Skocz do zawartości
Gość kev

F.e.a.r.

Rekomendowane odpowiedzi

pojasnij w opcjach masz pojasnianie, trzeba dac tyle zeby bylo widac napisy na czarnym tle, te u dolu najbardziej a tych u gory prawie wcale...

1719621[/snapback]

 

No nie wygłupiaj się. To jest tylko taka mała dygresyjka w kierunku doom'nych

malkontentów szczekających na ciemności w grze------------------------/\.

|

 

I Panowie, na miłość boską wiem, że jest takie coś jak latarka.

:wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taką prośbę potrzebuje save do interwału 9 lub jak rozwiązać mój problem wyskakuje przez okno w interwale 8 na zewnątrz po rozprawieniu się z tymi na dachu i wyjściu z tej chaty w stronę fabryki ładuje się i klapa same ciemności nic nie widać tylko broń i jak nią ruszę to taki LAG. Dałem opcje graficzne na minimum i co dalej lag i ciemności a chce pograć dalej. Ściągnąłem patcha 1.01 dalej nic najnowsze sterowniki 81.85 i dalej nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka faktycznie troszke monotonna :) ale za to wciągająca :) i CIEKAWA :)) jestem aktualnie w levelu gdzie zestrzelili nas ,,,,, ((chce to szybciutko przejśc, pozniej Quake 4, a w zanadrzu czekaja, nba 06, Pes 5 :) ij eszcze pewnie niedługo NFS :) mmmm coś pieknego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja ani przez chwile nie odczulem w grze monotonnosci.Gram sobie lightowo i jestem dopiero w polowie 6 levelu (3 load w 6 levelu) bo savy mi poszly.Gra mnie wciaga jednak bardziej niz Q4,jest przemyslana a ja lubie gry przemyslane i napewno jeszcze nie raz do niej powroce.Gra po mojemu spokojnie warta tych pieniedzy,ktore trza za nia zaplacic.Niedawno bylem w budynku gdzie rusztowanie sie chwialo i poziom przemyslenia zagadek do tej pory (z tym plomieniem np) na maxa mi sie podobal bo nie bylo to nudne chodzenie i szukanie przelacznika gdyz tam wszystko wiadomo o co chodzi.Ja polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie nie ma w ogole dyskusji, singiel F.E.A.R.'a miazdzy Quake'a. Bronie (penetrator :twisted: ), efekty, ai, klimat, fabula (jak dla mnie jeden z najwiekszych plusow, co prawda swietnej ksiazki raczej sie z tego nie zrobi, ale jak na fabule w fpp jest swietna), a nawet frame rate. To wszystko w Fearze jest lepsze no i dochodzi do tego jeszcze swietnie zrobione slow mo (w max payn'ie bylo lepsze :| ? wolne zarty...). Zaznaczam, ze mowie o singlu, bo mp to chyba nie ma co porownywac ;]

Edytowane przez Jin*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie nie ma w ogole dyskusji, singiel F.E.A.R.'a miazdzy Quake'a. Bronie (penetrator :twisted: ), efekty, ai, klimat, fabula (jak dla mnie jeden z najwiekszych plusow, co prawda swietnej ksiazki raczej sie z tego nie zrobi, ale jak na fabule w fpp jest swietna), a nawet frame rate. To wszystko w Fearze jest lepsze no i dochodzi do tego jeszcze swietnie zrobione slow mo (w max payn'ie bylo lepsze :| ? wolne zarty...). Zaznaczam, ze mowie o singlu, bo mp to chyba nie ma co porownywac ;]

1720082[/snapback]

Poiraz 1 w pelni sie az Toba zgadzam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wkoncu mi sie udalo ta gre na full detalch uruchomic poza fsaa ktore zmniejszylem na x2 ;) ...w windzie mialem tak namieszane ze w 3d 2003 zjadalo mi cos 5k punktow :lol2: ...po instalacji wyglada to juz o wiele lepiej :razz:

 

minimum 28 fps

srednio 54 fps

max 114 fps

 

no teraz mozna grac :lol:

