Skocz do zawartości
punek

NFS: Porsche Unleashed

Rekomendowane odpowiedzi

ej - a moze by tak podsumowac gdzies wszystkie patche i samochody oraz instrukcje jak to powgrywac zeby dzialalo w jednym poscie...

dawno juz w ta gierke nie gralem, ale pamietam, ze kiedys jak sprzatalem na dysku, to jakos sie uruchomila (win xp sp2, ntfs, ati, ...)\nie pamietam jednak jak to bylo z grafa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, śledze tam wątek od jakiegoś czasu ale nie mam pewności na jakim systemie Porsche zadziała na 100%. Czy jest sens instalować Windows 98SE na FAT32 tylko dla tej gry czy może jest skuteczny sposób uruchomienia na WinXP Sp2 na NTFS ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, śledze tam wątek od jakiegoś czasu ale nie mam pewności na jakim systemie Porsche zadziała na 100%. Czy jest sens instalować Windows 98SE na FAT32 tylko dla tej gry czy może jest skuteczny sposób uruchomienia na WinXP Sp2 na NTFS ?

Mnie sie nie udalo uruchomic go aby dzialal w 100%.

Mam grafike LOW i pomimo wielu prob nie potrafie go naprawic.

Mam wlasnie WinXP Sp2 na NTFS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej - a moze by tak podsumowac gdzies wszystkie patche i samochody oraz instrukcje jak to powgrywac zeby dzialalo w jednym poscie...

dawno juz w ta gierke nie gralem, ale pamietam, ze kiedys jak sprzatalem na dysku, to jakos sie uruchomila (win xp sp2, ntfs, ati, ...)\nie pamietam jednak jak to bylo z grafa.

www.nd4spdworld.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mi coś gra po sieci nie śmiga tak jak należy... Będe wolny za jakieś 30 min to się na gg ustawimy :D

 

Może ktoś jeszcze ;>???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moge zagrac tez chetnie tylko ze mam porshe 2000 no i drobny klopot [ekhem] z online :)

Z serwerem gier EA już raczej się nie da połączyć, w każdym razie ja od dłuższego czasu nie mogę, ale zawsze zostaje połączenie bezpośrednie po IP, a na kłopoty są oficjalne patche, tylko co to za "[ekhem]" chrypkę masz? :lol:

 

Widzę że się się dobrze bawicie a mnie, czołowego fanboya tej gry, nie poinformowaliście na PW :evil: jutro późnym wieczorem liczę na poprawę z waszej strony :D

Edytowane przez M4TEUSZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zainstalowałem Porsche 2000 (2 letnia przerwa). Na win XP SP2 działa bez najmniejszych problemów (być może dlatego bo mam oryginał :-P ). Wgrałem sobie Carrere GT (słyszałem że można potem kupić ją w evolution mode). Kupiłem i rozczarowanie, nie mogę zmienić koloru samochodu a na dodatek na powtórkach widzę że Porszaka prowadzi duch. :lol: Wiecie może o co chodzi?

Edytowane przez Corso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zainstalowałem Porsche 2000 (2 letnia przerwa). Na win XP SP2 działa bez najmniejszych problemów (być może dlatego bo mam oryginał :-P ). Wgrałem sobie Carrere GT (słyszałem że można potem kupić ją w evolution mode). Kupiłem i rozczarowanie, nie mogę zmienić koloru samochodu a na dodatek na powtórkach widzę że Porszaka prowadzi duch. :lol: Wiecie może o co chodzi?

Niestety są to samochody robione przez funów gry i nie są idealne, w części da się zmieniać kolor, a w części nie, także wnętrza prezentują się zazwyczaj biednie, ale warto je instalować, w końcu zawsze to pretekst by uruchomić tą grę :D

 

NFS: Underground z suchą jezdnią? :lol:

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety są to samochody robione przez funów gry i nie są idealne, w części da się zmieniać kolor, a w części nie, także wnętrza prezentują się zazwyczaj biednie, ale warto je instalować, w końcu zawsze to pretekst by uruchomić tą grę :D

 

NFS: Underground z suchą jezdnią? :lol:

IMG

 

Fajne - a odgłosy silnika są takie same czy odpowiednie dla tego skyline'a ;>???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej takie same, np. Carrera GT ma taki sam odgłos silnika jak GT1.

 

Carrera GT w akcji :D

12

3

4

5

6

Poczciwe Turbo w akcji :)

1

2

3

Tak wygląda Porsche 959 z lakierem metalic

 

Ależ stęskniłem się za tą gierką.:D

Edytowane przez Corso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie jak "ODBLOKOWAC" tego 959 ??

