Skocz do zawartości
kapi32

The Suffering PC

Rekomendowane odpowiedzi

Gość hydro2

hmm mam problemy z tymi artefaktami - woda w kiblu poszla po rurach - pojawily sie "efekty" dodatkowe :D

ok - exit

uruchomilem znowu gre - i teraz jest juz tak caly czas :/

Moze ktos pomoc co z tym fantem zrobic ?  

 

gram na szajsie czyli: 1700xp/384mb/gf2mx400 64mb :D

Przeinstaluij gre :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh no bez jaj - serio ? :D ehh co za shit - niech wydaja patcha jakiegos - albo sprzedaja gre w pudelku "Nie spuszczac wody w WC" :]

 

edit:

nudzi mi sie wiec zrobilem reinstalke - skopiowalem tylko katalog save - nadal artefakty sa - no to teraz jak to naprawic ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde też mam tą gierke wymiata :| Pamiętam jeszcze jak raz włączyłem blaira jedynke i doszłem do tego jak ten gość z sracza wyskoczył... Juz więcej tej gry potem nie włączyłem O.O

 

W tą jakoś gram dalej o dziwo :| Też mam tego buga z wodą w sraczu ale wyłączyłem i włączyłem i pomogło o.O

 

Czy mi się wydaje czy w tej gierce jest ammo pod dostakiem zawsze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Ja gram na Hardzie to tak nei jest - jesli grasz nizej to zapewne - ale ta gra ma dopiero ptrzyjemnosc jak grasz na hardzie - PS - jestem w 11 levelu - daleko mam do konca??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok ze sraczem sobie poradzilem :D

wystarczy zmienic.....rozdzielczosc na chwile :D i juz sie da grac dalej :]

 

gierke skonczylem [na easy ;/] - ten klimacik jest warty kazdej godziny spedzonej / kazdej zlotowki wydanej na ta gre - polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra mam juz giere i nie powiem calkiem niezla, klimat tez niczego sobie - spooky :mrgreen:

arty z kibla tez juz zaliczylem, wlaczam wode hmmm nic nie ma a za chwile sypnelo oj sypnelo abstrakcja :D

no i utknalem w jednym miejscu, chyba 5 level

wyglada to tak ze jestem zamkniety w pomieszczeniu w ktorym jest wyjscie ale zasloniete sciana ognia, odkrecilem juz wode i zgasilem ogien w innej czesci pomieszczenia, ale tam sie dalej pali :< jak ktos gral i przeszedl to bedzie wiedzial o co chodzi i co dalej robic. help :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam ta gre. zatrzymalem sie w piwnicy i nie wiem co robic. czy ktos zna jakis link do jakis podpowiedzi bo inaczej lipa i nici z 6godzin sciagania z netu. pomozcie

 

damiano@operamail.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam ta gre. zatrzymalem sie w piwnicy i nie wiem co robic. czy ktos zna jakis link do jakis podpowiedzi bo inaczej lipa i nici z 6godzin sciagania z netu. pomozcie

 

damiano@operamail.com

który rozdział?? konkrety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !!

Jeatem w 18 misji, w pomieszczeniu z tym zielonym gostkiem ( z katem tego więziena) pozakręcałem wszystkie zawory na rurkach skąd ulatniał sie gaz oraz pozakrywalem kratki w podłogach oprócz 2 (tej przed piecem i tej gdzie lezał wiezień) staram się go parą wrzucić do pieca i go zamknac ale sie nie da.

Proszę o pomoc.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

mam ta gre. zatrzymalem sie w piwnicy i nie wiem co robic. czy ktos zna jakis link do jakis podpowiedzi bo inaczej lipa i nici z 6godzin sciagania z netu. pomozcie

 

damiano@operamail.com

Sciagania z neta ?? 8) :idea:

 

Taka prosba z mojej strony.Dostaje od Was duzo listow z zapytaniem o problem engine error.W tej chwili do 2go lipca jestem nad morzem i wszystkie dane co do linka do rozwiazania problemu mam w domu wiec jesli wy3macie do 2go to odrazu podam odpowiedz.Jedynie co wam moge polecic bo slyszalem ze istnieje cos takiego to sciagnijcie emulator intela bo problem w tym ze ta komenda pojawia sie na starych AMDkach od 900 do 1333 Mhz - na celkcach i na athlonach xpoekach gra dziala bez zarzutu i jest geeniealna ale neistety 6 ukladow ktore mi zostaly dokoncze najszybciej 3go lipca - pozdro :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie grałem w to dzisiaj totalna porażka, grafika przedpotopowa, jak na te czasy to jest dla mnie uwstecznienie, spodziewałem się czegoś naprawdę solidnego, a juz porównanie tego do Far Cry to chyba żart jakiś, zdecydowanie nie polecam, czekam na DOOMA i HL2 i mam nadzieję że się nie zawiodę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !!

Jeatem w 18 misji, w pomieszczeniu z tym zielonym gostkiem ( z katem tego więziena) pozakręcałem wszystkie zawory na rurkach skąd ulatniał sie gaz oraz pozakrywalem kratki w podłogach oprócz 2 (tej przed piecem i tej gdzie lezał wiezień) staram się go parą wrzucić do pieca i go zamknac ale sie nie da. 

Proszę o pomoc.

Pozdrawiam

Musisz przesunąć skrzynie na to krate po lewej stronie,najdalej od pieca.Poza tym pomachaj troche siekierą przy linkach żeby pozrzucać skrzynie,na inne kraty.