Edytowane przez michael_21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie nie ma w ogole dyskusji, singiel F.E.A.R.'a miazdzy Quake'a. Bronie (penetrator :twisted: ), efekty, ai, klimat, fabula (jak dla mnie jeden z najwiekszych plusow, co prawda swietnej ksiazki raczej sie z tego nie zrobi, ale jak na fabule w fpp jest swietna), a nawet frame rate. To wszystko w Fearze jest lepsze no i dochodzi do tego jeszcze swietnie zrobione slow mo (w max payn'ie bylo lepsze :| ? wolne zarty...). Zaznaczam, ze mowie o singlu, bo mp to chyba nie ma co porownywac ;]

1720082[/snapback]

bo q4 to doom3 czyli ciemno , ciemno .......... jak właczyłem q4 to jakbym włączył doom3 i no te debilne potworki zamiast normalnych przeciwników , fear to chociaż można coś powalczyć , chyba przejde jeszcze raz fear ale na większym poziomie trudności

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wkoncu mi sie udalo ta gre na full detalch uruchomic poza fsaa ktore zmniejszylem na x2 ;) ...w windzie mialem tak namieszane ze w 3d 2003 zjadalo mi cos 5k punktow  :lol2: ...po instalacji wyglada to juz o wiele lepiej  :razz:

 

minimum 28 fps

srednio 54 fps

max 114 fps

 

no teraz mozna grac  :lol:

1720292[/snapback]

No takie wyniki to masz, co najwyżej w 1024x768.

Choć i w tej rozdziałce lekko naciągnięte.

Edytowane przez rxg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo q4 to doom3 czyli ciemno , ciemno .......... jak właczyłem q4 to jakbym włączył doom3  i no  te debilne potworki zamiast normalnych przeciwników  , fear to chociaż  można coś powalczyć  , chyba przejde jeszcze raz fear ale na większym poziomie trudności

1720644[/snapback]

Taaa, w kłejku panowie rajstopach w dresach albo w garniakach ;)

Nie miales lepszego argumentu przeciwko Q4 ?

Ne rosume, ne rosume. Se uczi to rosume.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No takie wyniki to masz, co najwyżej w 1024x768.

Choć i w tej rozdziałce lekko naciągnięte.

no przewaznie gram w tej rozdzialce ;) ....zaraz przetestuje jeszcze na wyzszych po podkreceniu karty :lol:

 

edit:

 

na 1280x960

 

min 20

srednia 29

max 53

 

fsaa tylko na 2x obnizylem ...reszta max

Edytowane przez michael_21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po mojemu tworcy nowych FPS-ow wiedza co robia i jak narazie kazda z tych wiekszych tytulow (Doom 3,Far Cry,Riddick,Half-Life 2 [ten najbardziej],Fear i Quake 4) zrobil na mnie mile wrazenie.Niestety,tego juz nie mozna powiedziec o samochodowkach :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna gierka , mam pytanie, czasami gierka na full ustawieniach się przycina . Mam taką konfigórację: AMD 3500+ , 2x512 GEIL dual , grafa MSI 7800 GTX stery do grafy 7750 . Wydaje mi się że problemem jest za mało ramu , bo po kilku wczytywaniach gry wczytywanie jest coraz dłuższe .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nudny to był HL2 :-P

 

Po nim, praktycznie każde FPP było szczytem marzeń.

1721819[/snapback]

Cooooo ?? :/ HL2 byl o 100 razy ciekawszy niż F.E.A.R. - różne lokacje , jazda samochodem , pływanie łodzią - a co mialeś w F.E.A.R. - jedna wielka nuda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cooooo ?? :/  HL2 byl o 100 razy ciekawszy niż F.E.A.R. - różne lokacje , jazda samochodem , pływanie łodzią - a co mialeś w F.E.A.R. - jedna wielka nuda.

1721908[/snapback]

:lol:

Taaa... samochodzik, łódka, niech zgadnę jeszcze mega wypaśny gravity gun.

Edytowane przez Buck Tuddrussel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...