Skocz do zawartości
Grimlock

[windows Xp] Service Pack 2

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem co zrobić podczas instalacji kiedy pojawia sie następujący komunikat:

 

"Nie można zainstalować Windows XP Service Pack 2.

 

Klucz produktu używany do instalacji systemu Microsoft Windows może być

nieprawidłowy. Aby uzyskać więcej informacji na temat przyczyny otrzymania

tego komunikatu o błędzie i kroków, które należy podjąć, aby rozwiązać ten

problem, odwiedź witrynę www.howtotell.com."

 

zacytowałem go dokładnie

Pomóżcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dabek

Niech zgadne jaki cd-key masz FCKGW-RHQQ2-*****-*****-*****. :lol:

Powiem ci jedno masz pirata. Łagodniej mówiąć instalator SP2 wykrył cd-key, którego używa bardzo dużo osób na świecie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)  Ten SP2 jest troche denerwojący net sie muli i wogole.

:lol:

1269130[/snapback]

Nie masz nic sensownego do powiedzenia, to zamilcz. Pisz poprawnie, a jak nie jesteś pewien jak się piszę dane słowo, to zajrzyj do słownika ortograficznego.

 

Nie chcesz korzystać z SP2, nie korzystaj....masz do tego prawo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra.

 

Teraz cos od siebie napisze.

 

SP2 mam od 27 stycznia 2005, 12:05:07 ;]

 

Złego słowa o nim nie powiem. Oczywiscie trzeba go troche ustawic np. limit polaczen. Z nowego firewalla nie korzystam - mam Kerio. Jakis spadkow ani wzlotow stabilnosci nie zauwazylem.

 

SP2 instalowalem na SP1. Powiklan nie bylo [;

 

Polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

mam WINXP pro + SP1 i nie wiem czy instalować SP2.

Na początku Grimlock opisal jakkąś dziwną instalacje,

jeżeli sciągne SP2 z WIN UPDATE i zainstaluje go to będzie niepoprawnie?

O co w tym wogole chodzi ?

 

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ZlyUser

Na początku jest opisana instalacja zintegrowana(łączenie sp z płytą cd).

Możesz instalowac SP normalnie.

Edytowane przez sql

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

mam WINXP pro + SP1 i nie wiem czy instalować SP2.

Na początku Grimlock opisal jakkąś dziwną instalacje,

jeżeli sciągne SP2 z WIN UPDATE i zainstaluje go to będzie niepoprawnie?

O co w tym wogole chodzi ?

 

Pzdr.

1285112[/snapback]

Możesz zainstalowac SP2 z Windows Update i wszystko będzie oki. Ale płyta instalacyjna ze zintegrowanym SP2 oszczędza Twój czas i pieniądze za internet jeśli nie masz stałego łącza. Instalujesz raz i po kłopocie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wie ktos jak usunac to cholerne okienko " otworz plik - ostrzezenie o zabezpieczeniach" kiedy chce sie otworzyc jakis plik exe ? to z tym weryfikowaniem wydawcy.. zaraz mnie przez to szlak trafi....

dzieki i pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, po zainstalowaniu SP2 , mój komp działa wolniej niż Chiński kalulator za 2 zł. Co jest grane? Czy dlatego widzę często, że ludzie celowo nie instalują SP2 tylko zostawiają SP1 ? Co i jak zrobić, żeby się pozbyć tego syfu. Może jest problem z Nortonem 2005, ale z niego nie zrezygnuję , raczej wywalę ten syf od Microsoft'u. Rzecz jasna mam wyłączoną zaporę z SP2 ale nic to nie dało.

Edytowane przez Pyton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, po zainstalowaniu SP2 , mój komp działa wolniej niż Chiński kalulator za 2 zł. Co jest grane? Czy dlatego widzę często, że ludzie celowo nie instalują SP2 tylko zostawiają SP1 ? Co i jak zrobić, żeby się pozbyć tego syfu. Może jest problem z Nortonem 2005, ale z niego nie zrezygnuję , raczej wywalę ten syf od Microsoft'u. Rzecz jasna mam wyłączoną zaporę z SP2 ale nic to nie dało.

1301700[/snapback]

Zrób reinstalkę systemu i nie instaluj SP2. Przecież to takie trudne. Ciekawe ile "tych ludzi" jest. Nie chcesz, nie używaj, it's so simple.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrób reinstalkę systemu i nie instaluj SP2. Przecież to takie trudne. Ciekawe ile "tych ludzi" jest. Nie chcesz, nie używaj, it's so simple.

