Skocz do zawartości
Grimlock

[windows Xp] Service Pack 2

Rekomendowane odpowiedzi

Instalowalem niestety na sp1 -

dzis sie pobwaie integrujac isntalke XP szczegolach napisze

 

ps. czy jest juz mozliwosc integracji innych poprawek krytycznych i zalecanych np autopacher listopad

 

kiedys szukalem inie bylo takiej mozliwosci :(

Edytowane przez bodyzone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pochwalę się swoimi doświadczeniami z SP2.

Zainstalowałem go jakieś 2 dni temu po sciągnieciu poprzez Windows Update na 3 miesiecznego Windowsa. Nie zamykałem żadnych programów itp. Po instalacji komp się zrestartował i przd uruchomieniem windy w momencie gdzie jest napisne CZEKAJ - zwiecha :(, dalej nie poszedł. Zresetowałem i po tym normalnie się już Windows uruchomił.

Po tych dwóch dniach mogę stwierdzić, że jest wszystko jest OK. Żadncyh problemów z Windowsem czy zainstalowanymi na nim programami. Sam Windows działa szybciej:), tylko musiałem zdefragmentowac dysk z systemem.

Kiedyś też miałe SP2, były same problemy i się do niego zraziłem. Dziś mogę go tylo polecić innym:).

 

Aha, po insatalacji SP2 ściagnał jeszcze kilka poprawek :) bez problemu za pomocą WU v6.

Edytowane przez RoyalC333

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej! Możecie mi pomóc ? Chcę wgrać Win XP PRO i nie wiem, który lepszy z SP1 czy SP2 ? Do tej chwili używalem z SP1, ale moze ten SP2 faktycznie jest duzo lepszy?? Najważniejsze dla mnie: CZY DA SIE CAŁKOWICIE WYŁĄCZYĆ W SP2 TEGO FIREWALLA?? (jak :>) Nie chce miec żadnych zabezpieczeń Microszita - używam pakietu McAfee - nie bedzie to problem? Z góry dzięki za szybką pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć!!pomożecie bo mam taki głupi problem otóż:

mam win xp PRO, outpsot firewalli czasami gdy chce sprawdzic firewall w sp2 samoczynnie sie wyłącza...

nie mam pojecia czym to moze być spowodowane jakies robaki ...

ale mam ad-aware, skanuje go mks, ale i tak sie wyłącza...

Brauche hilfe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...