Skocz do zawartości
kapi32

The Suffering PC

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoła z Silent Hill 1 to przeżycie którego się nie zapomina :twisted:

 

A jak z wymaganiami tego The Suffering? Wiem że na forum nie ma wróżek , ale czy jest szansa , że ruszy na D800Mhz , Gef 1 i 384Mb SDRAM? Dodam że grałem na tym sprzęcie w Silent Hill2 i grało się "spoko" :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o ja! ta gra to koszmar - w pozytywnym tego slowa znaczeniu 8)

 

co za klimat - odglosy i dzwieki powalaja 8O

 

pozytywnie zaskoczyly mnie tez wymagania - ostatnio nowe gry maja je tak kosmiczne, a ta u mnie smiga na max i jest pieknie.

 

tak przy okazji to gdzie jest (i czy wogule jest) quick save?

 

pzdr i posrania majtek :lol: :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie przed chwila przeszedlem ta gierke i powiem jedno ... ona jest FENOMENALNA ! cos pieknego , wszystkiego odglosy , muzyka , momenty nerwow i strachu po prostu cos wspanialego , jak najwiecej takich gier , czekam na kontynuacje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Ale zaescie mi smaku narobili.Musze sobie sprawic ta gre czym predzej bo screeny z wp recencje ze stron i wasze wypowiedzi mowia same za siebie.Powiedzcie tylko czy ta gra jest wrecz idealna na oczekiwanie na dooma 3 bo np na WP pisza ze to wrecz idealny kandydat do gry roq 2k4.Ihmo tak bedzie i kto wie,moze ją nawet przebije.Tak czy owak jak bede mial mozliwosc zagrania to powiem czy tak jest ale juz widze ze bedzie co robic w nudne wieczory :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też zescie smaka narobili i musze powiedzieć że sie troche rozczarowalem, nie grałem długo, nie moge klimatu oceniać ale jeśli chodzi o grafe to jest całkiem przeciętna. IMHO można ją porównać do np. Mafii. Niezabardzo mi przypadła do gustu fizyka i interakcja z otoczeniem (jak dla mnie to każda dobra gra powinna mieć Havoka2).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wedlug mnie grafika nie jest az tak wazna - i tak nie jest taka zla.

wazny jest klimat - a ten jest bez watpienia mocarny

rozwalil mnie motyw z wcisnieciem "c" 8O

sie fabula skomplikowala.... 8)

 

to ze nie ma extra textur i nie wiadomo jakich jeszcze bajerow to chyba nawet plus tej gry - wiecej ludzi sobie w nia popyka - imho warto (szczegolnie w nocy na sluchawkach :twisted: )

 

co do far cry, to ja bym tych gier obok siebie nie stawial:

- far cry ma grafike, fizyke i wogule cale srodowisko na 8O poziomie, fabula i klimat tez spoko, ale przewidywalne (no moze z wyjatkiem akcji w helikopterze)

- suffering ma inny (imho bardziej straszny) klimat - cala ta otoczka niepewnosci i odkrywania o co kamon 8) - dalej nie wiem co sie stanie i za kazdymi otwieranymi drzwiami cos mnie zaskakuje

 