1301722[/snapback]

 

Cóż, to brzmi jak: I am funny, I am great, I am so wise - because I am MODERATOR.

Powinno działać, chcę używać bo zawsze może coś się przydać, ale nikt nie ma prostego rozwiązania. A mądrości wygłaszane w formie pouczającej są nie na miejscu. It's no simple skoro nie masz dobrego pomysłu. Ciekawe ile jest "tych ludzi".

Nie muszę się znać profesjonalnie na komputerach, oprogramowaniu itp. Od tego są takie fora, żeby uzyskać podpowiedź od osób bardziej zorientowanych. Widocznia Ty do nich nie należysz. Wkurzają mnie takie osobiste "wycieczki" ale sam sprowokowałeś. Być może to nie Twoja wina, po prostu taki się urodziłeś.

 

Czy poza Panem ktoś ma coś mądrego do powiedzenia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mądra odpowiedz>Instalacja zintegrowana / uninstall NAV(to jest wieksze g... niż cokolwiek co stworzył M$)

1301897[/snapback]

 

Wielki dzięki za info.

Jednym słowem wszystko co wychodzi z tej manufaktury jest do bani. Działa cudem którego nikt nie umie zrozumieć. Jak wiele tego typu przedsięwzięć prowadzonych przez Żydów w USA. Nie jestem anty , rasistą itd, jednak znałem ich niemało i to mi się potwierdza. Ale zbaczamy z tematu.

Wywalę SP2, niech go sobie wezmą w prezencie. Za darmo - zawsze znaczyło syf. Tak już jest. Jak ktoś może wyciągnąć kupę kasy to dlaczego ma to oddać za darmo. Oczywiście są wyjątki - Firefox, Thunderbird, Linux ....

Chwała normalnym ludziom za normalne rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może to nie Twoja wina, po prostu taki się urodziłeś. 

Czy poza Panem ktoś ma coś mądrego do powiedzenia ?

1301797[/snapback]

Wiesz co Ci powiem, przeginasz. Nie obrażaj mnie ani nikogo innego. Nie potrafisz poradzić sobie z Service Packiem 2, to z niego nie korzystaj. Napisałem zrób reinstalkę - to będzie najprostsze rozwiązanie. Jeśli skasujesz SP2 ze swojego systemu, to będziesz miał w OS różne odpadki, a tak zrobisz reinstalkę BEZ SP2 i będziesz miał święty spokój.

 

A co do tego:

Cóż, to brzmi jak: I am funny, I am great, I am so wise - because I am MODERATOR.

1301797[/snapback]

to wcale tak nie uważam. Nie uważam się za kogoś lepszego od innych, wykonuję tylko określone zadania. Nie chcę się z Tobą kłócić, bo i po co? Mam status moderatora i co z tego? Jeśli chcesz mi coś powiedzieć, to zapraszam na pw.

A co do "tych ludzi" to powinieneś wiedzieć, iż znaczna większość userów na tweaku nie ma problemów z SP2. EOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co Ci powiem, przeginasz. Nie obrażaj mnie ani nikogo innego. Nie potrafisz poradzić sobie z Service Packiem 2, to z niego nie korzystaj. Napisałem zrób reinstalkę - to będzie najprostsze rozwiązanie. Jeśli skasujesz SP2 ze swojego systemu, to będziesz miał w OS różne odpadki, a tak zrobisz reinstalkę BEZ SP2 i będziesz miał święty spokój.

 

A co do tego:

 

to wcale tak nie uważam. Nie uważam się za kogoś lepszego od innych, wykonuję tylko określone zadania. Nie chcę się z Tobą kłócić, bo i po co? Mam status moderatora i co z tego? Jeśli chcesz mi coś powiedzieć, to zapraszam na pw.

A co do "tych ludzi" to powinieneś wiedzieć, iż znaczna większość userów na tweaku nie ma problemów z SP2. EOT

1302141[/snapback]

OK . Wszystko jest w porządku, trochę mi dokuczyłeś, ja Ci oddałem. Myślę, że taka równowaga jest dobra - jak w przyrodzie.

Jednak idąc za Twoją wypowiedzią, znaczna część nie ma problemów z SP2. W temacie jednak sporo osób informowało o różnych problemach. Ja też mam problem, więc zwróciłem się o pomoc. Również do Ciebie.