8) 8)

 

 

ludzie grałem w to dzisiaj totalna porażka, grafika przedpotopowa, jak na te czasy to jest dla mnie uwstecznienie, spodziewałem się czegoś naprawdę solidnego, a juz porównanie tego do Far Cry to chyba żart jakiś, zdecydowanie nie polecam, czekam na DOOMA i HL2 i mam nadzieję że się nie zawiodę.

 

Widze że twój nick tutaj pasuje.To jest gra robiona z myślą o konsolach.Pokaż mi konwersje z zajebist.ą grafiką.W tej grze chodzi o klimat.Więc pograj troche dłużej,powiedzmy do 5-6 rozdziału,i dopiero potem podaj jakies konkretne argumenty. :twisted: :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

ludzie grałem w to dzisiaj totalna porażka, grafika przedpotopowa, jak na te czasy to jest dla mnie uwstecznienie, spodziewałem się czegoś naprawdę solidnego, a juz porównanie tego do Far Cry to chyba żart jakiś, zdecydowanie nie polecam, czekam na DOOMA i HL2 i mam nadzieję że się nie zawiodę.

Sam jestes porazka,powiedzialem zeby nikt przy mnie nie mowil o tej grze negatywnie :evil: :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie grałem w to dzisiaj totalna porażka, grafika przedpotopowa, jak na te czasy to jest dla mnie uwstecznienie, spodziewałem się czegoś naprawdę solidnego, a juz porównanie tego do Far Cry to chyba żart jakiś, zdecydowanie nie polecam, czekam na DOOMA i HL2 i mam nadzieję że się nie zawiodę.

Widzę , że grasz w grafikę a nie w gry :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

ludzie grałem w to dzisiaj totalna porażka, grafika przedpotopowa, jak na te czasy to jest dla mnie uwstecznienie, spodziewałem się czegoś naprawdę solidnego, a juz porównanie tego do Far Cry to chyba żart jakiś, zdecydowanie nie polecam, czekam na DOOMA i HL2 i mam nadzieję że się nie zawiodę.

Widzę , że grasz w grafikę a nie w gry :lol:

Wlasnie odpowiedziales za mnei koledze powyzej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"

Musisz przesunąć skrzynie na to krate po lewej stronie,najdalej od pieca.Poza tym pomachaj troche siekierą przy linkach żeby pozrzucać skrzynie,na inne kraty

"

 

Nie mogę nasunąc skrzyni na kratę po lewej stronie z tyłu (stojąć przodem do pieca ) tylko da się zakryć tą kratę na przeciwko pieca.

Zostają 2 nie zakryte kraty 1 - przed piecem, 2 - po lewej stronie z tyłu (stojąc przodem do pieca) wiecej skrzyń nie widać (starałem rozwalic sie wszystko ale nic sie nie dzieje. Do pieca parą nie mogę go wsadzić bo ucieka to tej 2 nie zakrytej kraty.

Prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patch will be making a public release very shortly. Fixes AMD compatibility, and some other bonus issues such as level 0.

To słowa przedstawiciela Surreal bodaj z 24 czerwca.

 

Ktoś sugerował też rozwiązanie dla właścicieli starych płyt głównych ECS, które blokują SSE procka -niezbędne dla tej gry (swoją drogą fajna głupota wymagać SSE :roll: ). Rozwiązaniem ma być odblokowanie tych instrukcji za pomocą WCPUid na tychże płytach. tego jednak już nie potwierdze, bo nie sprawdzałem. Czekam na patch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pieknie. A moja stara plyta chyba nie obsluguje SSE. Mam nadzieje, ze z patchem uda mi sie odpalic ta gre. Odwalili wielka kiche. Gra to gra i powinna pojsc na kazdym sprzecie.

 

Mangi--> wiesz jak odblokowac SSE przy pomocy tego programu? Nie chce czegos spieprzyc.

 

Hydro2 mowil ze ma jakis sposob na odpalenie gry, mam nadzieje ze w ostatecznosci to zadziala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

omfg własnie skonczyłem i powiem tylko jedno - ta gra jest chora, lmozna zryc sobie psychike na maxa :) granie w nocy ze słuchawkami to jest dosłownie szczyt :twisted: polecam tą gre każdemu, nawet pomimo ze grafika nie jest za ładna to ta gra nadrabia fabułą i wogóle no jest fantastiko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zarek, patch wyszedł chwile po Twoim poście. ale pewnie już to wiesz. :)

 

CHANGES:

 

* Fixed compatibility for non-SSE chipsets such as the AMD Thunderbird

* Fixed bug with level 0 not being accessible

* Fixed death loop bug

* Fixed crash bug when proper movie codec was not installed

* Fixed bug with thrown-weapon selection

* Fixed bug with being able to switch weapons during rebirth effect (End of game)

 

 

http://www.surreal.com/_game_updates/Suffe..._1_0_to_1_1.zip

 

3.8MB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wie ktoś jak rozwiązać problem mój :) Mianowicie instaluje gre , chcem ją odpalić i wtedy wyskakuje błąd o plikach dll. Podmnieniam je i wkońcu przychodzi kolej na plik Wmvcore.dll i przy nim wyskakuje komunikat, że pik albo aplikacja nie zgodna jest z systemem NT. I nie przychodzi mi na mysl co jescze zrobic żeby działało. Mam zainsalowanego dx9.0b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...