obie gry wymiataja - ale ja bym ich tak latwo nie porownywal

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Wkoncu zalatwilem to bezposrednio dla siebie i moglem w to pograc na swoim kompie i oto moje wrazenia.Tak jak mowilem gra jest rewelacyjna.Jedyny blad jaki zauwazylem to to ze ja ksie spuszcza na poczatq wode w kiblu wystepuja artefakty ale to jest tak o dla siebie - tego nie trzeba robic,gra jest rewelacyjna.wystawiam jej 9 z mocnym plusem.Podobnie jest co do chodzenia - na moim sprzecie (athlon 2100,512 ram i radek 9500 pro) mam wlaczone wszytko na maxa co sie tylko da w grze + AAX6 i Anizo X16 i osiagam okolo 50klatek a grafa jest naprawde fajna chociash DX9 nie widzialem zeby wykorzystywala ale napewno w grze jest pixel shader nbo nawet w opcjach mozesz wlaczyc aklbo wylaczyc.Co do problemu XP to tez tak mialem ale zainstalowalem DX z CD2 i bylo po klopocie - mimoze mialem na dysku 9.0b to w tej wersji DXa sa chyba jakies dodatkowe biblioteki.Podoba mi sie w tej grze ze ty wplywasz na jej przebieg.strzelilem w kolesia ktory mi oferowal pomoc to on - Co ty K....O....-zabije Cie skur........ czy cos w tym stylu.W grze nie ma labiryntu (przynajmneij na pczatq) a jest za to super klimacik ale nie gram teraz bo lepiej zostawie ta gre na wieczor :) (Bede gral oj bede - w oczekiwaniu na D3 i HL2 jak znalazl).Podoiba mi sie tez ze wplywasz na wszystko co widzisz podobnie jak scenki ktore widzisz tak o sobie - idziesz a tu nagle zmienia sie kat kamery i rozmywa efektownie tlo - efekt jakby wziety z Bloody Rayna ale "przejzysciej" pokazany.Zaczynasz - podchodzisz do celi i bierzesz noz z bebechow kolesia ktory ...... (nie zdradze co by klimatu nie zepsuc)Idziesz dalej a tu pojawia sie stwor z nozykami - wtedy ty zmieniasz tryb na FPP (TPP jest lepszy do calosci gry a FPP do zabijania potworow) i rozwalasz kolesia.Muzyka i klimat rewelacyjny.Co prawda textury moglyby byc nieco lepszej jakosci bo sa powiedzmy poziomu Maxa Payna 2 ale za to o wiele ladniejsza grafa jako calosc i przedewszystkim pojdzie na wszystkim co posiada T&L - 10 za kod.Nie wiem co bedzie dalej bo to dopiero poczatek ale jesli bedzie tak dalej to tylko mozna powiedziec jedno ale kilka razy - polecam polecam polecam i jeszcze raz polecam !!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Wkoncu zalatwilem to bezposrednio dla siebie i moglem w to pograc na swoim kompie i oto moje wrazenia.Tak jak mowilem gra jest rewelacyjna.Jedyny blad jaki zauwazylem to to ze ja ksie spuszcza na poczatq wode w kiblu wystepuja artefakty ale to jest tak o dla siebie - tego nie trzeba robic,gra jest rewelacyjna.wystawiam jej 9 z mocnym plusem.Podobnie jest co do chodzenia - na moim sprzecie (athlon 2100,512 ram i radek 9500 pro) mam wlaczone wszytko na maxa co sie tylko da w grze + AAX6 i Anizo X16 i osiagam okolo 50klatek a grafa jest naprawde fajna chociash DX9 nie widzialem zeby wykorzystywala ale napewno w grze jest pixel shader nbo nawet w opcjach mozesz wlaczyc aklbo wylaczyc.Co do problemu XP to tez tak mialem ale zainstalowalem DX z CD2 i bylo po klopocie - mimoze mialem na dysku 9.0b to w tej wersji DXa sa chyba jakies dodatkowe biblioteki.Podoba mi sie w tej grze ze ty wplywasz na jej przebieg.strzelilem w kolesia ktory mi oferowal pomoc to on - Co ty K....O....-zabije Cie skur........ czy cos w tym stylu.W grze nie ma labiryntu (przynajmneij na pczatq) a jest za to super klimacik ale nie gram teraz bo lepiej zostawie ta gre na wieczor :) (Bede gral oj bede - w oczekiwaniu na D3 i HL2 jak znalazl).Podoiba mi sie tez ze wplywasz na wszystko co widzisz podobnie jak scenki ktore widzisz tak o sobie - idziesz a tu nagle zmienia sie kat kamery i rozmywa efektownie tlo - efekt jakby wziety z Bloody Rayna ale "przejzysciej" pokazany.Zaczynasz - podchodzisz do celi i bierzesz noz z bebechow kolesia ktory ...... (nie zdradze co by klimatu nie zepsuc)Idziesz dalej a tu pojawia sie stwor z nozykami - wtedy ty zmieniasz tryb na FPP (TPP jest lepszy do calosci gry a FPP do zabijania potworow) i rozwalasz kolesia.Muzyka i klimat rewelacyjny.Co prawda textury moglyby byc nieco lepszej jakosci bo sa powiedzmy poziomu Maxa Payna 2 ale za to o wiele ladniejsza grafa jako calosc i przedewszystkim pojdzie na wszystkim co posiada T&L - 10 za kod.Nie wiem co bedzie dalej bo to dopiero poczatek ale jesli bedzie tak dalej to tylko mozna powiedziec jedno ale kilka razy - polecam polecam polecam i jeszcze raz polecam !!!!!!!!Nrawde nie wiem dlaczego nikt o tej grze nie pisze - tu powinno roic sie od postow tak jak przynajmniej w Colinie 4 czy Far Cry'u