 

Przeszedlem Wiele razy ta wspaniala gre na 100%

Tzn Wszystkie wyscigi na hard na 1 miesjce i factor Driver i udalo mi sie jedynie odblokowac kilka pojazdow (chyba 2)

 

A czesc zostala dalej "NIE ODKRYTA" miedzy innymi 959 !! jest przykryte bialym przescieradlem ;-)

 

Zawsze mnie to zastanawialo jak mozna odblokowac ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W NFS Porsche 2000 nie można odblokować 959, 928 i GT3 na takiej zasadzie jak w NFS U2 czy MW.

Musisz ściągnąć pliki crp., tpg., fsh i sim z netu. PS. jak chcesz mogę wysłać Ci je mailem. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po kilku latach ponownie zaintalowałem NFS PU. Zainstalowałem patch do XP. Miałem poszarpane litery w menu do momentu załączenia filtrowania anizotropowego. Generalnie gra działa. Jest tylko jeden feler brak rozwijanych menu wyboru samochodów, tras i wszystkich pozostałych. Mam Radeona 8500 LE i XP SP2. Z góry dzięki za pomoc. :mur:

Edytowane przez Steff

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po kilku latach ponownie zaintalowałem NFS PU. Zainstalowałem patch do XP. Miałem poszarpane litery w menu do momentu załączenia filtrowania anizotropowego. Generalnie gra działa. Jest tylko jeden feler brak rozwijanych menu wyboru samochodów, tras i wszystkich pozostałych. Mam Radeona 8500 LE i XP SP2. Z góry dzięki za pomoc. :mur:

Masz dokładnie ten sam problem co ja. Chyba sobie nie pogramy na naszych kartach :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz lepsze wozy robią do NFS: Porsche 2000. :D

Jazda tą 1886265[/snapback]

Panowie ma ktoś szybkie łącze? Możemy się pośćigać po sieci :twisted:

mam neo 2 mbity i uploud 24 kb/s, jak wystarczy to moge tworzyc B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że czytałem tylko tą stronę tematu, ale czy ktoś miał taki problem, że podczas jazdy z widoku z wnętrza i zmiany biegu, to kierowcy lata ręka po trzy razy w tą i tą stronę :) ? Mam XP SP2, kiedyś na 98 nie miałem takiego problemu :) Dzieje się to też gdy np. używam klaksonu, po prostu ręka kierowcy idzie do kierownicy, potem z powrotem na miejsce, do kierownicy i tak trzy razy :blink: Aż się nie da przez to jeździć z widoku z wnętrza...

PS Robimy petycję do EA, żeby się wzieli za NFS: Ferrari 2006? :) Bo tymi Undegroudnami w nowych opakowaniach to już nie powiem co można robić... Jak jakiś rok temu grałem w NFS5 w factory driver, to aż nie mogłem uwierzyć jaka ta gra jest genialna, dopracowana, ciekawa i w ogóle :) A teraz to takie same bezpłciowe twory wychodzą :blink:

Pewnie dużo osób już to pisało, ale pomyślcie sobie, takie NFS z usprawnioną fizyką Porsche (na wzór tej z LFSa :>) i świetną grafiką (taką jak zresztą Porsche miało w swoim czasie), tylko nie na wzór Undegroundowej (niskiej jakości tekstury opakowane w znacznie przesadzony motion blur). Trasy pozamiejskie i otwarte, jak w TNFS, tryb factory driver... Ehh rozmarzyłem się :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że czytałem tylko tą stronę tematu, ale czy ktoś miał taki problem, że podczas jazdy z widoku z wnętrza i zmiany biegu, to kierowcy lata ręka po trzy razy w tą i tą stronę :) ? Mam XP SP2, kiedyś na 98 nie miałem takiego problemu :) Dzieje się to też gdy np. używam klaksonu, po prostu ręka kierowcy idzie do kierownicy, potem z powrotem na miejsce, do kierownicy i tak trzy razy :blink: Aż się nie da przez to jeździć z widoku z wnętrza...

na moim 6600 mam tak samo + okropne tekstury:| na radku 9100 bylo ok, ale za to nie mialem rozwijanego menu

 

im nowsze karty tym gorzej ta gra wyglada

 

 

Wnętrze wygląda niestety tragicznie. Oto ono <_<

szkoda tak zepsuc auto Martina Lepsa IMHO najlepszego tworcy aut do NFS/MBWR, aktualnie pracujacego dla Synetic (World Racing 2) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...