Skocz do zawartości
Gość kev

F.e.a.r.

Rekomendowane odpowiedzi

Dla tych co nie zaczaili fabuly:

 

SPOILER (edytowany po namyśle :P)

Ta kobieta która krzyczy w cutscenkach "where are you taking him" była matką głownego bohatera (czyli kolesia ktorym kierujemy) i Paxtona Fettela, a głowny bohater był pierwszym, nieudanym, prototypem w programie ORIGIN (Paxton był drugim, udanym). Niewiadomo dlaczego nasz hero nic nie pamięta. Nie rozumiem tylko ostatniej sekwencji, już po napisach końcowych, gry babka mówi przez telefon, że "prototyp I się sprawdził". WTF??

 

Na początku myślałem, że ich matką była ta dziewczynka (wyglądała podobnie do tej krzyczącej kobiety), ale to niemożliwe, bo zmarła w bardzo młodym wieku w wyniku eksperymentu (miała zdolności telepatyczne). Było to chyba w jakiś sposób powiązane z programem ORIGIN, ale nie mogłem się tego związku doszukać. Może próbowali przekazać jej telepatyczne zdolności właśnie tym prototypom, bądź żołnierzom-klonom.

Edytowane przez alCatraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

alcatraz:

ta dziewczynka to wlasnie ich matka - Alma, opisalem to na poprzedniej stronie. a to, ze eksperyment sie udal, moze oznaczac, ze Pierwszy zostal tam wyslany aby sprawdzic jego umiejetnosci, przynajmniej ja nic lepszego wymyslec nie potrafie ;] . a moze to wszystko zostalo zainscenizjowane przez ta kobiete aby sprawdzic umiejetnosci pierwszego, to sie okaze w drugiej czesci ;] .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jin*

 

To by się zgadzało z moją wcześniejszą interpretacją, ALE przypomniało mi się, że słyszałem w jakims dialogu, iż dziewczynka ZMARŁA, po 6 godzinach któregoś z eksperymentów, jeszcze jako dziecko, a to co widujemy w schizach bohatera jest hmm zjawą? :blink: . Skoro zmarła w młodym wieku, to NIE MOGŁA BY urodzić hero i Paxtona. Wynika z tego, że matką był ktoś inny, ale dziewczynka miała jakiś związek z prototypami (którzy być może uzyskali swoje zdolności telepatyczno-przywódcze dzięki jej wrodzonym zdolnosciom, przekazanym w wyniku śmiertelnego dla dziewczynki eksperymentu, konkretnie mam na myśli Paxtona). Być może powstała jakaś więź, lub cholera wie co, pozwalające dziewczynce zmusić Paxtona do zemsty na jej zabójcach i do uwolnienia jej ciała, bo przecież TO co gonimy w ostatnim etapie wygląda bardziej jak trup dziewczynki niż jak żywy człowiek.

 

hmm trzeba będzie przejsc F.E.A.R. jeszcze raz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

alCatraz:

Zle sluchales :P . Oni mowili, ze probowali ja zabic, ale jej mozg nie chcial umrzec. Poza tym, dziewczynka nazywa sie Alma, a na koncu gry widac na sali porodewej nazwisko matki - Alma Wade. Chyba nie sadzisz, ze to przypadek? ;]

poza tym polecam obejrzec filmiki znajdujace sie na plytce z gra w katalogu movies. Edytowane przez Jin*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a oprócz "rad" mógłbyś dokładnie wyjaśnić za co jest odpowiedzialna ta opcja ??

Czyli jezeli dobrze rozumiem lepsza grafike zyskam jak jest to Pixel Doubling wyłączona??????

Edytowane przez deek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna gierka ale na wymaganiach się trochę zawiodłem.

Mam GF 6600GT, 1.5 GB RAM, Pentiuma IV 3.0.

Gra odpaliłem na full detalach (z wyłączonym FAA, Soft S, DX8 Shaderem, Pixel Doublinga) i mi pokazuje 22 FPS. Jak dla mnie tragedia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Pomożcie bo coś cięzko mi uwierzyć. (Wymagania F.E.A.R)

 

Mam lapa Toshiba Qosmio F10 z Pentium M 1,7 GB, 512 MB RAm, FX Go 5700 128 mb, directx 9.0 C.

I tnie sie nawet na 640x480, wszystko na minimum.

 

 

O co chodzi?

 

Quake 4 chodzi płynnie nawet na 1024x768 na medium.

Niestety nie moge uwaktualnić sterowników do grafiki, bo system ich nie przyjmuje, muszą być producenta z 2004 r.

a Toshiba nie wypusciła nic nowego.

 

 

Czy to taki badziew? i FEAR nie pojdzie ?

 

Pozdrawiam.

 

Grzegorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze najpierw pare slow o gierce. Ogolnie fajna , bardzo wciagajaca , ale troche monotonna :/ te wszystkie levele do siebie podobne zadnych wiekszych bossow, lecz ogolnie rzecz biorac tytul godny polecenia. A teraz inna sprawa - pare aspektow fabuly zostalo przeze mnie nie zrozumialech. Czy moze mi ktos powiedziec kim jest ten grubas co nam ucieka przez 1/4 gry a pozniej chyba w 10 levelu zostaje zabity ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram sobie i gram i pomyślałem, że fear może śmiało startować w konkury z doom'em. Mam na myśłi tzw. egipskie ciemności, których jest bardzo wiele.

pojasnij w opcjach masz pojasnianie, trzeba dac tyle zeby bylo widac napisy na czarnym tle, te u dolu najbardziej a tych u gory prawie wcale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...