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie natury technicznej. Czy mial ktos z was problemy z uruchomieniem gry w wyzszej rozdzielczosci niz 800x600 na kartak Radeon? Na moim R9000pro ( Catalisty 4.6 ) po wlaczeniu wyzszej rozdzielczosci w oknie gry widze tylko pasek energii...

 

T.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie natury technicznej. Czy mial ktos z was problemy z uruchomieniem gry w wyzszej rozdzielczosci niz 800x600 na kartak Radeon?

no kolego tutaj wiekszosc gra na minimum 1024 ;) ja testowalem w wyzszych i nic sie nie dzialo zlego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Mam pytanko.Moj kuzyn ma karte radka 9600XT i kiedy wlacza gre pojawia mu sie cos takiego - the engine error - aplikacja wykonala nieprawidlowa operacje.Spotkal sie ktos z tym a jesli tak to to czy jest na to jakies rozwiazanie?? Pozdro szejset

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ALE żem sie przestraszył a dopiero odkryłem to ze sie mozna zmieniac w tego twazowca :D teraz meczyk i jak sie sciamni zmieniam pieluche i ............

 

u mnie tez są arty jak sie wode w kiblu sposci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde ja wlaczam gre (crack z cd2) i po prostu nic sie nie dzieje ...

 

Athlon 1.25Ghz

512 DDR (333)

Geforce 5200 U

dx9b (z cd2)

detonatory 53.03  

 

zadnego bledu, nic, po prostu stary dobry pulpit ... h3lP :(

Czlowieku jaja sobie robisz??? O czym Ty piszesz??? Czytales regulamin??? Wywal ten post i odpocznij... :evil: :evil: :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam inny kłopot,doszedłem do 5części,wszystko sie normalnie ładowało.

Nastęnego dnia włączam zaczyna się ładować i nagle, wychodzi do windowsa.

 

Miał ktos coś takiego???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

moj problem to po kliknieciu na .exe

 

"Wystąpił problem z aplikacją Engine i zostanie ona zamknięta. Przepraszamy za kłopoty."

 

prosze o eventualna pomoc

Mowilem co zrobic w takich momentach :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

szukam i szukam (chociaz fakt faktem ,ze zbyt bystry nie jestem :)

nie mniej jednak nie moge znalesc rozwiazania na tym forum :(

 

btw ,napisalem Ci na prv i na gg ,wiec jezeli byc mogl ,prosilbym i wskazowki

A ja ci odpowiedzialem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm mam problemy z tymi artefaktami - woda w kiblu poszla po rurach - pojawily sie "efekty" dodatkowe :D

ok - exit

uruchomilem znowu gre - i teraz jest juz tak caly czas :/

Moze ktos pomoc co z tym fantem zrobic ?

 

gram na szajsie czyli: 1700xp/384mb/gf2mx400 64mb :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...