiście gdybym miał pewność, że to policja grzecznie bym czekał aż by się wytłumaczyli cóż to za interes do mnie mają ;-). Przekonanie graniczące z pewnością miałbym gdyby byli w mundurach (albo chociaż w takich kamizelkach z napisem policja) no i w zasięgu wzroku jakiś radiowóz też by nie zaszkodził. Wiem, że na bandytę nie zasadzą się mundurowi bo za bardzo rzucają się w oczy - ale ci niemundurowi powinni zdawać sobie sprawę, że strzela się dopiero jak ma się pewność do kogo się strzela. W stresie nie wiem czy sam przy próbie ucieczki przed (w moim mniemaniu) osbami, które próbują mnie napaść nie potrąciłbym któregoś ....

Jeżeli gdzieś się mylę (policja miała jakieś kamizelki/mundury) to mnie popraw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo niemiec!!!!

Wiec wedlug Ciebie mozna nasowac do tlumu bo jest tam jakis kibol Ta. Wszystko wykonane slusznie.

 

Co do tego "gowniarza" (jak ty nazywasz zabitego chlopaka - zero szacunku dla zmarlych) sam bym zajebal debili. Jak mozna wyskoczyc z nieoznakowanego samochodu z bronia w reku. Jak myslisz co czul ten chlopak jak zobaczyl wymierzona w siebie bron????

NC :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemiec, popatrz choć trochę na to obiektywnie. Widzisz tylko jedną stronę medalu.

 

Zobacz jaki numer zrobili w Poznaniu. Samochód prywatny (już nie mówię że nieoznakowany), wyskakują jacyś ludzie po cywilnemu (i do tego jedna osoba postronna!!!!!!) i zaczynają strzelać. SAM osobiście przejechałbym pierwszego, który by mi się napatoczył.

 

A co do zadym - chyba nigdy nie byłeś na meczu z zadymą albo coś w tym stylu. Jak to k...a możliwe, że policjanci strzelają jak do kaczek???? Policjanci (nie wiem jak to w sumie jest w przepisach) strzelają do konkretnych osób, stanowiących zagrożenie albo dla policjantów albo dla atakowanych osób. I nie mogą sobie urządzać strzelnicy choć wiem, że sporo ma na to ochotę...

 

Każdy wie, że Twój ojczulek jest policjantem-negocjatorem ale miej k...a trochę szacunku dla zabitych i spójrz czasami choć troszkę obiektywniej... :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak sobie znowu dorzuce, w dyskusje nie chce mi sie wchodzic.

Generalnie straszne jest to, ze u niektorych panuje opinia, ze mamy ludzi lepszych i gorszych i ze do jednych policja ma prawo strzelac a do innych nie (wystrzelac kiboli). Albo, ze skoro Damian byl kibolem to juz ok. Policja jest od robienia pozadku, moze strzelac jedynie wtedy gdy w przeciwnym przypadku zrobilo by sie gorzej i inaczej tego uspokoic sie nie da. Nie ma tu miejsca na oceny kto jest dobry a kto zly, policja jest sluga spoleczenstwa a nie sedzia.

W ogole texty typu "po co oni sie tam ladowali" (w sensie ci postrzeleni) albo cos tez miazdza. Nie kazdy oglada tyle filmow co niektorzy tutaj i nie kazdy jest przyzwyczajony gdy do niego strzelaja, szczegolnie jesli sobie przyszedl posluchac drumu przy piwku.

I kolejna opinia ktora martwi. Slychac glosy ktore twierdza ze takie bledy sa "w porzadku". Policja jest teraz duzo lepsza, kiedys nie lubilem polskiej bo sie mnie przyczepili za dzieciaka, lubilem niemiecka np. teraz uwazam ze polska jest duzo lepsza i generalnie nie jest zle. Nie znaczy to jednak, ze nalezy akceptowac tak karygodne bledy. Nie mowimy, ze policja jest beznadziejna przez to, mowimy jedynie, ze nie moze robic takich bledow i koniec. Jak by nie patrzec wszyscy co zgineli w zajsciach zgineli z rak policji, tak byc nie powinno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do zadym - chyba nigdy nie byłeś na meczu z zadymą albo coś w tym stylu. Jak to k...a możliwe, że policjanci strzelają jak do kaczek???? Policjanci (nie wiem jak to w sumie jest w przepisach) strzelają do konkretnych osób, stanowiących zagrożenie albo dla policjantów albo dla atakowanych osób. I nie mogą sobie urządzać strzelnicy choć wiem, że sporo ma na to ochotę...

Dokladnie o to mi chodzi! Strzelanie to ostatecznosc i to strzelanie z czegokolwiek. To nie jest film jakis fajny. Do ludzi (w sensie tlumu) sie nie strzela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...