Dziękuję za odpowiedź, jednak już zdążyłem usunąć SP2 . Więc teraz przeinstaluję i tyle. Ale z tego co zrozumiałem, to zostaną śmiecie. Jeśli tylko zajmą miejsce na dysku to trudno. Gorzej jeśli to może "mieszać".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popatrz do pierwszego posta w tym temacie. Tam jest opis jak zintegrować SP2 z Windowsem XP i ogólne informacje o Service Packu 2. Lepiej jest instalować system od nowa od razu z SP2, niż później go instalować - z własnego (i nie tylko) doświadczenia wiem, że takie rozwiązanie jest o wiele lepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawialem sie czy wlasnie tu umiescic to pytanie ale chyba bedzie najlepiej: prawdopodobnie po zainstalowaniu sp2 (choc mozliwe ze wczesniej nie zauwazylem) dzieje sie dziwna rzecz z myszka - gdy jakas aplikacja obciaza procesor w 100% myszka (kursor) zaczyna mi mocno przycinac - tak ze praktycznie nie moge nia sensownie poruszac - znalazlem czesciowe rozwiazanie - ustawiam priorytet dla tego procesu na "below normal" albo wrecz "low" i jest ok tyle ze ustawianie tego po kazdym uruchomieniu aplikacji jest wielce uciazliwe, do tego czasem nawet to nie pomaga. Dodam ze myszka jest najzwyklejsza w swiecie (MiNt) podlaczona do ps2 mam jeszcze tablet wacoma z myszka podlaczony do usb ale problem ten pojawil sie zanim go jeszcze podlaczylem. Jesli nie ma jakiegos poprawnego rozwiazania tego problemu to prosze chociaz o podpowiedz ktory proces odpowiada za obsluge myszki (o ile taki widnieje po wcisnieciu ctrl+alt+del) wtedy moze zwieksze jego priorytet zamiast obnizac priorytety pozostalych aplikacji. Dodam ze nie mam zadnych spyware'ow a konfiguracja to: Intel Celeron 2,4 GHz, 512 MB RAM, Dysk Samsung 80GB, Leadtek NVidia 5700 256MB, plyta ABIT- IS7.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

jednak po integracji plik zajmuje 750mb, jak go odchudzic? co moge wywalic?

Hmm... to dziwne, bo jak ja integrowałem WinXP SP1 z SP2 to po integracji wszystko zajmuje ~590MB.

Do odchudzenia instalki sluży nLite

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a powiedzcie mi co to są za modyfikowane instalki WinXP z zintegrowanym SP2 typu: ... titanium edition, ... phoenix edition, ... select edition????

 

są one dostepne w różnych sieciach P2P, nie żebym chciał sciągać i pytam o piraty - bo i tak jadęna Win98 w pełni licencjonowanym (za często mam kontrole w firmie) ....

 

czy wogule jeśli ma się oryginalnego WinXP BOX to można soamodzielnie g oprzerabisć np. nLitem? wycinając zbędne głupoty i dodając np. SP1 czy SP2? przecież w większości licencji na różne oprogramowanie jest jak byk - że jakiekolwiek przeróbki samodzielne oprogramowania są róznoznaczne z łamaniem licencji :) jak to jest naprawde?

 

a po co on wogule chce integrować SP1 z SP2? no chyba, ze mnie łobuzy okłamaliście jak Was pytałem czy WinXP+SP2 (jak jest na 1 płycie) to ma w sobie wszystkie poprawki z SP1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

:arrow: Mr_Gizmo

Tak, SP2 zawiera wszystkie poprawki z SP1, jak ktoś chce to może sobie integrować WinXP SP1 z SP2, ale na jedno wyjdzie jak zintegruje WinXP z SP2 a SP1 pominie.

 

:arrow: mickoz2

Wychodzi na to, że to Ty masz coś nie tak - bo jak na razie dwie wypowiedzi są że po zintegrowaniu WinXP z SP2 zajmuje ~590MB, a pewnie znajdzie się więcej takich.

Czym integrowałeś instalkę XP z SP2??? bo ja na przykład "ręcznie" tu masz artykuł jak to zrobić gdybys jeszcze go nie czytał: Jak zrobić płytę instalacyjną WinXP + Sp1a/Sp2.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...