Skocz do zawartości
BiAłY

Konkurs na Tweak

Rekomendowane odpowiedzi

no i... nie wygralem tym razem... A nagrody z poprzedniego konkursu dalej nie mam i jak narazie dalej ze mna sie nikt nie kontaktowal... Zatem prosba do szanownej redakcji coby przypomniala abitowi o pewnej "zapomnanej" plycie...

Thanx from the moutain. ;)

 

P.S. Gratulacje zwycezca (oddawac karte dzwiekowa i nagrywarke... ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemiec wygrałeś coś??? :P

Pewnie boi się przyznać :wink:

nie boi sie. tylko dopiero teraz siadl do kompa. ani tu ani na bench nic nie wygralem. trudo sie mowi.

 

powiedzcie mi czemu sie tak do mnie czepiacie?/ wygralem w 1 (slownie: jednym) konkursie i juz sie mnie czepiaja. ja sie tak nei bawie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemiec wygrałeś coś??? :P

Pewnie boi się przyznać :wink:

nie boi sie. tylko dopiero teraz siadl do kompa. ani tu ani na bench nic nie wygralem. trudo sie mowi.

 

powiedzcie mi czemu sie tak do mnie czepiacie?/ wygralem w 1 (slownie: jednym) konkursie i juz sie mnie czepiaja. ja sie tak nei bawie...

a mi sie wydawalo ze w dwoch... Zalmanka i w jakims temacie mowiles chyba, ze wygrales blok wodny... a moze sie myle ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra sorry, widze że nie lubisz żartów na swój temat. :P

lubie zarty, ale nie w ilosciach hurtowych. w granicach dobrego smaku czemu nie, ale jak cos przekracza pewne granice to nei jest smieszne a irytujace...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja w dalszym ciagu czekam na JAKIKOLWIEK kontakt ze strony sponsora mojej nagrody, czyli Abita...

Mija juz miesiac i jak narazie ani wydu ani slychu... zastanawiam sie czy jest tez ktos, z poprzedniego konkursu. ktory by jeszcze nie dostal swojej nagrody... a jesli takowy istnieje, to czy tez z nim sie nikt nie kontaktowal?

Dodam, ze cierpliwosc mi sie powoli konczy... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yasiu pisałem że ludzie z Abita są na urlopie, został tylko Grzesiek, który zajmuje się sprawami serwisowymi. On się tym nie zajmuje i nawet nie zamierzam go do takich rzeczy nakłaniać bo to nie lezy w jego zakresie kompetencji. Nagroda została ufundowana i będzie wysłana - ale urlopy były zaplanowane sporo wcześniej niż konkurs i na to nic nie poradzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yasiu pisałem że ludzie z Abita są na urlopie, został tylko Grzesiek, który zajmuje się sprawami serwisowymi. On się tym nie zajmuje i nawet nie zamierzam go do takich rzeczy nakłaniać bo to nie lezy w jego zakresie kompetencji. Nagroda została ufundowana i będzie wysłana - ale urlopy były zaplanowane sporo wcześniej niż konkurs i na to nic nie poradzę.

Looz, posta tego napisalem, zanim Tobie wyslalem PW...

Tylko troche dziwi mnie sytuacja, ktora miala miejsce na poczatku, tzn chodzi mu tutaj o wczesniejsze info, dotyczace goscia odpowiedzialnego za ta sprawe, ktory mial z urlopu wrocic w okolicach 23-25 lipca... a teraz dowiaduje sie ze malo tego iz nie wrocil, to wyjechalo na urlop 3/4 abit-polska ;)... mam nadzieje ze chociaz jakiegos gratisa w postaci koszulki dorzuca ;) za straty moralne w postaci ogryzionych paznokci i powyrywanych wlosow ;)

Tak czy siak, panowie z abita troche przygrali nie kontaktujac sie ze mna w zaden sposob i nie probujac w zaden sposob mnie uspokoic... gdybym sie sam nie upominal co jakis czas to pewnie sprawa zostalaby "przesiedziana na urlopie i zapomniana"... przynajmniej takie mam wrazenie. Dodam tylko, co oczywiscie jest chyba jasne, ze jedyne informacje o tym jaki sprawa ma obrot, dowiaduje sie od Ciebie (na wyrazna moja prosbe...) wiec zrozum moje zniecierpliwienie i w pewnym sensie niedowierzanie.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, news mi przeminął, ale mejla żadnego nie dostałem, więc chyba qpa :/ sfixowane to to i tyle, nie bawie sie tak. QRNA MAC nad morzem cały zafajdany tydzień lało, w tweaku nic nie wygrywam, spiekłem się w jednym dniu... źle się na tym świecie dzieje... btw mogę gdzieś jeszcze zobaczyć listę zwycięzców?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Wygrał ktokolwiek z forum??? Bo ja widze że każdy tutaj mówi że nic. Albo sie boi przyznać. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zostało jeszcze 9 osób :? BTW gdzie następny konkurs? :twisted: Czeba sprostać wymaganiom forumowiczów, jak już przyzwyczailiście nas do tego, że konkurs za konkursem, to dalej taką politykę prowadzić :twisted: To takie stresujące...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zostało jeszcze 9 osób :? BTW gdzie następny konkurs? :twisted: Czeba sprostać wymaganiom forumowiczów, jak już przyzwyczailiście nas do tego, że konkurs za konkursem, to dalej taką politykę prowadzić :twisted:  To takie stresujące...

No... reklamy wprowadzone to kasa na nastepne nagrody jest ;) :lol: ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze w tym tygodniu ktos sie w koncu kur...ze mna skontaktuje w sprawie tego nieszczesnego, ospalego, opieszalego abita... Przeciez idzie sie pochlastac...

P.S.

31 lipca wieczorem podobno mialem dostac jakies info jak sprawa stoi i... [gluteus maximus], jest juz 2 sierpien, godzina 22.40 i dalej cisza... brawo panowie, oby tak dalej...

W shrecku 2 byla pasujaca sytuacja do tej... shreck z fiona i oslem jechali sobie karoca, do krainy zwanej "zasiedmiogórze" i ulubiona kwestia osla, a zarazem bardzo denerwujaca reszte, bylo : "daleko jeszcze??"... zatem i ja pozwole sobie zapytac: "DLUGO K...A JESZCZE???"

I nastapil zwrot w sytuacji... dzisiaj (03.08.04) o godzinie ~13 zadzwonil do mnie pan z abita (w koncu...) i powiedzial ze wysylaja plyte jutro. Mam nadzieje ze nie zaginie po drodze... ;)

 

Czyzbym wykrakal...? piatek wieczor i plyty nima... chyba wyslali listonosza na piechote...

 

YEAAAA!!! Dzisiaj tj. we wtorek 10.08.2004r plytka w koncu do mnie dotarla... uffff, dlugo kazali czekac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...