Skocz do zawartości
Gość kev

F.e.a.r.

Rekomendowane odpowiedzi

no dokładnie robili jakieś experymenty jednym z efektów był ten koleś który kontrolował umysły wszystkich żołnierzy , widziałeś co się stało jak go zabiłeś , wszystkie kolesie stały jak kukły i padały jak muchy , być może producenci nie dokońca opisali sytuacje w fear 1 poto był mógł powstać fear 2 i tam wszystko się okaże , i na końcu doktorek zostaje zgładzony chyba przez dziewczynke albo inne zmory nie pamietam Edytowane przez sideband

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akcja - MISTRZOSTWO, slo-mo w tej grze MIAŻDŻY i wrogów rozwala się z wielką przyjemnością ;], świetne bronie (na poczatku uzywalem tylko pistoletow, teraz glownie shotgun i czasem kołkownica)

 

AI - bardzo dobre, trudno wrogów zaskoczyć granatem(uciekają od razu) i trzeba sie pilnowac zeby nie uzywac latarki kiedy są w pobliżu

 

wady:

wymagania

przycinki/doczytki

niezroznicowane tereny, 99% akcji sie dzieje w pomieszczeniach (zazwyczaj ciasnych) ktore zawsze wygladaja tak samo

to sprawia ze sama gra sie staje monotonna

jest duzo momentow ze absolutnie nic sie nie dzieje po prostu idziesz gdzies szukasz wyjscia idziesz dalej i idziesz i idziesz i idziesz i moze sie jakas zjawa pojawi i powie dwa slowa i idziesz dalej i w koncu wychodzą squady wrogów

a ogólnie? gra mi sie podoba, 9 godzin grałem bez przerwy, co dość rzadko mi sie zdarza.

1711770[/snapback]

Nom Do akcji sie zgodze MIAŻDŻA niektore momenty ale z tym AI to jest slabiutko, mowiles ze trudno ich zaskoczyc granatem - wcale nei ja gram na przed ostatnim poziomie i latwo jest, mniej ammo i apteczek (hmm z tym mozna sie zastanowic ciagle mam 10 [; )

Ale jedno wiem monotonia, monotonia , monotonia , monotonia - ciagle to samo

Half-Life 2 FOREVER [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do AI to sie niestety niezgodze.Dla mnie jest najlepsze jakie widzialem bo poraz pierwszy nie jest skryptowe (jak juz mowilem z 2x).Podobnie efekt krwi i rozpryskiwania go na scianach?Podajcie mi chodz jedna gre,w ktorej efekt byl chodz w 50% zblizony do tego z Feara to Was chyba ozloce.Z jednym natomiast sie zgodze: HL2 forever.Do tej pory jest to moja najlepsza gra i w lepsza nie mialem okazji grac a dodatek tuz tuz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do AI to sie niestety niezgodze.Dla mnie jest najlepsze jakie widzialem bo poraz pierwszy nie jest skryptowe (jak juz mowilem z 2x).

1712448[/snapback]

Oj mylisz sie... Sa sprytni ale nei na tyle jeden granta zalatwia cala sprawe(no chyba ze go nie ma to jest trudniej), przyczyna jest to ze chodza w grupacz acz koliwek jak wspomnialem maja przeblyski ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis przeszedłem grę i musze napisać że jest super,no może w połowie troche monotnna ale da się przeżyć,grafika nawet niezła ale lepiej wg mnie wyglądał HL2,bluett time(czy jak to się tam pisze :-P ) jest poprostu zaje..... :-P

1712809[/snapback]

BULLET TIME !!! od kuli ! czas kuli, czas pocisku... z gry MAX PAYNE

Edytowane przez lukasrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wrażenia z multi w FULL'u? Kopie zad tak samo jak demo?

 

Już się nie mogę doczekać, szkoda że na razie jestem na wyjeździe i kożystam z C300, 64MB RAM i RIVKi 8MB :(

...a co mi tam! instaluję! co najwyżej pierwszą klatkę komp będzie renderował do jutra :lol:

Edytowane przez M4TEUSZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam chyba jakis blad kurde , i jak widze nikt mi tu nie chce/moze pomoc ... zabilem tych szybkich kolesi , no i ten gruby palant tylko zre te chipsy a ja juz chyba zmacalem kazdy kawalek tego poziomu i nie moge wyjsc ...

1713892[/snapback]

musisz iść w kierunku w którym wskazał Ci drogę - czyt. dalej :D i wyłączyć "security", wyłącznik znajduje sie w takim pokoju zaszklonym dość dobrze, dość spora rozpierducha się przy nim dzieje, więc napewno trafisz B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy ktoś może powiedzieć gdzie jest różnica między SS a bez :D bo chyba jestem ślepy ... ciciekawe włączyłem SS i średnio 40FPS bez SS to samo. (stery 81.85)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy ktoś może powiedzieć gdzie jest różnica między SS a bez :D bo chyba jestem ślepy ... ciciekawe włączyłem SS i średnio 40FPS bez SS to samo. (stery 81.85)

1713988[/snapback]

u mnie to samo na gf 6800 128 MB stery 78.01/ wlaczylem SS i wogole spadku szybkosci nie bylo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam bylem w szoku. mowie sobie a co mi tam sprawdze jak bedzie chodzic z SS on. odpalam wpierw test z off. najmniej 30 fps srednia powyzej 40. wlaczylem SSi wynik taki sam. wchodze do gry. i na frapsie ponizej 30 mi nie spadlo nawet podczas strzelanin i wybuchow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...